Pojutrze wybiorą Putina

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Świat

Nawet gdyby nie chcieli, to go wybiorą. Dziś w TVP2, w Panoramie był materiał o wyborach w Rosji: Putin wygra w pierwszej turze, sondaże to pokazują, opozycja nie ma lidera (?). Nie powiedziano nic o tym, że realnej opozycji do kandydowania nie dopuszczono, tylko sparing partnerów. Walnęli taką laurkę Putinowi, że aż mi się niedobrze zrobiło. W Faktach TVNu było trochę lepiej. Ale tu też nie wspomniano o ograniczeniach w możliwości kandydowania, ani o tym, co stanowi treść tej notki.

Kryzys w stosunkach z Białorusią akurat teraz, nie jest przypadkowy. Łukaszenka robi zasłonę dymną, w która Europa idzie jak w dym, bo nie chce widzieć kolejnych sfałszowanych rosyjskich wyborów.

Putin obiecuje liberalizację po wyborach. Opozycja wzywa do głosowania na każdego, byle nie na niego. Zapowiada, że od niedzieli zaczyna masowe akcje w Moskwie i stolicach regionów. Władze grożą, że jeśli będą jakieś demonstracje na Placu Czerwonym, w okolicy kremla, będą rozganiane. Putinowskie ugrupowania planują demonstrować w poniedziałek. Poseł Sprawiedliwej Rosji pyta oficjalnie, czy w Moskwie jest 800 Czeczeńców ze specnazu Kadyrowa.

Po zainstalowaniu we wszystkich punktach wyborczych kamer internetowych (u nas nie do przejścia), członkowie komisji muszą się podpisać na karcie dotyczącej przeszkolenia w zakresie nowych technologii. Całkowicie przypadkowo zapewne, karta ta jest identyczna jak ta, na której potwierdzają wynik wyborów.
Kolejny sposób fałszerstw, to już przygotowane bliźniacze urny, z odpowiednią zawartością, dla tych, którzy będą chodzić do ludzi głosujących w domach, starszych, chorych.
W Moskwie przygotowuje się też, jak w poprzednich wyborach „karuzele”, czyli objazd autobusami punktów wyborczych i wielokrotne głosowanie. Dlatego wszyscy pracownicy urzędu miejskiego muszą przyjść w niedziele rano do pracy.
Fałszywi mężowie zaufania – nie może być ich na punkt wyborczy więcej niż 5ciu, po jednym na kandydata. Więc ci istniejący jedynie na papierze, zajmą miejsca prawdziwym i w efekcie nie będzie żadnych.
Po co to wszystko, jak Putin ma, wg naszych telewizji, pewną ponoć wygraną?

Lider opozycji Aleksiej Nawalny cały czas mówi o tym, że po wyborach powinno się zebrać w Moskwie pół miliona ludzi, a w Petersburgu 200 tys. Że powinno się pozbawić Putina władzy pokojową rewolucją. Wątpię, by do tego doszło już teraz. Mimo tego, że i te wybory będą fałszowane. U nas po kolejnym wyborze Tuska, po kilku miesiącach nastąpiło załamanie popularności PO. Tam może być podobnie. Ale kto wie. Ostatnio zupełnie nie wyglądało na to, że się cokolwiek zdarzy. Opozycja antysystemowa, po ostatnich wyborach skokowo urosła w siłę, w porównaniu do wielu poprzednich lat. Jednak jest to w Moskwie 100 tys na ulicach, a nie 500 tys.
Sytuacja jest podobna jak w Polsce. I tu, i tam może się to w każdej chwili zmienić, może nastąpić kolejny skok. Tym razem wystarczający do zmiany systemu.
http://tvrain.ru/news/obzor_novinok_na_rynke_falsifikatsiy-190013/

Brak głosów

Komentarze

 Trochę to dziwne, że opozycja słaba. Z taką kasą i wpływami? To pohukiwanie przypomina nagonkę, ale nie  buduje siły antyputinowskiej. A może wcale jej nie potrzeba?

 Skoro Wałęsa miał, jak twierdzi , sobowtóra, to równie dobrze mogli podmienić Putina:)

Tym bardziej, że jakoś tak słabo przypomina siebie sprzed paru lat.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231995

Prochorow to nie opozycja, raczej pseudo niż prawdziwa. Prawdziwa to Nawalny, a on mieszka w bloku. Co prawda teraz się załapał do rady Aerofłotu, ale właścicielowi banku, który mu to załatwił, 130 kontrolerów firmę przetrząsnęło.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231999

 Jeśli tak, to wszystko może się zdarzyć.

Kto z nas wierzył w styczniu, że Komorowski wygra w lipcu?

Fala się liczy - fala, która wynosi na swoim grzbiecie pionka:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#232033

Wolny Tybet!
Wolna Czeczenia!
Wolna Rosja!
WOLNE ŻARTY!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#231998

Wolna Polska?

Vote up!
0
Vote down!
0
#232000

Nasza sytuacja pomimo wszystko jest o niebo lepsza od sytuacji Tybetu , Czeczenii czy nawet samego narodu rosyjskiego będącego zakładnikiem bandytów - komunistów.
Na to aby Polska odzyskała suwerenność jest obawiam się " ostatni moment".
Oczywiście żaden komunista a w tym polski nie odda władzy dobrowolnie....

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#232008

Można wygrać z tymi czerwonymi hienami,bratankowie pokazali jak wygrywać można,ale trzeba przy urnach krótko zaryj trzymać,i pilnować liczenie,co najmniej dwóch musi być,a obliczone głosy do centrali przesłać,i tak w każdym lokalu,ale trzeba się poświęcić te 24 godziny dla kraju,a jeśli chodzi o Putina to wygra,ale Rosja budzi się,i kto wie co będzie za cztery lata

Vote up!
0
Vote down!
0
#232013

panstwach , czyli nigdy nie upadla, w Rosji i w POlsce,  wrecz przeciwnie silna jak nigdy dotąd rozprzestrzenila sie po calym swiecie. Nawet USmani maja swojego komucha Baraka, UE -pejsata - tworcy komunizmu, libertyni to same żydostwo, to oni zabiegają o UE bez Boga, tworząc antyludzkie prawa. Egzekutorzy tego systemu na głownych stolcach w większości państw Europy i Świat są Żydami, i tak oto powstaje jedna zniewolona masa i jeden rząd światowy. Czy jest to tylko teoria spiskowa?

Vote up!
0
Vote down!
0
#232015

Jak ktoś rozsądnie powiedział, komuna jak wirus zmutowała. Mamy nowy szczep tego wirusa, trzeba znaleźć na niego nowe lekarstwa.

Żydzi też są różni, jak każdy naród, jedni są ortodoksami, inni komunistami. Jedni są ok, inni nie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232025

Bratankowie to całe lata na sukces pracowali, ale fakt, liczenie głosów to podstawa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232023

Rosjanie jednak chyba mają lepiej, za tymi, których muszą wykopać, nikt nie stoi, jak za tutejszymi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232020

wyborów przeprowadzić we własnym kraju, więc co nam do 'mocarstw' unia rządzi tuski realizują

Vote up!
0
Vote down!
0
#232022

Wygrać nie potrafimy, a nawet ostatnie można było.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232027

Putin już czuje się wygranym i nie wyklucza również kandydowania w 2018 roku.(yahoo.de)
Tym razem będzie tylko zmiana stanowisk z Miedwiediewem.
Poczekajmy na wyniki:)
Tekst dobry 10 pkt.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#232032

Natomiast Belweder tryumfuje!. Ich rodak i protektor, carem Rusi. Objęcie urzędu przez tego zbója, rozwiewa sen o suwerenności Polski. Nawet tej na papierze. Smoleńsk był usunięciem kłody, jaką los w osobie Kaczyńskiego, rzucił im pod nogi. Teraz już nic i nikt, nie obroni Polski, przed pełną aneksją i włączeniem do sojuza. To już tylko kwestia najbliższego czasu. Pytanie tylko, czy nas stłamszą całkowicie, czy skopiują Białoruś?. Czy Tuska zastąpi Rosjanin Komorowski, czy też obu, towarzysz gubernator!...

Vote up!
0
Vote down!
0
#232069

Co z tego że go "wybiorą", tych których "wybrali" w krajach arabskich, chwilę potem obalali.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232086

Ma szefa komisji wyborczej Czurowa, który mu wpisze takie wyniki, jakie mu przez telefon po da, to nic dziwnego, że czuje się wygranym.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#232082

No to będą mieli problem. Z Aurory już chyba nie da się wystrzelić...

Vote up!
0
Vote down!
0

sannah

#232077

Ta dzicz nigdy nie ma problemów w przeprowadzeniu swych zamierzeń."Aurora" też była i jest wielkim oszustwem.Ale,jak mówiła moja Babcia:"Kużden naród ma swój cymbol".

Vote up!
0
Vote down!
0

Prawdę się czasami uwalnia,bo nie ona jest najgorsza.Najgorsi są ci,którzy ją głoszą-tych się krzyżuje. Waldemar Łysiak "MW"

#232078

No a teraz jest pokojowa rewolucja, przeciw tym, którzy "strzelali" z Aurory.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232088

Mają za to w Moskwie dwie puszki (puszka=armata) Car-puszkę która nigdy nie wystrzeliła i stoi na kremlu, Puszkę nr 2 - zdrobnienie od Placu Puszkina. Gdzie planują zrobić namiotowe miasteczko, gdzie zawsze są demonstracje opozycji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232083