AMBER GOLD Medalowa Lokata w Złoto - gwarancja bezpieczeństwa

Obrazek użytkownika PS
Idee

 

 

Tak ładnie mejl ten wyglada

 
 

Czytam se pocztę właśnie i chciałbym się doradzić, czy w to wchodzić, bo reklamę mi przysłali taką fajną. Z obrazkami. Taki jakiś mejl dostałem od "Amber Gold /WP.PL <wp@wp.pl>" | Wysłano Cz 2012-07-12 01:22  i się zastanawiam, czy to rzeczywiście gwarantowane, bo coś ostatnio jakby głośno o bursztynowym złotku, link pod logo:

 

Ale tak sobie czytam na innej stronie, że

"09.05.2012, 14:47

Amber Gold wspiera produkcję filmu „Wałęsa” Andrzeja Wajdy"

ambergold.netpr.pl/pr/212584/amber-gold-wspiera-produkcje-filmu-walesa-andrzeja-wajdy

No i podali adres Centrali, a nawet telefon stacjonarny, fax i mejla.

SIEDZIBA AMBER GOLD

Centrala Amber Gold

ul. Długie Ogrody 8-14

80-755 Gdańsk

Tel. 58 731 50 50

Fax 58 731 50 99

office@ambergold.com

www.ambergold.com.pl/pl/dokumenty/kontakt

No to chyba poważna firma jest i tylko media zadymiają, cobym se nie ulokował bezpiecznie i z zyskiem gwarantowanym?

No przecież pan członek Komitetu Honorowego Poparcia Kandydata Platformy Obywatelskiej RP pana Bronisława, oby żył wiecznie, Komorowskiego na Prezydenta - Wajda, Andrzej i pan były Prezydent Wałęsa by chyba swoimi nazwiskami nie promowali, jakby to jakieś przekręty były. No nie? Przecież pana Lecha Wałensem to wszyscy prawie znają i jako tego co to Komunę obalił, w skarpetkach puścił i  jako Mędrca Europy i nawet za oceanem doceniają. Wałków by chyba nie firmował?

Tu na zdjęciu w środku z jakimiś mniej znanymi postaciami

Zdjęcie [wy]pożyczyłem z bloga Legwa Lendza

No i pan Prezydent miasta Gdańska... to ten w lewym dolnym narożniku, w okularach i z łysinką. 

"Paweł Adamowicz, polityk Platformy Obywatelskiej i zarazem prezydent Gdańska, w imieniu Andrzeja Wajdy zwrócił się do Amber Gold o sfinansowanie produkcji o Lechu Wałęsie.

Jak ja kliknąłem na stronie Ambera Golda linka z pożyczkami, to się skubany nie otworzył. Pan Premier Donald Tusk podobno tu bywa na weekendach. To ten widoczny na zdjęciu zamieszczonym przez Gazetę Polską. Obrazek powyżej. Może w weekend czynne. 

Nie ma co się zastanawiać. Śmigam do Gdańska, jakąś fotkę wrzucę ze stadionem przy okazji, bo słyszałem, że tam stadion bursztynowy zbudowali, to też dobrze się - z medalami się, jak znalazł. Kolejny sukces Platformy, by żyło się lepiej.

Utknąłem jednak na Przymorzu, bo Mikołaj napisał, że zerwał pantograf, czy coś, może Pan To Graf?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Lemingi i POwcy piszą i mówią, że to niby same MOHERY wpłacali pieniądze do kas Amber Gold, a tymczasem tak te stare mohery wyglądają:

http://goo.gl/maps/B1swg

Są to jednak „Młodzi Wykształceni z Dużych Miast” lemingi jak ci pod tym linkiem w oddziale Amber Gold w Gdańsku przy ulicy Stągiewnej 11.

Trzy młode panienki i jeden młodzieniec sprawiają wrażenie, iż są to jednak bardzo młode mohery.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#283481

Bo lemingi i POwcy myślą, że ich kanciki i kłamstewka będą wiecznie kupowane. A tu nie ma lekko - wszystko można sprawdzić i prześwietlić.
Kłamstwo ma krótkie nogi...
Tylko oni jakoś nie chcą o tym wiedzieć i pamiętać.
Pozdrawiam.

...contessa

PS.Niedawno Twoją panoramkę obejrzała moja córka i... uśmiechała się na widok domu Babci.
Przekazuję Ci jej podziękowania i pozdrowienia.

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=Zssi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#283488

Odwzajemniam pozdrowienia i uchylam kapelusza.

Zaś w temacie notki @PS napiszę tak.
17 grudnia 2009 roku była taka miejska "imprezka" w Filharmonii Bałtyckiej - występ muzyczny niepełnosprawnych dzieci i opłatek bożonarodzeniowy.
I o ile mnie pamięć nie zwodzi, to już wówczas widziałem jakby takiego "Amber Golda" przyklejonego do prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i saŁonu.
Był tam też biskup Leszek Sławoj Głódź, i komisarz KE Janusz Lewandowski oraz inni z gdańskiej ferajny, no i ten Plichta, który się wprost narzucał swoją osobą w przykusym, jakby pożyczonym garniturze.
No i wkręcił się i wkręcił jak wiemy bardzo duże grono różnych pustych i bufoniastych próżniaków, którzy zostali oczarowani dźwiękiem srebrników marki Amber Gold.
Jeszcze w lipcu 2012 roku stał na Targu Węglowym potężny namiot z napisem "Amber Gold" - zapomnieli tylko dopisać, że "zapraszają idiotów z kasą do swoich oddziałów".
Ostatnio w trójmiejskim wydaniu Dziennika Bałtyckiego przeczytałem też takie brednie, że majątek wyprowadzony z Amber Gold spółka z o.o. jest mieniem prywatnym Katarzyny i Marcina Plichtów, bo jest to mienie prywatne.
A brednie takie piszą te tutejsze pismaki, co mają certyfikowane wyższe wykształcenie o specjalności wydojony/wydojona o poziomie wiedzy podstawowym, które kupili za terminowo opłacone czesne.
Dziś dostali od prezesa AG kolejny swój życiowy certyfikat zaświadczający o tym, że im jak najbardziej należą się i wkłady i odsetki zainwestowane w Złoty Berdyczów.
No ale chyba sędziowie, prokuratorzy, tak jak kiedyś i BUL od Nadzieji dostaną zwrot chociaż część swojej kasy zainwestowanej w tombakowo-amberowskie złoto, prawda?

Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia widoków z mojego domowego gniazda na YT pod moim nickiem.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#283508

pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#283636