Zaproszenie

Obrazek użytkownika Andrzej.A

Na 11 listopada, rocznicę odzyskania niepodległości środowiska związane z GW zapraszają do Warszawy lewackie bojówki z Niemiec (http://narodowcy.net/anarchisci-wzywaja-niemcow-na-pomoc/2011/10/14/).W zeszłym roku nie byli sobie w stanie poradzić z zablokowaniem Marszu Niepodległości. Słynne gwizdki Blumsztaina nie zadziałały - było ich za mało.W tym roku pierwsza próba pociągnięcia za sobą większej ilości chętnych również nie okazała się imponująca - śmieszny występ "oburzonych" z udziałem Kalisza w złotym jaguarze i aborcjonistki Nowickiej nie zebrał jak się spodziewano zbyt dużej liczby chętnych. Kilkadziesiąt dzieciaków z płatnego (i to słono) liceum, to trochę mało, żeby przeciwstawić się kilkutysięcznemu zgromadzeniu.Należy nadmienić, że HGW wydała zgodę na tę kontrmanifestację, co jest jednak wydarzeniem kuriozalnym.Rytualne pokrzykiwania w GW i innych mediach o tym, że oto będą manifestować faszyści, że rasizm, ksenofobia i oczywiście antysemityzm są już normą, która na uczestnikach Marszu Niepodległości nie robi żadnego wrażenia. Nie robi również wrażenia na większości ludzi w Polsce. Gdyż jest to jawne powtórzenie frazeologii stosowanej przez Moskwę wobec II RP, jak również przez władze komunistyczne wobec walczących o niepodległość po 1945 roku. Po raz pierwszy jednak sięgnięto jednak do wezwania fizycznych sił zewnętrznych. A to już jest jednak zupełnie nowa jakość w naszym życiu społeczno - politycznym.Niemieccy bojówkarze będą walczyć na ulicach Warszawy z Polskimi Patriotami - wydaje mi się, że ostatni raz coś takiego miało miejsce w czasie Powstania Warszawskiego w 1944 roku.Ceterum censeo Moskwa delendam esseAndrzej.A

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dopisek 1
Właściwie to należy się dziwić, że nie zaproszono równocześnie żadnych tego typu formacji z Rosji. Wtedy sprawa byłaby czytelna i czysta nawet dla największych kretynów i wyznawców teorii o końcu historii.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#193767

Mix

będą prowokacje nakierowane na niemieckich ,,turystów ,,
by całą winę zwalić na uczestników Marszu Niepodległości.

Potem pan pierwszy wygłosi przemówienie

Nie może być tak że bandy chuliganów atakują brutalnie
naszych przyjaciół z Niemiec.
Jesteśmy w Unii Europejskiej i nie przystoi by zgraja młodych bandytów mieniąca się patriotami
,,powyrywała z dupy nogi niemieckim pseudo -turystom.,,
Uwierzcie ja się na tym naprawdę znam.

A tak by pasowało szczęśliwe zakończenie a tu Nic

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Mix

#193852

Najważniejsze dla Polaków to wysoka frekwencja i ignorowanie lewackiej swołoczy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193863

Przeżyliśmy. Co więcej, Cejrowski zabrał im ciemnogród i uczynił Ciemnogrodem - powodem do dumy, bo świadczącym o życiu zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i tradycją. Jednak faszyzm jest pojęciem pejoratywnym. Nikomu nie można pozwolić nazywać polskich patriotów faszystami. To porównanie to szydzenie z naszej historii. To policzek dla każdego mieszkańca tej ziemi. Szczególnie, jeśli do takiej akcji zaprasza się Niemców, potomków nazistów (nie mylić z faszystami), która to ideologia z faszyzmu przejęła głównie marionetkową obrzędowość.

Na pocieszenie zamieszczam komentarz rysunkowy:

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#193869