Garść prawdziwych informacji…

Obrazek użytkownika SZUAN
Kraj

Stanisław August Komorowski na obiedzie poniedziałkowym przyjął gości objętych cenzusem członków Biura  Obrony Władzy . Po nieudanej wczorajszej kolacji u Franciszka Ksawerego Tuskowskiego i wypowiedziami Szczęsnego Sikorskiego była to udana okazja, by powiedzieć do mediów tak wiele jednocześnie  nic nie mówiąc. Niestety nie mógł przybyć ciągle chory na wezwania sądowe Marszałek Seweryn Brajuzelski . Nieobecnego Ponińskiego- Millera zaproszono na jutro, na dojadanie resztek – musi tylko przynieść swój widelec. Niestety nie udało się pośmiać z szefa opozycji ,bo zaproszenie na  obiad tradycyjnie olał, a jego przedstawiciela nie wpuszczono, bo jako  zbyt poważnie nastawiony na rozmowy popsułby rozrywkę. Potwierdziło się zatem jeszcze raz , że dobrego smaku, wyczucia chwili, obycia ,  kultury i zdolności przywódczych naszemu krulowi  odmówić nie można !

Prokuratura ogłosiła, że nie będzie „sprawy taśmowej z Dolnego Śląska”. Podane jako przyczyny odmowy działań argumenty uspokoiły ogół obywateli – afery nie było, nie ma i nie będzie !. Wtajemniczeni dodają tylko, że prawdziwym powodem jest wysłanie trefnych nagrań na badania fonoskopijne, gdzie uległy niechcący skasowaniu. Do wyjaśnienia pozostaje, kto je do tej  samokasacji zmusił.

Znowu głośno o Tęczy z Pl. Zbawiciela – chcą ją na Ursynów przenieść ! A po co ? Proponuję kompromis - w łuku tęczy postawić krzyż. Ciekawe jak zareagują, jak im pedalską Tęczę przerobić na powrót jako symbol chrześcijański ? Przecież Tęczy przecież to nie zaszkodzi, nic jej  urody nie ujmie i zapewne o 10000% zmniejszy ryzyko podpalenia. To co, zgoda ??

Bukmacherzy obstawiają, do jakiego kraju południowej półkuli wybiera się z wizyta w najbliższych dniach Premier Donald. Wszystko to przez opublikowany dzisiaj news – „W ciągu najbliższych dni nastąpi przebiegunowanie Słońca. Odliczanie już trwa ! Z jednej strony naukowcy uspokajają nas, że nic złego nam nie grozi; z drugiej, z coraz większą uwagą spoglądają w kierunku naszej dziennej gwiazdy oraz na aparaturę monitorującą zachodzące tam zmiany.”

Co do reakcji ministra Sikorskiego - rozumiem jej cel, nie zachwycam się jej formą - takPremier skomentował sobotnią wizytę ministra w prywatnej toalecie Premiera podczas narady w siedzibie rządu.

Brak głosów

Komentarze

Brawo, zasłużona dycha.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394274

Masz i moją dychę.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394288

"„W ciągu najbliższych dni nastąpi przebiegunowanie Słońca. Odliczanie już trwa ! Z jednej strony naukowcy uspokajają nas, że nic złego nam nie grozi; z drugiej, z coraz większą uwagą spoglądają w kierunku naszej dziennej gwiazdy oraz na aparaturę monitorującą zachodzące tam zmiany.”"

Nadwołny astłolog Płemieła Donalda z Tołontowa Gułnego na wszelki wypadek przygotował 3 wałianty hołoskopu :
1. na wypadek gdyby naukowcy się pomylili i nie nam, a my
2. na wypadek gdyby dzienna gwiazda wzięła i zaćmiła słońce
3. na wypadek gdyby aparatura monitorująca powiedziała, że pieł.... i nie bawi się więcej, zabiera klocki i idzie na piwo.

Wariant I - nie ma tego złego co by na dobłe nie wyszło, efekt szklanki soku brzozowego na czczo z łana łozbije czałne chmuły w dłobny MAK, poza tym szełyf już idzie wiadomo po kogo.
Wariant II - spaceł w brzozowym lasku spławi, że zaćmienie nie będzie tym czym jest tak jak sowy nie są tym czym są.
Wariant III - nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze jest w odwodzie łuski sełweł.

Pozdławiam uchachana.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#394291

Szuanie, dzięki, wreszcie garść konkretnych wiadomości. Dodać by jeszcze warto, że sejm nasz obradować ma właśnie dzisiaj o wprowadzeniu przymusowej opłaty z OFE na zmianę - też przymusową - płci.
Contesso, piękne uzupełnienie.
Przy okazji, mała refleksja: utarło się transkrybować Tuska premiera jako "płemieła", ale to brzmi jak HGW. Tuskowi bardziej pasuje "phremiehr".
Składam uszanowanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394368

mówią "krul" w pewnym, autochtonicznym narzeczu w POlsce? Mówią tam "kroll". Też pasuje do Stanisława Augusta Komorowskiego, czyż nie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#394295

W punkt.


-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394301

Z pozdrowieniami i uznaniem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394315

Gdybym miał być ojcem chrzestnym Sikorskiego to raczej optowałbym za imieniem Nieszczęsny. Szczęsny brzmi zbyt poważnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394318

Też jestem za tym by śmiechem ich brać.
A są coraz bardziej śmieszni.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#394329