Ostatni wyskok nazi-kaczystów.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

…Ja żyłem w tym faszystowsko-bolszewickim kraju gdy Ziobry i Kaczyńskie rządzili…

Czy to żart, a może słowa Stefana Burczymuchy. Nie, to słowa z rozmowy Polaka z innym Polakiem. Tak mieszkaniec Polski opisuje swojemu koledze z lat młodości nasz kraj. Dodajmy, że ten drugi przebywa od lat zagranicą. Obaj dzielnie walczyli z „komuną”, mają naprawdę godne życiorysy. Jak się okazuje tylko do czasu. Gdy emigrant często wypiera się Polski, to mieszkaniec jest z niej dumny i nadstawia piersi w jej obronie. Tak przynajmniej winno być w drugim przypadku. Niestety mamy wiele przykładów z „górnej półki” jak Bartolini, czy też Andrzej „Wajcha” na antypolskość na miejscu i na eksport. I nie jest to domena tylko jednego środowiska, podobnie jak „moherowość” nie jest przypisania do niewykształconych ludzi z małych miast. Zraza objęła całe społeczeństwo. Oczywiście nie prawicowa zaraza, a obłęd i jak mi się wydaje często szczera nienawiść i lęk przed prawicowymi poglądami. Jako żywo przypomina to wystąpienia na wiecach robotniczo – chłopskich, gdzie świeżo upieczony po reformie rolnej gospodarz potępiał kułaków, a robotnik kapitalistów i zaganiali studentów do nauki, a żydów na Madagaskar. Jeszcze tam ich nie było.

Rozmawiam z „zarządczynią” wyremontowanej kamienicy, która opowiada mi jak to sprzedawała mieszkania. Nie tanio nadmieniam. Ostatnie dość długo czekało na nabywcę, gdy się jednak znalazł nie przeszedł przez jej „sito”. Po krótkim wywiadzie z którego dowiedziała się, iż popiera PiS poinformowała go kulturalnie -

„takiemu skurwysynowi w życiu nie sprzedam”.

Warto zauważyć, iż nie była właścicielką owego lokum, a jedynie reprezentowała Angielski Holding, który zakupił kamienicę i ją wyremontował celem sprzedaży mieszkań. Nie przytoczę tu jej innych wypowiedzi, bo nie warto się nad nią pochylać. Typowy przykład awansu społecznego, a raczej finansowego. Tak chciała być na salonach, że na pierwszej lekcji tenisa złamała sobie nogę.

Wróćmy jednak do naszego bohatera, to człowiek świetnie wykształcony, dobrze sytuowany, prawnik. Można by się spodziewać biorąc pod uwagę jego inteligencję i chlubną przeszłość zdrowego osądu rzeczywistości. W przypadku owej „zarządczyni” można zrozumieć jej desperackie próby wejścia na salony i upchania słomy w butach by nikt nie zoczył. Jednak co się dzieje z tzw. „ludźmi solidarności”, czy też wieloma pogromcami komuny, że plotą takie dyrdymały, groźne jednak, bo jak „Pan Mecenas” tak mówi, to tak musi widać być -

normal">„…to by koszmar podsłuchów, to był powrót do lat 50 tych. Niech będą przeklęci kaczynscy, ziobry i cala ta banda ze smoleńska. Heniu, stan wojenny to była zabawa przy kaczystowskiej Polsce….”.

Zachowuję oryginalną pisownię.

Przecież wiadomo, iż doskonale wie jaka była prawda, skąd zatem to słuszne oburzenie. Jakoś trzeba sobie zasłużyć na awans w palestrze. Czymś trzeba zapłacić za wejściówkę na salony. No i trzeba maluczkich uświadomić jak lektor partyjny na zebraniu w PGR-ze. Być może też własne lęki zagłuszyć, lęki przed praworządnością. Bo z tą jak wiemy polski wymiar sprawiedliwości i adwokaci w znacznej części niewiele mają wspólnego. A Kaczyści chcieli im koło pióra zrobić.

Nie omieszkał też odwołać się do zdrowej części katolików -

normal">„…W Jeleniej Górze był zjazd prawników-katolików. Była wtedy inicjatywa powalania rządu emigracyjnego i ta pieśń w kościele: ojczyznę wolna racz nam wrócić Panie, wolną od kaczorów!!!!...”.

Jakby było mało potwierdza też ów zatroskany „patriota” obawy o los Polski przyjaciół z Unii Europejskiej -

„…Europejskie organizacje przysłały delegatów bo byli pewni ze kaczo-naziści sfałszują wybory.

I fałszowali!!!...”.

 Tu wychodzi trochę przed szereg, boi nawet PO tego nie twierdziło. Jak widać ma jednak w krwi geny przodowników socjalistycznej pracy. Bo choć bąble na rękach pękają, a mózg zżera propaganda to należy normę przekroczyć. By sobie na takie czy inne „odznaczenie” od władzy zasłużyć.

Mam wielu znajomych o różnych poglądach, które niestety najczęściej nie są ich własne. Ich rodzinne historie i piękne czasem i hańbiące innym razem. Gdy syn oficera Armii Andersa, który od komuny nie zaznał niczego dobrego głosuje na PO, to biorę również pod rozwagę jakim jest człowiekiem na co dzień. Choć szkoda takich ludzi, bo to często przykładni rodzicie i katolicy, to trudno mi polemizować z ich mało merytorycznym jazgotem. Znam też syna SB-eckiego donosiciela, dość efektywnego, gdyż udało mu się stać w PRL-u właścicielem kilka mieszkań, z troski zapewne o przyszłość dzieci donosił. Były wczasy w Bułgarii i oczywiście jest myśliwym, jakże by inaczej. I właśnie jego syn gdy SLD było silne stał za nimi, wychwalał intelekt Aleksego, to byłego idol. Gdy zaś jednak SLD zebrało baty po Aferze Rywina szybciutki odnalazł się pod skrzydłami PO i nie przypomina sobie swoich peanów na cześć Śniętego Józefa. Zasób ich słów i argumentów ogranicza się do mądrości z Czerskiej i Wiertniczej. Pomimo jednak, że w kiosku mają teczki z GW, a w domu TVN24 wyznacza azymut, zaklinają się na Boga, że to ich własne myśli i poglądy. Bo przecież po ciężkich przejściach w mrocznych czasach Kaczyzmu nie są w stanie dojść do siebie. Jak  to mówi nasz adwokat

„…ŻYCIE i doświadczenie życia pod rządami tych zbirów, to był koszmar…”.

Są też koronne argumenty i dowody na zbrodnie Reżimu Kaczystów, a to, że karły, bolszewiki i ciemnogród. Nie zapominają przy tym o naszych rodzinach, też bolszewickich, często jakby nie pamiętając o partyjnej legitymacji swojego tatusia, czy jego milicyjnym mundurze i korzyściach z tego płynących.

Nakręceni „gwizdkiem na trwogę” Blumsztajna zawodzą z nieukrywanym przerażeniem -

„…Ziobro to faszystowski pedał, coś w stylu Rohma, nazi-gej. Cieszę się że ta komuna pisowska się rozpada, bolszewiki przy których SLD to prawica…”.

Wszelkie próby w sumie bezsensownej dyskusji sprowadzają do –

„…nie czujesz polskiej problematyki. Pisuardy i ziobry to bolszewicy…”.

Może to dobry argument dla przedstawienia swoich racji emigrantowi, dla mnie jednak jest nie do przyjęcia, gdyż z góry zakłada wyłączność na rację wyznawców AntyPiSa.

Aż duch rośnie gdy widać to „obywatelskie” społeczeństwo, nie nowina to wszakże. Pamiętam zaloty inteligencji i prostych ludzi do Władzy Ludowej, z nadzieją na apanaże lub/i łagodny wymiar kary za odchyłki ideologiczne. Tak naprawdę rację ma nasz bohater, że ludzie się nie zmieniają, bo nawet gdy walczyli z poprzednim ustrojem, to wyłażą im jak Soplicy wyrzuty na mordzie geny neoniewolników. To logiczne, że skoro władza ma namaszczenie autorytetów rodem z PRL-u, to należy warować przy niej. Nuż padnie komenda Aport i jakiś smaczny kąsek Paniska z PO rzucą. A niech i nawet ochłap. Z pańskiego stołu każdy jest frykasem.

„…Ależ ja się nie zmieniłem, tylko Ty już nie czujesz polskiej problematyki.

 I nie rozumiesz ze pisurdy to bolszewia.

Niech sczezną….”.

Dziękujemy za życzenia płynące prosto z Polskiego Serca, jak widać w pełni poprawnego politycznie, bo tylko „pisurdy” mogą sczeznąć. Reszta mieści się bez „bulu” w  jego postępowym światopoglądzie. Anusze, Środy, Biedronie, Ludzie Honoru, Bronki ze swoimi przyjaciółmi ze WSI, całe to towarzystwo spod znaku NEO-PRL-u.

Każdy z nas pragnie spokoju i normalności w życiu. Ma marzenia, pragnienia i potrzeby. Kochamy, śmiejemy się, ronimy łzy, a czasem czujemy złość, to zwyczajne i ludzkie. Nikomu nie wolno odmawiać prawa do życia zgodnie z sumieniem, poglądami i wiarą lub jej brakiem. Gdy jednak zaczynają przekraczać  z różnych powodów granice swojej wolności i naruszają nasze, gdy życzą nam śmierci, czy są to prości ludzie, czy też aspirujące do elit, wtedy kończy się miłość bliźniego. Zaczyna się walka o byt. Oni tak naprawdę nie są zagrożeni, to prawdziwi „zagrożeni” zawładnęli ich umysłami, a i portfelami. Używają ich jako najemników i ogłupiałych „dobrowolszczików” by przywrócić, a właściwie utrzymać swój status quo ante. I byśmy nie stanęli na przeszkodzie, jak to miało miejsce wczoraj. Będą zaostrzać język, retorykę, metody i prawo. Posuną się do wszystkiego by rękami naszych rodaków prowadzić swoje brudne gierki. Życie ludzi nie jest dla nich żadną wartością, ani też przeszkodą na drodze postępu. Potrafili wmówić wielu Polkom i Polakom swoje „Prawdy” i przemawiają do nas ich ustami, ustami naszych Braci i Sióstr tymi słowami -

„…już blisko, bardzo blisko a kaczyści pójdą na latarnie.

Kaczory, Macierewicze odpowiedzą za lata strachu, terroru i upokorzenia…”.

To dopiero czysty bolszewicki język, język strachu przed Dumnym i Nieugiętym Narodem. Moskowia drży ze strachu i wydaje rozkazy. Ciekawe kogo jeszcze zobaczymy na pierwszek linii frontu walki z Kaczyzmem. Jakie coming-outy nas czekają. Doczekaliśmy się już interwencji zatroskanych naszym faszyzmem wnuczek i wnuków SS-manów. Lewaccy terroryści znaleźli schronienie w lewackim ośrodku Krytyki Politycznej, opłacanym z naszych podatków. Policja nie szczędziła pałek i kopów w twarz dla niewinnych obywateli. Owszem koło nas zakręcili się ekstremiści i stadionowi bandyci, sporo w tym naszej winy. Musimy się profesjonalizować. Własne media, agencje ochrony, cały system. Nasz system kontra ich. Ich oparty na sowieckiej i germańskiej tradycji i doświadczeniu. Opłacany przez rosyjskie służby i oligarchów na służbie Kremla. Nasz na Polskiej Tradycji, Sile Naszej Wiary i zdolnościach organizacyjnych. Nikt nam ich nie jest w stanie odmówić. Polskie Podziemie Zbrojne, Armia Krajowa, Konspiracja .Mamy się na czym oprzeć. Mamy wielu wspaniały młodych patriotów. Na nich musimy budować przyszłość Polski. Bo jeśli nawet w najbliższym czasie odbijemy Polskę z rąk pętaków i kolaborantów, to czeka nas i następne pokolenia długa droga. Choćby oczyszczenia krwi z takiego jadu -

normal">„…już nie czujesz Polski. 

normal">Kaczyzm to najgorsze lewactwo.  

normal"> Wczoraj, tj. 11 Listopada w kilku miastach policja walczyła  

normal">z kaczystowskimi bandziorami na ulicach.

normal"> Oderwałeś się od Polski i nie czujesz ze kaczyzm to bolszewizm.

To ostatni wyskok nazi-kaczystów...".

Ja też Was kocham, no może nie aż tak, ale jednak kocham. Tak jak kocham Polskę, bo innej Ojczyzny i Rodaków nie mam i nie chcę mieć.

 W końcu nikt nikogo nie będzie wyganiał, no może za wyjątkiem agentury i tych co i tak siedzą od 10 kwietnia na walizkach..

Powyższy cytat doskonale odnosi się do stanu jego autora, a bohatera naszej notki.

normal">Kiedyś Człowieka z Marmuru i Stali. 

normal">Potem Człowieka Gumy.

A teraz zwyczajnej Szmaty.

Postacie i cytaty są prawdziwe.

normal">A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Crosby, Stills, Nash & Young nagrali o nich ten utwór:


Iranda
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Iranda

#199789

Witaj, dzięki za clip.

W temacie i lubię ich.

Ciekawe czy nasi artyści skomentują ten dzień.

Daniel, a raczej Czerwony Jeleń dał już głos. Nie tylko o 11 listopada.

Podzielił się wcześniej innymi celnymi myślami.

Daniel Olbrychski: Piłsudski zagłosowałby na PO - link.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199798

Źle pan odczytuje ten film.
Młody człowiek agresywnie się zasłaniał przed interwencją policji. Noga funkcjonariusza została brutalnie zaatakowana głową przez agresywnie skulonego człowieka.
Przez to zachowanie budżet został narażony na straty w obawie przed kontuzją nogi która została zaatakowana w brutalny sposób przez głowę musiał użyć gazu. Dobrze że na miejscu znalazł się umundurowany funkcjonariusz, który w agresywnie wypięte plecy przywalił gumową pałą, ocalając tym buty funkcjonariusza po cywilnemu przed ubrudzeniem krwią, lub może nawet czymś gorszym.
Pozdrawiam

MARIUSZ WIĄCEK 67 3391 | 12.11.2011 15:1

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199793

notkę Camela

Mój Marsz Niepodległości [videorelacja] - link.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199795 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199800

I te smiecie idą sobe na wcześniejsze emerytury, a nam proponują tyrać do 70tki!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#199877

Ludzie, na przyszłość w takich dniach jak 11 listopada, poruszajcie się po ulicach tylko grupami ! ! !

Z tego co dziś widziałam w TV, na pasku informacyjnym - sprawa z filmu będzie miała swój dalszy bieg, między innymi dzięki portalowi Niezależna.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#199898

Dalszy bieg powiadasz, ja sądzę, że będzie miała, z naciskiem "dalszy".

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200046

W Policji niestety jest pełno ludzi niegodnych munduru.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200045

Drogi JWP. Nie uczestniczyłem w tym marszu ani w żadnym innym. Telewizorni nie oglądałem i przynajmniej nie zmarnowałem tego czasu. Pracowałem w pocie czoła na kromkę chleba. Od przedwczoraj śledzę wpisy, oglądam zdjęcia, filmiki i złość we mnie narasta. Co tam złość, wściekłość. Jak długo jeszcze pozwolimy się kopać. Mało tego, niepojęte jest dla mnie, że jakaś hitlerowsko-merkelowska banda pozwala sobie na zadymę w suwerennym kraju. Niemiecka buta już po wojnie tak okrzepła, że od pohukiwań, pouczania, grożenia pozwalają sobie na nieoficjalne wysyłanie hitlerowsko-merkelowskich bojówek. To już tylko krok do wysłania regularnych oddziałów POLIZEI albo BUNDESWEHRY.  Nie bardzo wiem co w tej sprawie można zrobić, bo  rząd z Polską wspólnego nic nie ma, więc MSZ  tym bardziej. (Za chwilę usłyszymy jak Tusk będzie merdał ogonem do merkelówy a Sikor(s)ki pitał na piterze przeprosiny w osiemnastu językach).

Drogi JWP oraz inni niepoprawni. Musimy zacząć się skutecznie bronić. Najlepszą obroną jest atak.

Jesteście dla mnie anonimowi. Nie znam nikogo z Was. Nie znam nikogo z Wielkopolski, odwiedzającego te i inne strony.

Natomiast sądząc po wpisach Wy znacie się jak łyse konie. Stąd też moja propozycja: Nawiązując do filmu z którego pochodzą powyższe stop-klatki należało by zidentyfikować tego policyjnego bandytę i nagłośnić jego personalia w internecie. Imię nazwisko, stopień służbowy.

Nie znamy za co ten "uczestnik" został tak skopany. Film jest zbyt krótki aby obiektywnie ocenić czy kopany był rzeczywiście winnym rozróby czy innego karalnego czynu,  czy zwyczajnie przypadkowo nie spodobała się POLICYJNEMU BANDYCIE jego gęba ( jak to bywało w czasach świetności ZMOTORYZOWANYCH ODDZIAŁÓW MILICJI OBYWATELSKIEJ,  oraz nieumundurowanych policyjnych prowokatorów.  Z tego filmu nic takiego nie wynika. Jednak zachowanie tego policyjnego bandyty nie ma nic wspólnego z procedura zatrzymania czy utrzymania porządku publicznego. Mama uparcie znosi mi do domu fakt-brukowca więc skoro leży w zasięgu wzroku to się obrazki poogląda. I to ostatecznie artykuł Marcina Kucharzewskiego sprowokował mnie to skomentowania a Twój wpis Drogi JWP jest jak najbardziej odpowiedni.

Twoja 14 stop-klatka idealnie synchronizuje z zamieszczoną fotkę w brukowcu a podpis po nią taki cytuję: "Policjanci na placu nie kwapili się do zdecydowanej akcji rozgonienia tłumu, ale gdy mieli liczebną przewagę, tłukli demonstrantów niemiłosiernie". Ot i sedno sprawy, a mianowicie : musi być liczebna przewaga, żeby kopać kogo popadnie i gdzie popadnie, nieważne, winny czy przypadkowy. Natomiast ten film bezspornie właśnie pokazuje liczebną przewagę "policjantów" prowadzących działanie wobec pojedynczej osoby. Kolejno : najpierw został uderzony w głowę, następnie potraktowany gazem. Te działania były wystarczające, ponieważ goniony zatrzymał się i nie stawiał oporu. Był obezwładniony. Dlaczego zatem w dalszej części policyjny bandyta kopał skulonego w głowę i nie tylko ? Dlaczego dalej kopano już rozciągniętego na ziemi ? Mam nadzieję, więcej OCZEKUJĘ OD RZECZNIKA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI MARIUSZA SOKOŁOWSKIEGO OŚWIADCZENIA W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE TEGO BANDYTY, POLICYJNEGO BANDYTY. OCZEKUJĘ OCENY DZIAŁANIA TEJ KONKRETNEJ SPRAWY (ŻEBY SIĘ NIE ROZMYŁO Z OGÓŁEM) w SZCZEGÓLE TEJ KONKRETNEJ SCENY, KTÓRA BEZSPORNIE ZOSTAŁA UWIECZNIONA NA NOŚNIKU PAMIĘCI I UPUBLICZNIONA. Tym samym skopiowana jak sądzę na setki komputerów (mój też), która może być dowodem  w sprawie lub przeciwko konkretnemu sprawcy.  

 Moje żądanie opieram na oświadczeniu tegoż rzecznika cytat: OBEJRZYMY ZAPISY Z KAMER. BĘDZIEMY TEŻ BACZNIE OBSERWOWAĆ MATERIAŁY Z TYCH ZAJŚĆ, KTÓRE TRAFIĄ DO INTERNETU. zNAJDZIEMY UCZESTNIKÓW ZAMIESZEK. KARA ICH NIE OMINIE. A więc czekam panie rzeczniku na informacje o postępowaniu i karach.  

Drogi JWP teraz z innej strony.

Jak wspomniałem wcześniej, z niepoprawnych i nie tylko znacie się, jak sądzę, personalnie. Poza niepoprawnymi macie zapewne swoje prywatne kanały komunikacji. Stąd moja propozycja apel (może to objaw frustracji i bezsilności).

Ze stop-klatki 2  bezspornie po mordzie można rozpoznać tego bandytę.

Tę stronę odwiedzają ludzie z całej Polski a więc istnieje prawdopodobieństwo rozpoznania i zidentyfikowania oraz upublicznienia jego personaliów.

Ten apel kierowany jest do Warszawiaków, ale znając metody logistyczne ZOMO ten bandzior wcale nie musi być z Warszawy tylko np z Poznania. Skierowano go do Warszawy tylko na jeden występ żeby przypadkiem nie został rozpoznany (co dodatkowo potęguje agresję). Do stoczniowców strzelali zomowcy ze Słupska a w Słupsku była skoszarowana zbieranina z całej Polski.

I kolejne. Wspomniałem o "obronie" ataku. W jakiś sposób trzeba by dotrzeć do tego kopanego człowieka, udzielić pomocy prawnej, żeby dobrać się do dupy kopiącego.

To jeden ze sposobów jaki mi przychodzi do głowy. JWP coś musimy robić bo samym klikaniem nic nie osiągniemy. Nas boli ale i ich musi zaboleć.

Pozdrawiam10/10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199888

Witaj,
dziękuję za obszerny i na temat komentarz.
W zasadzie zgadzam się z Tobą.
Z tego co wiem, to jest kontakt z ofiarą tajniaka.
Gorzej może być z kontaktem ze sprawcą. Gdzieś go przeniosą i słuch wszelki zawinie. Policja nie jest najczystszą instytucją.
A złość musi oswoić i przekuć na wolność.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200052

Mam nadzieję, być może płonną, że to ścierwo, kimkolwiek jest, ogląda teraz swoją bandycką mordę w Internecie i po plecach zaczyna mu małą strużką płynąć zimny pot strachu. I może już nie jest taki pewien swojej bezkarności.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199921

Potęga internetu. Przekazu informacji. Potęga techniki. Przekaz nie tylko słowa ale dźwięku i obrazu. Rejestratory, w telefonach.dźwięku i obrazu mogą być użyte w każdej chwili, wszak większość ludzi nosi telefon przy sobie. Po drugie sama policja używa, bądź korzysta z tzw. monitoringu, a w tym konkretnym przypadku technika mam nadzieje zadziała przeciwko zomolom.

Po trzecie może być tak, że już został rozpoznany i zidentyfikowany, wszak filmik ukazał się już 11 listopada po południu.

Może uniknąć kary sądowej, bo "swoi" będą go zwyczajnie kryć. Ale może nie uniknąć bezpośredniej konfrontacji jak wyskoczy do sklepu po bułki albo utknie w korku na Marszałkowskiej w Warszawie albo na Królowej Jadwigi w Poznaniu. Może go dosięgnąć ręka (noga) "sprawiedliwości społecznej" i zwyczajnie koledzy kopanego skopią mu mordę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199947

Może tak było przez chwilę, jak sądzę i znam metody pracy i układy w policji, sprawa już została oswojona.
Jeżeli nawet kogoś poświęcą, to i tak go ochronią.
Przecież mieliśmy wiele przykładów przestępstw w policji i jakoś nie widać finału.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200055

To pozostaje nadzieja na karzącą rękę sprawiedliwości ludowej, tym razem ludowej bez cudzysłowu.

A tym czasem może udałoby się choć zidentyfikować tego bydlaka i tego drugiego prowokatora o jeszcze bardziej bandyckiej mordzie, co uderzył reportera, podać wszem i wobec nazwisko, adres, zrobić im, jak mawiały gity za mojej młodości, kiepsko na dzielnicy

pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200096

Witaj Braciszku:)
Wybacz,że dziś nie wprost.
Miałem swoje wyrocznie, na których budowałem postrzeganie świata.
Mój Ojciec, wpoił mi zasadę, abym nie kierował się litością, do tych, którzy podnoszą na mnie pięść.
Bo to nie są moi przyjaciele.
Mówił także,że nie po to daje mi jeść, aby musiał załatwiać za mnie moje sprawy.
I trzecie, abym nigdy nie uderzał mocniej, niż dwa razy silniej od otrzymanego ciosu.
Sensei, uczył, aby uderzać tylko raz.Skutecznie.
Z Jego nauk:
Przyjmuj ciosy, starając się neutralizować ich siłę.
Obserwuj, przewidując następny atak.
W trakcie ataku, przeciwnik się odsłania.
To Twój czas.Nie zmarnuj go.
Nie zmarnuję.
A papugi?
Pokrzyczą, pokraczą.
I nauczą się nowych tekstów.
Pozdrawiam Serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199799

Witaj Braciszku,
dzięki Bogu za mądrość Naszych Ojców.
Cóż mogę dodać.

Tylko tyle, że słowa Twego Ojca i Sensei`a też winny nam być drogowskazem i nakazem również.

Papugi do klatki i "karma" w dziób.

Klatkę domykać, by nie fruwały za bardzo.

"...Woda może płynąć, albo niszczyć. Bądź wodą, mój przyjacielu....".
"...Wspaniałym momentem do wyprowadzenia ataku jest chwila, gdy przeciwnik przygotowuje atak...".

Bruce Lee

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199802

Jak widać You Tube z troski o nasze dzieci wprowadza cenzurę.

Policyjni bandyci na Marszu Niepodległości - FULL HD

2:41

Użytkownik przesyłający film wideo określił, że ten film wideo lub grupa może zawierać treści nieodpowiednie dla niektórych użytkowników.

Jeśli chcesz oglądać ten film wideo lub zawartość grupy, musisz wpisać poniżej swoją datę urodzin, aby potwierdzić, że masz ukończone 18 lat.

Data urodzenia:

lub anuluj

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199814

Pyk. Za wolno:)))
Jak mawiał mój kumpel.
------------
A tak dla nastroju:
Komuna topiła się w szambie.
Ale nie martwcie się o nią.
Jak zwykle się wyliże.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199819

Szambo to ich naturalne środowisko, ilu jeszcze ludzi w nie wciągną ?

Codziennie liżą GóW-no.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199820

Wciągną tylko zjadaczy gnoju.
Ludzie są odporni.
Odporni Wiarą, Honorem i miłością do Polski.
Odporni pokoleniami Bohaterów walki o Ojczyznę.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199821

Widać im smakuje.

Na zdrowie, na Bolszewickie Zdrowie.

Jak mawiał mój krewny -

"...na nich szkoda kul z ołowiu, wystarczą z gówna...".

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199822

Wiele rozmów prowadziłem z wyznawcami pzpr.
Bo chciałem zrozumieć.
Zrozumieć, dlaczego moja Ciotka, nazwała mnie ekstremistą, kiedy dowiedziała się, że pomagam zakładać Solidarność.
Wiele rozmów, wiele godzin.
Jak wiesz, dociekliwy jestem, i nie pozwalam się zbywać
pustymi sloganami.
I powstał mi szokujący obraz zjadacza gnoju.
Oni wszyscy MUSIELI się zapisać.
Za worek wapna, albo dwa cementu, albo kwit na węgiel.
Albo za "stanowisko".Podmajstrzy z premią o 10 złotych wyższą.
Strasznie się córy koryntu zdewaluowały.
Ostatnie wybory pokazały,że konkurencja w zawodzie, już nawet chleba nie zapewnia.
Życzenie smacznego jest więc bardzo na miejscu.
Teraz będą żreć z rynsztoka, byle się władzy przypodobać.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199823

"...Strasznie się córy Koryntu zdewaluowały...".

Piękne.

A reszta smutna i do "bulu" prawdziwa.

Zobacz czym się popisała Policja w Krakowie/

Link w kolejnym komentarzu.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199825

Niezależna.pl: Zaatakowany w Krakowie za portret śp. pary prezydenckiej. Czy ta pamięć jest już oficjalnie zakazana? - link.

 

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199824

Oto dowód kto zaprosił niemieckich bojówkarzy! "Państwo Tuska znowu okazało się mocne – jak zwykle w gębie" - link.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRL coraz bliżej. "Przykład skrajnej i masowej manipulacji opinią publiczną" - link.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199828

jwp ;
/.../ Zaraza objęła całe społeczeństwo. ...
___________________

To bardzo smutny temat.
Ten kretynski, antykaczy adwokat i te smuteczki z 11/11/11.

Nie widze, niestety, swiatla w tunelu !

Dzieki za Twoj wpis.

i pozdro !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199826

Witaj Baco, na Ławeczce zakochanych w Polsce.
Nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia.
Czasem bywa tylko, że ktoś nam wyjścia ukrywa.
Ale po Polsku -znajdziemy.
I to pewnie niejedno.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199829

Braciszku,
Baca to mój Druh Serdeczny i niezawodny bojownik o Wolność i Demokrację. Niezawodny w ogniu walki.

Mam nadzieję, że będzie Nas częściej odwiedzał.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199831

Tym serdeczniej witam Brata Polaka na pokładzie:)
Wierzę Baco, że tu poczujesz się jak w domu.
Wśród Rodziny:)
Pozdrawiam serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199833

Baca wzmocni nasze siły.

Już wzmocnił.

Spokojnej Nocy Braciszku, a dla Bacy owocnych dyżurów na Niepopkach.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199835

Pulkowniku, ja tu moge jeszcze grasowac, ale na Was to juz chyba pora :)
Ale spotkamy sie tu jeszcze, spotkamy...

* Zmien te piosenke powitalna, bo jestem uczulony na biedroniowopodobnych :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199839

Bywało żeśmy dyżurowali na sralonie24 do 5.00 rano czasu polskiego.

I tu się zdarza, jak towarzystwo dopisuje.

Utwór nieszczęsny wybacz.

Będą adekwatniejsze dedykacje, a specjalnie dla Ciebie przygotuję składankę z życia "Jajeca".

W ramach przeprosin za Biedronki oraz obowiązków służbowych.

Jak się wyśpię, to Cię w Twoją Noc zaatakuję.

Czołem, ale pod stołem.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199843

Do dnia zatem Braciszku:)
Kolorowych snów dla Ciebie i Bliskich.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199840

Bylem tu juz zarejestrowany jakis czas temu, ale... prawie caly swoj internetowy czas poswiecalem na walki z bolszewikami z salonu 24.
Byl to jednak czas stracony.
Na szczescie jednak odstrzelili mnie komisarze NKWD z tzw. Administracji Salonu 24.
Po jakims donosie jasnie oswieconych lewakow.

pozdro.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199837

Tutaj, będziesz mógł do woli robić dziurę w sercu sowietyzmu,
wetknąć palec i pokręcić:)))
Z szacunku dla mowy Polskiej, nie używamy wulgaryzmów - to nasze samoograniczenie.
Ale mowa naszych Ojców, dostarcza dość oręża, aby takie patyczki odrzucić.
A lewaków tu się niszczy jak chwasty.
Nie zakwitną.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199844

Rotmistrzu Rospinie !
Mam nadzieje, ze nikt tu nie bedzie cenzurowal wypowiedzi bacy. :)

A oto moje Salve na przywitanie:

http://www.youtube.com/watch?v=Pqu4iQdGrcA&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199847

Nektar ci to z ambrozyją, Mości Pułkowniku:)
Cenzury tu nie masz, jeno czasem prośby, o wyciszenie co nazbyt młodzież gorszących historyj:)))
Konfabulacyje i manipulacyje okrutnie tu Straż Rycerska
zwalcza, jako to oręż wrażych harcowników.
Bo i młode otroki tu często, poprzez ramię starszyzny zaglądają,ćwiczyć się w wojennym rzemiośle.
Przeto suponuję,że się Waszmość skrępowanym nie poczujesz.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199850

Mosci Rotmistrzu !
Jeszcze raz dzieki wielce za tak mile przyjecie.
Baca zmeczony po pracy, ale musi wychylic cosik za Wasze zdrowie, za zdrowie Pulkownika i wszystkich przyjaciol tego blogu. Otwieram wiec kalifornijskiego burgunda, ktory w Hameryce zwia~ pinot noirem :)

Zyjcie 100 lat i wiecej !

A dla Szefa fontanna z Osaki na przywitanie (kolejne).
Szef ma slabosc do Samurajow. Ja chyba tez :)

Zobaczcie, co oni teraz robia:

http://www.youtube.com/watch?v=fN57Mgu7b7c

dzieki raz jeszcze !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199949

Wielki to Naród, i kultura stara.
I świadomość na dyscyplinie oparta.
I przykład to dowodny, jak z kolan się wynieść na szczyty.
Na zdrowie, Mości Pułkowniku.
I ku chwale Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
Pozdrawiam serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199953

Masz racje, Rotmistrzu - to wyjatkowy Narod, ktory stworzyl niepowtarzalna kulture.
Inna od tej na kontynencie za miedza.
Dla mnie znacznie ciekawsza.
W MetMuseum skonczyla sie wielka wystawa na temat kultury samurajow.
Wrazenie robily np. miecze, majace... 1000 lat :)

* Do tematu wrocimy przy okazji, bo to interesuje tez szanownego Gospodarza :)

milego dnia !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199959

Mój "scyzoryk" Mości Pułkowniku, znacznie młodszy.
Ale i takim niezgorzej "robić" potrafię.
Miłego dnia i tobie Brateńku:)

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199976

Nie wiem skad mi sie napisalo
Bextihude :)

Bez niego nie byloby Bacha.
Serio :)
Na przeprosiny kopiuje kolejne czesci Membra Jesu Nostri.

http://www.youtube.com/watch?v=Pqu4iQdGrcA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=r7LeHBM3cVQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=4RSWlzt00vk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=z4WMyZFWI9I&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=buMrf-hFVpU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-TkAYN0jEqU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_qePKrlRCPw&feature=related

Wyk. Schola Cantorum Basiliensis

* Wielki Bach na poczatku swojej kariery sluchal Buxtehude na kolanach,
modlac sie do Najwyzszego - Panie, pozwol mi tak komponowac !

Anegdota, ale czy prawdziwa ? :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199954

Czy to anegdota czy nie, to skutek jest wielki.
Obu tych Mistrzów, słucham każdym kawałeczkiem ducha.
Dzięki Ci Baco, wysłucham z rodziną:)

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199956

* Wykonanie z 2005 roku, ale wyjatkowe,
bo zamowione dla (tez wyjatkowej) firmy fonograficznej Harmonia Mundi.
Dostalem to DVD w kilka dni po jego "wytloczeniu" i odsluchalem iles tam razy :)

* I zeby nie ograniczac sie do B. & B. :) ...

niespodzianka, pozorne dziwadlo The Cold Song - Purcella:

http://www.youtube.com/watch?v=In1GsoFRVS0&feature=related

musze zmykac.
Pozdrowcie Pulkownika !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199967

Wszelki Duch Pana Boga Chwali.

Witaj Bacona mojej "Ławeczce", jednej z wielu na Niepoprawnych.

Wielką mi radość uczyniłeś Swoim Objawieniem się u mnie.

Jak widać Resort wycofał się na z góry upatrzone pozycje.

Specjalnie dla Ciebie.

CABARET - Willkommen Bienvenue Welcome - Dimi... przez Dimi_ke
Bardzo, ale to Bardzo Serdecznie Pozdrawiam Kolegę z Branży.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199830

Dzieki za tak mile przywitanie.
Godne chyba raczej Biedronia czy Anny Grodzkiej :)

Czy moglbys zmienic piosenka z Cabaretu na te z country knajpy,
zapowiadajacej narodziny Fasci ?
Ja jestem tam tym dziadkiem, kiwajacym glowa nad kuflem piwa :)

serdecznie Was pozdrawiam
pulkownik baca.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199834

Nie dekonspiruj nas tak od razu.
Chocia szarża nasza wstydu nie przynosi.
Trza jak najprędzej należny honor oddać też Rospinowi.
To Kawalerzysta pierwszej klasy.

Zamienię, tylko podaj mi link.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199838

Ok, moze wrzuc to:
http://www.youtube.com/watch?v=bs5bnVoZK4Q&feature=related

Ale pamietaj, ze baca. to tylko ten kiwajacy glowa staruszek nad kuflem piwa :)

* kaziowa fasci - to oczywiscie bacowa faworyta - Kazia Szczuka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#199842

Tak jak nie mogłem wkleić Łajzy Minelli z Willkomenn, tak też i ten klip daje komunikat...

"...Umieszczanie filmu na stronach zostało wyłączone na żądanie..." - Bob jednak Fossensztajn.

A jednak dałem radę. Jajec coś pogrzebał i wyszło.

Kretyn wyjątkowy, a jednak "uzyteczny".

Tomorrow belongs to me przez thesavoisien
Tym razem już żegnam, choć nie bezpowrotnie.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#199845

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz... tak śpiewaliśmy w domu "Rotę",tak nas uczono,tak uczono tych,co walczyli w Powstaniu Warszawskim.Tak uczono tych chłopców z AK,którzy zdrajców utrupiali na schodach ich domów i mieszkań,do ubrania przypinajac wyrok Sądu Podziemnego.Piszesz,Kochany:Polskie Podziemie Zbrojne, Armia Krajowa, Konspiracja .Mamy się na czym oprzeć.Całym sercem zgadzam się z Tobą i mimo mojego wieku chętnia kontynuowałbym tradycje rodzinne w tym względzie.Jeżeli Szwab pluje na mundur w polskiej stolicy,na mundur żołnierza polskiego( nieważne,że napoleoński) i polscy żołnierze nie spuszczają Szwabom solidnego manta- to Ojczyzny przyjdzie bronić chyba harcerzom  i pospolitemu  ruszeniu nas,moherów.Trzeba stworzyć coś na kształt tego,co funkcjonowało w czasie okupacji,aby zdrajcy nie czuli się nigdy bezpieczni.Pozdrawiam  Ciebie i ławeczkę.skowronek 

"Nie lękajcie się!" J.P.II

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#199932

Witaj,
co się dziwić Niemiaszkom i Sowietom, że nas tak traktują jak nasi Rodacy, często "wybitni" opluwają Polskę i Naród. W kraju i na "eksporcie".

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200058

i bardziej niebezpiecznie...
śmiertelnie niebezpiecznie być Polakiem :(((
http://www.youtube.com/watch?v=CUXqEUh1Vmg
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#199886

Mam swoje lata,ale niemca w mordę, szczyt bezczelności... Drogi JWP...... Jestem.. Waldek Bylak.... malarzyna...............

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199908

Wiesz co............... Tak sobie czytam i  tak sobie myślę że jak można inaczej świat odbierać i myśleć inaczej.......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199913

Witaj Waldku,
to dopiero początek, jak sądzę, ich możliwości i intencji.
Zapomnieli już kilka nauczek, które od nas odebrali. A nam uśpiono czujność.

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200067

Witaj,
to nam chyba pisanie. Bycie Polakiem nie jest najbezpieczniejszym zajęciem, ale daje powody do dumy i zobowiązuje.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200059

....szukam Naszej laweczki i szukam Naszych ......
Ten utwot jest dla OSSALI... szukam jej wszedzie !!!
pozdrawiam
Marek
....http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199912

Mogę się dosiądz......Ech....... ortografia......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199918

Witaj Waldku:)
Ławeczka przestronna, i każdy znużony przysiąść może:)
Rada na ortografię:
Poniżej okienka, masz napis "Włącz Edytor'.
On będzie wskazywał Ci czerwonym wężykiem błędy.
Powodzenia

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199931

Witaj,
otwieram Twoją dedykację dla Ossali.

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200063

Nie bardzo wiem jak to inaczej opisać ..

Tekst doskonale odzwierciedla i moje własne obserwacje a wszystko to w temacie jak najbardziej aktualnym - piętnuje i obnaża różne oblicza konformizmu czy jak kto woli pospolitego skurwysyństwa.

Doskonale oddaje i mój osobisty stosunek do tego zaprzaństwa.

/max pkt/

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"../Z.Herbert/
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#199945

Tak samo....JWP napisał i ja nie muszę.... Andruchu.......... Ale jak Mu będzie żle to pomożemy????????? Waldek Bylak.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200029

Witaj,
zacytuję wypowiedź mojego kolegi doktora socjologii ( w przybliżeniu ) -
"...te cytaty to pogranicze wywierania wpływu na ludzi (medialna komunikacja - manipulacja społeczna) oraz materiał dla psychiatrii, na dodatek polane gęsto sosem inwektyw...".

To wyjątkowy przypadek konformizmu z naciskiem na nieodwracalne zmiany w psychice, wyjątkowo gorliwy akolita PO.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200066

Kiedyś w pzpr wzorem Goebbelsa były wydziały propagandy ale dziś już nie są nikomu potrzebne. Funkcje propagandowe pełnią wszystkie media ale główny przekaz dostają z "góry". Widać że lewacy z 11listopada też należą do kierowników propagandy. Najgorsze jest ponad 1400 idiotów zakłamanych którzy "to lubią" :

http://11listopada.org/wiadomosc/co-takiego-uczynili-warszawiakom-antyfaszysci-z-niemiec

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#199997

Witaj, jest continuum tego wydziału, jak słusznie zauważyłeś.

I technika oraz nauka poszły do przodu.

Jednak straszenie Demonami Przeszłości sprawdza się zawsze.

Tak jak dawniej my łożymy na Wydziały Propagandy, czy chcemy, czy też nie.

A Adaś był...

„Potrzebna polsko-rosyjska koalicja przeciwko idiotom” – Michnik w Moskwie - link.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200068

Cześć Braciszku:)
W jednym a.a.daś nie skłamał.
Faktycznie, w moskwie ,jak i u nas,
jest WIELKA KUPA polityków.
I nie myliłem się, że posowieckim bękartom w Polsce,
marzy się powrót waciaków nad Wisłę.
Powinniśmy ich godnie powitać.
Aby im każde ziarnko Polskiego piasku,
pod brudnymi kopytami zapłonęło.
Pozdrawiam serdecznie.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200077

http://www.blogpress.pl/node/10430#comment-41250

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"../Z.Herbert/
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#200265

Witaj,
przeczytałem Twój komentarz na Blogpressie i wielkie dzięki za niego. Opis Twoich emocji odzwierciedla i moje. To mieszanka wybuchowa. "Normalne" życia miota nami jak sztorm starą łajbą, a tu jeszcze dochodzi wiatr ze wschodu, czy też "bratnia, sąsiedzka wizyta" z Niemiec. Myślą, że się złamiemy, a tu ciągle opór. No to dawaj eskalować. Nie dadzą za wygraną. Nie wiem czy Naród się obudzi, wątpię. Wierzę jednak, że jest nas tyle, iż ich czapką nakryjemy. Czego jeszcze trzeba by ludzie zrozumieli ich grę.

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200297

....dzięki JWP . tak ...szukam Ossali, Ciebie, Dixiego i ..paru jeszcze??!
Dzięki za otwarcie: "More Than Words"...
Pozdrawiam, jesteś kapitalnym Kumplem... dlaczego tak póżno, mogłem Cię poznać ??
pozdrawiam
Marek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200274

gość z drogi

Wszystkim IM Dobry Wieczór,temat rzeka...

ale trzeba o tym wciąż mówic i mówić....

re BICIA za Symbole,no cóz gazeta GWno zrobiła swoje i teraz tłuste łapska zaciera,serdecznie pozdrawiam 

i serdeczne pozdrowienia zostawiam....  :)

Kraków pozdrawiam i resztę Polski Również

dych ci już wiele,ale i swoja dodaję....re BACY

czy tylko sralon ? chyba nie ale moęe sie mylę,wszak pamięc juz nie ta :)co niegdyś

pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#200307