General Elektric

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Tarczy nie ma i być nie mogło. Byłem tego pewien już po poczynaniach duetu Tusk-Sikorski zaraz po objęciu przez PO władzy i czynionych przez nich pod obłudnym i cynicznym pretekstem wzmocnienia pozycji negocjacyjnej Polski.

Odwlekanie ratyfikacji umowy USA-Polska przez polski parlament było celowo uchyloną furtką przez nowa ekipę w celu umożliwienia Obamie uwalenia projektu tarczy bez międzynarodowego skandalu.

W Polsce nadal dzieli i rządzi utworzona w 1989 roku, przy okrągłym stole i pod rosyjskim protektoratem spółka General Elektric, czyli porozumienie symbolizowane przez Generała Kiszczaka i elektryka Wałęsę.

Teraz trzeba popracować nad tym, aby Polacy uwierzyli w wielkie korzyści dla naszego państwa z takiego rozwiązania. Już tylko sekundy dzielą nas od wielkiej parady blagierów, jaka odbędzie się w TVN24 i Gazecie Wyborczej. Nie zabraknie oczywiście dyżurnych „ekspertów” i „autorytetów” w postaci różnych Ciosków, profesorów Kuźniarów i Bartoszów Węglarczyków.

Pozostawieni na lodzie miejscowi Irokezi muszą mieć raz na zawsze wbite w swoje tępe głowy, że słabe państwo ze szczątkową, zwijaną armią, bez amerykańskiej instalacji i stacjonujących na jego terytorium żołnierzy USA, to kraj bezpieczniejszy i wiarygodniejszy dla naszych przyjaciół z Kremla i UE.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

odrestaurować!
Wszyscy by się ucieszyli od Kiszczaka przez Wałęsę PO Tusko-Sikorskiego.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#31503

Mysle sobie, czy oni juz na Polsce połozyli łape, czy jak?

Przeciez General Electric jest ta korporacja, ktora pomogla Obamie zostac prezydentem, poniewaz trzyma w łapie prawie wszystkie media w USA, a Obama obiecał im takie mozliwosci krecenia lodow, ze to co PO w Polsce moze, to małe piwo.

No i kreca te lody. Idzie to w miliardy.

Kto wie, czy za decyzja Obamy nie stoi GE. Kto wie.

A moze ty prorokiem jakims jestes ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arka

#31534