Cudowne ruskie serwery...

Obrazek użytkownika maciej1965
Świat

Na Krymie wydarzył się cud! Cud nad urną z udziałem ruskich serwerów wyborczych. W referendum nad przyłączeniem Krymu do Rzeszy Rosyjskiej wzięło udział 123% mieszkańców Sewastopola. I to łącznie z oseskami!

Wobec takich nadprzyrodzonych mocy, Putin nie miał wyjścia i musiał anektować Krym.

Teraz ciekawe, czy przy pomocy tychże serwerów w wyborach do Parlamentu Europejskiego nie wybierzemy sobie Putina na Prezydenta Rzeczpospolitej, co stanowiło by podstawę do przywrócenia traktatów rozbiorowych i przyłączenia (oczywiście na wniosek Polaków) Polski do Rzeszy Rosyjskiej?

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:8)

Komentarze

Wiadomość która w jakiejś formie musiała dotrzeć do każdego:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/cud-nad-urna-w-sewastopolu-liczba-glosujacych-znacznie-przewyzszyla-liczbe/tmzmm
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Liczba-glosujacych-w-Sewastopolu-wyniosla-124-proc-obywateli,wid,16478715,wiadomosc.html?ticaid=112645
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114912,15621406,,,,795234.html
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/opinie/news-ukrainskie-media-w-sewastopolu-frekwencja-wyniosla-123-proc,nId,1359080#utm_medium=frame&utm_campaign=wyrzucenie_z_ramki&utm_source=www.wykop.pl
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/784584,ukraina-w-sewastopolu-w-referendum-glosowalo-124-proc-mieszkancow.htmldzz
http://www.tvp.info/14432647/cud-nad-urna-sewastopol-zaglosowal-na-124-proc
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cud-nad-urna-w-Sewastopolu-3083703.html

Wiadomość której źródłem jest PAP i IAR (!) i powołuje się na stronę blogera(!) z Ukrainy http://teh-nomad.livejournal.com/2007998.html (do której linku przezornie nie podają),
która ma zawierać protokół z wynikami komisji wyborczej, którego TAM NIE MA! (cyt. „Blogerzy zamieścili na swej stronie kopię protokołu komisji wyborczej”).

Ogólnie chodzi o to, że ów bloger na skutek wysłuchania w telewizji przewodniczącego komisji podającego wyniki niezakończonego głosowania policzył, że głosowało 474 137 osób na 383 tysiące osób, włączając w to nowonarodzone dzieci. Błąd w telewizji rzeczywiście padł i przewodniczący podał za pierwszym razem liczbę 1524563 a przy ponownej wypowiedzi pomylił się w jednej cyfrze i podał 124563.
To film z na który powołuje się strona: http://www.youtube.com/watch?v=hBf7-b3IyIA&feature=youtube_gdata .
W 3:39 już można się połapać ze podawane orientacyjne wyniki frekwencji nie odbiegają od ostatecznych.

Oficjalne wyniki wyborów są takie, że głosowało 274,101 (za 262,041, przeciw 9250). Na listach do głosowania było 306 tysięcy nazwisk:

http://en.wikipedia.org/wiki/Crimean_referendum,_2014 – Patrz: Final results from Sevastopol
http://en.itar-tass.com/world/723843
http://sevastopolis.com/news/6178.html
http://gigamir.net/news/kyiv/regions/pub679321
http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1052517

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Kazek

#420522

uczciwie i bezstronnie, a co za tym idzie anschluss Krymu przez Rosję jest całkowicie legalny?

W grafice skomentowałem rzeczywiście wiadomość madialną. Ale już sam sposób przeprowadzenia tego pseudoreferendum woła o pomstę do nieba. W zasadzie każdy mógł się dopisać do listy wyborczej w dowolnej komisji, niezależnie od obywatelstwa (pod warunkiem, że było rosyjskie). Znany jest przypadek rosyjskiej dziennikarki, która zagłosowała legitymując się rosyjskim paszportem! Innym przykładem jest wysoka frekwencja w rejonach zamieszkanych przez Tatarów, niezależna od tego, że w większości tych miejsc wogóle nie utworzono komisji referendalnych. Cała ta farsa przeprowadzana była w końcu pod lufami ruskich karabinów.

Sam piszesz, że bloger opierał się na cząsrtkowych wynikach podanych przed zakończeniem głosowania. Możliwe, że wtedy nikt jeszcze nie kontrolował informacji o frekwencji. Nie uważam ruskich za kretynów, tak więc po podliczeniu głosów musieli dojść do wniosku, że frekwencja 123% to co nieco za wiele. Co to za problem skorygować ją do rozsądnych wartości przed ogłoszeniem oficjalnych wyników? Przecież wiadomo, że referendum miało być wygrane przez secesjonistów, wiec fakty nie miały żadnego znaczenia. Co więcej, decyzje tzw. "parlamentu" Krymu o ogłoszeniu niepodległości wyprzedziły referendum w tej sprawie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

M-)

#420528

lepiej bedzie dla swita i biednych Rosjan ktorzy jak oglupieni Niemcy widza w Putasie swojego wybawce jedynego

slusznego kochanego FIRRERA.

Dzis usmialem sie jak Putin drwi z sankcji i kaze swoim oligarchom i noworyszom wydwac pieniedze w Rosji,

no coz zamienia langusty na bliny, a koniak na smogon przsiada sie na  TROJKE z mercedesow i zamiast papieru tolaletowego

zaczna uzywac Komsomolska Prawde, w ktora pozniej zawina machorke ktora wzbogacona smakowa prawie nie bedzie odbiegac od Marlboro.

 

Ciekawe jak dlugo zaczym ci co teraz mu bili na Krasnoj Plaszczadzce w Moskwie brawo i krzyczeli URRRAAA, wezma Putina powiesza jak Husajna?

Pamietam jak bylem w Moskwie i w GUMIE- to taki magazyn ze wszytkim po drugiej stronie mauzoleum Lenina uzywano liczydel w kasie kiedy to w Polsce juz byly kasy elektryczne.

Te liczydla w uzyciu kasjerek byly niezawodne, zawsze dzialaly nawet bez pradu i paiereowej tasmy, ktora kasjerka co jakis czas musi wymienic,jakie to ekologiczne przeciez.

Tak ze Rosjanie moze jeszce nie zapomnieli dawnych sierpowomlotowych wremeini kiedy wszyscy byli rowni no moze wykluczajac tych rowniejszych.

Rosja za paliwa  sprowadza wszytko co jest nazywane dobrami cywilzacyjnymi  ,a co od dawna Europejsczycy uzywali i produkowali.Czy rosjanie podporzadkuja sie Putinowi i zamiast

isc do toalety beda szli srac za stodole?

Zreszta tak dalej robi wiekszosc bo to co nam pokazuja to tylko Moskwa jest cywilizowana w ASoczi nie poytrafili nawet zamontowac porzadnie kibla czy deski sedesowej bo to widocznie byla

dla nich nowosc.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#420529

a prawda i tak jest taka, że Władziu robi co chce. Choćby frekwencja wyniosła 5000%, nikt by palcem nie kiwnął.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#420559

polskjezyczne no bo co Kzek moze cytowac on w nich siedzi po uszy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#420572

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pisze sie na niepoprawnych

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Kazek

#420581

o taki ściek jaki ty reprezentujesz my wszyscy razem choćbyśmy się nie wiem jak strali to tobie nie dorównamy. Spadaj dziadu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

lupo

#420632

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pisze sie na niepoprawnych

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Kazek

#420582