Odkryć Prawdę

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Nie ruszymy do przodu bez rozliczenia z przeszłością. Trzeba przynajmniej zrozumieć co się stało w 1989. Kto rządzi Polską. Kto manipuluje opinią publiczną. Kto wynaradawia Polaków. Bez tego nie ruszymy do przodu.
Obejrzenie tego filmu jest OBOWIĄZKOWE!

"Odkryć Pamięć" reż. A. Czerniakowska

http://www.zolnierzesolidarnosci.com/apps/videos/videos/show/14273963-odkryc-prawde-1-3- cz.1

http://www.zolnierzesolidarnosci.com/apps/videos/videos/view/next?channel_id=3064185&from_id=14273963 cz.2

http://www.zolnierzesolidarnosci.com/apps/videos/videos/view/next?channel_id=3064185&from_id=14273957 cz.3

Brak głosów

Komentarze

Problemem jest, kto i jak ma dotrzeć do tych zastraszonych (a większość z nas w jakimś fragmencie, może fragmentach swojego życia takimi jest) Polaków i odblokować ich Polskość i Tożsamość. Moim zdaniem, jako nacja stanowimy większą wartość od Żydów. Nawet za cenę wielką warto czasami upomnieć się o siebie. Przykład dali Powstańcy Warszawscy. Skazani przez hitlera i stalina. Bez wyjścia. Cokolwiek by zrobili. Lub nie zrobili. Warszawa i tak legła by w gruzach. Warto walczyć. Oni zabijają nawet w dzień. Wchodząc po prostu do biura... Drżącym głosem prokurator oznajmia, że wszystko praktyczni jasne. Samobójstwo. Nie boją się Pana Boga. Nie boją się nikogo. Tutaj. Mam wrażenie, że żyję z Disnejowskim (nawiasem mówiąc był on satanistą i masonem) Matrixie. Kto obudzi Polaków? Nikt? Damy się zarżnąć bez słowa sprzeciwu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#175427

Polskę morduje mafia, ta którą nadzorują resztki śmieci komunistycznych zbrodniarzy ,dzisiaj bezkarnego benkarta ruskiej budy - śmiecia jaruzela i reszty mordczej komuny.

Leppera powiesił  rysio krauze, obecnie ponujący Polską wraz z resztą bandytów z Partii Oszustów, srających jak zwykli złodzieje,  przed wyrokiem ściętej głowy na zamianę na wieczne picie własnych sików.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#175447