Jasiu dziś nie wziął na klatę

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

To, co po konferencji prasowej Jerzego Millera zrobili w TVP info niejaki Osiecki i Łuczak to pokaz tchórzostwa i obrony swoich dotychczasowych własnych wypocin. Prawda dla tych panów już nie istnieje. Jeden musi bronić dzieła pod tytułem „Ostatni lot”, za które zapewne skasował już honorarium, a drugi, swoich wielomiesięcznych wygłaszanych za marsowym czołem poważnego eksperta kłamstw.

Zarzucili wojskowym konflikt interesów i obronę własnych tyłków, lecz widać jak na dłoni, że to oni histerycznie wynurzali się nad wzburzoną toń by złapać oddech i nie utonąć.

Cóż dla nich jakiś Błasik, Protasiuk i reszta delikwentów, którym dorobili mordy nieodpowiedzialnych nieudaczników?

Bić się w pierś, przeprosić, tłumaczyć? I to gdzie? W III RP gdzie każdy, kto pójdzie przed kamerami w zaparte wygrywa?

Książka Osieckiego to w 90% raport MAK, co przyznał współautor Latkowski. Były konferansjer festiwalu piosenki żołnierskie w Kołobrzegu i pierwszy prowadzący programu „Kawa czy herbata” Tomasz Białoszewski nie odniósł się wyraźnie i pewnie szybko zniknie z wizji na TVN24, jako lotniczy ekspert.

Najsmutniejsze, że redaktor Leski nie napisze już krótkiego tekstu pod tytułem „Jasiu wziął na klatę” gdyż Jasiu klaty po prostu nie ma.
 

Brak głosów

Komentarze

najlepiej wykazał p.A.Macierewicz w programie "Warto rozmawiać".Nie dość że szmata to jeszcze do tego ZERO.

Vote up!
0
Vote down!
0
#126324

Co prawda o niczym to nie przesądza(?), ta kreatura jest z pochodzenia żydem .

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#126331

talmudyczna filozofia mowi:" jesli wroga nie mozesz pokonac na argumenty - przemilcz go, jesli to jest nie mozliwe - osmiesz go, jesli nie da sie go przemilczec lub osmieszyc - zamorduj go! Chazarobolszewicki zarzadca Polski w imeniu Rosji i Niemiec zwany tez Michnikowszczyzna, stosuje wszystkie te metody juz od dawna!! Ten zydowski dupek nie jest zadnym wyjatkiem, jest regula..

Vote up!
0
Vote down!
0
#126432

Pokaz żenującego aż do bólu strachu! Naprawdę oglądając zbierało mi się na wymioty i nie mogłem się nadziwić z jakim zapamiętaniem krzyczeli w niebogłosy ci hmm... kutergęby?

Vote up!
0
Vote down!
0
#126327

 A ja, żeby się nie denerwować... oglądałam mecz MŚ w piłce ręcznej  - Szwecja - Argentyna.... szok, wygrali Argentyńczycy. Wysunęliśmy się na I miejsce w grupie. Ze Szwecją gramy o 20.15 w czwartek. Proszę o trzymanie kciuków za naszych!!!

Wiem, że nie na temat... wiem, że to był zamach.... 10.04.2010 zmienił mi spojrzenie życie....!!!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#126338

te dwa indywidua...
Rozkazy trzeba wykonywac ...

richo
(oszolom)

Vote up!
0
Vote down!
0

richo

#126340

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Próbowałem ,polemiki z Maliszewskim ,wyszczekany jak Rudecka-Kalinowska ale na argumenty wymięka,doszło do tego ,że chciałem się z nim założyć o 1000euro,że nie ma racji w swoich twierdzeniach do tyczących przyszłości ,tłumaczył się że nie będzie na mnie zarabiał bo on w komentuje w necie nie dla kasy(ha,ha,ha),napisałem że jak wygra to niech wspomoże potrzebujących do wyboru,nie odpowiedział mi już na żaden komentarz,choć przed tą próbą zakładu  próbował  nieudolnie bronić swoich racji,Leski po paru odpowiedziach oczywiście nie na tema,bo poco ma się odnosić merytorycznie tak samo przestał odpowiadać,Osiecki nie odpowiedział mi ani razu,zresztą doświadczam na S24 dziwnego traktowania,otóż od czasu pytań bez odpowiedzi do wyżej wymienionych,jest ich zresztą jeszcze kilku,z Igorem Janke na czele,nie zamieszczają moich pytań i komentarzy na żadnym blogu,mogę sobie pisać równie dobrze na Berdyczów,nigdy nie zostałem zbanowany,nie używam wulgaryzmów,po prostu dla nich nie istnieję ,zachowują się jak dwulatki zamykają oczy i myślą że się schowali.Takich wypierdków najcelniej nazwał Cejrowski ''CHŁOPTASIE''.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#126349

a nie na klatę. inaczej nie zrozumie.

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#126395

Ale się darli, szmaciarze!
Jakby ich kto ze skóry obdzierał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#126400

[quote](...)bo poco ma się odnosić merytorycznie [/quote]

Dla pseudodziennikarzy właśnie alergia na merytorykę jest merytoryką. Ich merytoryka to jak w starym wicu "Czym się różni wróbelek? Odp.: Bo ma jedną nóżkę bardziej od drugiej.".
Ot, co!

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#126413

Wyliczyłem onegdaj w moim tekście pt. Jeszywas Chachmej pisząc o aferze otwarcia tej żydowskiej szkoły, że jest ich obecnie w Polsce ok. 1,5 mil chociaż na spisie ujawnia się parę tysięcy. Potwierdził to w pewnym przemówieniu ich rabin.

Vote up!
0
Vote down!
0

wujal

#126468

... było to pisać?

Dałem dwa, z litości. Naprawdę nie rozumiem, po co marnować ślinę plus czas, swój i innych, na pisanie truizmów i dyskutowanie z ludźmi, którzy nawet kopa w dupę nie są właściwie warci. (Choć oczywiście powinni go dostać.)

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#126775