Funkcjonariusz Schetyna - Układ Wrocławski - zapomniane video.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Jak by się komuś wydawało, iż służby się bardzo zwalczają, nie lubią lub wręcz nienawidzą, to ja mu mówię, że ma rację, swoją rację.

Bo inna jest racja nasza.

Kłania się tu powieść Braterstwo Róży, jest to jednak tylko fikcja literacka.

Nadrzędnym celem jest przetrwanie, kontynuacja za wszelką cenę, cenę ich i naszej krwi. Nie ma takiej ofiary, której byśmy nie poświęcili dla trwania niczym sfinks, jednak bez utraty nosa. I jest to tożsamy dla wszystkich znaczących na świecie służb interes. Dlatego też różnimy się tak pięknie. Chłopcy ze Stasi, ze względu na bliskość RFN i oddech KGB musieli nieźle kombinować, choć nie bez wiedzy obu stron, by pływać w tej dość mętnej wodzie. Brano pod uwagę każdy scenariusz rozwoju sytuacji w Europie i oczywiście poza nią, gdzie wpływy się krzyżowały i ostro ścierały.

I stąd mógł się pojawić "FUNKCJONARIUSZ SCHETYNA".

Czytaj dalej - GazMedia czyli Braterstwo Rury - Z pamiętnika byłego oficera... cześć 2-ga.

Pamiętajmy, iż werbunek do służb często ma swój początek już na etapie szkolnej kariery wybranej do zwerbowania osoby.

Kryptonim "PAJĘCZYNA" - z pamiętnika byłego oficera...

Bruce Lee, a służby PRL-u.

W wielu swoich tekstach poruszałem temat służb, między innymi w kontekście PO, jej członków, penetracji środowisk opozycji na zachodzie Polski przez STASI, współpracy STASI i KGB ze służbami zachodnimi.

Obraz ten dopełnia film z udziałem Grzegorza Brauna z 2009 roku, warto poświęcić ponad 50 minut, a potem to wszystko poskładać.

Podziękowania dla Pawła Chojeckiego za przypomnienie tego filmu.

Ostatnio pojawiła się też w eterze i blogosferze dość ważna informacja o tym, iż środowisko polskich pilotów wojskowych prowadzi własne śledztwo w sprawie "Katastrofy Smoleńskiej" i ich wiedza powoduje, że skłaniają się do wersji "Zamachu w Smoleńsku". Weźmy pod uwagę to, że nie są to "oszołomy", jak zwykło się nas nazywać. To bardzo elitarna grupa, silnie związana emocjonalnie i zawodowo, o szerokich kontaktach w świecie lotniczym. Stąd też mają szeroki dostęp do wielu informacji.

Czytaj dalej - Smoleński PAT - co przyniesie przyszłość ?

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dobry ten dzej dzej kejl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137172

Ode mnie kolejna dycha. Dzięki za ten film o układzie wrocławskim. Warto go rozpowszechnić.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#137199