Pierwsze ofiary Iwana w Polsce III

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

A więc teraz mamy pewność, że sowiecka rakieta przeciwlotnicza, która spadła w Polsce i zabiła dwu chłopów pod Hrubieszowem, została wystrzelona przez Kacapów. Są na to niezbite dowody: po pierwsze primo (jak mówią wykształceni z dużych miast) , Kreml, kryjówka bandziorów, temu zaprzeczył, o czym śpiesznie doniosły wszelkie zachodnie media, niegdyś pełzające przed pułkownikiem Putinem, demokracie „czystym jak diament”, jak rozpływał się o nim

Kanclerz Gerhard Schröder,

były zresztą. Po drugie primo (jak mówią parlający po angielsku absolwenci Łoksfortów i Kampriczów) także prezydent USA, Biden, oświadczył to był spod góry Synaj, z której widział incydent w Przewodowie pod Hrubieszowem, że rakieta była wprawdzie made in CCCP, ale że została ona wystrzelona z ukraińskiego muzeum sowieckiej broni w kierunku kacapskiego aeroplanu, a następnie straciła widać orientację. Także gorące zaprzeczenie

Pana Prezydenta Dudy

(to już po trzecie primo, i ostatnie) przekonuje mnie do kacapskiego sprawstwa zbrodni. Oczywiście i Duda, i Biden, mówiąc o tym, że to nie była świadoma operacja Kacapii, lecz aszybka ukraińskich przyjaciół, mieli na celu ratowanie Wolnego Świata (jeśli on rzeczywiście istnieje) przed „demokracją czystą jak diament”. Nie dziwi mnie zatem, że także prezydent Żeleński, skazany na pomoc i USA, i Polski, zmienił narrację i zdaje się ostrożnie podzielać wersję sojuszników, by uniknąć III Wojny Swiatowej.

Jan Bogatko

Ps.: Te wszystkie trzy prima świadczą o winie Kacapii. Jak było, dowiemy się po wojnie, co może potrwać długo. Tak było przecież z Katyniem. Tak jest ze Smoleńskiem. Kacapia chciałaby pewno nowej „mieżdunarodnoj komisiei”, jak swego czasu Burdenki (Katyń) i Anodiny (Smoleńsk), by dowalić faszystom. Ale tym razem się chyba nie doczeka. GW, znana sowiecka gazeta w Polsce, donosi, że Duda od samego początki wiedział, że to ukraińska rakieta. Koń by się uśśmiał!

]]>https://wpolityce.pl/polityka/622577-prezydent-reaguje-na-publikacje-one...]]>

 

Ps.: 2 - ciekawe: ]]>https://wpolityce.pl/polityka/622670-politolog-reakcja-polski-ws-przewod...]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (9 głosów)

Komentarze

Do tej pory wiemy że rakiety były produkcji sowieckiej a nie kto je wystrzelił!

Vote up!
3
Vote down!
0

kazikh

#1648462

Wyrażam tu wyłącznue moje zdanie. Rakiety wystrzelili Kacapy, to  moim zdaniem oczywiste z podanych powodów, może nawet z terytorium Ukrainy (okolice Chersonia). Oczywiście przypadkowo spadła ona na Polskę, a tzw. zachód stara się uniknąć eskalacji konfliktu w kierunku III WS.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1648465

Nie byłoby tych rakiet gdyby nie kacapie barbarzyństwo. To fakt. Ale też faktycznie trzeba  być ostrożnym w oficjalnej ocenie tego incydentu, bo wywołać globalny konflikt nie jest trudno w tej chwili. A to byłaby tragedia. Nie tylko dla nas ale i dla świata biorąc pod uwagę czyjeś psychopatyczne ciągoty do naciśnięcia "guzika".

Pozdrawiam L.

Vote up!
3
Vote down!
0

Szpilka

#1648477

Jeżeli Polska i tzw. zachód nie zareaguje na sowiecki ruch, to przegra. Już dziś KE  zapomniała o ofiarach na polskiej granicy. Ale my, Polacy, kochamy przegrywać, by robić powstania bez szans na zwycięstwo.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
1
Vote down!
-1

Jan Bogatko

#1648495

Już do was ojro-Kamerad komentowałem ,że nie występuj na tym portalu jako kolejny niemiecki prowokator, dążacy do rekatywacji IV Reszy. EuroRzeszy która tylko marzy,  aby najbardziej rozbrojoną i bezbronną (armijnie i społecznie) Polskę najechać i rozebrać między jak zwykle tych samych  . Zamiast zarobaczać ten prtal, lepiej się publikowć np.w neonazistowskim Der Onet -heili heila.pl albo na portalu wirtualnych Paliaków wp.pl !

 

Ps. Nie wiem jeszcze , czy jesteś tu kolejne wcielenie  tzw.” Jabe” z Naszych blogów , ale  na pewno nie jesteś tym, za kogo się podajesz!

-Bywaj (stąd) Kamerad  !

Vote up!
0
Vote down!
-1

E.Kościesza

#1648512