Kres stategii Platformy Obywatelskiej

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Demokracja jest banalnie prosta – wystarczy swoje działania nazywać pojęciami dokładnie odwrotnymi niźliby należało. Komuniści wprowadzając totalitaryzm nazwali to demokracją ludową, filozofowie oświecenia, którzy głęboko gardzili zwykłymi ludźmi, swoje postulaty nazwali właśnie dążeniem dla dobra ogółu. Stary ten trick nazywania niewoli – wolnością, reżimu – demokracją, terroru – tolerancją, sprawdza się od dawien dawna. Nie wysila się więc nasza partia rządząca, gdy z dumą ogłasza się zwolennikami wolnego rynku, promotorami wolności i tolerancji. To mniemanie jest tym bardziej rozpowszechniane im bardziej mija się z prawdą. Bo jak nazwać ludzi, którzy podnoszą podatki, zwiększają rozmiary biurokracji, manipulują cenami, obiecują dotacje zamiast obniżenia obciążeń fiskalnych? W normalnym kraju nazwaliby się oni socjalistami, ale u nas są to zwolennicy wolnego rynku, liberałowie gospodarczy.

A jak nazwać ludzi, którzy postulują cenzurę internetu pod pretekstem ograniczania swobody pedofilii, jak nazwać ludzi, którzy każde odmienne zdanie nazywają z politowaniem "PiSowskim", którzy sporządzają listy ludzi do wyrzucenia z pracy na podstawie poglądów politycznych? W normalnym kraju nazwaliby się oni totalitarystami, u nas są to zwolennicy wolności słowa i poglądów.

A co z tymi, którzy napuszczają jedne grupy społeczne na drugie, którzy szczują naród nawzajem na siebie, którzy odgradzają się metalowymi barierkami, a okrzyki nawołujące do spalenia na stosie nazywają nieszkodliwym happeningiem? Jak nazwać ludzi dumnych z jednej kobiety, która aroganckim wystąpieniem paraliżuje obchody rocznicowe narodowego święta? W normalnym kraju nazwalibyśmy ich troglodytami, ale u nas nazywa się to tolerancją.

Nawet nazwa tej partii jest do głębi zakłamana – wszak ma być to platforma obywatelska, a więc płaszczyzna do oddolnych inicjatyw społecznych, tymczasem rząd, który z tejże Platformy się wywodzi, skłonny jest przejąć organizowanie obchodów Solidarności, byle tylko ulżyć zwykłym ludziom możliwości aktywności społecznej. Precz z działalnością zwykłych ludzi! Niech wszystko przejmie państwo i rząd – zaiste prawdziwa to platforma obywatelska.

Dla ludzi zamieszkałych nad Wisłą, a więc dla społeczeństwa, bo jeszcze nie narodu, ten chimeryczny twór jest bardzo wygodny. Socjaliści mogą go popierać, bo wskazują na fakty, na czyny tejże partii i mogą się z tymi działaniami utożsamiać. Liberałowie gospodarczy mogą się odwołać do ich programu, który co prawda niczego za sobą nie niesie, ale brzmi wolnorynkowo. Dumni mogą być też tzw. zamordyści, bo premier wszystkich by chętnie chwycił za mordę i doprowadził do drugiej Irlandii – przecież na forach internetowych i w podwórkowych komentarzach słychać opinie zachęcające do zrobienia porządku z tymi Kupieckimi Domami Towarowymi, z tymi moherami, z tymi marszami i protestami. I znów – zwolennicy wolności mogą pochwalić retorykę Donalda Tuska, zaś przeciwnicy wolności mogą przyklasnąć na faktyczne decyzje rządu.

Ten ideowy szpagat jest zachwycający, aż dziw, że premiera jeszcze nie boli w kroku. Aby dało się go dalej utrzymywać Minister Edukacji Narodowej rozważa możliwość awansu do następnej klasy uczniów, którzy nie zdali z jednego, czy kilku przedmiotów. Z takim elektoratem skończonych idiotów, to będzie można już chłostać podatników rózgami, wyciskać z nich ostatnie dochody i ochrzcić to, już nie tylko liberalizmem gospodarczym, ale w ogóle wolnością absolutną.

Ten totalny rozkrok spowodowany jest kilkoma przyczynami. Najbardziej oczywistą jest chęć władzy – obiecać Panu Bogu świeczkę, diabłu ogarek i jakoś to przeczekać. Oprócz tego jednym z powodów owej rozbieżności słów i czynów jest głupota – dla wielu parlamentarzystów obywatelskiej platformy nie ma sprzeczności między umiłowaniem wolności, a zwartymi oddziałami ochroniarzy "Zubrzycki", albo policją tryskająca gazem po oczach. Trzecią przyczyną jest zaś tchórzostwo i brak charakteru – już w Piśmie Świętym możemy przeczytać:
Obyś był zimny albo gorący. A tak, skoro nie jesteś letni ani gorący, ani zimny - chce Cię wyrzucić z mych ust. (Ap. 3,15-16).
tak samo lepsi są już socjaliści lub kapitaliści, niż ta nijakość pomiędzy nimi. W rewolucji francuskiej ścierały się zawsze radykalne ruchy ideowe, to co tkwiło między nimi było nazywane potocznie "bagnem". Aktualne to pozostaje po dziś dzień.

Obywatele platformy są tylko preludium do walki cywilizacyjnej, są tylko antraktem między turami prawdziwej wojny światów, ich formuła wkrótce się wyczerpie, bo ta "letniość" nie może trwać wiecznie.

Kres tych politycznych akrobatów jest bliski, mimo – zdawałoby się - nieskończoności ludzkiej głupoty. Ten pogłębiający się dysonans napotka wreszcie na swój kres – każdy materiał ma granice wytrzymałości, zapewne i mózgi naszych rodzimych Lemingów wreszcie pękną od tej politycznej schizofrenii. Przygotowujmy się lepiej na czas, w którym rewolucyjne bagno rozpierzchnie się pod naszymi nogami, a prawdziwa walka rozegra się pomiędzy tymi, co są "gorący", a tymi co są "zimni".

I na ten moment trzeba się przygotowywać.

Tutejszy

Tekst opublikowany w ostatnim wydaniu Warszawskiej Gazety

Brak głosów

Komentarze

"...A nade wszystko słowom naszym
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć - i prawdziwość:
Niech "Prawo" zawsze Prawo znaczy,
A "Sprawiedliwość" - Sprawiedliwość!"

Julian Tuwim, "Modlitwa"

________________________________________
jazda konna to ulubiony sport pomników
http://kolatka.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#88475

Brzmi jak liryczna wersja Bastiata! Podpisałbym się pod tym.

Vote up!
1
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#88477

Tak? :-) Gdybyś mógł zdefiniować jak się przygotowywać, to bym zaczął i nie tracił czasu :-)

Po pierwsze bagno jest ogromne i może mutować. Niekoniecznie w zimnych lub gorących. Może pozostać letnie. Wiesz, rozejrzałem się ostatnio. Zresztą, źle zrobiłem. Zobaczyłem wokół samych letnich. Nawet ci z naszej strony, na jednym oddechu mówią tak: wybory Komora była sfałszowane, dlatego musimy wygrać następne wybory. Zabawne? Nie, żałosne jak organ pigmeja.

Po drugie - jesteś pewny, że znajdziesz w całym tym kraju (czy to jest Polska biorąc pod uwagę tę letniość ludzi?) trzystu gotowych na wszystko? Bo ja nie. I nie mam tu na myśli blogerów. Sorry.

Po trzecie - nawet gdybyś ich znalazł, to jeden będzie socjalistą, drugi korporacjonistą, trzeci liberałem, czwarty anarchistą i tak dalej. A sam wiesz jak te kawiarniane spory wpływają na ludzi. Przywiązanie do poglądów i abstrakcyjnych kłótni dla kłótni to wśród tzw. ideowych ludzi, pewien sposób na życie. Można rzec - styl.

Bardzo bym chciał, aby te zapowiedzi: że to już niedługo, że to już blisko, że dzień sznura zbliża się itd. :-) były prawdziwe. Trochę mi to jednak pachnie myśleniem życzeniowym.

I żeby nie było - ja też tak myślałem/myślę/będę tak zapewne myślał. Bo cóż innego mi zostało? Wokół zaś zamiast nadziei tzw. realność (choć to matrix). I ona wciąga. Na publicznym nie będę opowiadał historii, która mnie ostatnio spotkała, ale byś się turlał ze śmiechu, gdybyś usłyszał. Tylko co z tego? To właśnie jest ta ich realność. A nam pozostaje śmiech.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#88476

nie napisałem, że dzień sznura nadchodzi, tylko, że Platforma w takiej formie nie ma szans na prowadzenie dalszej walki. Zapewne tą prawdziwą wojnę cywilizacyjną przegramy, bo baty dostajemy od trzystu lat, trudno w jednym tekście rozważać wszystkie te aspekty, ja tylko prorokuję, że PO nie może w nieskończoność udawać liberała gospodarczego będąc socjalistą itp. Spektakl Palikota nie zastąpi dyskusji nad kierunkiem ideologicznym partii, choćby ta dyskusja miała być na niziutkim poziomie.

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#88479

dalszej walki?

No właśnie, biorąc pod uwagę jak wielkie jest bagno, jak wielu jest letnich ludzi (także po tzw. naszej stronie), to ma jak najbardziej szansę. Rozumiem, że zakładasz, iż bagno będzie przejmowane przez palikotowców?

Piszesz o wojnie cywilizacyjnej, którą z pewnością przegramy. To teraz będzie przewrotnie. Może tak jest lepiej, jak jest? W końcu Radziszewska powiedziała co chciała :-) Po co przegrywać tę wojnę? Myślałem, że prowadzi się wojnę, żeby zwyciężyć. Chyba że chcesz rzucić wszystko na szalę? To chodźmy jutro... Po co czekać? Można swój sprzeciw poprzez przemoc pokazać już jutro. Nawet w pięciu.

Proszę Cię, abyś nie zrozumiał tego jako naigrywanie.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#88482

wchodzisz w dużej mierze w sferę gdybania "może lepiej by było, a może gorzej" - mój dziadek mawia w takich chwilach:
CHGW, czyli Ch** Go Wie (Nie mylić z Hanną Gronkiewicz Waltz:P).

Michy tracimy tak czy siak, ostatnio czytałem taki tekst Marcina Wolskiego, że jak NKWD aresztowało ludzi w Moskwie to większe szanse mieli ci co krzyczeli, dawali o sobie znak, walczyli do ostatka, niż jak potulnie szli ze swoimi oficerami do Wołgi. Nie wiem czy do końca tak było, ale ja tam wolę swoją skórę drogo sprzedać, niż być odkrawanym po kawałku. Za bardzo cenie moje kawałki;)

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#88483

a co ja niby robię w zakresie moich skromnych możliwości? Też cenię swoje organy, choć nie dbam o nie zbytnio :-)

Co do gdybania - przepraszam, ale to właśnie Ty gdybasz twierdząc, że bagno będzie się zmniejszać lub się rozbiegnie jak karaluchy zza szafy pod pierwszymi promieniami Twojej czy innej idei :-) Według mnie nie jest to prawdą - bagno będzie mutować w kolejną letnią partię. Co więcej, dzięki mojemy skromnemu doświadczeniu, mogę stwierdzić, że i w PiS bagno jest całkiem pokaźne. Jeszcze raz zacytuję to co usłyszałem mniej więcej od jednego z prominentów: PO dąży NIEdemokratycznie do delegalizacji PiS, dlatego musimy wygrać DEMOKRATYCZNE wybory samorządowe i parlamentarne. Wytłumacz mi do jasnej i rozciągniętej, jak można rzucać takie hasła na jednym wdechu (zaznaczam - wdechu powietrza, a nie jakiegoś specyfiku - wtedy bym zrozumiał dlaczego)? :-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#88484

Nie stwierdzam, ze się rozpierzchnie, tylko, że będzie tak jak w rewolucji francuskiej - będzie zawłaszczone przez inne, bardziej radykalne czynniki, prawdopodobnie SLD. I nie piszę, że nie ma bagna w PiSie. Sprecyzuję w jednym zdaniu, narracja Konecznego:

W PO jest mieszanka cywilizacyjna, która popada w kołobłęd.

Albo inaczej:

przeginają z tą hipokryzją.

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#88496

no chyba się platfusy przed tym ratują? Słyszałem o jakimś kongresie poparcia kota...

PO jest mieszanką cywilizacyjną? To ciekawe. A jakie jest to społeczeństwo, które żyje w tym kraju? Dochodzę do niebezpiecznych wniosków - że "ludziom" pasuje ta PO, właśnie dlatego, że jest taka rozmemłana jak ten "naród".

I zaczynam tęsknić za juntą... Dzięki za rozpoczęcie tej "analizy", teraz pozostaje mi zapisać się do wielomszczaków. Idę się popłakać.

Pozdro.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Vote up!
0
Vote down!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#88546

POlska jest POdzielona nieodPOwiedzialnością ( karną) - POlityczno POspolitych przestępców, ponieważ jest podZIELONA polityczną niedojrzałością odPOwiedzialności zawodowej, cywilnej i karnej - służb „państwa” umyślnie ,,nieumyślnie” szkodzących Obywatelom Polski ...( bez ludzkiej litości i szacunku nawet dla najgodniejszych przedstawicieli społeczeństwa zorganizowanego obowiązującymi prawami )

POdZIELENIE wielu odCieni POlitycznych pędzą „SŁOŃcem” cienie (anty państwowe) po kocio króliczych raBatach strzyżonych z (podatników) mamony dziko wyrywanej za mamienie medialne „mądrościami ” - wrednymi - wyrwami z imPOrtu - jawnych zdrad państwa ... ( Światowi złoDzieje zjeżdżajcie do Polski bez rządu ! ) bo ”na głuPOcie (rtv) i biedzie manipulowanych wyborców najłatwiej zarobić” ... - można za darmo wydoić Polskę - draństwem nieodPOwiedzialnych złoDziejów systemu uniiFikacji medialnego hochsztaplerstwa POlitycznego...

POlska jest POdZIELONA wyKwitami pasożytniczych kultur pleśni zielonych POżerających Obywateli po POrażeniu zmysłów (POzoracją rządzenie) bez izolacji cywilizacji od POdłości , w czasie wylizywania „dobrości” i padania mieszkańców od uprawy pleśni zielonej pleniącej się galopem na degrengoladzie bezczynności POlitycznej ( niezorganizowanych Obywateli ) w POlitycznie dezorganizowanym państwie „POrządu” w rządku -> wrzątkiem przestępstw urzędniczych uPOlowanych Raków nieboRaków Prokuratorów PO szantażu POlitycznym - „karnie” wycofujących się z prawidłowo rozpoczętych postępowań KARNYCH - mogących ucywilizować Polskę Prawem i Sprawiedliwością Obywatelską - aktualnie „państwa” DZIKICH obyczajów urzędniczych...

Dziko rozsiewane zarodniki śmiercionośnych kultur pleśniowych, plenią się na POgrobowych matactwach POlitycznych, owocujących ,,stosownymi” fałszerstwami uPraw kiszenia duszonych śledztw. Dla prawdy prawidłowo rozpoczętych przez pryncypialnych Obywateli w Policji kryminalnej RP.

POlska POdZIELONA jest zieloną pleśnią, zaniedbań zatruwających Obywateli podatników i marnoTrawiącą rzetelną pracę Obywatelskich służb prawych specjalistów, rzetelnie analizujących - przestępstwa urzędnicze i zbrodnie polityczno medyczne. Utajniane politycznie„prokuratorsko” pro„kurując” niewinny wizerunek „rządu” paraliżującego „wymiar sprawiedliwości” praw Polski i Obywatela .

Naprawdę szkoda prawidłowych prokuratorskich postępowań i policyjnych śledztw, mogących wygenerować lecznicze wnioski i przePiSy prawidłowego politycznego leczenia, schorowanych służb niebezpieczeństwa zdrowia Obywateli RP...

Dowody zbrodni anty-obywatelskich i antypaństwowego partyjnych partak służb „państwowych” - uzyskane w mizernych, morzonych prokuratorskich śledztwach, są bezprawnie politycznie umarzane, w niecnym celu - usprawiedliwiania niesprawiedliwości (okupacyjnych praw) niszczenia obywatelskich sił państwa, w celu samozniszczenia Polski... Dla ziszczenia POżądliwości mienia i „dobrości” wrogów Obywateli PolsKości/ołów - ciężar kulturowej odpowiedzialności, nie dla lekkoduchów niepomnych upadku cywilizacji-Obywateli nieświadomych szkodliwości pewnych związków, faŁszyzmu, również ołowiu... w POciskach gruchoczących po czaszkach - myśli w głowach Obywateli państw (mimo wszystko) ważnych dla POgłowia młOdzieży w nagiej prawdzie o dzieży - odzieży piszczeli ...

Od 2009r POlska ZieLeń lenistwa POpiera zielone zapleśnienie POpartactwa POpartyjnego, tuczącego tuszujących zbrodnie, kHaki zieLeniami spleśniałej przestępczości, tkwiącej w zaniechanych po właściwych policyjnych śledztwach i prawidłowo rozpoczętych działaniach proKuratorskich = proKuracyjnych dlaKuracji państwa ...POstępowań następnie korupcyjnie POukręcanych dla POukrywania dowodów przestępstw POlitycznych , często anty obywatelskich nikczemnych ZBRODNI !

Polskę POkrywają byki decyzyjne, POkrywane kradzieżami bydła i wyborczą padliną dziko POdZIELONĄ, „legalnie” POlegująca z leguminą w zamrażarce ... sejNowej Mowy : Mowy PO trawie: do obrazu jak mapy z POdZIELONEGO tatara i POkaleCzonej dziczyzny POlitycznej ...

POlityczna strawa struta tokSynami zielonej pleśni , wyrywa z Obywateli RP trzewia - ( niesprawiedliwością bezprawia) prawa forsowanego nielegalizowanymi narzędziami wyborczymi, obracającymi sfałszowanymi kartami do gry wyborczej kandyDatem na prezydenta mianowanego przez „rząd” ... Rzędem kart „wyborczych” z drugą kratką dla PO rozdętą w stosunku 7:8 mm dając 49:64 = 30% przewagi powierzchni rezydencji fałszerskich tendencji i formalnych wad prawnych , rezyDujących w trąbę róg bawoli z braci wyborczej POgodzonej z godzeniem w siebie ignorancją obywatelską (?) ...PO ewidentnym FAŁSZERSTWIE 30 milionów kart „wyborczych” ! ...

Kompromitujący inteligencję i odwagę cywilną Obywateli RP przekręt stulecia, przy nadzorze świadomych „służb” sondujących milimetrową manipulację wyborczą. Wybieg z POwiększonymi kratkami do POstawienia POżądanych krzyżyków wyborczych przez Obywateli niezorientowanych przy manipulacji wyborów „ważnych” dla oszustów wybranych i oszukanych wyborców ...

Jeżeli będziemy nieświadomie często spożywać nadpleśniałe produkty medialne z trującymi mikotoksynami, (skutkami odpowiedzialnych POlitycznych manewrów POwodziami ) wywołamy w sobie trudne do leczenia choroby, tzw. mikotoksykozy- incyDenty grypoPOdobne, w większych pOsiłowych stężeniach, prowadzących do zmian w kanalikach żółciowych, tłuszczowego zwyrodnienia wątroby, krwawych wybroczyn i martwicy, a nawet pierwotnego raka wątroby....

POlityka POdZIELENIenia POlski zieloną pleśnią, bezczynności prawnej, przy zielonym świetle dla deświaty „oświaty” POdżegającej do przestępstw i deprawacji urzędników, medialnego mnożenia fałszerstw wyborczych - od „schowaj Babci dowód” -> do totalnego totalitarnego totalizatora - realizatorów drukarskiego zbrukania 30 mln. kart wyborczych - wybrukowanych graficzną manipulacją POdprogową, zorganizowaną POlitycznie dla POdstępu dezinformacji dezorganizacji, deformacji „ważnych” wyborów - życiowych politycznych manipulacji, zagrażających życiu milionów wyborców - POlitycznie śmiertelnie oszukiwanych ...

POlska została POdZIELONA dając obraz obrazy inteligencji niedojrzałej = zielonej plamy z dzikiego bluszczu POkrytego zieloną pleśnią tworząc toksycznie zapleśniałą sieć maskującą POzorowane rządzenie ! de facto POżeranie Obywateli „cywilizowanych” cy wylizywanych agresywnie do kości i kościOłów aby wylizać ołów(?) i inne użytki sprzedażne za bezcen bezwartościowych walut - do lutowania wyżartych i wydartych tuOłowiami dziur w budżecie z „miłośnie” wydzieranych POdatków od rodziców i od VATy cukrowej wydzieranej dzieciom podatnikom przyszłości - powstań śWiadomości w Narodzie niezłomnym, bo pomnym ZŁO... PO kolejnych kłamstwach wyborczych ...

Polsce brakuje prawdziwego rządu i pryncypialnych odpowiedzialnych szefów służących Obywatelom naPrawiając lewitujących w obłędzie kryminalnego strachu urzędniczych brakorobów POd patrIonatem patronów standardów anarchii i bezprawia ...

Nad urzędnikami ( udręką Obywateli) panuje PaniKa, matrona POdle zazdrosna o miłowanie społeczeństwa Obywateli ... Wulgarna PaniKa POlitycznie deprawuje zawody służb... państwa ~~> zawodząc rodziny POLEGŁYCH, którzy POlegali na zaufaniu do zaDufanego „rządu” służb zdradzających Obywateli RP- służących - komu, czyich służb? ...

... Czy w „nierządzie” ... "Polska nie rządem stoi, a swobodami obywateli! „ ???
Polska stoi, = „jest silna”, nie tym, czego ( dla kogo?) POżądają arbitralnie rządzący i jakie ustawy ( za czyją forsę?) przeforsowane wchodzą w życie - ( dla „człowieka z zasadami” - anty życiowymi ? )

...Dopóki odpowiedzialni za Polskę Obywatele= suwereni RP żyją , Polska może godnie powstać i konstruktywnie anty korupcyjnie działać godnie = zgodnie Ze sprawiedliwymi prawami, obyczajami, przywilejami ludzi praworządnych... Obywatele powinni pożądać nie tylko wdzięku usłużnych politycznie Pań z prokuratur , ale społecznego wydźwięku obywatelskiej wdzięczności dla profesjonalnych prokuratorskich działań detektywistycznych i odpowiedzialnych decyzji sądowych –> godnych obywateli = suwerenów władzy w ładzie Obywateli solidarnych w solidności, a nie POdZIELONYCH w wyborach solidarnego bezprawia urzęDASów tuszujących ZBRODNIE medyczne i multum gospodarczych przestępstw -> w tumulcie matactw prawie prokuratorskich, przy POparciu fałszerstw „dobrości” przez „rozgrzanych sędziów” ...

Pozostała nam nadzieja przebudzenia OBYWATELSKIEGO sądu, naprawdę ważnego ...może jeszcze przed Sądem Ostatecznym.... Dla odważenia Obywateli prokuratorów i sędziów, aby zaczęli szanować swój zawód i nie zawodzili innych Obywateli , którzy polegając na zaufaniu do służb praw "państwa" nie powinni POLEC - tak jak poległ Rzecznik Praw Obywatelskich Ś.P Janusz Kochanowski w służbie prób cywilizowania „służb zdrowia i bezpieczeństwa Obywateli” na razie doprowadzających Obywateli do śmierci „nieumyślnie” ...

1.09.2009r. na Westerplatte Premier Rosji Wł. Putin dyplomatycznie WYTKNĄŁ (służbom bezpieczeństwa Polski - których „rząd”RP nie koordynuje ? ) niegodziwości hańbiące służby państw ( koOrdynujące „rządy” ) boWiem nie rEdukowane politycznie ( moralnie odrażające standardy) korpPOracji korupcyjnych, psują międzynarodowe stosunki gospodarcze i ekologiczne ...

Premier Rosji przemawiając przestrzegł „POrządowych” ignorantów:
cyt. - „ W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „lekarze”- którzy ZARAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA „leczeniu” ZARABIAĆ”.

...od 1998r. rosną dowody ZBRODNI zabójstw medycznych w szpitalach - FAKTY zabójstw pacjentów dla zysku i „kariery legalnych” dywersantów spec zabójców medycznych ... Zebrane materialne dowody zabójstw pacjentów są opisane przez pryncypialnych policjantów i prokuratorów, w tomach akt, które do dnia dzisiejszego obrosły w tomy przestępstw urzędniczych, dowodów terroryzowania politycznego prokuratorów i sędziów - Obywateli znających utajniane zawodowe tajniki współczesnego LUDOBÓJSTWA w Polsce (50 tys. ofiar rocznie haniebnych zdarzeń politycznie utajnianych i arogancko ignorowanych przez „rząd” PeO i podległe „bezsilno bezradne” Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowe- tubylczych Obywateli ...

Prawdopodobnie usprawiedliwiając „przejściowe” bezprawie liberalizujące ZBRODNIE anty-obywatelskie – biedną Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej

Konstytucja art. Art. 43. „Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości” ... ( np. polityczno-medyczne zabójstwa pacjentów)... „ nie podlegają przedawnieniu”

Art. 44. – „Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.” ... Haków...

Dobry uczynek Premiera Rosji, który dyplomatycznie ujawnił międzynarodową zmowę agentur życiowo zagrażających Obywatelom Polski . Został przez „rządu” RP- OCENZUROWANY...

Zacytowana przełomowa bogata treściowo, skoncentrowana wypowiedź Premiera Rosji (międzynarodowo dyplomatycznie ODTAJNIONA) -uroczyście poinformowała Obywateli RP o groźnych życiowo „państwowych” patologiach - NIE ZOSTAŁA w Polsce medialnie omówiona, ani rozwinięta i wyzyskana przez właściwe instytucje rządowe, dla kompetentnego przystąpienia „z urzędu” do likwidacji „ patologii w „państwowych” ważnych służbach „ bezpieczeństwa obywatelskiego” ... Cenzura wypowiedzi Premiera Rosji Wł. Putina uniemożliwiła ewolucyjne, sukcesywne ucywilizowanie polskich służb bezpieczeństwa Obywateli ...służb podległych podle rozkalibrowanym „rozliberowanym” zarządcom ... Gdyby „rząd” nie POlecił niecenzuralnie wyciąć EPOKOWE przemówienie Premiera Rosji Wł. Putina z pewnością nie doszłoby do KATAstrofy w Smoleńsku ... Praktyczne kompetencje i solidność polskich „służb specjalnych” stałaby na dużo wyższym poziomie zawodowej odpowiedzialności i ludzkiego zaangażowania , a stosunki dyplomatyczne i gospodarcze autentycznie ociepliłyby się konstruktywnie ...

Od 1.09,2009r do 10.04.2010 = w ciągu AŻ PÓŁ roku „rządzenia” POdejrzany „rząd” RP, mógł rzetelnie LUDZKO docenić gorzką PRAWDĘ sprezentowaną Polakom przez Patriotę Rosji Premiera Wł. Putina, który wyraźnie i nieszablonowo usiłował przestrzec oszukiwanych POmedialnie Polaków - przed agenturalną metodyczną manipulacją i medyczną zagładą tubylców...

Dyplomatycznie sygnalizując nikczemność innych dywersyjno sabotażowych ( „służb” korPOracji antypolskich ) agenturalno korupcyjnie dążących do POgorszenia stosunków gospodarczych między Rosją i Polską , wbrew doświadczeniu licznych Obywateli Polski, gorzko zawiedzionych w praktyce na anty życiowym SYSTEMIE „unijnym” wymagającym bezsensownej likwidacji polskich rodzimych zakładów produkcyjnych, stoczni, rolnictwa i bankructwa całej gospodarki „państwa” zamorzonych Obywateli Polski... ( nie zamożnych ).

Niewielu mieszkańców Polski rejestrujących „na żywo” -> przełomową transMisję z Westerplatte, mogło stwierdzić POrządowe niecenzuralne WYCIĘCIE najważniejszej EPOKOWEJ pokojowej informacji Premiera Wł. Putina-> wypowiedzi prawej i sprawiedliwej.... Opisana perfidna, nieEtyczna ingerencja POcenzury wykradająca wypowiedź Premiera Rosji Wł.Putina... Nielicznym MoGŁA uzmysłowić, przekonać i przestrzec społeczeństwo Polski przed POdstępnymi zagrożeniami życiowymi czyhającymi na Obywateli polegających na „rządzie” utajniającym dyplomatyczne ostrzeżenia, przed groźnymi dla Obywateli Polski praktykami pewnych „służb” ...”rządu” arogancko ignoranckiego, nieodpowiedzialnie i beztrosko podchodzącego do lekceważenia i zaniedbywania ministerialnych obowiązków -> członków służb państwowych , zobowiązanych SŁUŻBOWO do pełnego fachowego pełnienia - obowiązków ZASZCZYTNYCH powierzonych „wybranym” niestety wybranym przez mieszkańców POmieszanych zdezorientowanych i zaślepionych ( cenzurą medialną) dla strat wyborców „rządu” historycznych POrażek Obywateli Polski ....... Janusz Krzemiński - ojczystegoiowego@interia.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#88638