Czy Donald Tusk ma jeszcze szansę?

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Platforma Obywatelska nie jest już "partią miłości".

Ten rozdział w historii partii definitywnie zamknął były wicepremier, szef klubu parlamentarnego PO, Grzegorz Schetyna, który w wywiadzie dla dziennika "Polska" przyznał, że w jego partii "skończyło się wspólne robienie polityki emocjonalnej opartej na bliskich, osobistych relacjach".

- Pamiętam, jak byłem na koncercie U2 w Chorzowie. Dowiedziałem się, że członkowie zespołu przyjeżdżają na koncert, praktycznie każdy z innej strony świata. Spotykają się dopiero w hotelu przed samym występem. Przyjeżdżają osobno, podają sobie ręce, grają wielki koncert, są wielkim zespołem i wyjeżdżają- mówił o zmianach w PO Schetyna.

-----------------------------------------

Sytuacja wewnątrz rządzącej partii stała się bardzo ciekawa
. Nie wszyscy partyjni koledzy uważają premiera za geniusza, nie wszyscy pochwalają jego rządowe porządki, wreszcie nie wszyscy uważają go za najlepszego kandydata do stanowiska prezydenta!

- Pewne jest jednak to, że to Donald Tusk będzie startował na prezydenta, nad czym ubolewam - zamartwiał się, chyba szczerze, "tajny" stronnik innego z trzech tenorów PO , poseł Janusz Palikot.

-----------------------------------------

Medialny grunt jest już przygotowany na wielki powrót Andrzeja Olechowskiego do czynnej polityki. Sam główny bohater tych zabiegów zjawił się w telewizji na zaproszenie Moniki Olejnik, której zwierzył się, że "aż się podniósł" słuchając przechwałek Donalda Tuska.

Wkrótce najprawdopodobniej okaże się, że w belwederskim castingu, oprócz prezydenta i premiera, weźmie udział także znacznie większy zawodnik. Dlaczego na oficjalny komunikat mamy czekać aż do 21 grudnia? Czemu Tenor zwleka?

- Na pewno będę chciał zasięgnąć zdania prezydenta Wałęsy, prezydenta Kwaśniewskiego i osób, których uważam za swoich mentorów - skromnie stwierdził Olechowski.

zdjęcie

Trzech na jednego? Czy Donald Tusk ma jeszcze szansę?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#37448