Komusze łapy, precz od Macierewicza

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

Czy jestem zaskoczony wnioskiem prokuratury o uchylenie immunitetu posłowi Antoniemu Macierewiczowi? Czy, jak nieoficjalnie wiadomo, te około dwadzieścia zarzutów, jakie reżim chce mu postawić oraz zagrożenie karą ośmiu lat więzienia może dziwić?

Przyznam szczerze, że tak.

Ci, którzy zaatakowali wiedzą przecież doskonale, że Antoniego Macierewicza zastraszyć się nie da. Świadczy o tym cały jego wspaniały opozycyjny życiorys i walka z postkomuną już po 1989 roku.

W zasadzie jest to jedna z bardzo nielicznych postaci w polskiej polityce gotowa, właśnie jak przystało na prawdziwego polityka, podejmować się zadań ryzykownych, niebezpiecznych, niepopularnych, lecz niezbędnych dla dobra państwa i narodu.

Tak było z ujawnieniem przez niego agentury w 1992 roku czy rozwiązanie w 2006 roku nafaszerowanych „kursantami” KGB i GRU, Wojskowych Służb Informacyjnych.

Podobnie stało się po smoleńskim zamachu. To jemu powierzono przewodniczenie sejmowym zespołem wyjaśniającym tragedie smoleńską.

Powiem nawet mocniej. Ilekroć do władzy dochodziła prawica i rzeczywiście chciała oczyścić kraj z komuszych złogów w postaci obcej i miejscowej agentury to do dyspozycji był tylko jeden jedyny fachowiec gotowy podjąć się tego ryzyka. Był i jest nim Antoni Macierewicz.

Jeśli więc nie chodzi o zastraszenie to, o co?

Myślę, że układ rządzący chce rzeczywiście zamknąć Antoniego Macierewicza do więzienia i w ten oto sposób zastraszyć nie jego, ale wszystkich tych, którzy są na tropie smoleńskich zamachowców i morderców, a także zdrajców polskiego narodu. Przy okazji dokonać przez towarzyszy „fachowców” z WSI aktu zemsty na człowieku, który doskonale rozumie, że byli(są) oni zwykłymi sługusami Kremla.

Ludziom młodym, którzy od lat bombardowani są przez media wizerunkiem „szalonego Antka” o „wilczym wzroku” oraz wszystkim tym, którzy ulegli wieloletniej nagonce na najbardziej po Jarosławie Kaczyńskim, znienawidzonego przez establishment III RP polityka, warto przybliżyć jego sylwetkę i uzmysłowić, że ten strach i nienawiść salonu są spowodowane jego ogromną wiedzą o tajemnicach III RP, patriotyzmem, bezkompromisowością i odwagą.

Antoni Macierewicz już w wieku 19 lat założył tajną organizację studencką „Liga Niepodległościowa”. Był instruktorem harcerskim i przez kilka lat drużynowym słynnej „Czarnej Jedynki”, Warszawskiej Drużyny Harcerskiej im. Romualda Traugutta przy liceum im. Reytana.

Po masakrze polskich robotników na Wybrzeżu zorganizował akcję oddawania krwi dla ofiar

Mało mówi się dzisiaj o tym, że Antoni Macierewicz był założycielem KOR-u i współautorem jego pierwszego apelu.

Wszyscy, którzy choćby tylko otarli się kiedyś o KOR, dziś przywołują to w swoich życiorysach pozując na wielkich bohaterów. O Macierewiczu cisza gdyż porzucił KOR zawłaszczony w podobny sposób jak ruch Solidarność przez pamiętnych sławnych doradców, Kuronia i Michnika.

W 1968 roku brał udział w studenckich protestach. Taki kombatancki epizod jest ciągle przywoływany przy innych słusznych bohaterach, niestety nie przy Macierewiczu. Od 1977 roku wydawał podziemny miesięcznik „Głos”. Był wielokrotnie aresztowany.

Współorganizował Wolne Związki Zawodowe i NSZZ „Solidarność” w Warszawie. Wydawał pierwszy niezależny dziennik Wiadomości Dnia. 27 Września 1981 roku był sygnatariuszem Klubów Służby Niepodległości.

W stanie wojennym internowany i osadzany w więzieniach w Iławie, Kielcach, Rzeszowie, zostaje przeniesiony do zakładu karnego w Łupkowie (Bieszczady) skąd brawurowo ucieka i ukrywa się do 1984 roku kierując wydawaniem Głosu i tygodnika Wiadomości.

Dziś bohaterem solidarnościowej opozycji jest prezydent Bronisław Komorowski, który odsiedział w PRL-u 30 dni aresztu, a internowany był wraz z większością dzisiejszych „elit” w wojskowym ośrodku wypoczynkowym Dowództwa Wojsk Lotniczych w Jaworzu. Nie było tam cel, krat i zamykanych na klucz drzwi.

Wszyscy „kombatanci” z Jaworza, aby dodać sobie opozycyjnego splendoru, opowiadają dziś, że w stanie wojennym „więziono” ich na poligonie drawskim. Ach, jak to groźnie brzmi. Dużo lepiej niż wspaniały wojskowy ośrodek wypoczynkowy na Pojezierzu Drawskim.

Obecny atak na Antoniego Macierewicza musi się spotkać z ostrym społecznym protestem. Jesteśmy mu to winni.

Nie może być tak, aby bezkarnością i medialną sympatią cieszyły się tabuny komuchów w postaci różnych Ciosków, Millerów, Dukaczewskich i podobnych im typów, a prawdziwy polski patriota był poniewierany przez tą komunistyczną bezkarną mafię ciągle rozdająca nad Wisłą karty.

To niewiarygodne, aby po 22 latach „wolnej Polski” swoją nieukrywaną radość z ataku na Macierewicza demonstrowali, fetowani w „wolnych mediach” zdrajcy, którzy przez całe lata służyli w instytucji będącej sowieckim instrumentem utrzymywania polskiej podległości Kremlowi.

Czas powiedzieć DOŚĆ!!!

Artykuł opublikowany w tygodniku Warszawska Gazeta

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

...ale co robic Kokosie26?! To co napisales, wyjales mi z ust! Chcialbym kiedys zobaczyc Antoniego Macierewicza jako Prezydenta Polski!!!
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

z ujścia Menu do Renu

#209843

Pozostaje nam krzyczeć i protestować oraz przekonywać tych ogłupionych propagandą

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209846

jakas strone z mozliwoscia wpisow przeciwko szykanowaniu p. Macierewicza ?
richo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

richo

#209945

 Czuja sie coraz bardziej bezkarni i pewni siebie.Chca nas zniewolic i zabrac wszystkie marzenia o naszej Polsce , Polsce wolnej i uczciwej.Ta sfora pelzajacych zmij niszczy i dusi wszystko co jest nasze, polskie.Ktokolwiek podejmuje walke z klamstwem i mafijna banda trzymajaca wladze jest przez nich wdeptany w ziemie ,zniszczony. opluty,obrzucony bagnem i fekaliami.To jest straszne!!!! Nie mamy znikad pomocy. jestesmy coraz bardziej zaszczuci i zniewoleni.Gina ludzie w dziwnych okolicznosciach,nie ma sledztw. nie wolno o tym mowic.Nawet mlodzi ludzie ,ktorzy potrafia krytycznie wypowiadac sie na temat matolow ponosza tego konsekwencje .Mysle ,ze dojdzie do powstania ,ale moze byc juz za pozno.Nie ogladam telewizji,szkoda mojego zdrowia bo media znow sa usluznie podporzadkowane i nieobiektywne, ale kiedy dowiaduje sie ,ze likwiduja chor polskiego radia z braku funduszy to zakrawa to na kolejny skandal ,poniewaz pensja np. Lisowskiego, zuzytego k....na, wynosi kilkadziesiat tysiecy. Tak ogromne pieniadze otrzymuje on tylko dlatego ,ze w sposob bezpardonowy walczy z opozycja nie przebierajac w srodkach. Szlag czlowieka trafia i  traci  sie nadzieje ,na to ze cos sie zmieni.Musimy ratowac pana Macierewicza za wszelka cene,tak jak on ratuje nasza Polske.Serdecznie pozdrawiam. Jolka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209849

Tonący brzytwy się chwyta.Niech sprawdzą poziom oleju,
w swoich wasalskich łbach,bo już nie wiedzą co robią.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#209844

Czy wyjdzie na ulice 1 mln w obronie tej wspaniałej postaci?
Kibice nie potrafili upomnieć się o Staruchowicza i został on upokorzony.
Linki do wspaniałych wystąpień Maciarewicza w Poznaniu (nie tylko o Smoleńsku)
http://www.youtube.com/watch?v=25bNkLc3Tgg
Oraz wcześniejszy
http://www.youtube.com/playlist?list=PL7942ED35F0DF089D

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#209845

_ Protestujemy przeciwko uruchomionej MASZYNERII propagandowej , przeciwko PATRIOCIE POLSKIEMU , Antoniemu Macierewiczowi ! ! ! Antoni Macierewicz oddawal swoja KREW dla polskich robotnikow na WYBRZEZU ! Byl zalozycielem KOR-u !! Przeciwstawial sie ZDRAJCOM sprawy POLSKIEJ , Geremkowi , Kuroniowi , Michnikowi i innym podobnym !!! Nie jest """Kombatantem""" z wspanialego wojskowego GRAND HOTELU w Jaworzu !!! ___ NON PLUS ULTRA !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209848

marcopolo

Witam! chcialbym dodac jedna opinie ,jakze istotna,tymbardziej ,ze wypowiada ja czlowiek ;ktory kiedys "swiecil",dzis jego "gwiazda " zgasla,a on gdzies sie zaszyl,poniewaz cos mu znaleziono,tym "gwiazdorem  jest Zbigniew Bujak,ktory napisal w 1991 roku "Przepraszam Za "Solidarnosc" tzn napisal mu Janusz ROLICKI- komuch,a konkretnie jest to wywiad-rzeka i tam na str.60 Rolicki zadaje mu pytanie:Jaka Pan przyjal taktyke ,gdy zaczely sie zarysowywac podzily w "SOLIDARNOSCI" ZB:"Istotny podzial polityczny zapoczatkowal Antoni Macierewicz,tworzac na I Zjezdzie kluby o orientacji prawicowej" Czy to nie piekna opinia??Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#209853

....".dzis przywoluja to,w swoich zyciorysach" to prawda.

 Potwierdzam z cala odpowiedzialnoscia , ze Antoni Macierewicz ,byl zalozycielem KOR.

Kuron,Michnik ,Geremek i rozne przystawki doprowadzili do przejecia KOR-u.

Panie Antku pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209868

Najwybitniejszy,najskuteczniejszy,najodważniejszy opozycjonista.Za to co już zrobił,a robi nadal, przejdzie do historii Polski.Trzeba Go bronić,lecz jak?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209876

Jak? Normalnie na ulicy. To może być ta iskra tylko trzeba się zmobilizować.

germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#209881

Słowa przestraszonego w kwietniu 1992 pracami Antoniego Macierewicza Bolka - wydaja mi sie najoczywistszą przyczyną.
Chodzi tym razem nie o odsuniecie AM od archiwów MSW, chodzi o paraliz prac zespołu parlamentarnego.

Potencjalny przestępca, czy podejrzany o przestępstwo, Antoni Macierewicz to scenariusz bardzo pożądany. Zespól z dnia na dzien bedzie nielegalny. A agentura wpływu zadba by "Antoni Macierewicz podejrzany o poswiadczenie nieprawdy" był medialnym hitem.

Wszak za pasem, na początku roku, konferencja w Pasadenie.
naukowców przedstawi się jako pracujących dla tego kto "poświadcza nieprawdę".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209882

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Pan Antoni Macierewicz to persona,która jak mało kto zasługuje na wszelaką pomoc w tym zwasalizowanym kraju,jest osobą która zasługuje na największy szacunek ,jest jedną z największych postaci na której trzeba się wzorować i razem z nim walczyć o prawdę i normalność.Taka szmata jak gajowy czy bolek nie dorastają mu do pięt,szemrany opozycjonista jak Szechter czy Geremek mogli tylko knuć i dołki kopać przeciwko takim patriotom jak on.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#209889

 Dziękuję za wspaniały artykuł, który głosi prawdę o Panu A. Macierewiczu. Kochani,jest jeszcze Ktoś,kto stoi nad nami w całej wspaniałej Prawdzie i Miłości,to jest Pan Bóg, Którego --  żadne moce zła Go nie pokonają. Módlmy się ażeby stanął w obronie Pana Macierewicza, wysłannik, wspaniały, Potężny święty Michał Archaniął. Napiszę Wam, jaką Moc posiada Sw. Michał. Pewna pani wracała wieczorem autobusem z pracy do domu i na przystanku, na którym wysiadła, i idąc w kierunku swojego domu napadło Ją czterch mężczyzn bandytów, poszukiwani wcześniej przez  policję za kradzieże i gwałty na kobietach. Więc jedn z nich chwycił najpierw za torebkę tej kobiety, a następni mieli Ją przewrócić i gwałcić,co niestety nie stało się,bo wszyscy nagle Ją póscili i zaczęli wielkim pędem uciekać. Po pewnym czasie ci bandyci wpadli policji w ręce i zostali aresztowani. Gdy była rozprawa w sądzie ta pani ich rozpoznała, ale sędzia był bardzo ciekawy dlaczego ci bandyci właśnie tej pani nie zrobili nic, tylko uciekali, bo przecież ci bandyci mieli już wcześniej wiele gwałtów i kradzieży na swoim koncie wykonanych,byli po prostu :"specjalistami" Sędzie pytał,jak to się stało,więc jeden z tych bandziorów mówił,że w pewnym momecie zobaczyliśmy, że za Tą Panią stanął Potężny mężczyzna, który w ręku miał potężny miecz i na widok Jego, zaczęliśmy uciekać. Ta pani zaraz zrozumiała, że był to Sw. Michał Archaniął do którego się codziennie modliła i miała szczególne nabożeństwo do Niego,więc powiedziała ta Panie z wielką radością, że to był Jej Obrońca Sw. Michał!!!  Musimy się modlić do Sw. Michała Archanioła,to żadne siły zła nie spotkają Pana Antoniego, wspaniałego  człowieka. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209896

 Dziękuję za wspaniały artykuł, który głosi prawdę o Panu A. Macierewiczu. Kochani,jest jeszcze Ktoś,kto stoi nad nami w całej wspaniałej Prawdzie i Miłości,to jest Pan Bóg, Którego --  żadne moce zła Go nie pokonają. Módlmy się ażeby stanął w obronie Pana Macierewicza, wysłannik, wspaniały, Potężny święty Michał Archaniął. Napiszę Wam, jaką Moc posiada Sw. Michał. Pewna pani wracała wieczorem autobusem z pracy do domu i na przystanku, na którym wysiadła, i idąc w kierunku swojego domu napadło Ją czterch mężczyzn bandytów, poszukiwani wcześniej przez  policję za kradzieże i gwałty na kobietach. Więc jedn z nich chwycił najpierw za torebkę tej kobiety, a następni mieli Ją przewrócić i gwałcić,co niestety nie stało się,bo wszyscy nagle Ją póscili i zaczęli wielkim pędem uciekać. Po pewnym czasie ci bandyci wpadli policji w ręce i zostali aresztowani. Gdy była rozprawa w sądzie ta pani ich rozpoznała, ale sędzia był bardzo ciekawy dlaczego ci bandyci właśnie tej pani nie zrobili nic, tylko uciekali, bo przecież ci bandyci mieli już wcześniej wiele gwałtów i kradzieży na swoim koncie wykonanych,byli po prostu :"specjalistami" Sędzie pytał,jak to się stało,więc jeden z tych bandziorów mówił,że w pewnym momecie zobaczyliśmy, że za Tą Panią stanął Potężny mężczyzna, który w ręku miał potężny miecz i na widok Jego, zaczęliśmy uciekać. Ta pani zaraz zrozumiała, że był to Sw. Michał Archaniął do którego się codziennie modliła i miała szczególne nabożeństwo do Niego,więc powiedziała ta Panie z wielką radością, że to był Jej Obrońca Sw. Michał!!!  Musimy się modlić do Sw. Michała Archanioła,to żadne siły zła nie spotkają Pana Antoniego, wspaniałego  człowieka. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209897

 Tu muszę napisać wyjaśnienie, żeby ludzie słabej wiary mnie żle nie zrozumieli,otóż,musimy się modlić do PANA BOGA o wstawienictwo św.Michała,aby był obrońcą Pana Antoniego!!! Króluj nam Chryste!-- Zawsze i Wszędzie!.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209903

dokladnie tak !

richo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

richo

#209920

dla Antoniego Macierewicza to nagłaśniać wszelkie znane nam akcje przeciwko niemu oraz ujawniać wszelkie osoby które w tym uczestniczą i metody jakie stosują. To jest wazne dla nas wszystkich. Różne bezpieki, kontrwywiady itp. niczego się nie boją z wyjątkiem ujawniania ich działania. Więc jeśli ktoś chce pozbawić Antoniego Macierewicza immunitetu - to (pomijając przypuszczenie że to wrzuta) - powinniśmy próbować wykryć kto to organizuje lub kto rozpowszechnia takie informacje. Kto pisze prowokacyjne artykuły w prasie. Kto wrzuca "odpowiednią" informację w telewizji. A zwłaszcza, gdzie taka informacja ma swój początek. Sądzę że w ten sposób pomożemy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209928

.."jedynie co mozemy..."

Tak. Ujawniac prowokatorow i kto jest organizatorem.

Ze TVN, Polsat i GW to wiadomo. Podawac z tych szmatlawcow nazwiska pseudo dziennikarzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209956

Śp. prymas Wyszyński przestrzegał przed KOR-owcami i nie lubił ich. Wywodzili się oni bowiem ze środowiska dawnych stalinowskich aparatczyków i działaczy młodzierzowych, dążących do zbudowania w Polsce "socjalizmu z ludzką twarzą".

Zauważmy, że zarzuty wobec Antoniego Macierwicza dotyczą UJAWNIENIA raportu z likwidacji WSI, a nie samej likwidacji tych służb. Raport ujawnił bowiem całą sieć agentów i metody ich pracy, co w połączeniu z "opcją zerową" w kontrwywiadzie" zaowocowało tragedią w Nanghar Khel i niedawną śmiercią pięciu naszych żołnierzy. Nie mówiąc już o wystawieniu Polski na działalność obcych wywiadów, bez żadnej osłony. Ja osobiście kazałbym pana Macierewicza rozstrzelać - za to jedno - za ujawnienie mechanizmów działania i personaliów pracowników wywiadu i kontrwywiadu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209936

brzmi pan jakby pana p. Macierewicz rowniez ujawnil...
A byla to taka ciepla posadka, no nie.

Prymas, nie lubil, aparatczyki...
Jast pan tylko do niepoprawnych oddelegowany czy jeszcze gdzies ?
richo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

richo

#209944

na @Katarynie http://kataryna.blox.pl/ jest też na służbie

Tak jak na forach haziet Gwnianych, gdzie pełni służbę po zawłaszczonym nickiem pewnego profesora jako @robin4123

Warto zobaczyć co ta menda z matolego łona wypisuje na innych forach.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#209966

Przeczytaj raport, jest jawny. Nic za to nie grozi. Czy nie trzeba być bardzo naiwnym, żeby uwierzyć że jego publikacja wiąże się jakoś ze sprawą Nanghar Khel? To oszustwo, obliczone na głupszą część społeczeństwa. Spróbujmy czuć się tą drugą częścią. Publikacja i ujawnienie raportu uderzyło w ruskie służby i ich namiestników tutaj. Dlatego są wściekli. Czy zakładanie lewych firm polonijnych, handel bronią z krajami na które obowiązywało embargo, inwigilacja własnych obywateli, osłanianie działań przestępczych, w tym zbrodniczych, oraz współpraca z obcymi "służbami" zasługują na osłonę kontrwywiadowczą? A o czym właściwie mówi sformułowanie "o wystawieniu Polski na działalność obcych wywiadów"? Podstawowym celem dla którego nie opublikowano "Aneksu" jest być może właśnie ochrona aktualnie istniejących służb i przedsięwzięć.
Będę zgadywał czemu zagroziła w Afganistanie publikacja "Raportu". Handlowi kamieniami szlachetnymi i narkotykami na dużą skalę? Niestety, nie dowiemy się tego łatwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209952

Jakos nie bardzo tu widac zwiazek tych wydarzen z ujawnieniem raport o likwidacji WSI...

A dalej jest jeszcze lepiej: 'wystawienie Polski na dzialalnosc obcych wywiadow'..

Ktorych to, moze tez pan wyjasni? Bo co mamy, rozumiec ze przed ujawnieniem raportu o WSI - Polska byla szczelnie zabezpieczona przed dzialalnoscia obcych wywiadow?  Wolne zarty... Chyba ze chodzi tu panu o zamiane wywiadow jednych na inne...

Poza tym, czy jest w tej sprawie istotne kogo lubil a kogo nie Sp. prymas Wyszynski? Tu tez nie widze zwiazku. Prosze o oswiecenie. 

Panter74

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Panter74

#209968

że Pan poseł jest prawym i niczym nieumazanym człowiekiem.

Chapeau bas.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#209947