Kto pisze do Kasi T.?

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Katarzyna Tusk otrzymuje SMS-y z groźbami. Wysyłanie takich gróźb to rzecz naganna. Ale równie naganne jest to, że premier RP czyta takie SMS-y na konferencji prasowej zamiast zatrudnić odpowiednie służby do odnalezienia i ukarania ich autorów. A może woli nie wiedzieć, kto jest autorem?

Bo pojawiają się pytania:

Po pierwsze, kto zna numer córki premiera? Ja nie znam. Co więcej, nie wiem, jak do niego dotrzeć. Zdziwiłbym się też, gdyby nie był zastrzeżony. Tak więc numer mogą znać albo rodzina, albo znajomi i przyjaciele, może jacyś wspłpracownicy. Zapewne również służby specjalne, bo to ich psi obowiązek wobec córki VIP-a.

Skoro takie SMS-y dotarły właśnie na jej numer, to nie zazdroszczę znajomych...

Po drugie, dlaczego zamiast czytać takie wulgarne i co wiele mówić naganne wypociny na konferencji prasowej, premier nie pogonił służb, żeby znalazły winnych? W końcu odpowiadają za bezpieczeństwo rodziny premiera. A, że mogą odszukać praktycznie każdego nadawcę SMS-a, nie ulega wątpliwości.

I wreszcie po trzecie, jak się udało Premierowi przygotować na zaskakujące pytanie dziennikarza o ochronę dla jego córki (w zasadzie nie mam nic przeciwko ochronie dla niej, byle w rozsądnym wymiarze), że przypadkiem (?) miał przy sobie kopie tych paskudnych SMS-ów? Ja bym tego ze sobą nie nosił. No, chyba, żeby ktoś się ze mną z góry umówił, że mnie o to zapyta...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

I teraz wiadomo kto wysyła córce PDT wulgaryzowane  esemesy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1423079

Stały, dzięki za wspałcie ale mam płośbę - ostłożniej mijaj Kalisz !

Pozdławiam.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1423080

dla zleceniodawcow likwidacji Polski, ostatni etap dobiega konca, trzeba goscia sie pozbyc. A zeby bylo to z dreszczykiem zaczynaja od coreczki, zeby wszyscy posikali toche w majty. Ale mi wyglada to raczej na wymysl samego rudego, takie tam bajeczki sensacyjki ze niby ktos chce jemu i jego rodzinie zrobic kuku.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1423087

Do córki Tuska esemesy wysyła ten (ta) kto zna jej numer. Wniosek? Niech Tuskowie szukają sprawcy wśród swojej rodziny, znajomych, ewentualnie - jesli takich mają - przyjaciół.

Pijarowcy platformiani gonią w piętkę skoro wpadli na taką wizerunkową mine.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1423114

Od takich spraw jest Policja, no chyba że demontaż państwa zaszedł tak daleko, że jest bezradna wobec wysyłacza smsów... Żałosne, premer chce litości...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1423116