wyzuci z wlasności, ciąg dalszy

Obrazek użytkownika Jerzy Bielewicz
Gospodarka

Pięknoduchy, sieroty po Uważam Rze, publicyści, dziennikarze i blogerzy czy wiecie co Was/Nas tak naprawdę gnębi? Posłuchajcie o Bankowym Tytule Egzekucyjnym.

Stawiam tezę, że przyczyny tego co się dzieje we współczesnej Polsce są strukturalne i wypływają z zaszłości prawnych. W mojej ocenie rzeczywistą władzę w Polsce sprawują ci, którzy rozstrzygają o własności. Nie jest zatem przypadkiem silna pozycja Związku Banków Polskich, który dysponuje przemożnym wpływem na procesy legislacyjne w Sejmie RP. Nie jest też przypadkiem, że na czele Rady Gospodarczej przy premierze RP stoi Jan Krzysztof Bielecki, były prezes Banku Pekao SA, a w jej szeregach zebrał głównie osoby zatrudnione w sektorze bankowym. Siła sektora bankowego (dziś w 70% w rękach zagranicy) leży w Bankowym Tytule Egzekucyjnym (BTE) i procedurach prawnych, które mu towarzyszą. By przyznać mi rację (bądź nie przyznać) należy wysłuchać połączonego posiedzenia zespołów ds. Obrony Demokratycznego Państwa Prawa i ds. Przedsiębiorczości Sejmu RP.

Wyzuci z własności: relacje banku z kredytobiorcą, bankowy tytuł egzekucyjny, tajemnica bankowa – relacja video (od 10.50 nagrania)

Relacje video (w sumie ważny w niej jest jedynie dźwięk) można uzupełnić prezentacją, która posłużyła podczas wystąpieniu.

Prezentacja „Wyzuci z władzy”

Przy okazji chciałem niniejszym serdecznie podziękować posłom Prawa i Sprawiedliwości Panom Krzysztofowi Szczerskiemu i Adamowi Abramowiczowi za umożliwienie mojego wystąpienia przed znakomitym gronem. Oczywiście, deklaruję wolę współpracy. Bowiem należy skutecznie skończyć ze spuścizną stalinowską zapisaną po dziś dzień w obowiązujących aktach prawnych.

Czytaj również: Bankowy tytuł egzekucyjny pozwala na sprawowanie władzy w Polsce

Linki na: unicreditshareholders.com

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niewykluczone, niewykluczone...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#313025