Odzyskanie TVP Kultura

Obrazek użytkownika tadman
Blog

TVP Kultura obsadzona właściwie, ale kim, to dla przypomnienia kilka linków, a w tle czai się jeszcze ponadnormalne uwielbienia dla Dominika Tarasa.

Taką oto kulturę będzie nam propagowała w TVP Kultura TFUrczyni Katarzyna Janowska przez bardzo duże TFU.
http://wpolityce.pl/view/7843/_Przekroj__pod_kierownictwem_Katarzyny_Janowskiej_i_Marka_Zajaca_poniosl_spektakularna_porazke.html
http://wpolityce.pl/view/15036/TVP_Kultura_odzyskana__Wieloletniego_szefa_tej_stacji__Krzysztofa_Koehlera_zastapila_b__redaktor_naczelna__Przekroju__Katarzyna_Janowska.html

użytkownik uhr 20 Sep 2010
http://rebelya.pl/discussion/7633/?Focus=201359

Boт культура!

Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)

Komentarze

No i teraz p.Janowska rozpieprzy ostatni sensowny program.
Jak rozbiory, to rozbiory, polityka edukacyjna nie przewiduje nic ponad to, żeby przeciętny Polak znal cztery działania matematyczne i potrafił się podpisać.

Pozdrawiam serdecznie

Sigma

Vote up!
0
Vote down!
-1
#171230

Czyżbyś sugerowała Sigmo, że jesteśmy pod już pod okupacją?

Wracając do naszych guzików, to Hajdarowicz nie miał niedawno na pobory dla pracowników 'Przekroju', a chwilę później ma 80 mln na wykupienie 'Rzepy'. Jego podwładna z 'Przekroju, czyli była rednacz K. Janowska dostaje 'TVP Kulturę' i podwyższony budżet do 60 mln zł. Telewizja posiadająca wiele unikalnych materiałów archiwalnych w formie taśm filmowych i dźwiękowych, a także w formie zapisu cyfrowego ma scedować prawa do zarządzania nimi jakiemuś Narodowemu Instytutowi Audiowizualnemu pod Michałem Merczyńskim, który na wejście w buty TVP dostaje na dobry początek 300 mln zł. Merczyński jest bardziej niż swój, bo dostał zamówienie na realizacje koncertu otwierającego prezydencję za głupie 9 mln zł i dobrał znowu swoich od kultury, raczej niewysokiej, czyli Powiatowego i Maternę. A w tle jest jeszcze ulubieniec Janowskiej, czyli Dominik Taras ze swoim poczuciem kultury z najwyższej knajacko-menelskiej półki. Za Tarasem stoją jeszcze przecież i Gesslerowie z zakąskami, HGWa ze strażą miejską, pan w różowej koszulce znany z szantażu pewnego senatora RP, który obściskiwał celebrytkę Muchę. RP kolesiów, jak nic.
Jak to wszystko do człowieka dotrze, to che go zalać jaśnista krew.

Tez pozdrawiam i nie mniej serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
-1
#171245

Ach, ta stara ubecko-esbecka rodzinka; czują się teraz w TV tak ujutno jak w swojej starej jaczejce. I poziom zbliżony, i maniery, i tematy, i poglądy. Jak za peerelu, a nawet ciut lepiej, bo już nie trzeba udawać Polaków. Gminny z Tarasem, Gesslerowa z Bufetową, Mucha z Lisową, ale zoolog;))
A jakby im tak zastosowac dezynsekcję z deratyzacją?
Cyklon B wciąz jeszcze jest produkowany
Pozdrawiam serdecznie

Sigma

Vote up!
0
Vote down!
-1
#171256

[quote=tadman]Czyżbyś sugerowała Sigmo, że jesteśmy pod już pod okupacją?[/quote]
A nie jesteśmy? Wszak obywatelom Rzeczpospolitej doby saskiej też wydawało się, że żyją w wolnym kraju.
_________________________________________
Olszewik, Kaczysta, NadUBowiec, brakujący typ Michnika

Vote up!
0
Vote down!
0

Olszewik, Kaczysta, NadUBowiec, brakujący typ Michnika

#171307

Miło spotkać tutaj Kolegę. :)

Vote up!
0
Vote down!
-1
#171316