Spełnienie

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Historia

Ostatnimi czasy wszyscy ci, którzy z pozycji "prawicowych" krytykowali stanowisko Rzeczypospolitej z okresu poprzedzającego wybuch II Wojny Światowej powinni odczuwać satysfakcję.
Dostali wsparcie, wprawdzie z dosyć nieoczekiwanej strony i w sposób zaiste dziwaczny ale zawsze, wsparcie to wsparcie.
Oficjalne stanowisko Rosji, historyków związanych z rządem oraz wielu innych organizacji, instytucji i "osób prywatnych" mówi jednym głosem.
To Polska i niezrozumiały upór Polaków był główną przyczyną wybuchu II WŚ. To Polska pierwsza sprzymierzyła się z Niemcami Hitlera i tym samym nie pozostawiła "miłującemu pokój Związkowi Radzieckiemu" wyboru, zmuszając "miłujący pokój Związek Radziecki" do zawarcia paktu zwanego "paktem Ribentrop - Mołotow" (zapominają cwaniaczkowie o traktacie z Rapallo). Nie było oczywiście żadnych tajnych aneksów do owego paktu, a kto jest innego zdania ten jest zwykłym faszystą i podrzegaczem wojennym.
To Polska nie zgadzając się na wejście wojsk "miłującego pokój ZSRR" w swoje terytorium w celu odparcia Niemieckej agresji jest w związku z tym odpowiedzialna za wybuch II WŚ i Holocaust w szczególności.

Dobrze się czujecie Wy wszyscy, którzy od wielu lat głosicie na blogach podobne tezy. Tezy o tym, że trzeba było razem z Niemcami iść na Moskwę, tezy o tym, że stanowisko które przedstwił minister Beck w swoim sławnym wystąpieniu w sejmie było głupotą.
Właśnie dostaliście wsparcie dla swoich poglądów, jednakże ze strony, z której chyba się czegoś takiego nie spodziewaliście.

Jest tylko jedna rzecz moim zdaniem, która zarówno Niemca jak i Ruskiego powstrzymuje przed wkroczeniem nad Wisłę z całym potencjałem. Tym czymś są te głosy z internetu, które mówią, że jeżeli tu wlazł by jakiś obcy wojak to nawet z zardzewiałymi kozikami będzie się ich ścigać i rżnąć. Tych głosów jest stosunkowo niewiele, ale jak w każdym społeczeństwie herosów jest może 5%, tyle samo jest kanalii a reszta pójdzie za tymi, którzy uzyskają przewagę.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Po co by tu Niemcy mieli przysyłać wojska? Żeby rujnowały majątek i zabijały niewolników, których sobie kupili?

Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#29077

nie tylko ekonomia rządzi światem. Są jeszcze bezwzględne interesy geopolityczne. A pewne jest to, że Niemcy i Rosja od tysiąca lat się tutaj pchają niezależnie od panującego modelu ekonomicznego.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#29081

Nasi przywódcy sprzedali Polskę, zresztą większość Polaków to popiera, być może jak by się ktoś tu burzył to może by Niemcy tu jakieś wojska przysłali, ale ja nie widzę żeby się na to zanosiło.

Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#29094