Drzwi Perejry, ruskie agenty i "nasza diaspora"...czyli partyzantka wolnego słowa...

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

 

Nie powiem, wchodząc na zdemilitaryzowaną, "niezależną" "strefę wolnego słowa" to odnajduję ciekawe perełki...żeby nie powiedzieć miny...fajne chłopaki te "partyzanty wolnego słowa", tylko co jakiś czas im te spiralne pekaesy spod beretki wypadają...:))
Rede Nacz Sakiewicz, właśnie udał się za Wielką Wodę, aby morale podnieść swoim partyzantom, zobaczyć jak tam kluby partyzanckie sobie radzą i pokrzyczeć sobie razem hasła "stop raszyn terrorizm"...ta wyjątkowa partyzancka misja, pewnie przejdzie do annałów historii jeśli chodzi o "siłę rażenia"...ale oddajmy głos Partyzantowi Wolnego Słowa...który relacjonuje na gorąco swoją "miszyn impasiboł", niczym korespondent wojenny...Pan Sakiewicz pisze, cytuję : ..."Tymczasem Polacy są w stanie silnie oddziaływać także na politykę USA i Kanady. W obecnej sytuacji naszego kraju, bardzo agresywnej polityki Rosji, słabości państwa, a szczególnie braku armii, kluczowe znaczenie ma utrzymanie współpracy z USA i jego najbliższym sojusznikiem – Kanadą. W tej sprawie mamy silne poparcie innych diaspor, w tym ukraińskiej, litewskiej i gruzińskiej"
To, jak bardzo "oddziałują" to widzimy, a jakże he he...Polacy muszą wykupywać wizy, tak jak Taliby...na co kiedyś słusznie użalał się nasz kolega Jazgdyni...natomiast ciekawi mnie ta "diaspora"... w dalszej części meldunku z frontu dowiadujemy się, że :
"W naszym interesie jest obecność wojskowa USA w Polsce, wsparcie gospodarcze i militarne Ukrainy przez Waszyngton oraz transport technologii łupkowej do Polski. Musimy pokazać Amerykanom, że przy ich udziale istnieje możliwość realizowania projektu integracyjnego w Europie Środkowej. To jest rola naszej diaspory i diaspor narodów żyjących kiedyś w ramach I Rzeczypospolitej." (]]>link]]>)
Zastanawiam się o jakiej diasporze mowa :)...żeby nikt mi nie zarzucił, że czepiam się słówek, to jednak trzeba dociec o jakiej to diasporze pisze rednacz Sakiewicz, sprawdziłem tam, gdzie często luka chrabia Red Bul, czyli do wiki, no i mamy trzy definicje "diaspory"...
-Diaspora – rozproszenie członków danego narodu wśród innych narodów
-Diaspora – dowolny twór, który służy do rozmnażania i rozprzestrzeniania rośliny lub grzyba
-Diaspora – rodzaj pasożytów z gromady kokcydiów należącej do sporowców
No i kurna wszystkie definicje mi pasują :)...dobra, żarty na bok...oczywiście szkoda, że partyzant Sakiewicz nie rozwinął tematu, była by to dla niektórych niezła dawka dysonansu poznawczego.
Oczywiście jaki amerykański potencjał jest i będzie w Polsce to już widzieliśmy po wizycie pana Baracka...Amerykanom nie opłaca się stacjonować i chyba w ogóle przebywać w Polsce z litości nie wspomnę o tej "armii" ponad stu amerykańskich żołnierzy, którzy mają w Polsce walczyć za "wolność waszą i naszą i jeszcze ich" :) Amerykanie zostali wyrugowani z Europy dzięki kondominium , tandemie Merkel-Putin i to jest fakt, oraz dzięki pożytecznym, polskojęzycznym, niemiecko-rosyjskim idiotom, którzy dalej sprawują władzę..zaklinanie rzeczywistości nic nie da...została tylko diaspora niemiecka...która wyżarła w Polsce już wszystko, łącznie z umysłami Polaków...

(...)
Dobra, czytamy dalsze "njusy", pan Dawid Wildstein bije na alarm...
"Uwaga na pseudokresowe portale. Odebrać Kresy rosyjskim agentom"...
(skąd ja znam ten timbre, o rosyjskich agentach :))...
cytuję :
Niedawno naszemu redakcyjnemu koledze Samuelowi Pereirze zniszczono drzwi do mieszkania, mażąc na nich czerwonym sprayem: „Pozdrowienia od Striełkova natowska kurwo”...„Tak trzymać, do piachu ukry”, „Wkrótce akcja deratyzacyjna”, „No wszystkie takie bataliony-zbiorówki pójdą do piachu”, „Niech ich wybiją” – to tylko drobny wycinek komentarzy, jakie można znaleźć dziś w polskim internecie na niektórych portalach nazywających siebie „głosem Kresów” - pisze Dawid Wildstein w "Gazecie Polskiej".
Zatroskany o kresy pan Wildstein drąży temat dalej i dowiadujemy się, że..."Elementem rosyjskiej propagandy podszywającej się pod „walkę o pamięć o Kresach” jest kompletne pomijanie zbrodni dokonanych przez Rosję na Polakach. Nie bagatelizując w żadnym wypadku rzezi wołyńskiej, warto pamiętać, że zginęło w niej 50–120 tys. Polaków i kilkanaście tysięcy Ukraińców, którzy usiłowali pomóc mordowanym. Tymczasem Rosja ma na sumieniu miliony Polaków. Więcej – to Rosja, a nie Ukraina, od wieków była zagrożeniem dla naszej tożsamości i naszej państwowości. Inaczej jest w pseudokresowej propagandzie. Wróg jest jeden – są nim Ukraińcy, Rosja zaś jest sprzymierzeńcem. Tym państwem, z którym wspólnie będziemy walczyć o prawdę historyczną (sic!). Tym państwem, które, okupując Ukrainę, zapewni nam geopolityczne bezpieczeństwo." (]]>link]]>)

(...)
Szkoda, że pan Wildstein nie czyta (a może czyta) świetnego blogera Aleksandra Szumańskiego, dowiedziałby się, że za zamordowanie oficerów w Katyniu i Miednoje i w ogóle zbrodnie na Polakach na terenie ówczesnej ZSSR jest odpowiedzialne NKWD, czyli Żydzi...cytuję :
"Pomysłodawcą eksterminacji polskiej elity państwowej był szef NKWD, gruziński Żyd Ławrientij Beria, który realizował plan wraz z zespołem składającym się w przeważającej części z Żydów takich, jak Łazar Kaga­nowicz, Bogdan Zaharewicz Kobułow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow. Sam mord „zatwardziałych, nie rokujących poprawy wrogów władzy sowiec­kiej” w lesie katyńskim prowadzili na miejscu żydowscy funkcjonariusze mińskiego komisariatu NKWD – Abram Borysowicz, Lew Rybak i Chaim Finberg. Ponadto mordowali: Salomon Rafajłowicz Milstein, Konstanty Zi­berman, Mark Aronowicz Słupski, Joshua Sorokin Samyun, Tichonow. Żadna z tych osób nie była Rosjaninem. O Żydach, bezpośrednich ka­tach, strzelających Polakom w tył głowy, istnieją precyzyjne informacje, dzięki polskiemu Żydowi Abrahamowi Vidro. Izraelski dziennik „Maariv” opublikował nazwiska sowieckich oficerów NKWD, którzy odpowiadają za mord katyński. Żyd polskiego pochodzenia Abraham Vidro (Wydra) mieszkający w Tel Awiwie 21 lipca 1971 roku zaproponował dziennikowi wywiad, gdyż chciał przed śmiercią wyjawić znane mu fakty na temat mordu w Katyniu. Vidro opisał spotkanie, które odbył z trzema Żydami – byłymi oficerami NKWD. Ci trzej oficerowie mieli mu powiedzieć, że uczestniczyli w mordzie Polaków w lesie katyńskim. Jak twierdzi Vidro w owym wywiadzie, tymi oficerami byli sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow oraz por. Samyun Tichonow. Porucznik Susłow zażą­dał od Vidro, by ten nikomu nie wyjawił faktu odbycia tej rozmowy przez 30 lat od jego śmierci. Jednak Abraham Vidro, który obawiał się, że nie­długo umrze postanowił upublicznić te informacje wcześniej. Vidro mówił: „Żydowski major NKWD i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyzna­ło mi się do okrutnego mordowania tysięcy polskich oficerów w lesie ka­tyńskim”. Mjr Susłow mówił Vidro: „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem Polaczków własnymi rę­kami! I do nich sam strzelałem”."
Polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie
"Należy wspomnieć, że 4 października 1994 roku lider partii „Rosyjska jed­ność Narodowa” Alexander Barkaszow udzielił wywiadu dla „Życia War­szawy” stwierdzając: „Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam – polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzili­śmy przynależność rasową enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszy­scy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Pol­ski i Polaków." Czytaj więcej :
]]>http://www.warszawskagazeta.pl/historia/1509-ydowskie-zbrodnie-na-polakach-zn65-miliardami-dolarow-wntle]]>
Pan Aleksander Szumański kiedyś chciał blogować na naszychblogach.pl, ale "strefa wolnego słowa" niestety nie zweryfikowała pozytywnie blogera alleszum...widocznie wolne słowo w takich mediach jest wybiórcze, tak jak w mediach pewnego jąkały...ale zapewne słowem-kluczem w weryfikacji pana Szumańskiego jest to magiczne słowo, które wypowiedział dowódca oddziałów partyzanckich "strefy wolnego słowa", czyli DIASPORA.
Dowódzca partyzantki powinien przywieźć coś naprawdę powalającego zza Wielkiej Wody, bo inaczej partyzantka rozsypie się mu w perzynę, nie pomoże nawet spalenie żywym ogniem drzwi samego dowódzcy...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (19 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To ja ci tu uśmiechów życzę, a ty bładzisz po norach i zakamarkach, aby wyłapać wszystkich Żydów, którzy ci jeszcze umknęli.

Powiem ci, że Szumański przez poważnych historyków (wielu), jest uważany za wyjątkowego szkodnika. Podpieranie się nim, to trochę niepoważne. Zmień doradców

 

ALE !!!!

 

ZDEMASKOWAŁEŚ SIĘ!

 

JESTEŚ POD HIPNOTYCZNYM WPŁYWEM PIOTRA NAJSZTUBA!!!  TY!!! TROPICIEL ŻYDÓW!!!  MIŁOŚNIKIEM FACETA, KTÓRY JEST DUMNY ZE SWEGO ŻYDOSTWA.

Faceta, który jest kryptokomuchem, związanym od zawsze z Gazetą Wyborczą i Żakowskim. Toż to sama synagoga!

 

To on właśnie prowadzi w radio TOK FM  (radiowe wydanie GieWu!!!!!) program "Mózg państwa", z którego pochodzi nagminnie cytowane przez ciebie wyrażenie PARTYZANT WOLNEGO SŁOWA.

 

Czego ty słuchasz Trybeusie ?! Kogo ty słuchasz Trybeusie?!

Miałem cię za prawicowego katolika, a tu co?

 

Rany Boskie Trybeusie - porzuć złych doradców i wracaj na łono niepoprawnych !

 

https://www.facebook.com/oredziemozgupanstwa

 

http://www.tokfm.pl/blogi/tagi/partyzant+wolnego+s%B3owa/1277281

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Najsztub

 

http://forum.gazeta.pl/forum/w,13,7135967,7138723,To_Najsztub_jest_Zydem_Nie_wiedzialem_.html

Vote up!
7
Vote down!
-11

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439570

1.W blogu "trybeusa" nie ma żadnej wzmianki o Najsztubie.

2.Nie pisze On też nic o T(łum)OK -  F(ekalia)M(edialne).

3.Czy można prosić o NAZWISKA tych POWAŻNYCH historyków, którzy uważają Pana Aleksandra Szumańskiego "za wyjątkowego szkodnika"?

4.Dlaczegp "jazgdyni" podajesz linki na.......GóWnianą (gazeta.pl) i do TOK FM?

 

Zaskoczyłeś mnie i dlatego, wybacz, ale ....bez pozdrowień kończę swój wpis.

Minusa Ci nie daję, ale przemilczę treść przez Ciebie napisaną.

Vote up!
12
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439574

Czy ty udajesz, jesteś za granicą, czy nie wiesz na jakim świecie żyjesz?

 

Przecież podaję odpowiednie linki.

 

Trybeus otwarcie i bez żenady cytuje i używa sformułowań Piotra Najsztuba z TOK FM.

 

A dalej sobie sprawdzaj sam.

Vote up!
6
Vote down!
-9

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439584

Znieważyłeś PUBLICZNIE Pana Aleksandra Szumańskiego, powołując się na jakieś anonimowe autorytety.

Oczekuję więc, że jesteś konsekwentny, zdajesz sobie sprawę z napisanej treści i podasz nazwiska tych liczących się historyków.

Będę czekać z niecierpliwością.

 

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
10
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439589

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mamusia karmiła łyżeczką do późnych lat?

Brak samodzielności, czy zwykłe lenistwo?

Proszę sobie samemu wyszukać, co zawodowi historycy sądzą o treściach historycznych pana Szumańskiego.

 

Wszystko jest w strefie PUBLICZNEJ dostępne dla każdego chcącego.

Oczywiśnie nie dla oburzonych leni.

Vote up!
6
Vote down!
-10

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439592

Piszesz negatywnie (to najłagodniejsze określenie) o osobie , bądź co bądź publicznej (bo piszącej na portalach pod swoim nazwiskiem),szanowanej przez forumowiczów.

Aby swoją wyimaginowaną (a może pisaną na zlecenie, za czyjąś namową) opinię uwiarygodnić - piszesz o jakichś znanych historykach.

Ponieważ odmawiasz podania nazwisk tych "krasnoludków" - wybacz, ale w moich oczach jesteś zwykłym intrygantem.

To wszystko.

Od tej chwili Twoje blogi, polecanki kulinarne i wszystkie inne wpisy traktuję, jako "tani bajer".

Pic na wodę.....foto- i tekstomontaż.!!!!!!

Vote up!
12
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439595

Bursztynie, bez obrazy,

 

Ty się ukrywasz, ja piszę pod swoim nazwiskiem, z czego mam tylko przykrości i obrazy.

Jeżeli odważyłem się o kimś napisać negatywnie i powołać się na kogoś, to nie zmyslam.

To nie moje standardy.

A ty mnie obrażasz incognito. Ładnie to tak?

Vote up!
3
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439629

...nie znam gościa :))

...co do pana Szumańskiego, to jest też tutaj blogerem i może się odnieść do Twojego określenia...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
7
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1439572

No, to teraz, Panowie wiecie, dlaczego Was nazywają "agentami" ?????.

Nie martwcie się.

Proszę, popatrzcie na punktację pod wszystkimi wrażliwymi artykułami.

To świadczy o ilośći "wrażliwych" na "temat" forumowiczów.

Trybeusie & Bibrusie!

 

Boją się, oj boją prawdy!!!!!!!

Polecam blog "patrii".

Tam ktoś czuwał, bo natychmiast minusuje.

 

Piszcie, piszcie !!!!!!

Jesteście, Panowie, jak portalowe DZWONY ZYGMUNTA budzące swymi artykułami świadomość społeczną.

Pozdrawiam Was obydwu bardzo serdecznie.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-6

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439576

zapewniam Cię, że przeszliśmy z "Trybeusem" niezłą szkołę na dawnych "NP" i nie tylko zresztą tam.

Prosiłbym o nagłaśnianie naszej sprawy wsród znajomych o odpowiedniej merytoryce myślenia i działania.

Niechaj uderzą na "NP" z nowymi pokładami energii, prawdy i świadomości narodowej, do dzieła!

Pozdr.

Vote up!
6
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1439580

Bujasz, aż się kurzy!!!

 

Skąd się wziął PARTYZANT WOLNEGO SŁOWA I ZDJĘCIE, KTÓRE WLEPIŁEŚ!!!??????????????

 

Tak przypadkiem, niechcąco wpadły ci w łapki???

Facet od roku prowadzi antysakiewiczowską krucjatę pod tytułem "Partyzant wolnego słowa". Ostą, po żydowsku.

Vote up!
5
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439581

..to jest okładka książki pana Sakiewicza ...i wpadła mi w łapki he he he :)))) pozdrawiam niepoprawnie

 

http://wpolityce.pl/polityka/153643-partyzant-wolnego-slowa-promocja-ksiazki-tomasza-sakiewicza-z-telewizja-republika-i-sloikiem-szczawiu-w-tle

Vote up!
7
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1439599

Jedziesz całymi zwrotami z Najsztuba!

Jak ci nie wstyd!

Vote up!
5
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439603

ocena "5".

Pozdr.

Vote up!
5
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1439573

a co ty tu wypisujesz?  Naracja ma byc  taka - wszystkiemu sa winne te ruskie i niemcy.  No i zeby "mnie" to bylo ostatni raz.  No.

PS. "Kartagina ma byc zniszczona", a bron na Ukraine dostarczona.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Bogdan

#1439578

 

Od naszego - dorodnego, z dumnie podniesioną głową,  biało-czerwonego "KOGUTA " , co się "trybeus" zowie .....jak najdalej.

Z TEGO "koguta" rosołu mentalnego NIE BĘDZIE

To jest powód BIEGANIA Z ROZWOLNIENIEM za Nim , z wywieszonymi jęzorami.......i zadyszką nad klawiaturą.

:)

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439587

..to był sarkazm Bogdana...:))...pozdrawiam niepoprawnie

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1439602

O kurczaczki!

Ale numer.

Ale obciach!

"Plama" z mojej strony!

Jednak mój pierwszy wpis skierowny do "Bogdana" (przed edytowaniem) był dobry.

Sprawdza się zasada, że pierwsze wrażenie jest prawidłowe.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Biało - Czerwony -  "polski kogucie" ratuj honor, "bursztyna".

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439607

...alleluja i do przodu ...:))...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
4
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1439609

Bardzo przepraszam za edycję pierwowzoru do Ciebie skierowanego.

Jednak pierwsza moja reakcja była prawidłowa.

Gdyby w Twoim wpisie było chociaż "oczko" puszczone do publiczności......nie doszloby do naniesienia poprawek przeze mnie.

Przecież nie sam trybeus jest "na widowni" i siedzi w pierwszym rzędzie. :)

Mam nadzieję, że mi wybaczysz.

 

Przepraszam raz jeszcze i pozdrawiam.

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439610

nie ma sprawy.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Bogdan

#1439624

Stawianie ,ot tak sobie, minusów akurat przy osobach zaangażowanych w polemikę na niepoprawne tematy przypomina ubecką metodę mającą na celu podsycanie podejrzliwości. A jej efektem jest rzucanie podejrzeń na... najbardziej niepoprawnych! 

Vote up!
4
Vote down!
-2

jan patmo

#1439593

Cokolwiek by nie powiedzieć, to Sakiewicz reprezentuje dzisiaj siłę, która spędza sen z oczu lewackiemu establiszmentowi. A ta strefa wolnego słowa, to wiedzą wszyscy dobrze, że jest tylko częściowa! 

Vote up!
5
Vote down!
-3

jan patmo

#1439600

Na Sakiewicza i Targalskiego są wściekli wszyscy blogerzy, którzy nie zostali wpuszczeni na portal niezależnych.

Stąd ta gorycz i złośliwości.

 

Ale, zeby Najsztubem się podpierać?!

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439604

...ja nie mam żalu, że nie dostałem się tam, bo musiałbym się kiedyś znaleźć w głupiej sytuacji, kiedy pan Targalski upomniałby mnie gdzie mam pisać i na jaki temat...bardzo się cieszę, że Gawrion pozwala się swobodnie wypowiedzieć i przez to  "niepopki" staną się niedługo ważnym opinotwórczym forum, zresztą to już widać...jestem tego pewien, każdy może się tutaj wypowiedzieć i albo obroni swoją tezę, albo nie...i tak wykuwa się wiarygodne opinie...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
8
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1439608

Sam ryczałeś mi w mankiet!

Co ja zrobiłem!? Dlaczego mnie nie chcą?!

 

Ale, że uciekłeś aż do Najsztuba???

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439612

...brzyćko się bawisz...żonglujesz słówkami, które nigdy nie padły...przykre to jest...nie będę odpowiadał na Twoje komęty...

Vote up!
7
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1439615

Bardzo możliwe, że tak będzie, jak wieszczysz.

Portal "wPolityce" był miejscem, gdzie można było przeczytać i pisać wszystko.

Były regularnie zamieszczane felietony, artykuły, opinie, wypowiedzi i relacje autorstwa szanowanych osób.

Miejsca na komentarze było wiele.

Była dyskusja i wymiana opinii.

Portal stał się popularny i wartościowy. Opiniotwórczy.

Bardzo często łże media się na niego powoływały, ale nazwa portalu powodowała u "nocnikarzy" dławicę gardła.

Nie wiadomo, co się stało, że panowie Karnowscy dokonali zmian na portalu i połączyli go z "wSumie".

Z liczącego sie na rynku medialnym poważnego portalu stał się portlalikiem dla małolatów i wysypiskiem śmieci, gdzie swoje chore wywody zamieszczają trolle, a nawet zboczeńcy.

Żeby uniemożliwić rzeczową dyskusję - ograniczono długość wpisu do 200 znaków.

Artykuły są najczęściej anonimowe, ponieważ w miejscu, gdzie powinien być podany autor - jest napisane "zespół >>wPolityce>>".

 

Bardzo możliwe, że GAWRION będzie opiniotwórczym baronem medialnym.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439674

...jeśli ten profil portalu zostanie utrzymany, to na pewno wróci do świetności...ja widzę coraz więcej odwiedzających...nie powołuję się na statystyki, bo nie przeglądam, ale widzę, że dyskusje są i to jest ważne...alleluja i do przodu, że zacytuję mojego medialnego Guru Ojca Dyrektora..:))...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
3
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1439683

Nie możemy dopuścić do zdominowania portalu przez trolli, którzy stosują metodę rozbijania i odwracania uwagi od  tematu i problemu przedstawianego w blogu.

Chcąc odwrócić uwagę i rozmydlić dyskusję - zaczepiają Autora lub komentatorów.

Takie jest ich działanie.

Wszędzie tam, gdzie są istotne dla Polski i Polaków sprawy.

Odchody leżące na chodniku najlepiej jest omijać, co ja robię.

Z durniami nie można polemizować.

Szkoda czasu na zatrzymywanie się przy wywodach idioty i zastanawiać się: co głupiec miał na myśli.

 

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439688

to strefa częściowo wolna ..jak częściowo wolne wybory.Nie sądze aby spędzała sen lewakom,tak jak nie spędzał okrągły stół i inne unie wolności,demokratyczne itp.

Wszystko pod kontrolą.Partia czuwa.Bardziej sen spędza nieopanowanie niektórych blogerów,których wpisy przypominają posła od mirabelek i szczawiu.

Resztę pozdrawiam,

Vote up!
1
Vote down!
-1

Verita

#1439626

Mocne to "stop raszyn terrorizm".

 

 

O terroryźmie, jak i przemocy mówi się wyłącznie w kategoriach wewnętrznych, tzn zarówno terrorysta, jak i terroryzowany muszą należeć do tego samego organizmu, tej samej wspólnoty, rodziny, narodu, czy państwa. Dla nikogo z zewnątrz nie jest to terrorysta. Terroryzm to wyłącznie sprawa wewnętrzna.

 

Nie każdego też można nazwać terrorystą. Tak jak przemoc używana jest do niemoralny sposób na dochodzenie do władzy, tak terror jest sposobem sprawujących władzę, by ją utrzymać za wszelką cenę, nawet by „władzy raz zdobytej nie oddać nigdy”. Tu dziś wybijają się: terror medialny faszystowskich mediów głównego ścieku i poprawność polityczna używana nie do obrony działań prawdziwie politycznych, czyli wyrażających roztropną troskę o dobro wspólne Narodu, a w obronie samych sprawujących władzę, podtrzymywaniu i wyłudzaniu dla niej mandatu społecznego metodami dalekimi od demokratycznych.

 

W stosunkach międzynarodowych nigdy nie ma terroryzmu – każdy konflikt to wojna, i to niezależnie od tego, czy wypowiedziana czy nie czy najazd, czy odwet, czy samoobrona, czy wsparcie czyjejś obrony wolności, suwerenności, czy samostanowienia, czy operacja „pod fałszywą flagą”, czy pokój fałszywy, kiedy to państwo jest rujnowane przez sabotaż, korupcję i zdradę, kiedy gospodarka jest ruinowana, a ludność ratuje się ucieczką za granicę, z biedy i niepewności jutra zanika jego rozrodczość, a nawet sama dopuszcza się zbrodni abocji, a „za to” faktyczną władzę i własność przejmuje najeźdźca, okupant, kolonizator, a „murzynów” zniewala. Pokój fałszywy jest gorszy jak otwarta wojna, bo rosną w siłę najgorsi, najbardziej aspołeczni i zdemoralizowani, a najuczciwsi, najszlachetniejsi, najniewinniejsi są dyskryminowani, wywłaszczani, nawet mordowani skrytobójczo, a tchórzliwie przez „konglomerat zbrodni”, „seryjnego samobójcę”, „pancerną brzozę”, czy „sędziego tuleję”, albo „lekarza bez klauzuli sumienia”.

 

Natomiast żydoamerykańska, faszystowska propaganda rzeczywiście może powiedzieć "stop raszyn terrorizm", czy “wypowiedzieć wojnę terroryzmowi”.

 

W świetle logiki to znaczy ni mniej, ni więcej tyle, że Żydoamerykanie już się przyznają oficjalnie do tego, że stoją na czele spisku New World Order (NWO) jako globalni faszyści i wszystko, co się dzieje w świecie już chcą traktować jako swoją wewnętrzną sprawę panów świata.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1439614

Podczas pisania komentarza pod tym artykułem, po napisaniu już długiego tekstu pojawił się komunikat ostrzegający przed niewłaściwą treścią i tekst zniknął.

Napiszę tylko w skrócie, że chodziło mi o wydarzenia na Ukrainie i o krytyczną opinię, jaką wypowiedział dzisiaj publicznie w TVP INFO były ambasador Polski w Rosji - p. Stanisław Ciosek.

Dziennikarze byli w szoku. Włączyli zagłuszarkę, bo powiedział prawdę.Niepotrzebnie zachód rozpętał "to". Udało się z Polską - myśleli, że gładko pójdzie z Ukrainą. UE chciała przedłużyć swoje tereny wpływu. Polacy, Ukraińcy i Rosjanie to jedno, słowiańskie plemię i mamy inną mentalność, jak "zachód". Poza tym jeszcze jedno; dwukrotnie pan ambasador powiedział, że bezmyślnie rozpętano tę awanturę i gdyby nie to, że tam giną ludzie - można byłoby to nazwać śmieszną polityczną piaskownicą. 

Prawda, że piękne i mądre?

Usłużny łże medialny duecik  miał prawo wpaść w panikę tak, jak zaraz wpadną "pałkarze" portalowi, a bursztyn będzie kolejnym, namierzonym tu agentem.

 

Teraz idę smarować plecy cebulą, bo podobno łagodzi ból uderzeń, a spodziewam się pałowania, jak niejeden na tym portalu.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439619

Tym razem to i ja dołączę do grona "pałkowników" za Twój komentarz!

Jeśli dla Ciebie towarzysz "szmaciak" - Stanisław Ciosek jest autorytetem, powołujesz się na jego zdanie, darzysz go szacunkiem i piszesz o nim "pan", to świadczy tylko o tym, że alternatywnie:
1)  bardzo blisko Ci ideologicznie do linii, jaką do dziś prezentują komuchy ze zbrodniczej organizacji o nazwie PZPR;
2)  Twoja wiedza na temat "wyczynów" komunistycznej ówczesnej władzy (w tym S. Cioska) jest na poziomie zerowym.

Stąd też stawiam Ci minus jedynkę  i nie zza węgła.

 

   

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1439627

Proszę czytać ze zrozumieniem.

Nigdzie nie piszę, że St. Ciosek jest autorytetem.

Przytaczam jego wypowiedź.

Czy nie sądzisz, że jego słowa i uwagi są słuszne?

Dziękuję za odwagę przyznania się do "pałki".

Nie zaskoczyła mnie, ponieważ mam grzbiet przygotowany po wcześniejszy i częstych atakach na "trybeusa", "Bibrusa" i innych, którzy patrzą panoramicznie na świat i wydarzenia polityczne, a nie tylko  poprzez założone klapki na oczy.

Trzeba patrzeć, czytać i słuchać, ale przede wszystkim MYŚLEĆ!!!!!!!!

Kierować się intuicją, rozsądkiem a nigdy emocjami.

Co najważniejsze - nie pozwolić sterować swoją opinią i ukierunkowywać swojej wolności myślowej.

PS.

Jeśli o kimś piszę per"pan" to nie oznacza, że jest on moim idolem.

Proszę nie manipulować, bo to jest wolne forum, wolnych ludzi, a nie łże medium, gdzie można rozmówcy przypisywać bezczelnie niewypowiedziane przez niego słowa. Chociaż świadkami rozmowy na gorąco są setki tysięcy a może miliony oglądający i widzą, że zaproszony gość jest grillowany na żywca.

Wielu forumowiczów pisząc komantarz doryczący tuska piszą "pan premier". Ja ich nie uważam za jego zwolenników.

To by było na tyle naszej polemiki, którą uważam za zakończoną.

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439628

"Trzeba patrzeć, czytać i słuchać, ale przede wszystkim MYŚLEĆ!!!!!!!!"

 

Dlaczego siebie wykluczyłeś???

Vote up!
4
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1439637

Czy mogę prosić o informację z uzasadnieniem i opinię na temat Majdanu?

Kto go zorganizował?

Kto rozpętał?

Podkreślam, że chodzi mi o Majdan.

Nie o to, co jest konsekwencją Majdanu.

 

Dlaczego pojawiła sie tylko krótka wzmianka o obiecanych Ukrainie miliardach euro.

Barroso obiecuje. Ale stawia wymagania. Proszę poczytać na innych portalach artykuły.

 

Nie znamy prawdy o Polsce, a tymbardziej można zmanipulować to, co się dzieje poza naszymi granicami.

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439630

A gdy dam Ci plusa to tez musze pisemnie uzasadnic ?

Wiec daje bez uzasadnienia

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1439686

plusuje i plusuje bez uzasadnienia

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1439687

Pisząc słowo "pałować", - miałem na myśli notę "minus jeden" :-)
Wiem, że Ty wiesz, o co chodzi z tym "pałowaniem", ale tak "dla jaj" udajesz, że nie wiesz. I na tym też polega poczucie humoru, którego nam nie brakuje.

 

Pozdrawiam Cię i życzę Ci tylko takich wpisów,
które nie będą "pałowane".

     

Vote up!
1
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1439711

Jestesmy zgodni co do palowania i smiechu z tym zwiazanym

Plus z uzasadnieniem

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1439714

Dokladnie to mialem na mysli

Plus z uzasadnieniem

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1439715

Cretino w akcji i amoku, nienawiści do Polaków i odporne na rozsądek lata z pałką wielopunktową

Nienawiśc i głupota ciemność u tego stworka  powodują.

Kołderka spadła z.........pana/i.......

2 w 1

 

 

A hoj!

Vote up!
6
Vote down!
-7

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1439623

    Takie zamieszanie o jednego w sumie gudłaja?

     To co Sakiewicz wyprawia za oceanem, to trzeba przyznać jest niesmaczne ( a nawet obrzydliwe) ale bądźmy szczerzy, to zwykła lipa jest. Może w Polsce na czytelnikach swoich periodyków zrobi wrażenie ale tyle jego. Uważam, że zdjęcie okładki ładnie się wpisuje w całość tekstu. Zastanawia mnie tylko jak to się ma do wytatuowanego w śliczne emblematy SS kolegi red Lisiewicza. Jakiż to geszeft trzyma współpracę obu panów skoro x Isakowicz- Zalewski za jedną wzmiankę o Wołyniu z redakcją rozstać się musiał? Chociaż biorąc pod uwagę, że naziści z UPA są cacy w oczach red Sakiewicza, to może wiele wyjaśniać.  No i gdzie to wolne słowo w redakcji? A może Sakiewicz powinien zmienić tytuł na Utrwalacz Wolnego Słowa?

    Nota bene powoływanie się na prywatną ( jak mniemam) korespondencję w polemice? Jazgdyni- troszkę nie ładnie.

    Trybeus- 5

    Choć przyznam, że mnie mniej interesuje kto pociągał za spust w Katyniu. Odpowiedzialność za to i tak ponoszą Kacapy i żadne tego typu rewelecje o Żydach nie pomogą.

   

Vote up!
7
Vote down!
-3

              

#1439625

To w końcu, łowcą jakiej nacji jesteś ? Deklarowałeś że tych miłych w garniturkach ;-)

Vote up!
3
Vote down!
-1

#1439670

...łeeee... jestem ...łowcą każdego kto podnosi rekę na Najjaśniejszą Rzeczpospolitą i na nasz święty Kościół Katolicki...amen :))...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
6
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1439684