PLATFORMA OZORKÓW W "WARSZAWSKIEJ"

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Ogłoszenie

Zwiastun "Warszawskiej Gazety " nr 36

"Musimy uświadomić sobie, że mamy liczebność i siłę. Często bowiem jest tak, że słabeusz blefuje, straszy kolegami, pręży muskuły jak manekin ustawiony na witrynie przez zakulisowego dekoratora. [..] Jak długo trzeba się motywować, żeby postawić wreszcie na kryterium uliczne? Legaliści boją się prowokacji, ale ryzyko jest wtedy pół na pół (wystarczy, że znajdzie się jakiś młody oficer-patriota i odwróci cele). Licząc na kartki wyborcze (zważywszy, że wybory są fałszowane), praktycznie oddajemy zdobyte szranki zalęknionej już zgrai, by zwarła samoobronne szyki." (Platforma Ozorków)

– można przeczytać w bieżącym wydaniu „Gazety Warszawskiej” nr 36 (06-12.09.2013), ogólnopolskim tygodniku ukazującym się w każdy piątek. Domagaj się w okolicznym kiosku dostarczenia tego tytułu prasowego, byś miał szansę skonfrontować z jego publicystami swoje myślenie o dzisiejszej Polsce

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

2012 z uzasadnieniem, że nie będzie stawał w jednym szeregu z ŁŁ FYM-em i Alefem Sternem. Dotychczas czytałam GW, teraz, znalazłszy ten wpis w blogu Ściosa mam wątpliwości, bo bardzo Ściosa szanuję i zwyczajnie zawahałam się. Czy są jakieś nowe wieści w sprawie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joanna K.

#379585