Czy było warto Panie Antoni?

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Żeby zrozumieć perfidię, niespotykane chamstwo i okrucieństwo pupila Tuska i Komorowskiego, niejakiego Palikota z Biłgoraja, należy zrozumieć, że owo indywiduum nie jest już w stanie przyprawić o bezradny gniew i bezsenność Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Przemysława Gosiewskiego i innych już nieżyjących polityków PiS czy pracowników kancelarii prezydenta, których opluwał z lubością za ich życia na partyjne zamówienie.

Dzisiaj to wyhodowane przez PO i dokarmiane głównie przez TVN24 odczłowieczone monstrum z pełną premedytacją, ku uciesze „młodych, dobrze wykształconych z dużych miast”, sypie sól na świeże rany rodzin poległych pod Smoleńskiem. Może kiedyś fanklub Palikota zrozumie, co muszą czuć rodziny ofiar oglądając kolejne występy anty-człowieka?

Wczorajszy dzień ukazał, tym, choć trochę myślącym Polakom, jaki scenariusz wymyślono nam przez TVN24 i jej pupila na najbliższe dni i tygodnie.

Sejmowy zespół, który zajął się katastrofą smoleńską ma w zamyśle pomysłodawców przerwać reglamentację tego tematu przez rządzących i „zaprzyjaźnione” z nimi media oraz zająć się tym, co naprawdę ważne, zamiast epatować opinie publiczną wyskokami wynaturzonego degenerata wspieranego przez „wiodące” media i Korę z Sipowiczem.

Wspomniana komediantka i jej partner wsparli Palikota w sugestiach, że Lech Kaczyński był pod wpływem alkoholu. Czym jest dzisiejsza Polska z tymi „elitami” i mediami typu TVN24 mówi dobitnie to, że tych samych ludzi nie interesuje zupełnie stan trzeźwości rosyjskich kontrolerów lotu z wieży smoleńskiego lotniska.

Plan na dziś to stworzenie takiej narracji, która wtłoczy w plebejskie łby to, że uprawnionym jest porównywanie działalności Palikota z poczynaniami Macierewicza i Kaczyńskiego. Odbiorca i polityczny kibic ma zostać zaprogramowany na mecz i być święcie przekonanym, że owi zawodnicy grają w jednej lidze.

Ewidentnie było to widać we wczorajszym programie pseudo-dziennikarza Morozowskiego, kiedy to ze zrozumieniem przyjmował oburzenie Kutza na samo porównanie „wybitnego, nowatorskiego polityka” Palikota z takim „nędznikiem” jak Macierewicz.

Myślę, że najwyższy czas, aby stary satyr i pełen kompleksów „artysta” Kazimierz Kutz, syn kolejarza Franciszka Kuca zrozumiał, że więcej zawdzięcza w swoim życiu Macierewiczowi niż lubelskiemu milionerowi, któremu liże buty podobnie jak w PRL-u lizał pierwszym sekretarzom PZPR w Katowicach. Z pupilka PRL-u stał się Kutz pupilkiem III RP.

Paradoksalnie to między innymi Macierewicz wywalczył Kutzowi prawo bezkarnego plucia na siebie samego.

Kiedy Kutz w 1970 roku brał udział w naradach KC PZPR na temat kultury, Macierewicz od dawna działał już w antykomunistycznej opozycji i, a w grudniu tegoż 1970 roku organizował zbiórkę krwi dla ofiar masakry na wybrzeżu. Kiedy Kutz w 1976 roku obejmował stanowisko głównego reżysera ośrodka TVP w Katowicach, Macierewicz w tym samym czasie zakładał KOR.

Kiedy 21 grudnia zwalniano Kutza z ośmiodniowego internowania, a na przeprosiny za tę pomyłkę otrzymał w ramach „reparacji wojennych” od Kiszczaka mieszkanie w Wilanowie, Macierewicz siedział w Iławie następnie w Kielcach. Później krnąbrnego więźnia przeniesiono do Rzeszowa, a stamtąd do Głoskowa gdzie Macierewicz zasłynął brawurową ucieczką. Ukrywając się do 1984 roku wydawał podziemne pismo „Głos”.

Historia zatoczyła koło. W III RP za „ojców demokracji” uchodzą Kiszczak i Jaruzelski, a Macierewicz znowu jest zwalczany przez ludzi pokroju Kutza i Palikota przy udziale „wolnych” mediów i „niezależnych” dziennikarzy typu Andrzej Morozowski.
 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Był taki reżyser Ford , ten od "Krzyżaków" , co uciekł z Polski do USA , z powodu duchoty antysemickiej.W tym USA niestety jakiegoś światowego filmu nie nakręcił. Oponenci wspominają jak Ford wielu kolegów po kamerze zadenuncjował z AK-owską łatką by nie mieć konkurencji w zdobyciu państwowych pieniędzy na produkcję filmów.Mocny to tytuł: "Śmierć jak kromka chleba", może mocniejsze byłoby wspomnienie , o ile takie jest, ilu dobrym reżyserom złamał karierę Kutz by dobrać się do państwowej kasy. Może być że ten Kutz to zły człowiek.Może być porządny Niemiec , może być i Polak, a może być że opisywana osoba to zwyczajna świnia w odczuciu otaczjących osób. Nie przesądzam, natomiast znam zwykłe kanalie w swoim otoczeniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73619

To nie jest dobry film.
To jest film całkowicie w duchu załganej i totalnie niedopowiedzianej 3RP.
Jedno pytanie - kto strzelał ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#73874

wypowiedział się że oni przestali się wstydić haniebnych wypowiedzi.Wypowiedzi to tylko słowa. Czym innym jest działanie Antynarodowe.Niby wykształcona  hołota udaje że trgo nie ma i tego nie widzi.Zdanie zmieni dopiero jak sam ucierpi,co jest konsekwencją tego co się dzieje.Ale wtedy już pewne sprawy będąnie do odwrócenia.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#73620

... z Palikotem w tytule (jeśli nie będzie to coś naprawdę odkrywczego i sensownego) ma u mnie automatycznie JEDYNKĘ!

A Ty jesteś pierwszy.

Ludzie, czy Wy naprawdę nie widzicie, że zamiast robić coś z sensem (np. walczyć o Polskę czytając Ardreya, albo trenując JKD) babrzecie się z tym Paliskurwielem w jego ulubionej gnojówce? (Z przeproszeniem gnojówek.)

To zaczyna być dokładnie ten sam poziom! Intelektualnie znaczy, bo jeszcze się tak paskudnie nie odzywacie, to fakt.

A inni zupełnie zidiocieli i zaczynają pouczać szefa PiS z głębi swych malutkich blogerskich rozumków... Albo dostawać ataków histerii i publicznie, nie pytani, ogłaszać, jak to PiS ich okrutnie rozczarował...

Konia kują, a żaba nadstawia łapę. Ludzie, puknijcie się kurwa w łepetynę!

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#73636

co do gnojówki, to też tak napisałam w innym miejscu . Tak od razu przychodzi ta nazwa do głowy , gdy się słucha bredni w wykonaniu ludzi PO .Ależ ich kasa odczłowieczyła i zabrała wszystkie wyższe uczucia ( honoru to raczej nigdy nie mieli ) . Są jak pijawki na narodzie niewolników .
Nic nie poradzimy , piszemy , a karawana jedzie dalej .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73671

Jan Bogatko

Szanowny Panie,

czy naprawdę uważa Pan, że jeśli przemilczymy problem, to on zniknie?

Moim zdaniem to niebezpieczna taktyka.

Mnie uczono: zło należy dusić w zarodku.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#95268

przeżył dużo upokorzeń. Zniszczono Jego pracę (likwidacja WSI), opluto i niemal nie zamknięto w psychiatryku. Teraz podejmuje się ciężkiej pracy na rzecz prawdy. Życzę Mu wytrwałości i hartu ducha. Bo nie o samą pracę tu chodzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#73650

Życzę również przełomowych politycznych sukcesów p. Macierewiczowi, ponieważ będą to sukcesy dla Polski
Paweł106

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Paweł106

#73666

Zdecydowanie Jestem wdzięczny za notkę biograficzną Pana Antoniego Macierewicza. Ale równie zdecydowanie jestem przeciwny wpisom o szmacie z biłgoraja.A umieszczanie w/w w jednym takście OPROTESTOWUJĘ.Nie godzi się umieszczać zezwierzęconego bydlaka tak blisko człowieka.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#73686