Marek Siwiec-mój kandydat

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Marek Siwiec to mocny kandydat lewicy na euro parlamentarzystę. Wspierany osobiście przez samego Aleksandra Kwaśniewskiego jest kreowany na wybitnego specjalistę od wszystkiego i patriotę takiego, że hej.

Ja o jego miłości do ojczyzny jestem przekonany już od dawna, od momentu, kiedy na własne oczy zobaczyłem jak całuje polską ziemię kaliską, oddając jednocześnie tym pięknym gestem hołd papieżowi Polakowi.

Siwcowi, czego, jak czego, ale braku szacunku do wielkich rodaków nikt zarzucić nie może.
Wtedy, kiedy posłowie PO opowiedzieli się w parlamencie UE przeciwko rotmistrzowi Pileckiemu on celowo nie uczestniczył w tym haniebnym głosowaniu i nie przyłożył ręki do tej kompromitacji.

Siwiec w tym czasie przebywał w prastarym polskim grodzie Poznaniu gdzie własną piersią bronił przed usunięciem pomnik „człowieka, który się kulom nie kłaniał”, Karola Świerczewskiego, tego samego, co to w 1920 roku na czele armii czerwonej walczył z białą, burżuazyjną Polską.

Dla nadania rozgłosu temu patriotycznemu czynowi sprowadził nawet hiszpańskiego, lewicowego deputowanego Miguela Angela Martineza oraz inną patriotkę z SLD, Krystynę Łybacką.

Wczoraj w programie Tomasza Lisa dzielnie wspierał historyczkę Całą z Żydowskiego Instytutu Historycznego w piętnowaniu polskiego udziału w holokauście.

Alina Cała to historyk nie byle jaki. To ona, zanim obnażyła nasze współuczestnictwo w zagładzie 3 milionów Żydów, wcześniej o zwierzęcy antysemityzm oskarżyła Zofie Kossak-Szczucką, założycielkę Żegoty, Sprawiedliwą Wśród Narodów Świata i światową rekordzistkę w ratowaniu Żydów przed zagładą.

Kossak-Szczucka przez całą okupację sprytnie maskowała swój antysemityzm, cynicznym ratowaniem Żydów, pobytem na Pawiaku i w Auschwitz. Myliła się jednak i zapewne nie sądziła, że pojawi się kiedyś w Polsce wybitna historyk-detektyw Alina Cała, która obnaży jej zbrodniczy antysemityzm.

Podsumowując, rekomenduję kandydaturę Marka Siwca w zbliżających się wyborach i jednocześnie ubolewam, że jeszcze w tym razem nie można oddać głosu na Alinę Całą.

Może za 5 lat stanie się prawą ręką wybitnego, lewicowego euro deputowanego Martina Schultza?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

1.Siwiec to wielki patriota, mało kto z nas ma takie umilowanie polskiej ziemi.
2. dr Cała za nasze , podatników złotówki smaży antypolonizmy!
3. Lis to osobny rozdział antypolskiej hucpy!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#21118