Czy Baumann z Zakowskim znów zbrukają Lwów?? Kaśka Kolędowa ma ciąglę ten sam problem. Niczego nie rozumie

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

... Dobywają mieczy występni i napinają swe łuki, by powalić biedaka i nieszczęśliwego, by zabić idących prostą drogą.
... / Psalm 37, Mt5,5 /.

Biedny Lwów. Znów jak po 17 wrześniu 1939 zostanie zbrukany przez niegodziwców. Na największe targi książki na Ukrainie / 12-15 września/ we Lwowie Polska poprzez MKiDzN, ambasadę Polski oraz konsulat RP we Lwowie  tegoroczny gość honorowy wysyła jako gościa ... specjalnego! targów politruka Baumanna, agenta zbrodniczych antypolskich formacji śmiersza, nkwd, informacji wojskowej i kbw.

I ma to miejsce w rocznicę tak znaczącą jaką jest rzeż wołyńska. Można by zapytać. Brak wyobrażni? Nie! Raczej moim zdaniem pełna premedytacji wulgarna decyzja. Co prawda Instytut Książki w Krakowie uzasadnia ją tym, że Baumann jest autorem przetłumaczonej na język ukraiński książki „Płynne czasy. Życie w czasach niepewności”. I tak oto instytucje niby polskie? w 70 rocznicę ludobójstwa na Polakach z płd wsch Kresów przeszły... jakże płynnie od rezunów. do politruków. Czy i tym razem min. Zdrojewski, tak jak jego wroclawski koleś Dutkiewicz przyzna z rozbrajająco-idiotyczno miną, że ... nie znał przeszłości Baumanna!? Aby delegacja czerwono-różowego salonu była w pełni reprezentatywna, politrucko kompatybilna, wrzucono do tego wora jeszcze Żakowskiego, któremu to powierzono rolę panela w dyskusji o środkach przekazu. Pestycydo chwastobójca ma reprezentować Polskę!
O tempora! o mores!
Za pieniądze polskiego podatnika urządzają sobie prywatne panele we Lwowie eliminując pisarzy i dziennikarzy o poglądach odległych od czerskich KulturKampfar,ów. cyt... nie brano pod uwagę zaproszenia do dyskusji dziennikarzy o poglądach centrowych lub prawicowych. !!!!!!!!!!!
... Dlaczego się chełpisz złością, niegodziwcze ... Twój język jest ostrą brzytwą, sprawco podstępu, Zło ci jest milsze o dobra, kłamstwo od sprawiedliwej mowy. .../ 1 Kor 1, 31 / Kasieńcja kłamczuszka. Nieodrodne dziecko Adama naczelnego kreatora kłamstwa. Czujna bardziej niż politruk Baumann w 45, gdy ścigał naszych polskich Niezłomnych. Gotowa już od rana walić po proletariacku, na odlew. Zachowuje się jak najbardziej zagorzała aktywistka zmp odbierająca polskiemu rolnikowi ostatni worek ziarna schowanego na wiosenny siew. Dokonuje dialektycznego rozbioru ostatnich publicznych wypowiedzi prezesa PiS. I w marksistowsko-czerskiej tonacji straszy Polaków widmem powrotu Jarosława Kaczyńskiego na urząd premiera. Polacy się boją krzyczy. A niby czego? Wszak badania wykazują tendencję przeciwną.
... Z badania przeprowadzonego przez instytut MillwardBrown wynika, że w obecnej sytuacji politycznej w Polsce najlepszym premierem byłby Jarosław Kaczyński. Prezesa Prawa i Sprawiedliwości wskazał 18 procent pytanych.
Ale ona wie lepiej!, i tak jak jej ziomal Hartman plecie głupoty. Strach! Ach jaki ona ma strach w oczach. Strach przed Polską normalną! Strach przed upadkiem Tuska. Skończą się tłuste wierszówki. Nie będzie już bali z barkiem na krzywy ryj! To wielkie charitativum w formie ogłoszeń, reklam, zleceń płynące z państwowych i przyjaznych firm na czerską, do łżetokóefemów ... USTANIE! I trzeba będzie wreszcie się zabrać do pracy, rzetelnej pracy, konkurować z kolegami po fachu. Już się skończy na ty z premierem, Grasiem i Nowakiem. Już nie wystarczy opluć Kaczyńskiego! Biedne te dupki jak te żałosne beztalencia, nędzne pismaczyny określa Max Kolonko. Skończy się zaPOtrzebowanie na usłużne wypociny z tezą! I żałosna Kasiencja i jej podobni to już czują. I to nie Polacy się boją upadku Tuska i powrotu PiS, ale redaktorzy z czerskiej, wiertniczej, woronicza. Pani Kasiu! Dobrze pani czuje! Idzie na zmiany. Będą zmiany

Ocena wpisu: 
Brak głosów