Ofensywa, czyli przeciążone zwieracze.

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Chlusnęło mi w twarz i nie była to, niestety, woda różana.

Tak, jak myślałem, po powrocie do kraju czekało mnie chluśnięcie przypominające sztorm o sile 11 w skali Beauforta. Chluśnięcie gnojówki, jadu i histerii. Jednak z odległości, gdy się leniwie przegląda wybrane artykuły w necie, nie odczuwa się, jak silna jest histeria antypisowska. Przerzucam sztaple zakupionych w czasie mojej nieobecności tygodników, rzucam okiem w telewizor, przeglądam Angorę w supermarkecie ( nie kupię tego g… co to, to nie) . I jedno sobie myślę- o, @#$@$!

Za każdym razem wracam do innego kraju, z którego wyjeżdżałem. Za każdym razem ONI posuwają się o krok dalej. Choć, co prawda, dalej, niż posunął się były członek PO Ryszard C. a Łodzi , mordując Marka Rosiaka i podrzynając gardło ( oj, przepraszam, jakie tam znowu „poderżnął”, ot, zranił ciężko dwa razy w gardło i wszystko, nie przesadzajmy, jak nam wyjaśnił Daukszewicz w Szkle Kontakowym) drugiemu działaczowi za to, JEDYNIE ZA TO i za nic innego, że należeli do PiS, posunąć się trudno. Odnoszę jednak wrażenie, że jednak indywidualne akty terroru wymierzone przeciwko opozycji zdają się już salonowym autorytetom nie wystarczać. To, co mnie uderza, to skoordynowane głosy tych wszystkich Kuczyńskich, Wołków, Bratkowskich, Paradowskich, Sadurskich, Niesiołowskich i tabunu innych pałkarzy- na miłosć Boską, róbcie coś, prokuraturo, policjo, ASBW, aresztuj ich, tych faszystów, co maja czelność demonstrować, chodzić z otwartym ogniem, stwarzając zagrożenie pożarowe! I to jakie zagrożenie! Podpalaja państwo!

Każdy pisowiec, jak widać, nosi na manifestację przynajmniej plecak zniczy, a najzajadlejsi, ekstrema, to i pewnie wózek – dwukółkę ciągną. No, bo owi celebryci z pełnymi gaciami z uporem powtarzaja rządową wersję o 7 tysiącach uczestników ( po cóż zatem te jeremiady, czemu się tak boją???) , po czym na tym samym wydechu mówią o 7 tonach wypalonych zniczy, którzy służby miejskie musiały uprzątać, zamiast za te pieniądze nakarmić bezdomne, kulawe dzieci, albo wybudować pół Orlika z toksyczna murawą. Ktoś obliczył , ze każdy uczestnik musiał w takim razie przytargać z piętnaście zniczy, bo przecież wypalony waży mniej, niż nowy. I to mimo, że Pani Bufetowa ( jak ją nazwano w PO, tak, nie gdzie indziej, właśnie w PO, nie sposób zgadnąć dlaczego ;-))) zakazała sprzedaży tych zniczy. Cóż za zajadłość! Ale i cóż za kondycja! Bo 7 ton to jest 7 tysięcy kilogramów, co wyjaśniam dla elektoratu Pana Prezydenta, a raczej Prezydęta Bul- Komorowskiego, oby żył wiecznie. Elektoratu, który, jak domniemywam, wybrał dysfunkcjonalnego intelektualnie kandydata na obraz i podobieństwo swoje.

Ci wszyscy celbryci, stali bywalcy prorządowych telewizji, autorytety od śpiewu, tańca, rysunku i sposobów mocowania kretyńskich kapelutków do łysej glacy ( klej cyjanoakrylowy? Zszywacz?), jakoś mi oni wszyscy przypominają mi skrzykniętych do pogromu zbirów z kijami, okrążających grupkę Żydów, żaden nie ma odwagi, resztki sumienia i przyzwoitości, wychowania sprawiają, ze nikt nie ma odwagi , ani śmiałości uderzyć pierwszy, więc zachęcają się nawzajem i zagrzewają, no, odwagi! Przecież te pisowskie kwiaty, te załgane tulipany są antysystemowe! Oni obrażają legalne władze!

Ciekawe, tu mam deja vu z PRL, pamiętam jeszcze, jako pacholę i student to podkreślanie – że władze są legalne, że przecież prezydent USA odwiedział i Papież i kanclerz i w ONZ mamy reprezentanta i w Unesco, więc takie podważanie i obelgi muszą zostać ukrócone przez odpowiednie organa i teraz też słyszę, że takie prowokacyjne oblegi wobec legalnych władz muszą być ukrócone przez odpowiednie organa. No i są – jeden dziennikarz leży pobity w szpitalu, drugi kibluje za filmowanie happeningu ( ZA FILMOWANIE HAPPENINGU!!! To już pełen PRL, za chwilę ktoś będzie siedział za strącenie czapki służbowej orzełkiem na dól)

Zaciekawił mnie komentarz, że Paradowska wrzeszczała i kwiczała w swojej audycji na wzmiankę o nikczemnych zapędach wdów smoleńskich, które miały czelność z wiertarkami podważać sojusze i naruszać, ŚRUBUJĄC!!! tablicę. Kliknąłem w link, co prawda tego akurat kwiku i śrubowania nie znalazłem, ale trafiłem na inna dyskusję tych ściskających nadludzkim wysiłkiem zwieracze geniuszy. Obśmiałem się nieźle, ot, choćby taki Wroński, cyngiel z Wyborczej nie może zrozumiec, jak to się dzieje że młodzi ludzie na Krakowskim Przedmieściu powtarzają zasłyszane w telewizji zbitki słowne, trzymaja zdjęcia antyrządowe i nikt nie reaguje! Zadumałem się, przedstawiciel gazety, która takie zbitki słowne przez dwadzieścia lat wbija i starym i młodym w głowy, czerpiąc z tego dumę i satysfakcję, z dumą i radością powtarza hasła „ Giertych do wora, wór do jeziora” (to z czasów, kiedy Giertych był czarnym ludem i najwieksza zbro0dnią PiS, teraz jest już spoko) teraz zaczyna tą ciekawą prawidłowośc zauważać w momencie, gdy to się obraca przeciwko niemu i jego dowództwu, to trochę tak, jakby stara, o znacznym stopniu zużycia lady z portowego baru w Hamburgu, która zaliczyła w swym długim i owocnym życiu marynarzy mogących obsadzić ze cztery, czy pięć konwojów do Murmańska w pełnym składzie osobowym, na starość nie mogła się nadziwić, że niektórzy ponoć uprawiają seks pozamałżeński i że to jest karygodne i że ona po prostu nie może tego zrozumieć, że odpowiednie służby nic z tym nie robią.

Najbardziej odjechał Stefan Bratkowski, czytam z autentycznym osłupieniem, facet chyba, wzorem senatora Piesiewicza przyjął aspirynę poprzez nozdrza. Aspirynka musiała być zanieczyszczona, bo zamiast euforii Bratkowski podążył w podróż w czwarty wymiar, w swiat koszmarów . Nałęcz widział zastępy pisowsko-kajzerowskie nad Marną, Bratkowski widzi trójgłowego smoka- Hitler, Mussolini, Kaczyński. Wszystko się zgadza. Kaczyński powiedział „Polsko, obudź się!” , no przecież to nic innego, niż hitleryzm. Pisowcy niosą pochodnie- no SS jak w morde strzelił! CBA stworzyli, no dokładnie , DOKŁADNIE jak Hitler!

Zresztą, oddajmy głos Bratkowskiemu, uwaga, trzymamy się foteli!

„Stąd prowokacje, pomówienia i najścia bojówek w kominiarkach (podobno z ABW)”

a gdzie tam z ABW, to Ziobro i Macierewicz byli ! Ale wróćmy do Bratkowskiego:

„na prywatne mieszkania, domy i miejsca pracy ludzi, których można było wezwać na przesłuchanie do prokuratury. Mamy prawo wnioskować, że chodziło w rzeczywistości o zastraszenie wszystkich.Jeśli zakładało się w obecności kamer telewizyjnych kajdanki ludziom, którzy cieszą się najwyższym w kraju poważaniem jako ratujący życie, czyli kardiochirurgom i neurochirurgom, to miało znaczyć, że dla tej władzy nie ma mocnych.”

No, tak, wobec tego jestem bezradny, być może pan Bratkowski z taką troską dba o immunitet lekarzy, bo jest pod ich opieką 24/7, a w każdym razie, jak widac z tego tekstu, jeśli nie jest, to na pewno powinien. I to nie kardiochirurgów.

Bo to nie koniec:

„Jak wódz niemieckich niezadowolonych z lat 30., upokorzonych Wersalem, obrażonych na elity, ludzie wodza miotają publicznie – a bezkarnie – obelgi pod adresem legalnie wybranych władz państwa, nie mówiąc już o kalumniach wobec przeciwników.”

I , teraz uwaga, pełen odjazd!

Czy 10 kwietnia miał być okazją do swoistego marszu na Warszawę, jak Mussoliniego „marsz na Rzym", tyle że autokarami?

I znowu leitmotive-

„Wśród powszechnego zakłopotania - ku mojemu zaskoczeniu - prokuratury milczą, jakby niczego nie zauważały. Wszystko wolno?”

Konkurencja w klubie Szalonych Starców- Dementów PO jest ostra, ale tym histerycznym, psychodelicznym tekstem Pan Bratkowski wysunął się na prowadzenie o kilka długości. Odebrać mu koszulkę lidera będzie niełatwo. Ale peleton truchta za nim. Kampania jest zorganizowana, skoordynowana, zorkiestrowana. Bezlitosna, prowadzona z zimną krwią.

W innym tekście poseł Halicki grozi brunatno- czerwoną koalicją. Święte słowa, ja tez myślę , że to nam grozi, tyle, że brunatny kolor oznacza w tej koalicji Platformę Obywatelską. Pojadę Bratkowskim, a co! - mordowali przeciwników politycznych, jak SS ( Rosiak!), propagowali sport jak III Rzesza?( Orliki!) ? Monopolizowali media, jak Goebbels ( odpolitycznione media publiczne, histeryczna poparcie TVN i Wyborczej)? Budowali autostrady? No, może nie budowali, ale mówili o tym? Wszystko się zgadza, tylko czeka na swojego Bratkowskiego, by to opisał.

Czy czeka nas kolejny mord, jako produkt uboczny tej kampanii rozhustywania emocji wobec opozycji? Kto będzie zań odpowiedzialny? Pytam retorycznie, bo, oczywiście, wiem, wszyscy wiemy- Jarosław Kaczyński.

http://seawolf.nowyekran.pl/

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/users/seawolf/

http://seawolf.salon24.pl/

Brak głosów

Komentarze

jak dobrze pójdzie, to za 2-3 tygodnie zbiorę. Albo i nie, są przecież granice odporności. Wilka pozdrawiam oczywiście
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#153906

za swoje świetne teksty zostaniesz aresztowany przez tą bandę w 1 kolejności, ale póki co to pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#153907

Popielniczkę i dwa razy to samo co pali Bratkowski. Też bym chciał mieć taki odlot jaki mają te autorytety z szatana łaski. Brednie jak nie przymierzając brednie rusofilskich ścier z forum militarium.net (nicki: Grzegorz,rpg7 i Vanisher), jak czytam pierdoły jakie wypisują to dostaję zajadów ze śmiechu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#153911

...muszą jeszcze ogłosić dwudniowe wybory. Wtedy będą już mogli stawiać pomniki Pękali, Pietruszkii umęczonego Chrostowskiego. Pewnie też będzie też Pomnik Maleszki-Ketmana. Bufetowa się nie sprzeciwi (na 100%)

Vote up!
0
Vote down!
0
#153913

będą 2 dniowe wybory , banda mordy od koryta nie oderwie

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#153914

ART73WAWA Bardzo sobie cenię Pana teksty w większości!(doceniam pracę)-ale już po raz drugi dzisiaj zgłaszam konkurs na hasła,które pozwolą Lemingom wyjść z tego zaczadzenia z godnością!-wiem o czym mówię!-jest Pan Autorem cenionym-dlatego pozwalam sobie,żeby pan tę ideę rozpropagował-trzeba być empatycznym!-Ich grzechem jest to,że czytali nie te gazety i oglądali nie te telewizje-ale zbliżają się Święta Wielkanocne-Pomóżmy Im!-Wyciągnijmy do Nich Rękę!-dajmy Im krótkie chwyty erystyczne,które pozwolą Im wyjść z tego"Obciachu" z godnością!

Vote up!
0
Vote down!
0

ART73WAWA

#153929

Bratkowski, no, odjechał po całości.
Nie wiem jednak czy dotarło to do Ciebie ale te same fantazje erotyczne snuje niejaka Flis-Kuczyńska w Rzepie.
O co chodzi ?
Zbiorowa halucynacja ?
Ta sama partia zatrutych psychotropami leków ?
Ten sam szaman ?
A może co innego ? Może wynik ostatnich sondaży wywołał w pewnych kręgach strach ? Co też ci ludzie muszą mieć na sumieniu, że w jednym momencie, jak za jednym ruchem laski tamburmajora zaczynają nadawać tą samą audycję ?
Boję się nawet snuć przypuszczenia.

Porównanie GW do kur..., ekhm, kurtyzany przodowniczki pracy pierwsza klasa ; ) - spłakałem się ze śmiechu ; ))))

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#153946

... Wy wszyscy ludzie z tym biednym faszyzmem?

JAKI FASZYZM mógły być gorszy od tego proseowieckiego syfa, tej targowicy, tego zaprzaństwa, tego chamstwa? Jeśli Waszym zdaniem jeszcze nie TEN, no to poczekajcie z pół roku - zobaczycie więcej.

A jeśli macie na myśli NAZIZM, to mówcie, do kurwy nędzy "NAZIZM", a nie bełkoczcie za Kominternem jak za panią matką o "faszyźmie"!

"Faszyzm" zawsze był i zawsze będzie określeniem lewizny na NIEPOZBAWIONĄ ZĘBÓW PRAWICĘ - czy tego nie rozumiecie?

Czemu im dajecie do łapy bat na własny grzbiet? Naprawdę sądzicie, że mówienie o "faszyźmie" w odniesieniu do ich totalitarnych i chamskich zagrań to taki genialny pomysł? Bo tak robi Wielki Korwin? Wielki Korwin to dureń, albo znacznie gorzej!

Nie uda Wam się wygrać z totalitarną lewizną w przerzucaniu się epitetem "faszyzm", więc przestańcie się głupio starać, bo to nie ma sensu. IM MNIEJ POWIEMY O "FASZYŹMIE", TYM LEPIEJ!

To na pewno nie wystarczy, żeby wysłać to bractwo (oby żyło wiecznie, choć niekoniecznie) tam, gdzie jego miejsce, ale skoro nie mamy wielu innych możliwości, to chociaż nie kopmy się sami bez przerwy w jaja. Zawszeć jakiś początek.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#153960

Skoro platformizm to hitleryzm w prawie czystej postaci, to jak byś, Autorze obstawił wynik " nocy długich noży ".
A co, skoro analogie to analogie.

Vote up!
0
Vote down!
0

mirek603

#154149