Kiedyś "życzył jak najgorzej", teraz już tylko ogłupia...

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Były minister, bloger Waldemar Kuczyński robi postępy. Tak przynajmniej wnioskuję z treści jego dwóch notek. Pierwszą przeczytałem już w 2006 roku. Krótko po utworzeniu rządu przez PIS. Zionął wtedy tolerancją spotykaną tylko u ludzi związanych z Gazetą Wyborczą...

"Życzę porażek na wszystkich frontach, bo każde zwycięstwo tego Układu to porażka Polski i zagrożenie dla wolności. Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie chwasta zwanego IV RP."

----------
Druga notka nie miała już dawnego ognia. Ot, zwykła, trochę niegramotna próba pasterzowania najmniej lotnym czytelnikom podana w tomacie "Amber Gold". ("Nic się nie stało, lemingi nic się nie stało...) Fragment poniżej:

"Parę tysięcy jeleni, raczej dzianych, niż biedaków, raczej chciwych niż naiwnych, dało się nabrać obrotnemu młodziakowi i …Polska się wali! Generatory histerii ruszyły pełną parą. Po raz nie wiadomo który". (...) Określenie państwo zwiodło jest puste, to slogan dla leniwych, albo dla awanturników, bo jedyny wniosek, jaki z niego wynika brzmi likwidujemy to państwo i budujemy nowe".

-----------
Tak, tak. Jest postęp! W pierwszej notce zaskakująco szczera, skondensowana "tolerancja". W drugiej już trochę mącenia wody... Na najbardziej zagubione lemingi mogłoby wystarczyć! Specjalnie dla nich krótki komentarz.

Drogi Lemingu, zastanów się :)
Obrotne młodziaki? Histeria? Brak afer?
Czyli... Nie było afery FOZZ? Nie było afery paliwowej? Nie było afery alkoholowej? Nie było afery, hazardowej, gruntowej, kantorowej, ART-B, Amber Gold...?
Nie było żadnych afer, były za to drobne nieprawidłowości spowodowane sprytem nieletnich przestępców...? Drobnych złodziejaszków, przemytników, wychowawców z domu dziecka, muzyków bez kapitału? Jacyś mali kieszonkowi złodziejaszkowie okradali nas na biliony???
Nie wierz w to!

Młodzi, biedni, niezależni idealiści, oszuści, terroryści robią nagłe kariery. Bez grosza przy duszy zakładają kantory, linie lotnicze, dostają koncesje telewizyjne. Nagle a niespodziewanie robią w trąbę prokuratorów, sędziów, policję, polityków, media, służby specjalne, wywiady największych mocarstw...?
Nie!

Drogi Lemingu,
gdy tylko zastanowisz się, dojdziesz do wniosków przeciwnych niż bloger Kuczyński.

Nie dość, że doszło do tych zdumiewających afer, to są one najlepszym dowodem SKUTECZNOŚCI państwa i jego funkcjonariuszy. Bez ich mrówczej pracy - jak mawiają chłopi spod Białegostoku - "niczego by nie było".

Państwo nie zawiodło. Państwo działało z premedytacją.
Podobnie jak próbujący Tobą manipulować minister-bloger.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Od przekształceń własnościowych? No to już dla mnie wszystko jasne. On wie czego się ma bać, choć ja tego nie wiem. Ale mu serdecznie życzę - niech się boi. Ad mortem defecatam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286244

był ministrem przekształceń w rządzie Mazowieckiego. Takich stanowisk bez zasług się nie obejmuje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286265

"jedyny wniosek, jaki z niego wynika brzmi likwidujemy to państwo i budujemy nowe" jest calkiem sensowny. Co prawda gościu zaopatrzył ten wnosek wcześniej w cały bagaż plwocin, ale wyszło na nasze ;)

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286252

kiedy najprawdopodobniej był to jego żarcik.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286266

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286258

Morda nie nasza. 

Raczej "naszego" saloniarstwa.

I ideowe zaplecze Aaaadama M., demiurga tego TOWARZYCHA ;)

pozdro.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#286264

a przy tym pamiętając o jego dokonaniach.... dla uczciwosci przyznaj... urok robi wrażenie jego największej zalety

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286267

racja
czrująca menszczyzna

pzdr

ps.żółwiu a gdzie ten Bogdan, bankowy Bogdan?

Warto przypomnieć dowcip, który wtedy krążył:

Minęło 30 lat. Przyszła pora na wypłaty pierwszych emerytur. Ale okazało się, że emerytury nie wpływają. Emeryci postanowali zebrać się i pójść do Bogdana, który jest obecnie członkiem Rady Nadzorczej OFE. Bogdan mieszka w ładnym domu z basenem i ogrodem. Przed domem stoją 2 luksusowe samochody.

Tłum emerytów podchodzi pod dom i woła "Bogdan! Bogdan! Gdzie są nasze emerytury?!"

Bogdan wychodzi na balkon swojego pięknego domu i odpowiada krótko:

http://terryasic.salon24.pl/291008,bogdan-mowi-bankowy

"Bogdan mówi SPIER....AĆ !"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286326

i wszyscy mówią to samo.
Przypomnę.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286334

Pamiętam go sprzed wielu lat - przy jakiejś okazji. Starszy cokolwiek ode mnie, ale skromny, niepozorny, drobnego wzrostu, mocno utykający. Kto by pomyślał, co za kreatura się z niego zrobi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286313

Athina

kto tę mordę tu wkleił?????? Kryśka ! uch....... toć wiemy  kto to Kuczyński Waldemar, wiemy jakie rzygowiny jest zdolny z siebie wydalić.. Krysko na litośc pańską , czy jeszcze tę obrzydliwa facjatę musimy oglądać? brrrrrrr przysłowie mówi strzeż się tego , którego Pan Bóg naznaczył, no naznaczył - miec taka mordę, ostatnio już NK została "uraczona " morda niejakiego Osieckiego , którą porównałam do gatuku gryzoni , ale zostałam zrugana ,przez dyskutantów bo gryzoń ten nie zasłużył sobie na to ,żeby go do jakiegoś zaprzańca z pustym łbem porównywać, więc podwijajac ogon pod siebie tego pyska będącego własnością WK nie porownam już do żadnej znanej mi fauny ... pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#286336

nie podoba ci sie t facjata
przeca to mundra morda
starego PZPRowca

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286339

stanowiska ministra przekształceń własnościowych nie może otrzymać zawodnik bez kwalifikacji i zasług.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286335

zasłużony PZPRowiec, to styka

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286341

gość z drogi

więc zmienia je niczym......:)

podobno mają na niego coś w IPN -nie ,więc ze strachu pluje jadem i kąsa.....

ze też tacy nie mają lustra....

poranne pozdrowienia Żólwiu ,

pozdrowienia dla WSZYSTKICH tu czytających i piszących...:)

dziesiątka Żółwiowa :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#286397