To ci sędziowie są patologią, a nie rodzina Bajkowskich.To im trzeba zabrać te łańcuhy, odebrać immunitet i kasiorę!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

   W Krakowie przeszedł marsz w obronie rodziny Bajkowskich, którym to bezduszny skład orzekający odebrał trójkę dzieci i umieścił je w domu dziecka. To kolejny skandal w tym chyba najbardziej sobiepańskim i pozbawionym jakiekolwiek kontroli środowisku III RP.

   Oczywiście mówię o tej najbardziej spatologizowanej części wymiaru sprawiedliwości, prokuratury i sądów. Gnuśnych, leniwych, wygodnych, a przy tym bezczelnych, chamskich, którzy bez jakichkolwiek zahamowań w imieniu RP, często w niechlujnym ubiorze i z wyzywający makijażem z przekrzywionym łańcuchem jak Tuleya /syn szkolonego przez kgb ojca i matki nie tylko z ub, ale też donosicielki/ wydają wyroki! Ileż tego tałatajstwa tam się nagromadziło przez ostatnie dwie dekady!

   Zamiast służyć sprawiedliwości służą przeróżnym krętaczom,jak ten sędzia sądu administracyjnego z Poznania skazany za orzekanie za łapówki od Stokłosy.Jak ten gdański żałosny prezes co w POdskokach już gnał do Tuska, aby z nim ustalić nie tylko termin, ale co gorsza pewnie i postanowienie w sprawie Amber Gold.

   Ileż mamy tego sobiepaństwa z łańcuchem na szyi i wyroków urągających sprawiedliwości. Choćby ten na wyrazne życzenie przyjaciela rzecznika rządu o zablokowaniu literki "Wu" w nazwie tygodnika "W Sieci".

   A odbieranie dzieci rodzicom. Sprawa Bajkowskich. Skandal niebywały, ale jakże niemal typowy dla tego tzw wymiaru sprawiedliwości III RP. Sądy zamiast zamykać czerskie michnikowe GWno! Zamiast skazywać ober krętacza i manipulanta oraz jego pismaków za działalność antypolską, za propagowanie antypolonizmu, nihilizmu, za zarażanie wirusem hivo-podobnym czytelników, za stosowanie swoistego iperytu, którym regularnie trują naiwne i bezbronne umysły z łam tego neokominternowskiego draństwa, te sądy walą niemal jak pałką w każdego kto ośmieli się skrytykować czerskie tałatajstwo.

pzdr :)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Właśnie  wracam z Budapesztu - z Wielkiego wyjazdu na Węgry. Premier Orban stawia czoła zmasowanej nagonce.     

http://markowa2.flog.pl/wpis/6652255/wielki-wyjazd-na-wegry-1/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344468

Do puki nie będzie lustracji w sądownictwie i prokuraturach,nie ma szans na sprawiedliwe wyroki,sądy
to towarzysze dla towarzyszy.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344536

       Jak to widzisz konkretnie, praktycznie? Co proponujesz? Bo jeśli nie masz pomysłu, to - co chcesz powiedzieć przez powyższy wpis? 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344542

Widziałaś by Michnik kiedyś przegrał w sądzie,a dlaczego czerwone generalskie gnidy i mordercy,Jaruzelski i Kiszczak,dożywają sobie w dobrobycie,i mówią o nich że to ludzie honoru,i tak można długo,PO prostu układ jest taki że sPOra część wymiaru sprawiedliwości to ludzie pracujący dla SB,w aktach IPN są ich lojalki i współpraca z SB,jak wygramy i jak obiecują to za tych usłużnych sędziów i prokuratorów mają się zabrać,ja ani ty nie mamy na to wpływu,nas jedynie mogą wsadzić za takie rozumowanie sprawy.
Odwiedziłaś Węgry,i widziałaś wolnych ludzi,a u nas nic nie jest wolne,wszech ubecka władza wszędzie siedzi i rządzi.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344619

opisany stan Polskiego Wymiaru  Sprawiedliwości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#344555