Ostatnia szansa red. Sobali

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Czytam sobie , co tam w kraju, i widze, ze Partia Milosci wziela sie do kochania na powaznie, zarty sie skonczyly.

Sobala wywalony ( na Czerskej biba- trzydniowka!!) , Wprost przejety przez sily przodujące w wyszkoleniu bojowym i politycznym w osobie niezawodnego na każdym etapie „niech nas pan ratuje” Lisa, film Stankiewicz ( zreszta nie ten, o który chodzi, tylko zupełnie inny, co jest już zupełnie surrealistyczne) wycofany z dystrybucji…..
Czytam wystapienie Sobali na wiecu, które to wystapienie spowodowalo jego zwolnienie i wszystko jasne, popełnil kilka oczywistych bledow.
"Bardzo proszę uwierzcie w to, że jest możliwe, żeby Polska była nasza, żeby Polska była dla nas, żeby Polska była dla naszych dzieci, takich dzieci, które śpiewały przed chwilą. (okrzyki i oklaski) Bardzo was proszę, uwierzcie w to, że możemy skończyć z tym łajdactwem, że możemy skończyć z tym kłamstwem (oklaski),że w wolnej Polsce, prawdziwie wolnej Polsce, to łajdak powinien się bać, a przyzwoity, normalny człowiek mieć możliwość, żeby wychować swoje dziecko i żeby mu bez trudu tłumaczyć, co to jest dobro, a co to jest zło. (okrzyki, oklaski) Bardzo proszę uwierzcie, że możemy tego dokonać. Dziękuję".
Nooo, po czyms takim oczywiscie, ze nalezy sie wywalenie i wilczy bilet. Wlasciwie tylko posada magazyniera w Tesco, wzorem Pawla Zyzaka bylaby odpowiednia, a i to nie wiadomo. Za takie zuchwale slowa???? Zapytajcie Olbrychskiego, on wszystko wytlumaczy, ze wolnosc slowa, owszem, owszem, ale jak sie Pani Ewie nalezy, czy panu Markowi, to co zrobic.

Ale nadzieja nie jest jeszcze chyba stracona. Prosta analiza popełnionych szkolnych bledow może jeszcze odwrocic karzace ramie sprawiedliwosci społecznej.

Proponuje, by Sobala wystąpił na wiecu wyborczym, tym razem slusznego kandydata i powiedział, co nastepuje:
"Bardzo proszę- nie wierzcie w to, ze Polska może być nasza, to nie jest już możliwe, Polska nie bedzie już dla nas! Mamy teraz zbliżenie z Niemcami i Rosja mocniejsze, niż w 1772, 1793, 1863, 1939 razem wzięte. Polska będzie dla tych , którzy to zrozumieli i to zrozumieli szybciej, niż inni. Na pewno nie dla tych dzieci , które śpiewały endeckie , faszystowskie, jątrzące piosenki .
(okrzyki i oklaski)
Bardzo was proszę, nie wierzcie w to, ze możemy skonczyc z łajdactwem, ze możemy skonczyc z kłamstwem, bo nie możemy. Moglismy w 1989, ale nie skończyliśmy, mogliśmy w 2005-7, ale nie daliśmy rady, teraz to kłamstwo i łajdactwo może skonczyc z nami, bo w zwartym szyku przewerbowalo się do nowych służb i jest chronione w zbiorze zastrzezonym.
(okrzyki i oklaski)
W wolnej Polsce to lajdak powinien się bac, owszem, ale to dopiero w wolnej Polsce, a na razie to my się boimy tego lajdaka, bo ma w reku wszystko, co tylko może i chce mieć, a jak jeszcze nie ma, to za chwile będzie mial. Przyzwoity, normalny człowiek powinien być wdzieczny temu lajdakowi, ze może u niego zarobic pare zlotych przy wycince drzew na wyciag, albo przy budowie Orlikow i ze może to wytłumaczyć swojemu dziecku, żeby nie mialo jakichs dysonansow poznawczych w swojej malej glowinie, bo po co. Bardzo proszę, uwierzcie, ze mimo to można bez wstrętu patrzec w lustro i w oczy swoim dzieciom. Wielu już potrafi, uwierzcie, ze i my możemy tego dokonac. Dziekuje!
(okrzyki, oklaski)"

Wierze, ze Zarzad wezmie pod uwage taka szczera, gleboka przemiane i nie pozostawi Nowego Czlowieka bez pomocy. Nie mozna z gory skreslac czlowieka tylko dlatego, ze ma jakies pokrecione, glupie i niesluszne poglady, kazdy moze sie poprawic!

http://seawolf.salon24.pl

Brak głosów

Komentarze

Sobala wywalony ( na Czerskej biba- trzydniowka!!)

... a gwiazdą TokFM , radiowej tuby 'GieW" był pewnie inny redaktor o tym samym nazwisku, prawda ?

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#61904