Obrzydliwość. Skundlenie. Krakowscy partyjniacy sygantariusze listu potępiającego bpa kieleckiego chichoczą

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Vale Universitas! Deja vu! Gaudeamus igitur! Wdziałeś chamie garnitur! D.Tusk i PO przejęła nie tylko ludzi z poprzedniego prl,owskiego systemu, lecz także metody z czasów Bieruta, Gomułki, Gierka i Jaruzela.
I garnie wprost garściami z dorobku żydokomuny i komuny.
Premier przygarnął dzieci, wnuki oraz rodziny ubeków, morderców polskich patriotów, wysokich prl,owskich funkcjonariuszy partyjnych dając im wysokie miejsca na listach wyborczych PO do PE, sejmu i senatu.
To przygarnianie ludzi z poprzedniego systemu odbywało i chyba nadal odbywa na wielu innych płaszczyznach jak dyplomacja, administracja państwowa, samorządy, wojsko, wymiar sprawiedliwości, policja i służby.

D.Tuskowi w jego antydemokratycznych i antypolskich zapędach są potrzebni jako sprzymierzeńcy ludzie poprzedniego systemu.
Bo i metody premiera są jakoż żywo wyjętego z najbardziej
ciemnych zamordystowskich czasów prl,u.

Znamienne jest, że w rocznicę skazania bpa kieleckiego Kaczmarka ekipa Tuska uruchomiła obłędnie ordynarną, obskurancką antyinteligencką akcję ośmieszenia i kompromitowania polskich naukowców zaangażowanych jako ekspertów sejmowej komisji wyjaśnienia tak przebiegu jak przyczyn katastrofy smoleńskiej.
Istotna rola przypadła wyjątkowo knajackiemu środowisku, redakcji na czerskiej, gdzie aż roi się od dzieci i wnuków stalinowców, kominternowców czy inszego bolszewizmu.
Oczywiście wielki współudział w tym ma prokuratura wojskowa, tak bardzo ośmieszona i skompromitowana jako prowadząca śledztwo smoleńskie.

Dla mnie najbardziej obrzydliwą jest nie prokuratura, nie michnikowe GWno, ale min. Kudrycka! oraz rektorzy AGH oraz Politechniki Warszawskiej.
To co ona uczyniła dosłownie wyzywając naukowców współpracujących z sejmowym zespołem oraz ten najemny wywołany do tablicy duet rektorski jest czymś tak wyjątkowo obrzydliwym, że aż mi trudno znależć właściwie dookreślenie dla tych odtuskowych paputczyków.
To coś rodem, to coś z natury sowieckich rozgrywek z czasów Stalina a potem nad Wisłą z Bieruta/ Gomułki
To duch z okresu aresztowania bpa Kaczmarka a potem aresztowania i uwięzienia ks Prymasa St. Wyszyńskiego.
To duch, to atmosfera z okresu sfingowanego procesu fałszywie oskarżanego bpa kieleckiego.
List apel min. Kudryckiej jest wprost OBRZYDLIWY!
A odzew tego duo rektorskiego to szczyt skundlenia.
To już brzmi jak owoczesny haniebny list Szymborskiej, Mrożka, Włodka, Miecugowa i inszej partyjnej hołoty potępiający dzielnego bpa kieleckiego za rzekomą zdradę i szpiegostwo i domagający się dlań najsurowszej kary.

Tak!
Deja vu!
A wydawało się, że to już nigdy nie wróci!
To se ne vrati!
Błąd!
Nigdy nie mów nigdy!
Toto ... POwróciło!
I to w jakiej ordynarnej! chamskiej, w najczystszej stalinowskiej formie.
Pierwej min. Kudrycka wystąpiła w jedynie słusznej, najdoskonalszej postaci akademika sowieckiego atakując niebezpieczne / dla kogo? Tuska? Putina?/ badania przyczyn i przebiegu katastrofy!
I zaraz dwaj najwierniejsi z wiernych rektorzy jak leninowskie rebionki natychmiast dali jej wsparcie, a odpór odszczepieńcom.
A co dalej!?
Czyżby kolejna faza, czyli gremialne uczelniane POtępienie warchołów!?

Za dekadę nowy rok akademicki.
Wrócą profesorowie, asystenci i studenci!
POra na stadne uchwały senatów!
Gaudeamus igitur!
Wdziałeś chamie garnitur!
O Tempora! O Mores!
A senat patrzy!

Vale wolności badań naukowych!
Vale Universitas!
Vale!

p.s.
a piekle lub jego przedsionku Szymborska, Włodek, Miecugow senior, Mrożek plus pozostali sygnatariusze słynnych wiernopoddańczych listów aż chichoczą z radości, ze wraca klimat z lat, gdy oni jako młody partyjny aktyw potępiali reakcję

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (1 głos)

Komentarze

w dziedzinie - mówiąc kolokwialnie - nauki. O zaległościach w tych tematach i ich skutkach pisze w wielu miejscach, także na NP, Józef Wieczorek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#381787

... albo taka jest ich *rewska natura z którą im dobrze.

19 grudnia 1945 roku Senat PW uchwala:

„dr Jan Czochralski od końca 1939 roku przestał być uważany przez grono profesorów za profesora Politechniki Warszawskiej i uchwala dać odpowiedź, że sprawa podjęcia pracy w Politechnice przez Jana Czochralskiego jest nieaktualna”

Senat Politechniki Warszawskiej w sprawie Profesora Politechniki Warszawskiej Jana Czochralskiego raczył był się obudzić dopiero po 66 latach i w 2011 roku podjął uchwałę:

„Po zapoznaniu się z dokumentami w archiwach państwowych,..., doceniając wybitne w skali światowej osiągnięcia naukowe prof. Jana Czochralskiego, będące podstawą nadania Mu w 1929 roku tytułu doktora honoris causa Politechniki Warszawskiej, w związku z ujawnionymi dokumentami potwierdzającymi Jego patriotyczną postawę w okresie II wojny światowej, uważa za konieczne przywrócenie Jego dobrego imienia, podważonego w Politechnice Warszawskiej w 1945 roku. Ta uchwała jest dla nas szansą naprawienia krzywd, jakie zostały wyrządzone temu wybitnemu uczonemu, a także jego rodzinie, uczniom i współpracownikom.”
http://naszeblogi.pl/41088-czy-senat-pw-zareaguje-na-oswiadczenie-rektora?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

Vote up!
0
Vote down!
0
#381790

To właściwie by było na tyle.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#381799

Funkcjonuje w społeczeństwie pewne stwierdzenie mówiące, że cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy. Polskę gubi fakt braku posiadania wielopokoleniowej inteligencji. Ta która mieni się nią być, ten cały "establiszmęt" czy "salon", jest jedynie chińską podróbką. Obecnie za "inteligencję" robią ludzie którym UDAŁO się skończyć więcej niż jakąś szkołę średnią. Większość profesury to ludzie przecweleni przez system peerelu. Niestety, oni tworzą następną magmę pokoleniową. Obecny absolwent szkoły wyższej jest wart tyle ile papier jego dyplomu. Tutaj przypomnę prorocze - jak się okazuje - słowa Jana Zamoyskiego, przypisywane często S. Staszicowi: Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Dlatego każdej dyktaturze tak bardzo zależy na zagarnięciu młodych umysłów. Stąd ta nagonka na szybką kontrolę na sześciolatkami. Kilkudziesięcioletnia indoktrynacja zrobiła swoje. Inteligencka Polska odeszła w zapomnienie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#381802

Nie wiem,jakie ma być przesłanie tego lamentu strzelistego.
Pragnę jednak zwrócić uwagę @Dominikowi, że obraża wielu wartościowych ludzi sprowadzając wieś do "chamstwa".

Co do położenia rządowej łapy na sześcioletnich dzieciach - pełna zgoda. Wobec likwidacji zakładów pracy, przedłużenia obowiązku pracy do 67 roku życia - oraz braku zasadniczej służby wojskowej - bezrobocie jest horrendalne, więc wcześniejsze zapędzanie absolwentów do pracy nie może być motywem.
Chodzi o wcześniejsze rozpoczęcie prania mózgu.

Co do przedszkolaków: zabrali dobranockę, rytmikę, angielski, a ustanowili "dzień przedszkolaka".
Czy są granice tej bezczelności???

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#381815

Zalecenie do bezwzględnego stosowania - wrzesień 2013
Wszelkie pozytywne o Polsce komentarze z prasy międzynarodowej i instytucji unijnych wymagają akceptacji Komitetu Redakcyjnego i załączenia kontekstu związanego z obecnym rządem,
wyjątkiem są pozytywne komentarze dotyczące personalnie osób z rządzącej PO, które można publikować bez ograniczeń.
Wszelkie informacje o protestach społecznych nie mogą być publikowane bez zgody Komitetu.
Niedopuszczalne są publikacje informacji o postulatach strajkowych, dokładnych informacji na temat przyczyn protestów - ewentualne
notatki powinny przedstawiać protestujących w negatywnym świetle jako osoby zakłócające porządek publiczny i naruszające prawo.
Zabrania się jakichkolwiek publikacji przedstawiających w pozytywnym świetle kibiców. Zabrania się podawania informacji jakie zasady obowiązują na stadionach w innych państwach w porównaniu do polskich.
Zabrania się publikacji danych dotyczących budżetu, kosztów funkcjonowania Kancelarii Premiera i Prezydenta w odniesieniu do rządów PIS.
Zabrania się publikacji ilościowych i porównawczych zatrudnienia oraz płac w administracji, ZUS i urzędach centralnych.
Zabrania się publikowania artykułów krytycznych i polemicznych wobec wypowiedzi Redaktora Naczelnego i wypowiedzi osób z obecnych władz PO.
Należy nasilić kampanię kampanię publikacji negatywnych zjawisk w Kościele jednocześnie niedopuszczalne jest publikowanie porównawczych danych w innych środowiskach - nauczycieli, lekarzy itd. np.dotyczących pedofilii.
Zakazuje się publikacji wszelkich danych przedstawianych przez Komisję Macierewicza. Publikacje powinny podkreślać jedynie wersję oficjalną, a Komisję Sejmową należy przedstawiać jako grupę prywatnych osób robiących zamieszanie i dezinformację.
Zakazuje się publikacji danych statystycznych pokazujących w pozytywnym porównaniu wyniki z lat rządów PIS.
Zakazuje się publikowania informacji o jakichkolwiek projektach unijnych realizowanych przez PIS.
Zakazuje się jakichkolwiek publikacji zawierających dane statystyczne dotyczące wypłacanych rent i emerytur służbom mundurowym, byłym pracownikom aparatu PZPR, byłym pracownikom służb specjalnych i obciążeniu budżetu.
Zakazuje się publikacji danych porównawczych cen obowiązujących w Unii i na świecie w odniesieniu do Polski. W szczególności dotyczy to wysokości cen cukru, energii, gazu, benzyny, opłat za wodę, akcyzy.
Zakazuje się publikacji informacji o aferach i korupcji w wymiarze sprawiedliwości. Każdorazowo negatywna publikacja na ten temat musi zawierać porównanie do konkretnych osób z IV RP
i uzyskać akceptację Komitetu Redakcyjnego.
Wszelkie dopuszczone do druku informacje o aferach muszą zawierać odniesienie do faktów i osób z czasów rządów PIS nawet gdy nie mają żadnego związku.
Zabrania się publikacji danych statystycznych dotyczących przestępstw w porównaniu do okresu rządów PIS.
Zabrania się publikacji przypominających afery korupcyjne węglową, hazardową, marszałkową(aneks WSI), gruntową(Lepper), przecieku z Kancelarii Premiera i in.
Zakazuje się publikacji pozytywnych wizerunków polityków PIS dotyczy to zarówno tekstów jak i zdjęć.
Zakazuje się publikacji informacji o pochodzeniu i wyznaniu osób publicznych, za wyjątkiem osób kojarzonych lub związanych z rządami PIS.
Zakazuje się publikacji jakichkolwiek danych pozwalających zidentyfikować obecne nazwiska lub adresy byłych działaczy aparatu PZPR, służb specjalnych, władz, sądownictwa.
Przypominamy o zakazie używania spolszczonych nazwisk znanych postaci, naukowców, postaci historycznych. Niedopuszczalne jest np. używanie nazwiska Szopen zamiast Chopin,
czy używanie jedynie polskiej części nazwiska Marii Skłodowskiej. ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#381807

Auć! To brzmi... Od razu poczułem się o pół wieku młodszy.

Czy "wytyczne" są objęte prawem autorskim, czy też można ich używać w celach szkoleniowych na innych blogach i forach internetowych?

Pozdrawiam

 

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#381820

Na pewno bez sankcji można wziąć zeszyt i długopis - i w ramach poprawiania kaligrafii - przepisać, co niniejszym czynię.
Tekst wyborny - i do bólu prawdziwy.
Zapisać, wydrukować, choć autor nieujawniony.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#381847

Zrobiłem to czcionką maszyny do pisania. Wygląda jeszcze bardziej...  :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#381852

Było trochę dłuższe, ale musiałem poobcina, by przeszło...
Pełniejsza wersja w : http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103089,14625348,_W_Polsce_trudno_sie_rozmawia_o_wszystkim_co_niewygodne_.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#382799

Skala destrukcji umysłowej Polaków ogłupianych latami przez esbeckie, postkomunistyczne koncerny medialne i esbeckich manipulatorów wylewających codziennie fale zatrutego, medialnego błota w telewizji i Wyborczej przekracza wszelkie granice. Ilość absurdów w niszczonej mafijną gangreną strukturze państwa polskiego doprowadza w końcu do katastrofy i paraliżu wszystkich instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i funkcjonowanie Polski. Co raz oglądamy medialny szoł zwyrodnialców, kreatur i bezkarnych mafijnych bossów wygodnie usadowionych na najwyższych stanowiskach. Bez refleksji coraz częściej łykamy najbardziej ordynarne kłamstwa podane nam do wierzenia wsparte powagą najwyższych stanowisk w państwie. Niestety media miast rzetelnego przekazu urządzają nam propagandowe show używając manipulacji, które tak dobrze pamiętamy z czasów nocy komunizmu,ale nie wszyscy mają na tyle zdrowego rozsądku i wiedzy by odróżnić medialny jad i propagandę od rzetelnego dziennikarstwa. Dochodzi do tego, że dostojnicy na najwyższych stanowiskach w państwie mogą bez konsekwencji kłamać, zaprzeczać oczywistym faktom i zamiast stoczyć się w polityczny niebyt przekonują nas że "nic się nie stało". Jak to możliwe, że Premier może publicznie kłamać w sprawie AmberGold, może działać na niekorzyść państwa oddając śledztwo smoleńskie Rosjanom i odmawiając przyjęcia pomocy od Nato i ekspertów z innych krajów i z Polski, może tuszować aferę hazardową, może dymisjonować szefa CBA gdy ten wykazuje źródło przecieku w aferze gruntowej?Jak to możliwe, że Seremet dopuszcza do dymisji i oskarżenia prokuratora Pasionka poszukującego materiałów dostarczonych przez wywiad amerykański w sprawie smoleńskiej, a teraz w sejmie uzasadnia indolencję i nie realizowanie przez prokuratorów ich ustawowych obowiązków, tłumacząc to mętnie procedurami. Psim obowiązkiem prokuratorów było wykonanie oględzin miejsca katastrofy, ofiar, wykonanie sekcji i zgromadzenie materiału dowodowego. To im nakazuje ustawa i żadne akty prawne niższego rzędu jak i polecenia urzędników Kancelarii Premiera, Ambasady czy pani Kopacz nie mogły ich od tego odwieźć. Nie wykonano oględzin, sekcji, badań urządzeń, nie odzyskano wraku i czarnych skrzynek, broni, telefonu satelitarnego rejestrującego położenie, dopuszczając do zniknięcia pozostałych urządzeń rejestrujących, a tu jeszcze nie pozwala się w kraju na dostęp niezależnych ekspertów i badań rentgenowskich, otwierania trumien, a kuriozalne zachowanie podczas znalezienia nitu w ciele ofiary bagatelizuje się i zbywa milczeniem skupiając się na udowadnianiu, że rodzina błędnie rozpoznała zwłoki! Za to wszystko odpowiada rząd Platformy uwikłany w ciemne interesy POstkomuny, mafii hazardowej, paliwowej, węglowej, esbeckich służb w mediach i gospodarce, obcej agentury WSI i otaczający się wraz z Prezydentem Komorowskim i Sikorskim siecią mafijnych układów niszczących Polskę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#382870

1.Czy chcesz by byli ubecy i ZOMOwcy byli najbardziej uprzywilejowaną grupą płacową wśród emerytów i rencistów? 2.Czy chcesz by cenzura niszczyła finansowo i prawnie wydawnictwa niezależne, kontrolowała całość prasy i mediów niedopuszczając do jakiejkolwiek krytyki i wypowiedzi z pozycji niezależnych? 3.Czy chcesz by wszystkie media były zależne od polityków i związanych z nimi biznesmenów? 4.Czy chcesz by polska polityka międzynarodowa była podporządkowana interesom Niemiec i Rosji? 5.Czy chcesz by finanse państwa były zależne od doraźnych decyzji politycznych rządu, a nie niezależnej polityki monetarnej? 6.Czy chcesz by Twoje dzieci były kształcone w szkołach i uczelniach przez "autorytety moralne"-byłych donosicieli i TW-płatnych współpracowników służb specjalnych PRLu, a lustracja ich nie obejmowała? 7.Czy chcesz by polskie dzieci pozbawić możliwości poznawania historii i literatury ojczystej, by zagłuszyć każdy przejaw patriotyzmu i poczucia wspólnoty narodowej wyśmiewając je jako ksenofobię i zacofanie? 8.Czy chcesz pozbawienia rodziców prawa wychowania swoich dzieci w systemie wartości, który sami wyznają jednocześnie narzucając i propagując w instytucjach wychowawczych obce wzorce osobowe np. subkultur gejowskich? 9.Czy chcesz przedawnienie i bezkarności dla przestępców i zbrodniarzy winnych mordowania, grabieży, terroru, przestępstw sądowych z czasów komunizmu-PRLu i stanu wojennego? 10.Czy chcesz by aferzyści wykorzystywali bezkarnie skorumpowany aparat urzędniczy i stanowione dla ich korzyści ułomne prawo polskie tworzone przez sejmowych lobbystów. 11.Czy chcesz by Polacy stanowili dla unii najgorzej wykształcone i tanie zaplecze siły roboczej? 12.Czy chcesz by utrzymywany był nadal dystans płacowy Polaków do Unii poprzez wprowadzenie euro przy najbardziej niekorzystnym dla Polaków kursie? 13.Czy chcesz by Polska była płatnikiem netto w Unii i by nie wykorzystywała unijnych funduszy w zamian za pochwały dla rządzacych Polską prounijnych antypolaków? 14.Czy chcesz wzrostu podatków, akcyzy, wzrostu cen paliw i energii w wyniku decyzji urzędniczych zbiurokratyzowanej i skorumpowanej władzy, a nie mechanizmów rynkowych? 15.Czy chcesz wyprzedaży wszystkich dóbr narodowych i przedsiębiorstw państwowych poprzez spekulacyjny kapitał i monopolistów rynkowych po zaniżonych cenach? 16.Czy chcesz utrzymania w Polsce monopoli produkcyjnych, koncesji i utrzymania biurokratycznej uznaniowości niszczących gospodarkę rynkową? 17.Czy chcesz utrzymywania blokady stanowisk prawniczych (radców, adwokatów, sędziów) wyłacznie dla kandydatów z niezlustrowanego "układu" i ich rodzin? 18.Czy chcesz utrzymania na najniższym poziomie dotacji unijnych dla polskich rolników i najniższych limitów produkcji na najważniejsze polskie produkty. 19.Czy chcesz by pozostały niewyjaśnione zabójstwa Pyjasa,Przemyka, księży - Popiełuszki, Suchowolca,Niedzielaka, Zycha, Blachnickiego i innych, a także osób publicznych Prezesa NIK Waleriana Pańko, Prezesa GUC Ireneusza Sekuły, Premiera Piotra Jaroszewicza z żoną, Komendanta Policji Marka Papały, świadka koronnego Jeremiasza Barańskiego-Baraniny, Ministra Sportu Jacka Dębskiego, biznesmena Olewnika, wicepremiera Leppera, Petelickiego, a archiwa IPN zamiast dla historyków były dostępne bez ograniczeń dla byłych pracowników MSW i bezpieki? 20.Czy chcesz by Polską rządziła mafia...? Jeśli chcesz głosuj na PObolszewię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#382871

1.Czy chcesz by byli ubecy i ZOMOwcy byli najbardziej uprzywilejowaną grupą płacową wśród emerytów i rencistów? 2.Czy chcesz by cenzura niszczyła finansowo i prawnie wydawnictwa niezależne, kontrolowała całość prasy i mediów niedopuszczając do jakiejkolwiek krytyki i wypowiedzi z pozycji niezależnych? 3.Czy chcesz by wszystkie media były zależne od polityków i związanych z nimi biznesmenów? 4.Czy chcesz by polska polityka międzynarodowa była podporządkowana interesom Niemiec i Rosji? 5.Czy chcesz by finanse państwa były zależne od doraźnych decyzji politycznych rządu, a nie niezależnej polityki monetarnej? 6.Czy chcesz by Twoje dzieci były kształcone w szkołach i uczelniach przez "autorytety moralne"-byłych donosicieli i TW-płatnych współpracowników służb specjalnych PRLu, a lustracja ich nie obejmowała? 7.Czy chcesz by polskie dzieci pozbawić możliwości poznawania historii i literatury ojczystej, by zagłuszyć każdy przejaw patriotyzmu i poczucia wspólnoty narodowej wyśmiewając je jako ksenofobię i zacofanie? 8.Czy chcesz pozbawienia rodziców prawa wychowania swoich dzieci w systemie wartości, który sami wyznają jednocześnie narzucając i propagując w instytucjach wychowawczych obce wzorce osobowe np. subkultur gejowskich? 9.Czy chcesz przedawnienie i bezkarności dla przestępców i zbrodniarzy winnych mordowania, grabieży, terroru, przestępstw sądowych z czasów komunizmu-PRLu i stanu wojennego? 10.Czy chcesz by aferzyści wykorzystywali bezkarnie skorumpowany aparat urzędniczy i stanowione dla ich korzyści ułomne prawo polskie tworzone przez sejmowych lobbystów. 11.Czy chcesz by Polacy stanowili dla unii najgorzej wykształcone i tanie zaplecze siły roboczej? 12.Czy chcesz by utrzymywany był nadal dystans płacowy Polaków do Unii poprzez wprowadzenie euro przy najbardziej niekorzystnym dla Polaków kursie? 13.Czy chcesz by Polska była płatnikiem netto w Unii i by nie wykorzystywała unijnych funduszy w zamian za pochwały dla rządzacych Polską prounijnych antypolaków? 14.Czy chcesz wzrostu podatków, akcyzy, wzrostu cen paliw i energii w wyniku decyzji urzędniczych zbiurokratyzowanej i skorumpowanej władzy, a nie mechanizmów rynkowych? 15.Czy chcesz wyprzedaży wszystkich dóbr narodowych i przedsiębiorstw państwowych poprzez spekulacyjny kapitał i monopolistów rynkowych po zaniżonych cenach? 16.Czy chcesz utrzymania w Polsce monopoli produkcyjnych, koncesji i utrzymania biurokratycznej uznaniowości niszczących gospodarkę rynkową? 17.Czy chcesz utrzymywania blokady stanowisk prawniczych (radców, adwokatów, sędziów) wyłacznie dla kandydatów z niezlustrowanego "układu" i ich rodzin? 18.Czy chcesz utrzymania na najniższym poziomie dotacji unijnych dla polskich rolników i najniższych limitów produkcji na najważniejsze polskie produkty. 19.Czy chcesz by pozostały niewyjaśnione zabójstwa Pyjasa,Przemyka, księży - Popiełuszki, Suchowolca,Niedzielaka, Zycha, Blachnickiego i innych, a także osób publicznych Prezesa NIK Waleriana Pańko, Prezesa GUC Ireneusza Sekuły, Premiera Piotra Jaroszewicza z żoną, Komendanta Policji Marka Papały, świadka koronnego Jeremiasza Barańskiego-Baraniny, Ministra Sportu Jacka Dębskiego, biznesmena Olewnika, wicepremiera Leppera, Petelickiego, a archiwa IPN zamiast dla historyków były dostępne bez ograniczeń dla byłych pracowników MSW i bezpieki? 20.Czy chcesz by Polską rządziła mafia...? Jeśli chcesz głosuj na PObolszewię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#382872

Strach ciągle paraliżuje polską "elitę". Strach przed wykluczeniem, przed towarzyską kompromitacją, strach przed sąsiadami, strach przed wytykaniem komunistycznej przeszłości. To podstawowa siła spajająca mafijny układ rządzący Polską. Piętno współpracy i wysługiwania się komunistom to wstydliwy problem wielu polskich rodzin. Mamy wpisany w konstytucję zakaz propagowania symboli totalitarnych tymczasem ciągle nierówno traktuje się swastykę oraz sierp i młot. Do dzisiaj ciągle aktualne jest potępienie dla ubeckich gnid, dla tych łamiących oczywiste zalecenia podziemnej opozycji zarządzającej podstawową zasadę: "zero rozmów z bezpieką". Dlatego taki ciągły strach panuje przed otwarciem akt IPN. Dlatego z taką nienawiścią ponawiają ataki Niesiołowski i Michnik. Kuroń kiedyś się tłumaczył, że próbował indoktrynować bezpiekę... Michnik za to słał z aresztu listy i memoriały do Kiszczaka przygotowując układ postkomuny z tzw. konstruktywną opozycją obowiązujący do dzisiaj jako porozumienie Okrągłego Stołu. To Gazeta Wyborcza budowała swoje imperium dając schronienie i dobrą płacę dla esbeckich agentów jak Maleszka, a dzisiaj zażarcie walczy o utrzymanie nienaruszalnych esbeckich i komuszych emerytur rujnujących budżet. Dlatego teraz są gotowi na wszystko by utrzymać władzę. Gotowi uczestniczyć w każdej zbrodni, matactwie czy podłości. Dla współczesnych młodych ludzi wcale nie jest oczywista haniebna przeszłość ich rodziców i dziadków często zbrodniarzy PRLu, bo nie uczy o tym na lekcjach historii szkoła, prasa, a media zafałszowują historię dla doraźnych celów paru kreatur na najwyższych stanowiskach i ich popleczników. Do dzisiaj chronieni są sprawcy opisani w "raporcie Rokity" gdzie aż 88 z 122 niewyjaśnionych zgonów działaczy opozycji było związanych z bezpośrednim działaniem funkcjonariuszy SB. Do dzisiaj żaden z sędziów i prokuratorów z PRLu nawet nie poniósł odpowiedzialności dyscyplinarnej za przestępstwa sądowe, a wielu do dziś pracuje w takim "wymiarze sprawiedliwości". Jak w tej sytuacji wpisuje się zamach smoleński, śmierć Papały, śmierć Leppera, śmierć Petelickiego, mord łódzki w biurze poselskim PiS, procesy kneblujące prasę wytaczane przez kancelarię Michnika? Polacy, mieliście Prezydenta dobrego, mądrego, uczciwego i szlachetnego, dlaczego pozwoliliście go zabić? Ten Prezydent nie miał willi na Florydzie jak minister Mirosław D., nie miał 1,5 miliona euro na funduszach emerytalnych jak minister Vincent R., nie dostawał niemieckich orderów i nikt nie musiał mu pisać "dochodowych" książek jak dla D.T., nie dostawał niemieckich nagród od różnych fundacji jak Władysław B., nie otrzymał w zarząd monopolistycznego koncernu medialnego przynoszącego miliardy jak Adam M., nie dostał willi od Niemców jak min. Paweł G., nie otrzymał 300 000 marek niem. wkupnego od służb po stanie wojennym jak Bronisław K., nie wygrywał kilkakrotnie w totolotka pieniędzy podkładanych przez SB jak mąż opisany w książce Danuty W. i nie zadłużył kraju na 400 miliardów zł! Za to był katolikiem i był patriotą stawiającym dobro Polski na pierwszym miejscu, ponad własne korzyści i nie musiał trząść się ze strachu przed ujawnieniem archiwów IPN. Rządził Rzeczpospolitą ze zrównoważonym budżetem, 6,5% wzrostem gospodarczym, malejącym bezrobociem, największą od lat ulgą podatkową na dzieci. Co się z Wami dzieje Polacy, że zamiast takich ludzi wybieracie do Sejmu pederastów, transwestytów, lesbijki i takie kreatury jak Janusz P. Stefan N...?

Vote up!
0
Vote down!
0
#382869