Smoleńsk - jak zawłaszczyć Przyszłość?

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Kiedy walczysz za granicą, używaj lokalnych przewodników - Sun Zi.

Wszelkie próby dyskusji z wyznawcami „Pancernej Brzozy” przeważnie kończą się równie stalowym argumentem - Jaki cel miałaby Rosja w zamachu ? Równie dobrze można by zapytać, jakie są w ogóle cele Rosji, czy też innych państw z niegasnącymi zapędami imperialnymi. Jak za pomocą wojny zewnętrznej i knowań wobec sąsiadów, a nawet krajów odległych, zarządzać własnym narodem ? W imię interesu potężnych grup wpływu. Jeżeli ktokolwiek sądzi, że wojny rodzą się i toczą nie w salonach finansjery, ten właśnie został wyprowadzony w pole i skończy li tylko jako mięso armatnie.

Podobnie jak w życiu droga do celu dzieli się na mniejsze odcinki, które do niego prowadzą. Każdy z nich jest kolejnym etapem i może z pozoru wyglądać, jak końcowy. Często bywa tak, że te pośrednie mają znamiona ostatniego. Zarówno ze względu na użyte środki, jak i brak zdolności do przewidywania w obliczu zdarzeń wykraczających poza nasze horyzonty. Wydawałoby się, że cele jakie osiągnięto 10 kwietnia i przez ostatnie 2 lata zamykają listę „Życzeń z Łubianki”. Eliminacja dużej części elit, pogrożenie palcem niepokornej Polsce, kompromitacja władz i osadzenie na stolcu Niewymownego Bulu oraz wprowadzenie na scenę Nowej Lewicy wystarczy, by zapanować nad Nami w każdym obszarze. Przy szczególnej pomocy etatowych agentów, jak i dobrowolszczików z mediów i celebryckiej trzody chlewnej.

To wszystko jednak w obliczu zmian mentalnych i obyczajowych za mało.
Gdy zrezygnowano z klasycznych metod kompromitacji jakim zawsze były skandale obyczajowe i finansowe, gdy władza wyprzedaje i rozkrada kraj do głębokości złóż łupek, to trzeba sięgnąć głębiej. Nikogo bowiem już nie rusza, żadna z setek afer, ani też upadek obyczajów. Bardziej to wzorce niźli owoc zakazany. Powraca „Stary Dobry PRL.” Tam gdzie, co poniektórzy walczyli z władzą wynosząc cegły z budowy. Bynajmniej nie by w nią nimi uderzyć. Niejako czuli się zwolnieni z Dekalogu, z powodu pewnej wzajemności. Najprościej bowiem zaraz potem, gdy nas okradną, złupić pierwszą lepszą ofiarę. Niźli sprawcę naszej krzywdy osądzić i ukarać. A potem już tylko słychać chichot opryszków i brzęk musztardówek z samogonem wzniesionych za kolejny sukces służb. Wydaje się, że skłócenie Narodu Polskiego na skalę niespotykaną wcześniej w naszej historii zamyka bolszewickie dzieło. Nic bardziej błędnego. Etap to tylko. Kolejny stopień globalnego układu i rozgrywki.

Wyraźnie wskazuje na to symptomatyczne „milczenie” Zachodu i U.S.A oraz Izraela w sprawie Zamachu w Smoleńsku. Zdjęć satelitarnych nie ma, wywiad spał 10 kwietnia nad ranem, tak po prostu nie działo się nic tak ważnego by monitorować wylot i lot TU-154. To właśnie jest Smoleńska Mgła. A to takie proste, gdy weźmiemy choćby ostatnie „przemówienie” Obamy. Oraz kolejną Jałtę. To tylko giełda, licytacja w globalnej skali. Przesunięcie racjonalne i wycofanie z terenów spornych za cenę lepszego zysku. Fakty i prawda, którą gołym okiem można dostrzec nawet z odległego Chińskiego Muru została zamknięta na czas nieokreślony w Wielkim Trójkącie. Który mocą chazarską stoi. Dlaczego tak sądzę ?, otóż jak wspomniałem wcześniej - „…as usually, business is only business…”.

Ponadczasowy i ponad granicami. Nie pierwszy raz w swojej naiwności zaufaliśmy nie tylko aliantom, ale i swoim. Że nie wspomnę, iż zasnęliśmy na „Wschodniej Granicy”. Daliśmy się rozegrać jak szczyle, a szykowani Nas na to od lat. Jak i teraz jesteśmy przysposabiani do wejścia na wyższy poziom rozbioru. Gdy normą staje się jej brak, to tym bardziej, by dobić ofiarę trzeba sięgnąć po najgrubszą amunicję. Bardzo rzadko stosowaną, choćby ze względu na moc rażenia nie tylko przeciwnika.

Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że właśnie to się stało 10 kwietnia 2010 roku nie tylko w Smoleńsku i znacznie wcześniej. Z pozoru misterna gra wanieje jak klasyczna robota Czierezwyczajki. Gdy nie pomaga klasyczna prowokacja, kompromitacja się nie sprawdza i nie rokuje jako narzędzie szantażu, a jej obiekt łasząc się do kilku panów na raz może się zerwać z „Czerwonej Smyczy” sięgamy w głąb wartości i kultury Narodu, z którym walczymy. Zaciskamy na szyi sprzedawczyków i zdrajców taką obrożę, która nie tylko ich porani, ale i udusi, jak nie wywiążą się ze zobowiązań. Lub gdy czas na nowe rozdanie przyjdzie. Twarze i nazwiska się zmieniają, a cele pozostają niezmienne, jak geopolityczne położenie Polski i jej niemałe znaczenie na mapie Eurazji.

Nikt jeszcze nie wie, nawet „Moskiewska Loża”, jaki scenariusz trzeba będzie wdrożyć. W zależności od rozwoju sytuacji, lokalnej i globalnej. Smoleńsk to nie tylko sprawa między Polską, a Rosją. To Iran Afganistan, ropa, Chiny. To świat cały, tam wszędzie gdzie są lokowane interesy, macki służb za nimi, a nawet przed nimi podążają. A u nas Kraina Łagodności. Nie było, nie ma i dzięki wytężone pracy służb nikt i nic nie ośmiela się nas szpiegować. Owszem, jakiś dwóch nieporadnych dupków zarobiło na sukces ABW. A poza tym na polsko-chińskiej granicy spokój beznadziejny. Nudą okrutną wieje.

To tylko pozory. Praca wre, u podstaw, tam gdzie można z fundamentu wykopać emocje Narodu. Tam właśnie zasadzono główny cel zamachu. Taka ostatnia porcja słoniny wyciągniętej z ruskiej cholewy. Na razie skryta w onucach, a jak trzeba to jak ostatnia porcja machorki zapalona otoczy smrodem i rękami byłych akolitów udusi innych „Kaczorów” tu czynnych. Jednakowoż Ruski Stolec jeszcze długo będzie Nas próbował niczem głuszce upolować i wypchać nie różowym, a „Czerwonym Penisem”.

Jeśli nawet przyjdzie nam długo iść w marszu ku Najjaśniejszej i Niepodległej, jeśli ja nawet nie doczekam Polski, która Wolną być tylko może. A po drodze staną nam kłodą pomniki jenerałów i wszelakiej maści „Kurw pozbawionych Honoru”, a świat za pomocą rąk naszych i Sług Szatana zamieni się nie w przedsionek Piekła, a jego żywą emanację, to i tak nie będzie to wieczne. Tak, jak żywot cyrograficzny. Tym, bowiem jest uwikłanie się obecnej władzy. Głównym celem kolejnego etapu było doprowadzenie do sytuacji, gdy mniej lub bardziej świadomi zbyt wiele ma do stracenia. Nie twarz i honor, których nigdy nie mieli, nie zaznali tego uczucia. Zostaną rozszarpani gniewem wspólnym, jak sprzeciw wobec zdrady jakiej dopuścili się idąc w alianse.

Śmiem twierdzić, że możliwość obarczenia lokajczyków Moskwy, jaką jest nie tylko obecna władza”, ale i lewica, lewactwo na czele ze „skończonym w rowie przydrożnym”, albo na kolejny szkoleniu oraz naczelna cichodajka rodem z remizy, że to doprowadzi do stanu wrzenia nie nas, a zauroczonych miłością bez wzajemności. Nie zdają sobie bowiem sprawy, że wekslują ich glejt bezterminowy. Wszakże jest jeszcze, co oddać za bezdurno, za obiecane stołki, które niedługo unijna zawierucha rzuci na stos. Doskonale wiedzą, co maja do stracenia, na którym „rynku” szubienica czeka.

Partnerstwo z katem zawsze kończy się stryczkiem. A nogi im dociągnie, aż do samej ziemi, moc buntu i sprzeciwu przebudzonych ze snu po rosyjskiej pigule. Podmienili nam jawę na sen, licząc, że nikt się nie wybudzi z chorego snu. Nie uśpili jednak Serca Narodu. Choć truciznę zadali szczególną. Posiali zwątpienie i marazm. Nie masz jednak takiej substancji wlanej w Duszę, która może z  niej wyprzeć, to co szczególne. Bożego Pierwiastka. Na Obraz i Podobieństwo i tak po ludzku z Krwi i Kości.

Upomną się Przodki, Syny i Wnuki o Ofiarę złożoną na Ołtarzu Ojczyzny. Zdrada wróci imieniem swoim, jak i Pomsta. Zapłata i Odpłata za czyny wszeteczne. Nadchodzi Czas Sprawiedliwych pośród Wszystkich Narodów. Myśmy Dzieci tej Ziemi, a Armia Nasza jeno z Serc Prawych, bliższym Obłokom. Tam gdzie na maleńkich chmurkach posiaduje Nasze Kwiecie. Mali Powstańcy i Polskie Dzieci, które umierały na rękach matek w drodze na Syberię.

Мерзнут польскийе собаки - link.

A gdzie wtedy oni posiadali, za jakim stołami ?
Jeżeli Drogi Czytelniku chcesz zrozumieć moje myśli, to sięgnij do wcześniejszych notek.
Niedzielne obiadki u teściów Bronka – A to ci śpioch z Komorosia!


Kryptonim "PAJĘCZYNA" - z pamiętnika byłego oficera...

Talibowie w Klewkach, a w Smoleńsku zamach


Dotknięcie Niedotykalnych


Smoleński Gambit - Uśpieni...


Zamach był tylko preludium...


Smoleński PAT - co przyniesie przyszłość ?

Rachunek nieprawdopodobieństwa


Bez przebaczenia.

Genetycznie Modyfikowany Obywatel.

Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi ?

Cała koteria stroi się w piórka wielkich krytyków i oponentów Rosji, ogłaszając wszem i wobec, że użyteczni idioci to my. Spadając z azjatyckiej, coraz bardziej wątłej chabety usiłują wsiąść na naszego konia. Być może jeszcze nie zdają sobie sprawy, że zostali rozegrani i ograni do końca przez bolszewików. W końcu nasze  nowe elyty, to tylko trampkarze sterowani przez głęboko osadzoną sowiecką agenturę. Tak też używa się lokalnych przewodników, zdrajców gotowych do swojego plemienia wroga doprowadzić. Nocą i pozwolić im również dzieciom gardła poderżnąć.

Pełni pychy i próżności, zaślepieni blaskiem srebrników doczesnych, wytypowani, przeszkoleni i indoktrynowani ufają bezgranicznie swoim mocodawcom i opiekunom. A są tylko pionkami w ich grze. A mienią się figurami. Na tylnych siedzeniach idą zakłady, kto prędzej spadnie ze świecznika, bo na honorowe wyjście nie ma, co liczyć. Honor pozostawili w poczekalni. Tam gdzie stali w kolejce, którą wcześniej wydeptywały gnidy im podobne. Też mieniące się Polakami. Jedne przywożone w teczkach, skąd ugnojone i zbrukane krwią walonki im wystawały, a pozostali proweniencji swoje będąc bękartami.

Są też i drobne muszki złapane w czerwoną pajęczynę podmianą ustroju. Za zmianą oblicza, po korekcie najlepszych chirurgów plastycznych nie idzie przecież nigdy zmiana wewnętrzna. Każdy bowiem system ekonomiczno-polityczny tak samo ofiary wysysa. A my, ba świat cały dajemy się uwodzić każdej narracji, która jawi się kolejną „Ziemią Obiecaną”.

Prawda jest piękna w swojej prostocie i nie mieni się kolorami, ni ogona strojnego nie przybiera. Może dlatego nie przyciąga jak feeria barw fałszu. Zatem nie bójmy się spojrzeć w słońce. Nawet bez okularów, jednak pod odpowiednim kątem i nie bez zmrużenia oczu. Gdyż zanim nas oświeci, to nas oślepi. A mrużąc oczy wyostrzamy wzrok. Chroniąc go przed zajączkami puszczanymi z lusterka rodem z ruskiego odpustu. A można inaczej…

Każdy przecież początek
to tylko ciąg dalszy,
a księga zdarzeń
zawsze otwarta w połowie.

Jestem niesiony w mym cieniu
jak skrzypce
w czarnym pudle.

Moje życie...

 Kiedy o tym myślę, widzę przed sobą smugę światła.

 Przy bliższym spojrzeniu smuga ta przybiera kształt komety,

 z głową i ogonem. Głowa o najsilniejszym świetle, to dzieciństwo i dorastanie.  Dalej ku tyłowi kometa rozrzedza się. 

Ta najdalsza część, ogon, staje się coraz bardziej rozproszona, ale i szersza. Teraz jestem daleko z tyłu, w ogonie komety...

Nie wstydź się tego, że jesteś człowiekiem, bądź dumny!
W twoim wnętrzu otwiera się sklepienie za sklepieniem bez końca.
Nigdy nie będziesz gotowy i tak jest słusznie.

Pustkowie nie zna słów.
Niezapisane stronice ciągną się na wszystkie strony!


Tomas Gösta Tranströmer

A teraz z innej beczki.

Pytać zawsze - dokąd, dokąd?

Gdzie jest prawda, ziemi sól,

Pytać zawsze - jak zagubić,

Smutek wszelki, płacz i ból

Chwytać myśli nagłe, jasne,

Szukać tam, gdzie światła biel,

W Twoich oczach dwa ogniki,

Już zwiastują, znaczą cel,

W Twoich oczach dwa ogniki,

Już zwiastują, znaczą cel.

Świecie nasz, świecie nasz,

Chcę być z Tobą w zmowie,

Z blaskiem twym, siłą twą,

Co mi dasz - odpowiedz!

Świecie nasz - daj nam,

Daj nam wreszcie zgodę,

Spokój daj - zgubę weź,

Zabierz ją, odprowadź.

Szukaj dróg gdzie jasny dźwięk,

Wśród ogni złych co budzą lęk,

Nie prowadź nas, powstrzymaj nas,

Powstrzymaj nas w pogoni...

Świecie nasz -

Daj nam wiele jasnych dni!

Świecie nasz -

Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie!

Świecie nasz -

Daj ugasić ogień zły!

Świecie nasz -

Daj nam radość, której tak szukamy!

Świecie nasz -

Daj nam płomień, stal i dźwięk!

Świecie nasz -

Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy!

Świecie nasz -

Daj pokonać każdy lęk!

Świecie nasz -

Daj nam radość blasku i odmiany!

Świecie nasz -

Daj nam cień wysokich traw!

Świecie nasz -

Daj zagubić się wśród drzew poszumu!

Świecie nasz -

Daj nam ciszy czarny staw!

Świecie nasz -

Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu!

Świecie nasz -

Daj nam wiele jasnych dni!

Świecie nasz -

Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie!

Świecie nasz -

Daj ugasić ogień zły!

Świecie nasz...

Świecie nasz, świecie nasz,

Chcę być z Tobą w zmowie,

Z blaskiem twym, siłą twą,

Co mi dasz - odpowiedz!

Stwardnieje ci łza
Stwardnieją ci usta
I nic cię nie uleczy
Nic cię nie obroni
Stwardnieje ci łza
Stwardnieją ci marzenia
I będą twarde jak skała
I będą twarde jak mur

I nic cię nie uleczy
I nic cię nie obroni
I nic cię już nie zrani
I nic cię nie zaboli
Stwardnieje ci łza
Stwardnieją ci marzenia
I będą twarde jak skała
I będą twarde jak mur

Już nie zobaczysz świata
W gwałtownym uniesieniu
I wszystko już zrozumiesz
I nic cię nie zaboli
Stwardnieje ci łza
Stwardnieją ci marzenia
I będą twarde jak skała
I będą twarde jak mur

[sł. Leszek A. Moczulski]
Anawa [1973]

Brak głosów

Komentarze

Witaj,

nocny blogerze ;)

Wczesniej pisales i reklamowales krakowskie uroczystosci 2 rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu.

A dzis caly salon trzesie sie ze strachu przed kaczyzmem.

Towarzysz Smolar krzyczy o zblizajacej sie, kaczej rewolucji.

Prezydent (ciemniejszej nacji), Obama szepcze do ucha Miedwiediedowi propozycje ulozenia stosunkow po wygranej (?) reelekcji ;)

Dobrze, ze nazwales to nowa Jalta. Jest to Jalta szeptana !

Mam jednak nadzieje, ze amerykanie zablokuja te szeptanke ;)

* ponizej ... prawa i lewa reka w akcji ;)

pozdrowienia !

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246477

Witaj,
trzęsie to mało powiedziane.
Dzisiaj gwiazdy PO, Halicki i Olszewski mają nadzieję, że Kaczyńskim i Macierewiczem zajmą się odpowiednie organy bezpieczeństwa.
Jadą Gomółką i Cyrankiewiczem, aż miło.

Czują, że koniec ich bajki coraz bliżej.

A ponad naszymi głowami dobijają o Polskę "Jałtańczycy" XXI wieku.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246527

Medialne szczury PO w akcji.

Niedawno wrazliwy Seawolf  dostrzegl wyjatkowa urode rzecznika PO :

"Posel Olszewski... to ten o wygladzie SSmana z kiepskich filmow o Holocauscie".

Pozdrow Rowna Babke i wszystkich przyjaciol.

I napisz kilka slow, jak bylo wczoraj na tych uroczystosciach rocznicowo-pogrzebowych.

Co to za chuligani protestowali pod Wawelem.

Desant od Palikota ?

pozdro !

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246613

To, że Olszewski świetnie by wyglądał w czarnym mundurze SS pierwszy oficjalnie zauważył Resort.

Pozdr.;)

Resort

Vote up!
1
Vote down!
0

Resort

#246891

Serio ?

Jesli tak to gratulacje.

Dla resortu, raczej dla jego Szefa !

(chwilowo, niestety, na urlopie ?)

pozdro !

* i ciekawistka - czy to nie dziadek Donka:

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246894

Aś się obudził.
A ja już złożyłem wniosek o degradację.
Roztyła Wam się dupa w Soczi.
Ja wiem, że to "wywczasowe" bastiony Resortu.
Ale żeby tak "DoDu"-py działać.
To już nie tylko hańba dla munduru, ale i Jajec Wam się Generale, jak Hypki wespnie po plecach.

Ku przestrodze, bo żadna szarża się nie obroni pod naporem kolejki u kadrowej.

Zawsze czujni

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246905

Tak, tak, ci od pancernej brzóski są zamknięci na logikę i prawa fizyki.

Wkleiłeś wiersza Leszka A. Moczulskiego. Wiesz, bardzo długo myślałam, że dziadzio Lech z KPN i poeta to ta sama osoba. Aż nagle poznałam poetę:))) Skromny człowiek w przeciwieństwie do dziadka Lecha, którego zawsze otaczał wianuszek chłopców i dziewczyn (teraz już często dziadków i babć) młodszych o jedno pokolenie, którzy to kontemplowali i kontemplują jego wodzowskie (hehe) oblicze. Do tej pory KPówki dumnie prężą sflaczałe biusty, kiedy pytam o podejrzany życiorys dziadka Lecha i ruszają na ratunek. Oj, to była wylęgarnia ratowników.

www.ratujemyroja.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

Petronela

#246485

Boje się ze ludzi nie przekona,ani bieda,ani śmierć chorych którzy nie będą mieć lekarstw,ani bezrobocie,a nawet niewolnictwo POlszewickie,jednym zdaniem,smród,głód,nędza i ubóstwo,bo mózgi ich są tak przeżarte sieczką ubecką z TVN-WSI-24 czy POlsatu,oraz z Gazety Gównianej,że do nich nic nie dociera,żadne argumenty nie są wstanie zmienić ich toku myślenia,mogą harować od świtu do zmierzchu i padać na pysk,za grosze,ale i tak dla nich najważniejsze co POwie Tusk,zachłysneli się nieprawościami i upadkiem moralnym na które POzwala PO,i pływają w tym szambie z przyjemnością,kiedyś ostoją moralną był kościół,ale nie dziś,więc geny barbarzyńskie wschodnie dają o sobie znać,jabłko daleko nie spada od jabłoni,coraz mniej rodowitych o korzeniach Polskich Polaków w Polsce,więc kto ma tej ukochanej ojczyzny bronić,prócz nas patryjotów

pozdrawiam cie serdecznie,cała nadzieja w Bogu że czuwa nad tym biednym sprzedanym w niewolę kraju,i natnie Duchem Świętym ludzi gdy przyjdzie na to czas,i Polska żuci jarzmo niewoli i będzie żyła i rozwijała się jak Bóg przykazał

Vote up!
0
Vote down!
0
#246502

Witaj,
sam już nie wiem, gdy patrzę na to co się dzieje, co jest ludzi w stanie obudzić.
Dziesiątki lat indoktrynacji i nowoczesne pranie mózgu, farbowanie w obce kolory serc i dusz zrobiło swoje.
Atak na Wiarę i Tradycję bezlitośnie obnaża ich pochodzenie i intencje.
Nadzieja, że My nie wyrzekniemy się Boga i Polski, to jedyna siła, która może Nas ocalić.
Sprawy wspólne, a nie koryto.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246565

Witaj, skoro tak Ci się spodobał ten inny Moczulski, to masz jeszcze... Wszyscy czekają cierpliwie. Wszyscy daleko gdzieś patrzą. Ci którzy stoją w oknie wierzą, że coś zobaczą… Jeżeli czekasz, na pewno kiedyś popłyniesz w rejs. Jeżeli czekasz, zobaczysz wreszcie w słońcu brzeg. Jeżeli tylko wierzysz, na pewno ktoś otworzy ci drzwi. Jeżeli wierzysz, jeżeli wierzysz będziesz szedł przez morza i lądy dalekie, przez noce nie przespane. Jeżeli wierzysz, jeżeli wierzysz przejdziesz przez wszystkie naraz ulice, przez wszystkie drzwi zamknięte. Jeżeli wierzysz, jeżeli wierzysz będziesz szedł… nigdy nie jest za późno. Jeżeli wierzysz, jeżeli wierzysz Będziesz szedł, będziesz szedł Będziesz szedł, będziesz szedł Jeżeli wierzysz… Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246528

Niestety ,ta paszcza lwa coraz szerzej otwarta... Pozdrawiam
Vote up!
0
Vote down!
0

serca wolanie...

#246493

Witaj, wielu tam trzyma na własne życzenie głowę. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246532

serca wołanie....

Oczywiście,trzyma głowę ,liże stopy i czołga się na kolanach i na pewno nie bezinteresownie.
Lekceważenie Polski zarówno z lewa jak i z prawa osiągnęło najwyższy pułap,a to tylko dzięki organizacji KAT AND BUL i reszcie sprzedawczyków .
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

serca wolanie...

#246576

Trafnie to ujął wczoraj na Krakowskim Rynku red. Sakiewicz.
"...Wolność, to nie lizanie butów Berlina i Moskwy...".
( w przybliżeniu )

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246582

że Tusk powinien zawisnąć na latarni i to niekoniecznie za szyję...
Padają coraz mocniejsze słowa, coraz wymowniejsze gesty, a oni nic...
Dziwna wydaje się ta spolegliwość - wyglada jak "podpuszczanie".
Czyżby dążyli do konfliktu, czy tylko "stan wyjatkowy" jest im potrzebny?

Vote up!
0
Vote down!
0
#246784

jak jaruzalskiego wybrano na prezydenta, jak sobie zbudowali upragniony komunizm wreszcie, gdzie byłaś i dlaczego godzisz się że teraz to demokracja uhh wreszcie jesteś na swoim? to iluzja nic nie znaczymy robią co chcą a raczej co im każą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246792

Nie znaczy to jednak, że do 'stadnych ' należę. Przypadkiem tam trafiłam, z nurtem:) Oto moje zdanie na nurtujacy Cię temat. Zwróć uwagę na datę.

 

Jak to się czerwona larwa w motyla przemieniła

elzbieta23, 4 Czerwca 2009, 10:24

  Długo żerowała wstrętna larwa na polskim dębie. Przez ponad czterdzieści lat żywiła się liśćmi drzewa, które trwało mocą swoich potężnych korzeni.

 Kiedy juz zaczęło brakowac żeru, a drzewo niebezpiecznie wzdrygało się próbując zrzucić z siebie pasożyta, ten sprytnie, a nawet genialnie, bo nadzwyczaj skutecznie, zadziałał.

REKLAMA

 

 Korzystając z regularnych drgań drzewa powoli zrzucał z siebie czerwoną wytartą ze starości i skompromitowaną powłokę.

 W końcu wzleciał uwolniony od hamującej jego swobodę okowy.

    Niezwykły to był motyl. Nie był juz czerwony jak larwa, ale piękny , różowosrebrny,  z koroną na sprytnej główce. Wyposażony w  mocne ostre zęby, które miały za zadanie zapewnić łatwość zdobywania kolejnego żeru.

  Staremu dębowi - żywicielowi, pozostały jeszcze przecież potężne konary i solidny - zdrowy pień.

 

 

    Chciałam poprzestać na tej mini bajeczce, ale moderator zastrzegł tekst, jako zbyt krótki.

     Chcąc nie chcąc rozwinę więc temat.

  Wczorajszej nocy TVP 3 wyemitowała film dokumentalny o polskich przemianach. Bohaterami dokumentu byli młodzi gniewni z końca lat osiemdziesiątych.  W czasach przełomu byli studentami warszawskich uczelni i ludźmi o ogromnym potencjale wewnętrznym. Ich entuzjazm w tworzeniu Nowej Polski był wręcz oszałamiający. Można odnieść wrażenie, że rola tych młodych zapaleńców była wręcz dominująca w momencie przełomu w 1989 roku.

 Byli armią wspierającą starszych doświadczonych działaczy Solidarności . Sami zaskoczeni biegiem wydarzeń, które z prędkością huraganu zmieniały obraz polskiej rzeczywistości, "zmuszeni" byli niejako do obejmowania zadań w budowaniu demokratycznej władzy, co do których nie mieli nie tylko zielonego pojęcia, ale czasem też i woli.

 Jeden opowiada z uśmiechem jakimi to sympatycznymi ludźmi okazali się SB -ecy, których miał weryfikować, ale w miarę upływu czasu  zmieniało  się jego niechętne nastawienie do wielu przedstawicieli Służb, inni zaś bez żenady , a nawet chełpliwie informują o przydzielaniu im naczelnych stanowisk w publicznych instytucjach. Te wyjazdy do egzotycznych miejsc dla świeżo upieczonych komentatorów zagranicznych, nowo powstałych redakcji prasowych.

 Postkomunistyczne przejęcia majątku Organizacji Publicznych. Montowanie nowego w starych strukturach dawało pole do popisu dla całej rzeszy tych, którzy trzymali "rękę na pulsie".

 

  Na urywkach autentycznych nagrań z lat przełomu, widac tych młodych ludzi w różnych momentach ich działalności.

  Muszę jeszcze raz obejrzeć film o karierze Nikosia Dyzmy. Chyba rzeczywiście powstał w oparciu o fakty.

   Komedia, ale dlaczego jakoś nie jest mi do śmiechu...

Vote up!
0
Vote down!
0
#246875

" Chciałam poprzestać na tej mini bajeczce, ale moderator zastrzegł tekst, jako zbyt krótki."

Ja wiem że przeszłość jak w przerębel w rzece wpadła nie wiadomo co i jak , można się cieszyć wiosna lecz sił już nie ma na nowe sprawy po 60 latach wiadomo co i jak doczekać do zimy by się chciało lecz też nie wiadomo po co świat się kręci nowi gniewni nowi odmieńcy i stare kłopoty i stare metody okradania ludzi , mam dość tak źle nigdy nie było choć takiego przepychu na ulicach samochody motocykle ciuchy teatry oj żyje się ludziom żyje a inni oglądają 1 grosz i się dziwią przecież niedawno coś znaczył a teraz znowu 10 zł to nic.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246892

Czy lepsze, nie wiem? Ale coś się diametralnie zmieni,przewróci, zawali, obali - los da ludziom nowe szanse...

Pamiętam rzadko przypominaną wypowiedź Jacka Kuronia, o nierozsądnym poprowadzeniu przemian w Polsce po 89 roku.
Kapitalizm w wersji amerykańskiej był złym wzorcem - Polacy sobie na taki nie zasłużyli - mówił z trudem przełykając ślinę, a jego wzrok wstydliwie uciekał poza kamerę.
Nie miał odwagi spojrzeć nawet w obiektyw.
Zmarnowali Polskę...

Odnośnie"???", odpowiem, że takie były wówczas działania Onetu:) teraz chyba sie to zmieniło - nie wiem, bo nigdy już nie pisałam krótkich tekstów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246926

On już dyndam, tylko myśli, że to Wesołe Miasteczko".
A na Bajkonurze rakieta już CzeKa.
Ich stan jest tak wyjątkowy, że przejdą do historii jako jednostki chorobowe.
Przepraszam za wtręt, prawdziwe znaczenie słowa spolegliwy, to - godny zaufania.
Zatem on bardziej leżący i łaszący.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246861

tak mi jakoś bardziej pasuje do postępowania Tuska względem "sił zewnętrznych", a ostatnio także opozycyjnych.
Czyżby przeznaczono mu rolę "tego dobrego"? Kto zatem będzie "tym złym"? Czy prezydent?
Jeden i drugi nienawidzą "smoleńskiego narodu", ale prawidła 'sztuki' obowiązują, bo są skuteczne, jak wiadomo:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#246869

 Witaj.Zawsze z uwagą czytam Twoje artykuły (chociaż nie to oko) zawierające,niekiedy bardzo głębokie przemyślenia.Tak głupio Polacy dali się wykołować tym okrągłym stołem.że to nie daje się pogodzić ze zdrowym rozsądkiem.A nikt sobie nie zdawał sprawy z tego,że sygnał do okrągłego stołu nie "urodził" się w naszym kraju, tylko u sąsiada.Wspominasz o Jałcie-tam było trzech handlarzy,a tu mamy dwóch.Bardziej mi to przypomina spotkanie Ribbentrop-Mołotow.

Pozdrawiam. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#246500

Witam,
jednak upieram się, że ich co najmniej trzech, a właściwie to większa grupa o wspólnych cechach i interesach.

Blat był nasz, ale nogi stołu strugano na wschodzie.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246533

 Proszę nie upieraj się, historii przecież nie zmienisz.W Jałcie było trzech handlarzy:Roosevelt,Churchill i Stalin. Tych dwóch handlarzy,których miałem na myśli to jeden czarny a drugi biały. Zapamiętale uczą się pisać.Pozostaje jeszcze jedna trójka,o której myślisz,a ja rozumiem.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246750

Bo skąd można mieć pewność jutra, jeśli:
"... Fakty i prawda, którą gołym okiem można dostrzec nawet z odległego Chińskiego Muru została zamknięta na czas nieokreślony w Wielkim Trójkącie. Który mocą chazarską stoi..."?
Ale, czy starczy tych niezłomnych, by wygrać, skoro "pogłowie" wrogów dominuje?

Dziękuję za kolejny mądry tekst

Vote up!
0
Vote down!
0
#246504

Witaj,
sądzę, że niezłomnych zawsze było mniej niż uległych. Nawet jeżeli tylko przetrwamy, to już będzie przyczynek do zwycięstwa.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246534

świetny tekst, jestem pod wrazeniem! tylko wszystko ma swoja cene, piszac taki madre, analityczne teksty do ktorych nawet formy trudno sie przyczepic stajesz sie naturalnym obiektem zainteresowania i prob mowiac delikatnie "zniechecenia" przez tamtych. musisz to sobie jasno powiedziec - trolle nie dadza Ci predko spokoju, nawet jesli sie chwilowo zaczaily. czekaja Nas jeszcze jazdy. "zolte kamizelki" wkleja sobie kolejne znaczki Matki Boskiej itp. i rusza na Ciebie lada chwila. bądź czujny! pozdrawiam
Vote up!
0
Vote down!
0
#246521

.... ta pani o nick *AMELIA 007*, ma absolutną rację ! Musisz wypracować w sobie jakiś, mocny system obronny. Naprawdę , mam nadzieję,że wiesz ? już powoli wychodzisz w w strefę -pozaNPPL. , jesteś coraz bardziej rozpoznawalny, na innych portalach. Drogi Druchu, piszę o tym dlatego, abyś nie stracił czujności i wiedzy,że te obecne qurwy, są gorsze od tych z okresu PRL . pozdrawiam Marek ps. ... dla Ciebie i Tej Bardzo Równej :-)..... Boże naprawdę nie wiem co "wkleić" -temat tak ważki ... może to : ps. ..... please... wybacz nie lubię patritycznych clipów . alle, wiem,że mnie rozumiesz... nie ma na tym portalu Gościa,który bardziej od Ciebie kocha Muzykę. Marek
Vote up!
0
Vote down!
0
#246531

Witaj, jeżeli sam w polu ostanę, to znaczy, że nie miałem racji w moich wyborach. Dufam jednak, że jestem tylko małą cząstką lawy skrytej pod skorupą. A prędzej, czy później ją razem w pył obrócimy... Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246540

Witaj, cóż poradzę, że sobie również mnie upodobały. Z takimi akurat dam sobie radę, choć wiadomo, że ich robota bez echa nie przechodzi. A naiwni, którzy się dają nabrać na ich narrację będę musieli opatrzyć sobie potem potłuczone kłamstwami głowy. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246536

... mam taka nadzieję,że masz pewność - nie jesteś sam !
Ale jesteś jednym z najlepszych ...a oni takich " kochają" - najbardziej .
Marek
ps.
Drogi "J" - ja wiem,że nie jesteś -lękliwy !!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#246546

Nie przesadzajmy, a jeżeli już to z wzajemnością. Ja ich "kocham" bez uprzedzeń i ograniczeń. Tak samo, jak Nasi przodkowie. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246550

Drogi @jwp! Już nie czekamy na "czerwoną zarazę". Nadeszła po raz kolejny. I tym razem nie wybawi nas od "czarnej śmierci". Działają razem. Wybacz pesymizm.

Pozdrawiam.

PS. Ciekawe ilu Twoich Czytelników zna ten wiersz Józefa Szczepańskiego?

Vote up!
0
Vote down!
0
#246555

Witaj, pomimo pewnych swad czerwone z brunatnym zawsze szło pod ramię. Drobne różnice w symbolach, a cele te same. Ciekawe ilu mieszkańców Polski sprostałoby wyzwaniu jakie podjął "Ziutek". O ile by w ogóle je chcieli podjąć. Pozdrawiam P.S. Serce się kraje, i gniew je wypełnia na samą myśl co wtedy im, a obecnie nam się szykuje. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246561

JWP ,napisałeś : P.S. Serce się kraje, i gniew je wypełnia na samą myśl co wtedy im, a obecnie nam się szykuje // .................... tak, tak słuszne obawy. Ten umiłowany Matoł", już oficjalnie deklaruje ,że żarty się skończyły. Wiesz, ja wierzę bardzo mocno ..te Dziewczęta i Chłopaki z 44 AD , zostawili nam po sobie Pamięć i jeszcze coś ?? pozdrawiam Marek ps. .... Drogi "J", proszę nie pozwalaj obrażać Twoich Gości. Marek
Vote up!
0
Vote down!
0
#246720

Nie pozwalam.
Jednak czasem jestem cichociemny, wbrew temu, że mnie za głośnego ciemniaka co poniektórzy biorą.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246837

Program ten opracowali międzynarodowi handlarze czyjąś niepodległością, dogadując się między sobą nad naszymi głowami. To racja, że "cele pozostają niezmienne, jak geopolityczne położenie Polski i jej niemałe znaczenie na mapie Eurazji." Dla nich, jeżeli chodzi o Polskę, jest o co się bić. Kraj bogaty w surowce mineralne i w pracowitych, kreatywnych ludzi oraz znakomite położenie strategiczne, to wymarzony kąsek na suty obiad w jakiejś przytulnej, za zasłoniętą kotarą loży, w której można dogadywać się co do podziału łupów. Oczywiście służą do tego zainstalowane "elyty" gotowe na każdą podłość za garść srebrników. A naród wybiera swoich przedstawicieli do parlamentu mając nadzieję, że będą pracować dla jego dobra. Ale ci wybrani pracują dla dobra swoich mocodawców, sprawy narodu wyrzucając na śmietnik.
Parlament, który tylko akceptuje to, co zostało postanowione gdzie indziej nie jest parlamentem skoro nie ma mocy stanowienia prawa korzystnego dla własnego kraju, ba, nawet nie ma kontroli nad prawem narzuconym. Daje ku temu podstawy ustawa z 8.10.2010 o współpracy Rady Ministrów z Sejmem i Senatem w sprawach związanych z członkostwem RP z UE. Zwraca na to uwagę prof. Krystyna Pawłowicz mówiąc, że Rada Ministrów ma jedynie obowiązek informowania Sejmu w sprawach z UE. http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120417&typ=my&id=my05.txt
Sejm nie ma tu żadnej zwierzchniej roli, jest tylko przysłowiową maszynką do głosowania przy podejmowaniu projektów ustaw przygotowywanych przez większość parlamentarną bo głos decydujący ma tu Rada Ministrów.
W tym kontekście proszę sobie przemyśleć kto i dlaczego wycofał się swego czasu z kandydowania na stołek prezydencki.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#246580

Witaj,
nie może być, Nasza Władza Kochana, to sami jurgieltnicy.

"...Niżej na podpisie wyrażony, przyrzekam na honor i sumienie moje, jako na przyszłym sejmie, tudzież i na inszych sejmach, sejmikach, niemniej na każdym miejscu, dokąd życia mojego sprawować się będę w interesach ojczyzny mojej, we wszystkim bez excepcji tak, jako dwór rosyjski directe czy li przez ministrów swoich odemnie pretendować będzie, zażywając wszelkiego starania mego, przyjaciół i sił moich, ażeby zupełnie tenże dwór swego dostąpił żądania; nie ekscypuję nawet interesu dysydentów, który wszelkimi siłami swemi utrzymywać będę, według zupełnej intencji najjaśniejszej imperatorowej całej Rosji. Przyobiecuję tudzież, że się nie będę do żadnej innej wiązał partii, tak narodowej jaj zagranicznej zostawając na zawsze gorliwym i wiernie przywiązanym do interesów dworu rosyjskiego, według jego woli: który to dwór, skryptem niniejszym upewniam, i takiego rewers ten chcę mieć waloru, jakoby świątobliwą stwierdzony był przysięgą, submitując się w niedotrzymaniu onego w jakiejkolwiek rzeczy, wszelakiej niełasce i karze, którą by mi ten dwór rosyjski nakazać raczył, a dla lepszej wiary, skrypt ten ręką moją własną podpisuję i przyciśnieniem pieczęci stwierdzam. Działo się die... Septembris 1767...".

A tak i "dobrze" z oczu patrzy i takie pięknie rysują nam wizję Polski w budowie.
W obecnym składzie Sejm prawie wszystko może przegłosować, na szczęście nie sprawy podlegającej większości bezwzględnej.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246596

Trzeba być czujnym, to jasne, oczywiście bez zbędnego popadania w manię. No, ale Tobie to nie grozi, masz zdrowy rozsądek i intuicję:) Serdeczności dla Jegomości:) Ola ps. Maruś, pozdrawiam Cię serdecznie. i jeszcze muzyka , która za mną ostatnio chodzi:)
Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#246603

... jak to jest, ona wie za Kim chodzić - dzięki ! Questions ? I have no.... Marek
Vote up!
0
Vote down!
0
#246624

Ostatnio wątpię w te swoje przymioty, ale od tego mamy kobiety - mądrych suflerów naszego życia. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246664

jednym słowem a dupa .....załatwiacze

Vote up!
0
Vote down!
0

rikardo

#246605

Uprzejmie proszę o rozwinięcie "jednego słowa".

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246608

Jak to mówi poeta, "kiść winogron mi szepnęła", że moje imię padło... :)

Tak się składa, że na blogu jwp nie komentuję, a i nie zawsze zdarza mi się go czytać, z tych czy innych przyczyn. Wobec tego - ciekawe wnioski :).
Poparcie? Takie samo, jesli można to nazwać poparciem, jak każdy z uzytkowników Niepoprawnych. Skwituję to tak: zazwyczaj nie opuszcza mnie to minimum poczucia humoru, więc tylko się uśmiechnę - zamiast potraktować to jako insynuację.
Ok? :)

Zresztą dobra, co tam - przedstawię moim mocodawcom (tajnym, potęznym i złym) jwp, jako kandydata do wciągnięcia na ich listę płac.
______

Ale skądinąd dobrze się stało, że tu zajrzałem. I teraz na poważnie.

Drodzy PT Komentatorzy. Przeczytałem sobie całość Państwa wypowiedzi i, muszę przyznać, odczuwam tearz zarówno zażenowanie, jak i pewne niedowierzanie.

Pozwolę sobie nie wymieniać imion - myślę, że nie jest to potrzebne.

Panie i Panowie - czy naprawdę uznajecie, że poziom niektórych wypowiedzi tutaj jest odpowiedni? Że wycieczki ad personam dodają chwały tym, którzy się ich dopuszczają? Że posługiwanie się oskarżeniami o branie od kogos pieniędzy, nie wspominając o niewybrednym doborze epitetów względem adwersarzy - to jest w porządku? Nie, proszę Państwa, nie jest.

Łagodnie mówiąc, należałoby napisać o pewnych niedostatkach kultury. Jesteśmy ludźmi dorosłymi, jesteśmy na w miarę poważnym portalu - to zobowiązuje. Szanujmy dyskutantów, przypominam, że już wdawanie się z kimkolwiek w polemikę nobilituje te osobę - automatem!

Proszę potraktować to jako upomnienie, na tyle łagodne (liczę na Państwa dobrą wolę i zrozumienie), na ile jest to możliwe.

Tym niemniej: nie wszystko jest dopuszczalne.
A co do szczegółów, odsyłam do Regulaminu, który sygnowali Państwo swoim podpisem rejestrując się na Niepoprawnych.

PS. Przewidując możliwą reakcję - nie zamierzam odnosić się do ewentualnych odpowiedzi na mój komentarz skomponowanych na zasadzie: "bo on/ona, psze pana, zabrał/a mi wiaderko", "bo on/ona zaczął/zaczęła pierwsza" - itp. Delikatna złośliwość: zaplanowana, przepraszam :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#246975

Póki jeszcze nie straciłem cierpiwości, to radzę szczerze... W podskokach. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246702

daj spokój. nie udalo im sie zglanowac 80 letniej staruszki, to muszą odreagowac:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#246713

Tych staruszek... jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246719

zatrzymaj sie nim będziesz musiał odwoływać się do aminów by Twe wulgarne wpisy pousuwali

Vote up!
0
Vote down!
0
#246723

Cytowanie filmów, o ile nie są pornograficzne jest dozwolone. Wulgarność nie wprost, to waszej ekipy domena. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246731

sliczny okolicznościowy klip!:)
a ja mam okolicznościowy wierszyk:

do-di do-da
nie lękaj się "ami-na"!

Vote up!
0
Vote down!
0
#246724

A ja mam dygresję:

Do-du-py!

Vote up!
0
Vote down!
0
#246729

To ja też dygresyjnie... Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246734

Jest dygresja,brakuje erystyki.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#246735

Arystokracja jest godna erystyki. Sojusz arystokracji z plebsem zasługuje zaledwie na dygresję.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246737

Sojusz zwolennika erystyki z resortem nie zasługuje nawet na uwagę.Ale stało się :)

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#246743

To w istocie smutne. Ale mimo wszystko lepsze "Mazowsze" niż "Chór Aleksandrowa". ;-)

Pozdrawiam.

PS. Nie jestem zwolennikiem erystyki. Wręcz przeciwnie. Ja jestem po prostu inteligentnym blondynem. ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#246753

Ciekawość zaspokojona.To dobrze.Bałam się ciętej riposty. Ogłaszam koniec pojedynku.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#246757

O! Bez coupe de grace? ;-)

PS. Pandora.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246768

.... czy bez zbędnych słów uwierzysz ilu masz tutaj Przyjaciół ? pozdrawiam Marek ps. ... widziałaś ten film ?
Vote up!
0
Vote down!
0
#246738

Odreagowałam :)

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#246747

Radzić to sobie Pan może swojemu resortowi.Póki co to jest wolny portal.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#246733

Myslalem, ze Ty z wyzszych sfer, a tu takie pospolite mysli.

Co jest grane  ?

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246736

Jestem kobietą z wyższych sfer i nie umiem bić w mordę.Obrzydzeniem napawa mnie dwulicowość i hipokryzja.Dlatego to piętnuję.Z chamstwem nie walczę.Chamstwo to przejaw słabości.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#246739

Witaj, Markizo.

Wskaz mi, prosze, przyklady dwulicowosci i hipokryzji.

I dlaczego tak bardzo zdenerwowal sie Dodu ?

Czy Dodu jest z Twojego dworu ?

same pytania.

dzieki za ewentualna odpowiedz.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246764

"Myslalem, ze Ty z wyzszych sfer, a tu takie pospolite mysli." ano jak mawia poeta; "Gdy zza niej wyjrzy jak dupa z pokrzywy. Pysk zły i obrzydliwy i pryśnie cały blef"
Vote up!
0
Vote down!
0
#246740

Dodaj mi jeszcze piosenkę''Przeklnij mnie''(to moja ulubiona).
Może być bez dedykacji :)

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#246751

Dzieki, Amelio, za przypomnienie.

Zawsze dziwowalem sie, ze komunistyczna cenzura przepuscila ten kawalek.

Moze Kabaret Starszych Panow przekupil Cenzora. Albo Cenzor byl milosnikiem takich melodii ?

Na salonach Markizy zaspiewanie, ba,  zanucenie czegos takiego,  chyba byloby nie do pomyslenia.

Pamietaj, ze Markiza moze sie obrazic ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246789

Nie dość,że markiza się nie obraziła,to jeszcze prosiła o więcej :)

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#246934

Ciekawy tekst, zwłaszcza w odniesieniu do niedawnych informacji o współpracy ExxonMobil z Rosnieftem przy wydobyciu ropy naftowej.

Obama wypad z Polski ze swoimi rakietami, dostaniesz Arktykę. Łupki w Polsce niech sobie leżą bo i tak ich mało (wg. PIG), tam i tak jest co ukraść.

Rządzą i dzielą?

Vote up!
0
Vote down!
0
#246716

Witam,
choć daleki jestem od wiary w tzw. teorie spiskowe, to życie je już dawno przerosło.
A od początku istnienia ludzkości spisek zawsze był metodą do osiągnięcia celu, nawet przez wrogów, jak ich interes jednoczył.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246727

gość z drogi

też w nie nie wierze,ale dlaczego wciąz mam przed oczami pewien artykuł

jakiejś rosyjskiej dziennikarki,tuż po 10 Kwietnia 2010 ,a było to

tak jakoś..dramat smoleński i zapach łupków ,czy coś w tym rodzaju

serd pozdr z dycha w załaczeniu...

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#246783

Nie zawsze potrafią Bracia Moskale domknąć "bardach" i smrodzik się roznosi.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246842

Bardzo proszę przestać spamować w wątku...

jeśli to się nie zmieni - odpublikuję "spam" a autorów "spamu" zablokuję do jutrzejszego ranka - celem "ochłonięcia i nabrania manier"...

I tyle..........

Pzdr, Hun

Vote up!
0
Vote down!
0
#246770

slusznie. byle tak częściej.
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#246775

Stara jak świat prawda "Kto mieczem wojuje, od miecza zginie" prędzej czy później znów się sprawdzi i zrealizuje. Za ile dni, miesięcy lat - nie wiadomo, ale na pewno ! Tak ten świat jest skonstruowany, że historia kołem się toczy i nie wiadomo gdzie się zaczyna. Wiadomo jednak, że kończy się zawsze w punkcie zaczęcia choćby zataczanie kręgu miało trwać wieki...
Dziś trudno ocenić jak głęboko w pochwie miecz spoczywa. Wiadomo tylko, że został wyjęty. Wiadomo tylko, że do jego wyjęcia potrzebny był wysiłek wielu rąk. Całe machiny wprzęgnięto w jego wyciągani, lata trwania w stanie "wiecznej mobilizacji" do....??? Głoszenia, że dwie kaczki zagrażają ludzkości całej planety. W tym jedna, która - choć już wypatroszona, to nadal uchodzi za szczególnie i wyjątkowo niebezpieczną.
Wymyślono na tą potrzebę "wojnę polsko-polską", teraz wymyśla się kult i sakralizację ofiar Smoleńska, a prawda jest do bulu arcyprosta i arcybanalna - gdyby nie dano małpie brzytwy, to nie byłoby Smoleńska ! Nikt dziś małpie nie jest winien, że ucinając 96 głów, obcięła sobie jaja. Pardon - więcej bo i CASA w Mirosławcu i zbiorowy samobójca...
Dziś małpa wycina hołubce na trumnach, ale wrzeszczy - "to nie ja" i robi z siebie idiotę ! Udając oczywiście, że idiotami są wszyscy - od prawa po lewo i na odwyrtkę - tylko nie ona.

Proszę mi wybaczyć czarny humor i w ogóle brak powagi, ale na poważnie zjawiska "rabies smolenscianum" nie da się już ujmować. I pojmować. Przyjęła takie rozmiary i taką siłę, że zmiotła z siłą bomby wodorowej granicę między tragedią i komedią, w obliczu czego trudno zachować powagę. Ale zmiotła w sumie tylko tą granicę, choć miała zmieść kaczki i wszystko co ich jest... I tak już zostanie do momentu, w którym małpa z własnej głupoty (bo zaślepienie nienawiścią to też głupota) sama nie poderżnie sobie gardła ! Już zaczęła choć uważa, że podcina jeno gałąź, na której siadły kaczki. A ta gałąź to.. właśnie jej własne gardło. No, ale... żeby małpa to zobaczyła to musi wytrzeźwieć.

Pozdrawiam.
Wszystkich.

contessa

PS. Idę poczytać komentarze Twoich gości.
______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#246782

Witaj, jak zwykle trafiłaś w moment mojej teleportacji. Za chwilę, jak się dokona cała, to się odezwę. Chyba, że będzie jak w filmie... Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246819

My mamy miecze, oni cepami już na oślep walą. Na razie to skuteczne, młócą bowiem sieczkę jaka z wielu jedynie ostała.
Jak koło wróci do punktu wyjścia, to miecz uderzy. Ze zwielokrotnioną siłą.
Sama wiesz, jak to jest, w muzyce też przemijają mody, a broni się prawdziwa. Wszystkie neo-podróbki kończą w koszu, choćby nie wiem jak je lansować.
Nie było człowieka, a była i Prawda i Muzyka.
Wszystko co poukładane rozpieprzyli my złączymy w masę krytyczną. A wtedy symfonia zabrzmi jak nigdy.
Orkiestra Nasza rośnie, a im zostaną tylko "majteczki w kropeczki". A kropeczki z wiadomego popuszczenia.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246845

Gajowy przyszedł do lasu i wyrzucił partyzantów. Szkoda ;-)

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246779

no to nie jest do końca tak... jak spektatorzy zrobią "buuuuu" to gajowy rzeknie, że za grzybkami przyszedł... a dotychczas spektatorzy cichcem zapadli byli... ;) no to gajowy ruszył wygarnąć tego i owego... ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#246791

No co Ty !, tak od razu, bez deseru.
Zaraz uznają Cię za jedno z moich wcieleń, lub członka dobrze opłacanej w szeklach transferowych grupy.
A jak Cię pozdrowię, to swoją enigmą odczytają pozdrowienie jako komunikat tajny.

Pomimo wszystko

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246790

Jestes naprawde nad wyraz litosciwy, Hunie.

Blokada max kilkunastogodzinna ;)

A moze by tak zaprosic na konsultacje Agate Lustyk, specjalistke salonu 24 od zaciemniania, banowania i kasowania. Ona otworzyla by Tobie oczy na temat cenzury ;)  

pozdro dla Kierownictwa !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246794

Oj Baco, bo się doigracie i owieczki Wam zabiorą.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246799

Ale mnie postraszyles,

a to byl tylko zart z ta Agata Lustyk ;)

Ale mam inny pomysl.

Utworzenie na Niepoprawnych 

Urzedu Cenzury Internetu. 

I mam kandydata na kierownika tego Urzedu.

Mysle o Koteuszu.

Byl on banowany, zawieszany, kasowany co najmniej kilkadziesiat razy.

Posiada bezcenna wiedze na temat Mysiej w cyberprzestrzeni.

Nalezy to wykorzystac !

(pozdrowienia dla Koteusza !)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246814

[quote=Hun]Bardzo proszę przestać spamować w wątku...

jeśli to się nie zmieni - odpublikuję "spam" a autorów "spamu" zablokuję do jutrzejszego ranka - celem "ochłonięcia i nabrania manier"...

I tyle..........[/quote]

nie zmieniło się... a więc zgodnie z obietnicą - ...do jutrzejszego ranka...

naprawdę nie chodzi o to, żeby włazić komuś na bloga i na potęgę lepić kule z błota i krowiego nawozu... bo jak inaczej traktować spamowanie połączone z trollowaniem?

jwp - sorki, że tak późno, mam dziś naprawdę dużo pracy.

Pzdr, Hun

Vote up!
0
Vote down!
0
#246979

Nic się nie dzieje, mieli poranną przebieżkę.
A, że zwyczajni na murki lać, to nic nowego.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246999

ale nie mogę też się nie odezwać, by nie podziękować Ci, JWP, za ten tekst, za tę kolejną porcję sentencji.
DZIĘKUJĘ.

Trzymaj się!

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#246778

gość z drogi

najlepiej oddaje go załączone zdjęcie...Tusk w objeciach pułkownika kgb, a ja zaraz widzę ich obu spacerujacych na sopockim molo

we wrześniu 2009 roku

serd pozdr z kolejna dziesiątką

ps właśnie Tusku przyjmując "krzesło" wyraznie i bez osłonek POgroziło nam...

"Zarty sie skończyły:" zapomniał tylko o jednym,ze Polacy mogą być nawet i leniwi i nie chodzić na głosowania,ale straszenia

NIE Lubią...

w sobotę ,21 Kwietnia kolejny RAZ powiedzą ,co myślą o nadchodzącym

"stanie jakimś TAM",związanym z .....ŻARTY SIE SKOŃCZYŁY, tzn demokracja tez ?

ano skończyły, a my żądamy odpowiedzi na nasze pytania...kiedy wróci WRAK do POLSKI ?

dlaczego do dzisiaj nie wiemy NIC...?

Dlaczego nie wolno było otworzyć smoleńskich trumien ?

to tak na początek...

serd pozdr Przyjaciół

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#246795

Gosciu z Drogi...

Poznie, po Sopocie, byly wrzesniowe uroczstosci na Westerplatte i zagadkowa, kilkunastominutowa rozmowa w cztery oczy miedzy Sloncem Peru a pulkownikiem KGB.

Nie wiemy, o czym mowiono.

Byc moze Dobek pozalil sie, ze ma problemy z prezydentem Kaczynskil i prosil o

pomoc, o pozniejsze rozdzielenie wizyt w Katyniu.

Byc moze to spotkanie zadecydowalo o pozniejszym zamachu smolenskim.

serdeczne pozdrowienia !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246803

gość z drogi

i ten wyraz twarzy,obserwowałam go i ciarki chodziły po plecach,ale w najczrniejszych snach,nie przewidywałabym,ze w cywilizowanym świecie odważą

się na coś takiego....

złe ,wilcze oczy Tuska i zimny wzrok Putina...

i spuszczona głowa pani Merkel w czasie przemówienia Naszego Prezydenta Profesora

Lecha Kaczyńskiego ....

TAK Westerplatte i wcześniejsze szczucia putinowskich szczekaczek,typu

Polska jest winna II Wojnie Swiatowej...pamiętam to, jak Dzisiaj

pamiętam również odpowiedz Naszego Prezydenta

Odpowiedz tak czytelną,że aż....

a pożniej były machloje z dwoma wizytami i

SMOLEŃSK !

serd pozdr z 10 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#246813

Inicjatorem zamachu mogl byc Tusk.

Poprosil tylko pulkownika KGB o niezbedna pomoc.

Pozniej bylo slynne katynskie zaproszenie premiera Tuska przez Putina  

i... de facto rozdzielenie tych wizyt.

Nie bylo juz polskiej racji stanu.

Targowica na kolanach zasugerowala Imperatorowi ostateczne rozwiazanie i zaakceptowala plan zamachu.

pozdrowienia.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#246825

nie wiedzial z kim się brata teraz by swą dupę bronić gotów na wszystko Ci co nim kierują też się pogubili narazie nie wiedzą co z tą Polską zrobić, buratino czasem jest nie sterowalny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246826

gość z drogi

mają wzięcie...srebniki

czesto nazywane różowym srebrem,

srebnikami dzisiaj są urzędy, miejsca w radach nadzorczych,czy "kariery w bankach"

np:"piekny kazio" i wielu mu POdobnych :(

re Smoleńkiej Mgły...

szkoda,że nie umiem wkleić Pisma śp p Handzlika, 

a gdy do tego, dodamy jeszcze dwie wizyty w Moskwie ,Arabskiego ....TO ???

szczególnie tą jedną ,w moskiewskiej knajpie..

.o czym rozmawiał pan Arabski

w miejscu powszechnie znanym z "osób tam przebywających" i z kim?

pozdr z 10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#247013

Witaj, żeby tylko te wizyty, jeszcze dziwne spotkania gajowego nie tylko na polowaniu, te w mundurze z ruski służbami. A billingi naszych włodarzy jakby ujrzały światło dzienne, to szafot by nie nadążał. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#247031

gość z drogi

zapomnieli o Jednym, o tym,ze TO XXI wiek i nic nie ukryje się,wcześniej ,czy pózniej,ktoś wyciągnie asa z rękawa..bilingi,też....

dzięki za Amstronga :)

re POlowań na głuszce ,wszak ten niewymowny też z nimi POlował i ktoś jeszcze...

pozdrawiam z 10 w załączeniu i

zasłuchaniu :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#247065

Trochę długie ale warto :

Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#246859

gość z drogi

Contesso,dzięki...

o to właśnie "szło"strach obleciał zwolenników pancernej brzozy,gdy w pigułce usłyszeli Wszystko :)

serd pozdr i dziękuję :)

Jeszcze Polska nie zginęła/Isten aldd meg a Magyart

10 :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#247066

Jak sobie nie wyobrażam shake hand z Putinem.

I nawet nie chodzi o to, czy mógłbym rodzicom w oczy spojrzeć.

To po prostu nie jest możliwe. Dobrze wiesz dlaczego.

Żadne alianse nie wchodzą w rachubę.

A wystarczy taka ilustracja.

Behawioryzm

Autor - GPS.1965

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246863

gość z drogi

złe ,wilcze oczy dla nas i podkulony ogon dla Putina...

paniała wsio :) często oglądając tego człowieczka,wyłączam GŁOS

i obserwuję jego mowę ciała...tak przed Wielkimi jak i NAMI,Małymi

              w/g nich...

serdecznie pozdrawiam i doskonale rozumiem

czuj duch

nie jesteś sam i nigdy nie będziesz

Jeszcze Polska nie zginęła,poki my żyjemy

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#247015

A ja nie mogę się nie przywitać.

Trzymam się swojej wersji, byłem na kartach z kolegami.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246808

Cóż oni budują swoją kolej na pustyni i zawzięcie zmierzają do nieuniknionego. A my będziemy musieli to odbudować. Ale to dobrze. Jestem przekonany, że teraz już się uda - wiemy gdzie są zrobione podkopy..

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#246798

Witam,
masz rację, takie miraże zawsze się kończą spektakularnym upadkiem Babilonu.
Woda w ich źródełku wysycha, tym razem nie damy im się z naszego bukłaka napić.
Niech ćwiczą podkopy, przydadzą się w tiurmie.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246811

Przeczytałam komentarze (ale Ci się badziewia tu nalazło - musi bułka jak suchy chleb dla konia, a tu dziadostwo do masełka i szyneczki przywykło)...

Piszesz:
"Atak na Wiarę i Tradycję bezlitośnie obnaża ich pochodzenie i intencje.
Nadzieja, że My nie wyrzekniemy się Boga i Polski, to jedyna siła, która może Nas ocalić."

My nie miejmy nadziei, a wierzmy wreszcie i pałajmy (na pałowanie przyjdzie czas gdy pałanie okaże się niewystarczające) przekonaniem, że Wiara, Tradycja, Bóg i Polska to jest ta siła, której szczury i kanalie się boją najbardziej. Nas Wiara, Tradycja, Bóg i Polska krzepią i wzmacniają, ich wzmacnia fałsz, zdrada i... wazelina. I im więcej tego fałszu, zdrady i wazeliny używają, tym słabsi się stają, tym poślizg śmiertelny jest bliższy bo nie mają nic do zachowania równowagi. Są jak pijany, który czepia się płotu, który widzi tylko dzięki swemu delirium tremens, w którym się utrzymują by widzieć... płot. A płotu nima ! Tzn. jest - znienawidzone przez nich Kaczory, bez których byliby jeszcze bardziej nikim niż są.
Serdecznie !
A mendami się nie przejmuj i rób swoje !

contessa

PS. Tradycyjnie ku pokrzepieniu serc :


_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0
Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#246857

smutne że tego nie pojmujesz.
Vote up!
0
Vote down!
0
#246893

DoDu ta Wasza narracja. Jak zwykle do Du.
I to jest Wielka Smuta.
Troll jest troll, nawet jak się w szaty patrioty stroi.
Ewentualnie, to sobie ujęcia gazu odetnij.
I nie sadź gruch, gdy płonie Wasz zagajnik.
Bo to przecie nie Bór stuletni, tylko perz i "barszcz" ze wschodu.
Spłyniesz, jak GóW-no potokiem.
Raz "prawym", raz lewym bokiem.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#246907

...witaj Contesso. Wysyłając swój komentarz do "J",ja byłem poza internetem :-) Fajnie Cię widzieć z samego rana. Wiesz, ... cały czas czekam na tę obietnicę /:-)) Ja wiem ,że "ukochałaś drewno", alle proszę posłuchaj trochę "blachy" .... ale naprawdę szlachetnej : pozdrawiam + ucałowania dla Conessiny, Marek
Vote up!
0
Vote down!
0
#246965