Pachołek bufetowej

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Na otwartej niespełna półtora roku temu trasie mostu Północnego wybrzusza i kruszy się asfalt, a jego podbudowa sprawia wrażenie całkowicie stopionej. - Wygląda tak, jakby wszystko płynęło - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Drogowcy zapewniają, że jezdnia zostanie naprawiona w ramach gwarancji.

Problem pojawił się na jezdni od strony Białołęki w kierunku Bielan.

- Na środkowym pasie nad ul. Myśliborską, wybrzuszył się asfalt. Bąble, które powstały, popękały. Teraz asfalt odchodzi dużymi płatami, które można spokojnie oderwać ręką. Pod spodem wszystko jest płynne. Wygląda jakby pod asfaltem płynęła rzeka - mówi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl i dodaje, że sytuacja jest na tyle poważna, że drogowcy najprawdopodobniej będą musieli zamknąć pas i ułożyć nawierzchnię od nowa.

- Ciągle się odnawia - alarmuje na warszawa@tvn.pl Luiza, a inny internauta przesyła zdjęcia zdemolowanego krawężnika na tej samej przeprawie.

Problem jest na środkowym pasie w stronę Białołęki, za przystankiem autobusowym.

- Ten asfalt jest dopiero co położony. Ile wytrzyma jeszcze ten badziew, jak już się asfalt kruszy? - pyta w mailu na warszawa@tvn.pl nasza czytelniczka.

- Kierowcy omijają dziurę. Nie powoduje ona większych utrudnień w ruchu - zaznacza Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl, który był na miejscu.

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,kruszy-sie-asfalt-na-trasie-nowego-mostu-odchodzi-duzymi-platami,95099.html

48 proc. warszawiaków źle ocenia prezydent miasta Hannę Gronkiewicz-Waltz; przeciwnego zdania jest 38 proc. To spadek poparcia w porównaniu z poprzednimi latami; jeszcze w listopadzie 2012 r. prezydent pozytywnie oceniało 53 proc. ankietowanych na zlecenie ratusza przez CBOS.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-48-proc-warszawiakow-zle-ocenia-gronkiewicz-waltz-dobrze-38-,nId,1008190?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Ratujmy bufetową!

Wszystkie ręce na POkład!

W lipcu premier Donald Tusk apelował z kolei do warszawiaków, by nie szli na referendum. - Liczę na to, że warszawiacy w swojej przewadze wyrażą wotum zaufania dla prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, odmawiając udziału w referendum ws. jej odwołania - mówił Tusk. - Niepójście na referendum jest też aktem decyzji. Nie jest ucieczką od odpowiedzialności, bo to nie jest głosowanie w wyborach. Nieuczestniczenie w referendum jest aktem akceptacji, tolerancji czy sympatii z aktualnie rządzącym prezydentem, czy burmistrzem, czy wójtem - przekonywał lider PO. Jego słowa spotkały się z ostrą krytyką ze strony opozycji.

Prezydent stwierdził w wywiadzie dla TVP, że referenda stały się przeniesieniem walki partyjnej na poziom lokalny. Bronisław Komorowski wraz ze swoimi współpracownikami przygotowuje projekt ustawy, który zakłada, że do odwołania władz potrzebna będzie przynajmniej taka sama frekwencja, jak w czasie ich wyboru. - Chciałbym bardzo powściągnąć pokusę przenoszenia wojny partyjnej na poziom samorządowy, realizowanej głównie poprzez referenda odwołujących prezydentów podczas ich kadencji - powiedział prezydent we fragmencie wywiadu, wyemitowanym w TVP Info.

Komorowski zapytany, czy weźmie udział w referendum w stolicy powiedział, że nie.

- W pełni solidaryzuję się z prezydentem - powiedziała w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.

- Czekam na projekt ustawy, który podniesie próg obecności przy urnach. Chodzi o to, żeby taka sama liczba wzięła udział w referendum nad odwołaniem, jaka wzięła udział w głosowaniu na prezydenta. Te 3/5 jest niesłychanie niskim progiem i sprzyja politycznym zabawom - mówiła publicystka "Polityki". - Nie uważam referendum warszawskiego za nic innego, jak polityczne zabawy i rozgrywki na rok przed wyborami - dodała Paradowska.

"Głosuję na chaos"

To nie pierwsza krytyczna uwaga publicystki odnośnie do lokalnych referendów. - W wyborach dostaję ofertę kilku partii, wiem, na kogo głosuję i po co głosuję, natomiast w referendum nie wiem. Wiem, że głosuję na chaos - mówiła Paradowska dwa tygodnie temu w Poranku Radia TOK FM.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,14405255,_Ref...

Dziś z pomocą przybiegł yntelygentny z wielkiego miasta.

Wstał i od razu wiedział.
Wiedział, że ma uciąć sympatyczną pogawędkę z HGW tylko dla idiotów.
Niby było o aferze śmieciowej, mówiono o referendum, czy nagrodach dla urzędników, ale dowiedziliśmy się, że cała Platforma ruszyła na pomoc HGW. Także rzekomo bezpartyjny Bronisław Komorowski.

Hanna Gronkiewicz-Waltz zasugerowała, że nie wiadomo, czy referendum w ogóle się odbędzie. - Głosy cały czas są liczone – łudzi się prezydent Warszawy. A pytana, czy w Platformie Obywatelskiej jest specjalny zespół debatujący jak wygrać to starcie ogłosiła:
- Jesteśmy zwarci, gotowi. Platforma spotyka się regularnie – stwierdziła przyznając równocześnie, że może liczyć na wsparcie premiera i prezydenta. A Bronisław Komorowski tak się zarzekał, że jest apolityczny.

- Moją słabością jest to, że ja nie zawsze do końca tłumaczę, że jest tak, a nie inaczej. Staram się poprawić, być dobrą uczennicą – zapewniała byfetowa gawiedż i pachołka medialnego.

- Może pani ma za dużo na głowie i dlatego najzwyczajniej sobie nie radzi. Musi pani reagować po czasie, gdy ludzie w pani imieniu popełniają błędy. Może tak jest? – sugerował usłużnie pachołek medialny władzy Kuźniar.

HGW natychmiast podchwyciła.
– Nie ma takich urzędników, osób, które nie popełniają błędy – obwieściła.

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,gronkiewicz-waltz-komisja-zbada-most-polnocny,95125.html
http://niezalezna.pl/44645-hgw-na-pogawedce-u-kuzniara-staram-sie-poprawic-byc-dobra-uczennica

Wstajesz i ..... pachołek Kużniar tylko dla idiotów.

Brak głosów

Komentarze

" Wstajesz i ..... pachołek Kużniar tylko dla idiotów. "

Szabesgoj ?

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#374916

kużniar!!A kto to jest?.Z tego co opowiadały kobiety w maglu,to zwykły pajac opłacany przez rudego i jego bandę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#374921

rzeczy przez HGW. Wszak ta kobieta umila jak może życie róznym podejrznym braciom przymierza i ich rodakom, wykłada na uniwersytecie, jest vice-tuskiem i w wolnych chwilach udaje, że jest prezydentem Warszawy. Czegóż tu się dziwić, że na prezydentowanie ma niewiele czasu. Zwłaszcza, że wygląda na to iż Duch Święty przestał jej pomagać.

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#374924

że ten szczyl Kuźniar nigdy tego nie zrozumie. Wg niego to PiS kładzie asfalt, PiS zalewał Warszawę, PiS zawalił tunel metra, PiS zbudował most, który się wali, PiS nie dowiózł wody do WARS-ów pociągów, które stały godzinami w upale, PiS winien że z upału tory się wygły i pociąg skręcowywuje itd., itp.

A durnie lemingi to łykają.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#374937

 i łykać będą, bo na tym polega siła ruchomego, udźwiękowionego obrazu, o czym wiedział już Goebbels. TV pełni w wielu domach rolę ołtarzyka, gdzie ludzie z egzaltacją, rozdziawiając gęby, nie - nie modlą się, a łykają każdy kit, który im się wlepia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#374964

Krysko,miej litość i nie strasz fotkami tych kreatur. Zobaczyłam je przed snem i znów noc mam z głowy. :)) 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#374968

Litości!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#374970

 chciał odejść z tvn POd pewnym warunkiem... I co? Jeszcze tam siedzi?

Vote up!
0
Vote down!
0
#374976