KACZOR GUZY SIEMIANOWICE

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kultura

Jak poinformował na swoich łamach tygodnik blogerów "Gazeta Warszawska" (w regionalnym wydaniu "Śląska Gazeta" nr 13) w Siemianowicach ma powstać inwestycja ośmieszająca śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Mieszkańcy - zwykli, wrażliwi ludzie - są oburzeni, ale to bastion "wojskówki", znany z zakładów zbrojeniowych i afer związanych z wojskiem i handlem omijającym rozmaite ambarga; miasto, które z komuny do postkomuny weszło płynnie nie odkurzając nawet specjalnie gąsiennic ideologicznych (np. do dziś chlubnie trzyma nazwy ulic niechlubnych najeźdźców z Kremla). Opancerzone komusze i postkomusze władze w ratuszu mają się, zwłaszcza teraz, pod rządami neoPOlszewii, komfortowo, z tym że – jak podaje "Gazeta" – ten akurat pomysł lżenia Kaczyńskich podsunęła regionalna watażka Palikmiota z – ongiś – Biłgoraja.

Tygodnik blogerski na papierze uruchomił niedawno swój portal blogopinia24.pl, gdzie materiał z odnośnikami do Siemianowickich kretynizmów zawieszono w sieci; patrz: http://www.blogopinia24.pl/polityka/146-kaczor-i-guzy

Brak głosów

Komentarze

Guzy to wdycha po koniuszki płuc.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#242160

gość z drogi

i popieram,

re platformersów we władzach miast naszych,to już FAKT dokonany,sami swoi i ich POciotki

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#242186

Buractwo i oszołomstwo!
Nie ma co dyskutować, trzeba z nimi walczyć jak się da!
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#242249