KGB-owska tuba p.n. "Wprost" zapodaje rewelacje smoleńskie nie z tej ziemi

Obrazek użytkownika Polon210
Kraj

Otwieram rano Onet i cóż widzę - sensacyjny tytuł

Wstrząsająca relacja z Moskwy. "Stos ciał, dławiący smród"

http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5270681,temat.html

gdzie "Dymitr Książek, lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który towarzyszył rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej podczas identyfikacji w Moskwie, przerwał milczenie i w rozmowie z "Wprost" ujawnia, jak wyglądały pierwsze dni po katastrofie smoleńskiej"

Nie mam zamiaru tego streszczać - przeczytajcie sami te dziwaczne "rewelacje".

Opary absurdu pojawiają się już w tytule - jaki niby "dławiący smród gnijacych szczątków" skoro akcja dzieje się nazajutrz po katastrofie? Kreatywny dr. Dymitr jakoby towarzyszył rodzinom więc te tym bardziej powinny skarżyć się na porażenia organów powonienia a tu nie przypominam sobie ani jednej takiej relacji członków rodzin a słuchałem i czytałem wszystkie dostępne!

Ale to jeszcze nic - poniższa konfabulacja powaliła mnie na plecy:

"Jak twierdzi, jako pierwszą zidentyfikowano Marię Kaczyńską. - Ja to strasznie przeżyłem. Byłem przy tej identyfikacji. Jej ciało było w całości, ale twarz była bardzo zniekształcona. Nie było wiadomo, jakie ma znaki szczególne, co miała na sobie, jakie ubranie, jaką biżuterię - podkreśla.

Dodaje też, że choć każdy z obecnych przy ciele Pierwszej Damy był z innej opcji politycznej to "czuł dumę", że mógł rozpoznać prezydentową. - Dla każdego to było ważne. A potem brat i zięć prezydentowej poprosili o wydanie ubrań Marii Kaczyńskiej i spalili je pod płotem. To było coś symbolicznego - twierdzi."

Spróbujmy wczuć się w historię opowiadaną przez ruskiego bajarza - dzień po "katastrofie", kilka osób bierze udział w rozpoznaniu ciała p. Prezydentowej - biora w tym udział Jarosław Kaczyński i Marcin Dubieniecki po czym gdy już czynności zostały dokonane obaj wymienieni wzięli ubranie Bratowej i Teściowej, poszli pod jakis płot, uformowali z w.w. ubrań kopczyk, wyjęli zapalniczkę/zapałki i zrobili sobie z tego "symboliczne" ognisko.

Do dziś wydawało mi się że jestem osobą o sporej wyobraźni, ale jakbym się nie napinał to powyższej absurdalnej sceny nie jestem sobie za nic wyobrazić!

Może jednak ktoś z Was podejmie polemikę?

Na koniec moje osobiste podsumowanie:

1) że "Wprost" to bolszewicka szmata to wiemy nie od dziś,

2) że publikują tam wrzutki dezinformacyjne na tematy aktualnie budzące śmiertelny lęk "wadzy" to nie dziwi zważając na pkt 1 ale

3) że publikują bez elementarnego przetworzenia teksty pochodzące z centrum dezinformacji z Łubianki, nadające się tylko do użytku na terenie FR (z powodu piramidalnej głupoty narracji ale i zupełnej nieznajomosci różnic w mentalnosci ludzi radzieckich i Polaków) dowodzi kompletnego braku profesjonalizmu czersko- wierniczych czynowników. Nie dziwi że TVN bankrutuje a a i Agora nie może się doliczyć strat. 

Tak trzymać towarzysze, koniec wasz bliski!

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

O ile pamiętam , były trudności ze zidentyfikowaniem ciała Marii Kaczyńskiej, i nawet rozważano opóźnienie pogrzebu pary prezydenckiej z tej właśnie przyczyny.

Podejrzewam ,że spada sprzedaż Wprost i Lis robi wszystko aby przytrzymać lemingów, bo już chyba nikt inny na te lisie sztuczki się nie nabierze.
Pozdr z 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296335

Trudności to miała Kopacz z rozpoznaniem lakieru. Brat nie miał żadnych trudności z identyfikacją. Polecam wywiad z dr. inż. Konradem Mackiewiczem, bratem Pierwszej Damy Marii Kaczyńskiej.

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/11049,caly-czas-bylem-przy-siostrze.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296356

tego wywiadu. To wszystko co się powoli odsłania na temat Smoleńska ,potwierdza powiedzenie ,że nie ma zbrodni doskonałej. Prawda prędzej czy później przebija warstwę manipulacji i kłamstwa, serwowanych nam przez 2 i pól roku,i wychodzi na jaw.
Jestem pewna ,że wkrótce doczekamy się całej prawdy o tym tragicznym zdarzeniu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296359

W wywiadzie tym p.K.Mackiewicz potwierdza tylko wierutne kłamstwa Kopaczki-Kłamaczki, ta podła kłamczucha przez ponad 2 lata nie powiedziała słowa prawdy.
Człowiek na ogół nie kłamie dla kłamstwa, jakiś cel w tym musi być i można zapytać jaki jest cel kłamstw p.Kopacz, kogo osłania albo inaczej-na czyje polecenie to robi.
Myślę że odpowiednie służby i organa Państwa wyjaśnią to wszystko i to w nieodległym czasie.
To ya.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#296367

Od lutego br. Lisa nie ma we "Wprost". Jest w "Newsweeku". Naczelnym "Wprost" jest obecnie wierny wychowanek GW, niejaki Michał Kobosko.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296369

ani drugiego.Jak go zwał tak go zwał, sensu nie zmienia. W każdym razie dzięki za sprostowanie.No cóż może i ta wiedza kiedyś mi się przyda do jakiejś krzyżówki.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296587

Też nie czytam. Ale śledzę personalia...

Pozdrawiam

PS. Najzabawniejsze jest to, że kilka godzin później sam popełniłem identyczny błąd, przypisując Newsweek Kobosce. Mnie "naprostowała" Athina... ;-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296589

Szczyt cynizmu i faktycznie głupoty. Napisali tak jak było im to przekazane, bez retuszu i dostosowaniu do wymogów polskich.

Koszmar Lisa, ale jest jeszcze jedno... kompletne lekceważenie przez niego Polaków i uważanie ich za głupców. Sam zresztą powiedział: "Ludzie nie są tak głupi, jak nam sie wydaje, są dużo głupsi"...

Dziś będzie gaworzył o jakości programów telewizyjnych, hipokryzja do nieskończonej potęgi...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#296344

rudy lis ma trochę racji, wystarczy poczytać komentarze pod tym żenującym gniotem, aby się o tym przekonać, oto jeden z wielu w podobnym tonie

cytat:"~Marek do ~golik93: Nic nie usprawiedliwia tego popaprańca Jarosława Kaczyńskiego, kiedy pieprzy głupoty na temat zamachu na jego brata i o winie rządu. Winę ponosi on oraz jego braciszek. Nikt z odrobiną oleju w pustej mózgownicy nie zmuszał by pilotów do lądowania w takich warunkach. CHCIAŁ POPAPRANIEC POKAZAĆ SIĘ W KATYNIU TO SIĘ POKAZAŁ. JAK PREZES JEST ŚREDNIOWIECZNĄ CIEMNOTĄ TO WIERZY W TO, ŻE JEGO BRACISZEK DOZNAJE TERAZ ŻYCIA WIECZNEGO U BOKU STWÓRCY. Z POWODU ŚMIERCI BRACISZKA NIE POWINIEN SIĘ TAK PIENIĆ LECZ CIESZYĆ SIĘ JEGO ŻYCIEM WIECZNYM."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296408

W każdym państwie, w którym jest jawny, bądź uryty totalitaryzm - są bardzo silnie rozwinięte medialne ośrodki propagandy. Dla mnie nie jest dziwne to, co publikuje "Wprost". Najlepszym sposobem na wyeliminowanie tych manipulatorów z rynku jest po prostu ich bojkot. Jeśli tygodnik nie będzie się sprzedawał, prędzej czy później upadnie. Oczywiście w ślad za jego zniknięciem z kiosków, pojawi się następny tytuł, wydawany przez to samo wydawnictwo i redagowany przez tych samych "redachtorów". Ale trzeba być czujnym i ten nowy tygodnik po prostu trzeba zacząć czytać od stopki redakcyjnej. I jeśli napotkamy tam chociażby jedno nazwisko znane nam z uprzednio upadłego periodyku, powtarzamy historię z bojkotem.   

Pozdrawiam, Satyr

________________________ 

"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296360

resztę podtrzymuję pozdrawiając dzielnych czynowników KGB/PO co mi tu dziś cała suitę pałek nastawiali.

Skoro nie zdołali napisać choćby zdania odnośnie treści to wnioskuję że robią to z miłosci do KGB/WSI/PO itd

no chyba że za forsę to czuję się dowartościowany LOL

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#296364

nekrofil. To co powiedział min. o ciele ś.p. Marii Kaczyńskiej wyklucza go zarówno z szeregu lekarzy (czy to nie jest złamanie tajemnicy lekarskie?) jak i z gatunku homo sapiens. Bydle pierwszej wody.

Jako że facjata tego bydlaka była mi dziwnie znajoma, wykonałem mały research i wyszło, że gość jest gwiazdą programu Dyżur emitowanego przez TV PULS, przedstawiającego kulisy pracy na Ostrym Dyżurze (kurna, po kiego grzyba kręci się takie programy i kto to ogląda???).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296388

ten cały "doktor" to celebryta z TV Puls gdzie gwoździem programu jest "widowisko satyryczne Goło i Wesoło" gdzie dobrze zbudowane panie obnażaja biusty a typki przed kamerami robia małpii gest zasłaniania ust albo wydają z siebie przeciągłe łoooooooooooooooooo!

już za takie chwyty łapią się mendia w przedagonalnej rozpaczy - nie dziwię się wam sprzedajne pismaki i prompteroczytacze - nikt was nie zatrudni bydlaki, nawet mopa wam nie powierzą kanalie!

jak się tu wreszcie zmieni władza co juz niedługo nastąpi.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#296401

Tak się mówi "zakopią cię pod płotem"
Spalili ubranie pod płotem.
Co tego płota się tak uczepili?

Remek.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#296416

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#296421

Athina

kto 2 lata temu kazał im małczat, a kto tiepier kazał gawarit?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#296463

Faktycznie niedorzeczna ta relacja.
Jeśli identyfikacje odbywały się w Moskwie, w jakimś Instytucie, to gdzie oni by ten płot znaleźli?
A jeśli w Smoleńsku, to gdzie te sekcje robili?
Poza tym on plecie tam:
"Ktoś, kto kroi, kto przemłócił wnętrzności 96 osób, to... Sam widok stosów ciał..."
Toż nawet znana z prawdomówności minister Kopacz nigdy nie mówiła, że jakiś samotny Tytan wykonał wszystkie sekcje. Raczej podkreślała, że ich było wielu, że z całej Rosji się stawili, a nawet zastępy polskich patologów im pomagały.
Podobnie z tymi "stosami ciał" - cóż to, w Moskwie, w Instytucie, leżały te ciała na stosach?
A przecież widzieliśmy na zdjęciach, jak trumny jechały na starych ciężarówkach. Też przykry widok, ale jednak mniej dramatyczny jest widok stosu trumien niż stosu ciał.

Ja się tylko zastanawiam skąd oni wytrzaskują tych miglanców i ilu się nam jeszcze cudownie objawi, kiedy to po np. 3 latach znienacka postanowią "przerwać milczenie".

Dodam, że dla mnie jeszcze ohydniejszym kłamcą od Kopaczowej jest ten ksiądz, który opowiadał, jak to zwłoki były w jedwabne kokony zawijane i on im różańce do trumien wkładał...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296444

z tym księdzem od "kokonów jedwabnych" to niestety masz rację ;/

na własne uszy słyszałem niedawno o tym składaniu do trumien zawiniętych w jedwab

Teraz zapytany jak to się stało, że choć był przy zamykaniu trumien tuz przed zalutowywaniem, to zwłoki ruscy pozamieniali nieszczęsny ksiadz zmienił narrację i oswiadczył że nie widział ciał bo były w czarnych worach - przyznam że zadumałem się głęboko...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#296450

gość z drogi

plotką,dezinformacją ....wot eto ich dawno sprawdzone metody,metody KGB

serdecznie pozdrawiam z 10 w dłoni

i mnie zastanawiają owe Jedynki,czyżby KGB.czy mieszadło ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#297410