Zawód: matka

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Przywódcy rewolucji kulturalnej* w Europie tworzą nowy resort: poprawności płciowej. Wyposażony w feudalne przywileje urząd GREVIO nieść będzie sztandar rewolucji „feministycznej”.

Równouprawnienie płci to było wczoraj. Dzisiaj jest supremacja. Oczywiście płci żeńskiej. A raczej tego, co się za nią uważa. Poseł Grodzka (dawniej Krzysztof Bęgowski) mieści się w tej kategorii. A jego prawa wzmocnić ma bolszewicka konwencja pod mylącym tytułem

„Konwencja

Rady Europy w sprawie zapobiegania i zwalczania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej”. Ponieważ neokomuniści (w tym szeroko rozumiane polityczne pokolenie 68’) pilnują zdobytego majątku, to dziś nie na miejscu byłyby hasła w obronie byłego klienta komunistów, jak

klasa

pracująca. Przeciwnie – obrona wyzyskiwanych ludzi pracy (na siebie zaczynają zarabiać po pół roku zasuwania na podatki) uważana jest za cuchnący moheryzm. Ale wracam do GREIVO. Policja rodzinna ma na celu ostateczne rozbicie naturalnego modelu rodziny i likwidację ról:

matka – żona

i ojciec-mąż. Rozbicie rodziny i przerobienie społeczeństwa na pszczoły-robotnicę i awangardę jest celem tej konwencji*. Tymczasem matka to zawód. To ona rodzi przyszłych podatników, zabezpieczając tym samym nasze lipne emerytury. Niech owym poprawnym „feministkom” odpowie

ruch

matek. Mają one w nowoczesnym, bogatym społeczeństwie prawo do wynagrodzenia za okres macierzyństwa i wychowywania dzieci. Te pieniądze nie będą wyrzucone w błoto. Wydane na GREIVO tak. Pierwszy etap rewolucji: w rubrykach zawód wpisywać „matka”.

* skojarzenie z „rewolucją” w komunistycznych Chinach jest trafne. Kiedy cele „rewolucji” okazują się nieosiągalne, wymyśla się absurdalne nowe.
* rodzinna Czeka będzie miała szalone uprawnienia, a jej pracownicy uzyskają immunitety i przywileje na niespotkaną dotąd skalę.

Fikcja?
http://filmpolski.pl/fp/index.php/12286

Post scriptum: a że Konwencja jest sprzeczna z konstytucją RP? Żaden problem! Wystarczy znowelizować konstytucję.

Ale dalsze konwencje zarysowują się na horyzoncie. A co będzie w przypadku stosowania przemocy przez kobiety wobec kobiet? A co będzie, jak jedna z nich była kiedyś innej płci? Albo nie posiada żadnej, jak ów Australijczyk, który był facetem, po operacji stał się kobietą, Ale też nie jest szczęśliwy(a?) i nie przyjmuje hormonów. To pierwsza prawdziwa człekokształtna robotnica!

Tak na marginesie: mam niemiłe podejrzenie, że tym razem naprawę kobiety dają się robić (byłym)facetom w konia.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

...wierzę głęboko, że przyszłość należy do normalnych rodzin, gdzie mama jest mama, tata jest tata, a dziecko wie od początku, że będąc chłopcem ,jest przyszłym mężczyzną, a będąc dziewczynką, jest przyszłą kobietą. A ten zamulony,chory eksperyment dzisiejszych czasów, skończy się jak w.w.film, czyli : "...wydostają się na powierzchnię, gdzie wbrew oficjalnym oświadczeniom kwitnie normalne życie"

Kobieta, nie wyobrażająca sobie świata bez mężczyzn,prawdziwych, z całym dobrodziejstwem...inwentarza ? :))

Pozdrawiam.
10pkt.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#279940

jeśli chodzi o przyszłość rodziny. W naturze wszelkie aberracje raczej nie utrzymują się zbyt długo, a my - chcemy czy nie - do świata natury na szczęście należymy. Poza tym wierzę w zwykły, zdrowy "chłopski" rozum, który porządkuje świat jak najprościej: kobieta - mama, mężczyzna - tata.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#279953

Jan Bogatko

...wydaje mi się, że dzisiejsze czasy sprzyjają rozwojowi chorób społecznych, także dzięki antyhumanitarnemu prawodawstwu, premiującemy aberracje,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#280094

Jan Bogatko

...też mam nadzieję - ale musimy jej pomóc,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#280093

jest to organ pozbawiony mozliwosci wzwodu i ejakulacji, czyli jako tzw. miekki ch... calkowicie zbedny dla organizmu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#279944

Soczyście ! :))
Jako taki, w.w. organ będzie ilustracją powiedzenia : Nie było nas, był las, nie będzie nas , będzie las. Las z drzewami o zdrowych ...korzeniach ! :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#279954

Jan Bogatko

to wprawdzie organ zbędny, ale póki co szkodliwy.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#280095

funkcjonowanie policji rodzinnej, to TEN Grodzka odpowiadałoby na szefa Genderpolicji. Przecież po muskułach widać, że i bez żadnej europejskiej konwencji potrafi powalić na ziemię każdego mohera czy antyfeministę. Doskonały wizerunek współczesnej "baby z jajami".
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#279987

Ciekawe, czy pomidorowa w wykonaniu Grodzko jest najlepsza ? :))
Wybacz, ale jak widzę "Szpilka", natychmiast mam ochotę na tomat :)
Serdecznie pozdrawiam !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#279992

Wybacz, ale ja mam inne skojarzenia. Mam przed oczami włoską sezonową wojnę na pomidory.
Pozdrawiam :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#280013

:))))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#280015

Jan Bogatko

...tak, to doprawdy "baba z jajami",

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#280096