Kolejna próba

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Trumna z ciałem zmarłego Tadeusza Mazowieckiego ma zostać w dniu dzisiejszym wystawiona w kaplicy Pałacu Prezydenckiego.
Ci którzy chcą oddać hołd zmarłemu będą mogli przyjść i się pokłonić.

Jest to według mnie kolejna próba unieważnienia tych tłumów, które pojawiły się na Krakowskim Przedmieściu po 10-04-2010.

To się nie uda i to jest według mnie oczywiste.
Bo któż może przyjść i pochylić się nad zmarłym Tadeuszem Mazowiecki, firma Agora in gremio, ale już z ITI/TVN to raczej pojedyncze jednostki, a nie pełen skład.
Nie będzie kilometrowej kolejki przed wejściem do pałacu, chociaż oczywiście w mediach mogą chcieć pokazać jak wielkim szacunkiem cieszył się zmarły.
Nie da się zarządzić szacunku dla zmarłego, choćby nie wiem kim był.
Albo ludzie z własnej nieprzymuszonej woli przyjdą albo mają dana osobę w głębokim poważaniu.
Ciekawe, czy będą próby montowania materiałów filmowych z 2010 i pokazywania ich jako migawki z dnia dzisiejszego?

Nie będzie natomiast tej szydery, którą zorganizowano zupełnie świadomie w kontrze do szacunku jaki wzbudzał wśród ludzi Lech Kaczyński.
Nie będzie bo po prostu to jest inna kultura.
Nie pluje się na zmarłego, chociaż się go nie lubiło, czy wręcz uważało za przeciwnika i osobę szkodliwą. Gdyby jednak takie zachowania miały miejsce, to należy takich ludzi dokładnie obfotografować i bez żadnych dodatkowych dowodów uznać za prowokatorów - jak słynnego Andrzejka z Krakowskiego Przedmieścia, który najpierw był taki bojowy, by potem zagrać w klipie "Oni pójdą na wybory, a Ty?", czy też był widziany w towarzystwie człowieka z własnym sobowtórem w ręku.

This world is totally fugazi
Andrzej.A

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://wiadomosci.wp.pl/gid,16136619,kat,1342,title,Tlumy-zegnaja-T-Mazowieckiego,galeria.html

podaję link do zdjęć i propagandowego tekstu jakiegoś wupeka, który swoje wypociny okrasił tytułem "tłumy żegnają T. Mazowieckiego".
Zmarłego polityka nie mnie osądzać - osądy zostawiam Bogu, ale robić na jego śmierci polityczną hucpę jak to te "tłumy" walą aby pożegnać wielkiego męża stanu, to jest kolejne obłudne draństwo. Zresztą zobaczcie - kto te "tłumy " robi - Bronek i Kopaczka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#388380

oglądając zdjęcia, uparcie nasuwają mi się sceny z "Misia". Te z wydawaniem paszportu.

Po namyśle już wiem.
Prywatna sprawa, której - za pomocą koneksji - nadano rangę na skalę sprawy państwowej. Sztuczna pompa, wielka sala i te tłumy...
Jest za to "Miś" ze swoją protegowaną, dwa karzełki udające dzieci i urzędnicy. Razem jakieś cztery osoby personelu.

Prawda, że podobnie?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#388392