Panna "S" ofiarą stręczycieli i alfonsów."Patrioci" także w sutannach żałują, że zabrakło tym razem waltz'a i gazu pieprzowego.

Obrazek użytkownika antysalon
Blog

Porobili zawrotne kariery wykorzystując piękne lico Panny "S".
Uwłaszczyli się na jej posagu. Z jej poręczenia byli i są premierami, parlamentarzystami, ministrami.
Obłowili się.
Mają stanowiska i zasobne konta.
Noble, niemal Oscary!
Nagrody za demokrację.
Ba!
Nawet zasłaniając nią twierdzili, że pierwszy milion trzeba ukraść.
Wszystko zawdzięczają pięknej Pannie "S".
I wszyscy niemal razem, wespół w zespół kompromitowali i kompromitują JĄ od lat niemal dwudziestu.
A dzisiaj, gdy Panna "S" zbliża się do trzydziestki, to zachłanne dziadostwo.
Obskuranckie, wulgarne dziady, fizycznie i finansowo wypasiono-zapasione buraki nie tylko nie chcą JEJ wyprawić PORZĄDNYCH URODZIN!!!
Lecz mówią, że jest już starą, niechcianą panną!, ale co gorsza chcą ją wysłać na ...ulicę!
O wy!
O wy!
Sutenerzy!, Alfonsy!, Rajfurzy!
A salonowo hołoto!
O bycze zapasione karczycha!,
spasione mordy,
przelewające się POdgardla!
O wy! tłuste salonowe kapłony!
Wszystko JEJ, tylko JEJ zawdzięczacie!
Mało wam jeszcze!?
Ubyłoby wam, gdybyście wyprawili JEJ porządne, godne urodziny!?
A Kiszczak z Jaruzelem aż płoną z radości, płoną jeszcze mocniej i jaśniej niż mazurska chata esbeckiego mordercy widząc jak pookrągłostołowi beneficjenci potraktowali Pannę "S".

Od lewa PO Pieronka i Bonieckiego.
Od dzieci Sierakowskiej i generała esbe Gduli PO abpa Życimskiego przez drobnicę Prusaka, Hołownię czy innego im podobnego przebranego w sutannę.
Wszyscy oni razem z Wenderlichem ....wstydzą się!
Bp Pieronek już na przyboś, z POdkasaną sutanną i wypiekami na twarzy, nie zdążywszy odziać sandałów gna po rozpalonym asfalcie do studia, do Monisi, aby dać odpór polskiemu ciemnogrodowi.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To wszystko co tu jest napisane to jest prawda i jak powiedział Jarosław oczywista oczywistość.Wszystko zawdzięczamy pannie S,dla niektórych jak powiedział pan bartoszewski "panna nieposażna "\to jest profesor, który nie ma magistra, to niepojęte ,żadne media o tym, nie mówią/.Pieronek i inne gnidy ,to jest właśnie podział kościoła.Już Zalewski ksiądz o tym bardzo dobrze wie.Wenderlich gra na swoją partię,idiot myśli że się odrodzą,przecież dzisiaj jest coś innego best.Aby dalej się karuzela kręciła ,aby głupi naród nic z tego nie zrozumiał,aby się wziął za łeb z bratem i o to chodzi komu na tym zależy ,ano na władzy im więciej dezynformacji tym lepiej.Czasy jaruzela wracają czas się obudzić Polsko już czas.Dziękuję za tekst.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76982

Panna S to pociąg, 

Wysłało ich na ten pociąg , kupiło bilet w I klasie i dało na przekąski w Warsie UB.  Oni nie mają długu wobec Solidarności ,tylko wobec MOCODAWCÓW. Sami by nic nie osiągnęli, przepadając w wyborach na szczeblu zakładu. Wszak z świni, prędzej czy później wychynie świnia i się zdemaskuje.

10 za soczystość,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77105

macieja Zawsze tak bylo ,ze karierowicze i inne mendy spoleczne wykorzystywaly spontanicznosc i niewiedze ludu.Swoim sprytem i roznymi chwytami propagandowymi,podczepiali sie pod oboz wladzy.Ale rozmiar oszustwa jaki sie dokonal na naszych oczach budzi moje przerazenie.Jak mozna bylo zaufac i w pelni oddac pod kontrole wszystko tym,ktorych sie zwalczalo.To jest nieprawdopodobne,zeby ludzie nie mieli wlasnego rozumu.To jest jakis amok.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

macieja

#77965