Nowa kupa w sądzie

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

O Kupie z TVN słyszeli chyba wszyscy. http://chlodnyzolw.salon24.pl/60139,kupa-w-tvn

"Wiodąca telewizja w Polsce" wyemitowała program, w którym "młodziankowie w średnim wieku" umieszczali miniatury biało-czerwonych flag w atrapach psich kup. TVN miała za to zapłacić prawie pół miliona złotych kary.
---------------------------------------------------

Nie zapłaci. W sądzie znów pojawiła się kupa.

Telewizja TVN nie znieważyła symbolu narodowego poprzez wkładanie miniatur polskich flag w atrapy psich kup - orzekł stołeczny sąd gospodarczy. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sad-TVN-nie-zniewazyl-polskiej-flagi,wid,11432693,wiadomosc.html
---------------------------------------------------

Ewentualni naśladowcy TVN mają jasne wytyczne. Polska flaga w kupie? W porządku!

A co bedzie jeśli pojawią się jacyś grubsi prowokatorzy? Tacy, którzy spróbują eksperymentu z innymi flagami... Wtedy może być gorzej!

Sąd nie podał zestawu państw, których flagi przez umieszczenie w psich odchodach, zostały by znieważone.

Brak głosów

Komentarze

oszołom z Ciemnogrodu

byłby to bardzo ciekawy eksperyment prawny. Czy w Polsce można wtykać w psie łajno tylko polskie flagi, czy flagi innych krajów również. Stawiam dolary przeciw orzechom, że jak flaga z gwiazdą Dawida znajdzie się w psim łajnie to będzie to przejaw tradycyjnego polskiego antysemityzmu wyssanego z mlekiem matki.

Vote up!
0
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#29500

Po ostatnich orzeczeniach widać że w sądach zaczyna panować taki "trynd" Sędziowie na siłę chcą być poprawni politycznie. A nuż ktoś zaprosi do jakiejś audycji , pojawi się nazwisko w prasie - to już jest coś !

hobo

Vote up!
0
Vote down!
0

hobo

#29502

A może nowy happening, proponuję w gównianych atrapach, a może nawet w naturalnych kupach ( nieograniczona dostępność i koszty ZERO) umieścić kartoniki z nazwiskami sędziów orzekających w tej sprawie
faxe

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#29562