Cenzura na Frondzie.pl

Obrazek użytkownika PLK
Blog

Niesamowite, ale wygląda na to że dostałem na Frondzie blokadę komentowania!

Wiem też dla czego! Mianowicie umieściłem negatywny i uszczypliwy komentarz pod adresem Pana Tomasza Terlikowskiego, właściciela i redaktora nacz. tego portalu, pod jego tekstem o wyroku w sprawie stanu wojennego. TU

Napisałem krótki wpis oceniający Pana Terlikowskiego jako dziennikarza wedle którego "prawda leży zawsze pośrodku" tak więc wyrok w zawieszeniu dla Kiszczaka jest według niego dobry ponieważ zawieszenie leży pośrodku między więzieniem a uniewinnieniem. Nie wiem czy miałem rację z tą oceną, ale red. Terlikowski zamiast wdać się w polemikę wolał wykasować moją opinię.

Od tego czasu nie mogę też komentować innych wpisów na frondzie. Tylko że o tej blokadzie nie zostałem powiadomiony, tak więc wczoraj napisałem dość obszerny komentarz pod bzdurnym artykułem zatytułowanym "Rosja szansą dla chrześcijaństwa" który wychwalał zasługi .... Putina dla cerkwi prawosławnej i okazało się że się nie ukazał. Dla pewności jeszcze raz sprawdziłem dzisiaj i znów to samo, komentarz mogę co prawda napisać ale się nie ukazuje.

Tego bym nie pomyślał że Pan Redaktor Terlikowski jako przykładny katolik i chrześcijanin zareaguje w sposób identyczny jak red. Igor Janke na Salonie24. Tylko że ten drugi był bardziej przebiegły bo nie wywalił mnie od razu po tym jak pokazałem jego manipulatorstwo, tylko poczekał kilka tygodni na odpowiedni pretekst.

Chyba pomyliłem się co do Pana Terlikowskiego, widocznie zalicza się on do tych o których Pan Jezus kiedyś powiedział aby robić dokładnie to co oni mówią tylko pod żadnym pozorem nie robić tego co oni robią, czyli do faryzeuszy.

Brak głosów

Komentarze

tia, taki jeden co to uważa sie za antykomunistę zablokował mnie na s24 za kawały, po jakimś czasie zrobiła to administracja - bez podania przyczyny, no i proszę sam p. Terlikowi cenzuruje! Czy oni o takIE wolność słowa walczą?

Boże miej nas w swojej opiece!

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Petronela

#216362

Zmiany w zasadach moderacji

Od dnia dzisiejszego rezygnujemy z ograniczania dostępu do materiałów na salon24.pl przez funkcję "Treść ukryta, rozwiń". Konta dotychczas zablokowane w ten sposób są już widoczne, podobnie notki i komentarze.

Od ponad roku prawie nie kasowaliśmy kontentu z salon24.pl (z wyjątkiem powracających i łatwo namierzalnych trolli). Zmieniamy tę politykę. Niektóre notki/komentarze będą kasowane, a Użytkownicy otrzymają blokady czasowe/bezterminowe (jak kiedyś). Wydawało nam się, że lepiej ukryć niż kasować (czytaj: lepiej zostawić ślad po działalności administarcji). Część Użytkowników zwracała nam jednak uwagę na niedoskonałości tego systemu.

Pozostaje zatem blokada, którą Użytkownik zarządza poprzez ustawienia konta.

Autor? Radosław Krawczyk!

Vote up!
0
Vote down!
0
#216411

Na salon24 nie zaglądam od dawna bo jest tam całe mnóstwo mega-trolli typu RRK czy Krysztopa. Ta bazgranina tego Krysztopy potrafi człowiekowi zepsuć humor na cały dzień także omijam to.

Na pewno jest tam też jeszcze bardzo dużo normalnych i dobrych blogerów, ale niestety nie da się do nich dotrzeć. Chociaż z tego co widzę powierzchownie to poziom też już nie ten co kiedyś. Na szczęście są inne platformy blogerskie.

pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#216419