Kogo do parlamentu, a kogo na drzewo?

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Jakby nie patrzeć inspiratorzy oraz autorzy afery taśmowej, a także wszyscy ci, którzy ją ujawnili dobrze zasłużyli sobie na dozgonną wdzięczność polskiego społeczeństwa. I nie ma w tym wypadku większego znaczenia, jaki cel przyświecał zleceniodawcom, nagrywającym oraz autorom przecieków do mediów. Mówiąc językiem konsumenckim całe rzesze tych najbardziej naiwnych i łatwowiernych mieszkańców III RP mogły się w końcu naocznie i wręcz namacalnie dzięki nim przekonać, że Polska magdalenkowa i pookrągłostołowa nabiła ich w butelkę oferując towar całkowicie niezgodny z opisem umieszczonym na opakowaniu. Warto raz na zawsze sobie zapamiętać nie tylko to, kto sprawował przez te wszystkie lata władzę kłamiąc oraz bezczelnie oszukując i okradając Polaków. Trzeba napiętnować z całą mocą również tych, którzy te kłamliwe napisy na kolorowym opakowaniu z całą premedytacją drukowali. Oczywiście na czele wypada wymienić największą od lat agencję PR promującą ten cały patologiczny układ, czyli „Gazetę Wyborczą” z ojcem redaktorem Adamem Michnikiem na czele. Trzeba również wziąć poważnie pod uwagę słowa prof. Andrzeja Zybertowicza, który nie wyklucza, że cały ten taśmowy skandal został przez kogoś ujawniony z pobudek czysto patriotycznych, a jego działaniami kierował dobrze pojęty interes państwa polskiego.  

 

Już za niecałe trzy tygodnie w dniu wyborów parlamentarnych Polacy będą mieli okazję masowo i każdy oddzielnie złożyć reklamację domagając się w zamian wciśniętego im bubla przysługującego im poważnego, suwerennego państwa, na czele którego staną w końcu ludzie uczciwi kompetentni i odpowiedzialni. Dość już wystruganych przez media pseudo-autorytetów, pseudo-fachowców, pseudo-dyplomatów i pseudo-polityków. Dość już podłączania medialnych kompresorów do zwiotczałych bezużytecznych politycznych flaków typu Kopaczowa i pompowanie ich do niebotycznych rozmiarów wbrew przyzwoitości i rzeczywistemu formatowi tych małych bezczelnych i kłamliwych ludzików. 25 października otrzymujemy jedną z ostatnich szans by za pomocą kartki wyborczej pogonić w końcu tę szkodliwą hołotę.

 

Bądźmy mądrzy i rozważni. Nawet, jeżeli na listach PiS widzimy na czołowych pozycjach część polityków, których uważamy za opozycjonistów malowanych i zdeprawowanych długoletnim zasiadaniem w parlamencie to nic nie stoi na przeszkodzie by na wyborczej kartce zaznaczyć kogoś bardziej wartościowego widniejącego niekoniecznie na pierwszym czy drugim miejscu na liście. Na pewno ja tak uczynię w swoim okręgu wyborczym i szczerze namawiam do takiego działania wszystkich, którzy swój głos chcą potraktować w sposób mądry i przemyślany. Już czas skończyć z automatycznym skreślaniem „jedynek”, bo nie wszystkie na to zasługują tak bardzo jak na przykład startująca w Krakowie pani Małgorzata Wassermann. Wierzę również, że sympatycy Ruchu Narodowego potraktują swoich niedawnych jeszcze samozwańczych przywódców tak jak oni potraktowali ich, czyli wyślą ich na drzewo, a nie do polskiego parlamentu.

 

Zbliża się dzień, kiedy każdy będzie musiał podjąć jedną z najważniejszych w ostatnich latach decyzji politycznych, która będzie miała ogromny wpływ na dalsze losy naszej ojczyzny.   

 

Tekst opublikowany w Polsce Niepodległej

Najnowszy numer Warszawskiej Gazety już w kioskach 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:16)

Komentarze

za 16 dni podejmiemy decyzję nie na cztery lata ale na pokolenia...odstawienie od koryta pogrobowców magdalenkowych pozwoli na rozpoczęcie marszu ku wolności i suwerenności...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1495350

okraglym stole chcesz Jaroslawa pogonic?

PObolszewia nawet jak przegra to dalej bedzie rzadzic ot taki paragraf22.
No bo wlasnie na 9 lat wybrano `swoj`trybunal konstytucyjny ,ktory moze wysadzic z siodla Dude i negatywnie rozpatrywac wszelkie nowe ustawy PISowskie jakie zostana skierowane do tegoz trybunalu przez PObolszewie.
Jesli trybunal bedzie takim jakim teraz zostal wybrany to czarno widze rzady PISu nawet wiekszosciowe bez jakiegos ogona,bo wszytkie nie POmyslne ustawy beda wedrowaly do Trybunalu i tam odrzucane.
Trybunal to ostatnia barykada PObolszewi i lewactwa postPRLowskiego i zaraz po wygranej PISu trzeba ta barykade zdobyc bo to antypolska swolocz bez kompetencji i podlegla WSIowemu ukladowi.
p

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1495405

..to myślę, ze lewicę w pierwszym rzędzie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1495393