sprawdzamy! karty na stół szulerzy z Prok i ProkWoj - ujawnić wszystkie dowody!

Obrazek użytkownika Polon210
Kraj

Wraz z kolejnym mordem około-smoleńskim, tym razem na chor. R. Musiu, czara goryczy się przepelniła!

Czy jestem na 100% pewny że to mord? No nie, jedynie na 95% - daję te 5% na "dziwne" samobójstwo, bo jak na razie 0 materiału dowodowego do wnioskowania, ale ja w taki wariant nie wierzę nawet w 0,01% Ale proszę bardzo panowie suicydolodzy z waszym prezesem prof Brunonem Holystem - wymyślajcie wygodne reżimowi Hyżego Ruja uzasadnienia, kto wam jeszcze uwierzy? W panc-brzozę nikyt juz nie wierzy, a był to do niedawna jeszcze "gwóźdź programu".

Ja WIEM choćby po rutynowym w przypadku "weekendowych seryjnych samobójstw" zachowaniu prokur(w)atury - odczekali do poniedziałku, łaskawie "podjeli decyzję" o sekcji zwłok (choć MUSZĄ to zrobić obligatoryjnie, po czym tę że szybciusio wykonali -domyślamy się jak dogłębnie, i na wyprzódki juz dziś ogłosili że... niczego nie odkryli więc musi że sam się "umocowal na lince" a sprawstwo osób: 2-gich, 3-cich, 4-tych, 5-tych... n-tych oczywiście wykluczone!

Tak, w sprawie przyczyn śmierci R. Musia oglosili NATYCHMIAST (choć Zdradka "ćwierkacza" Sikorowskiego nikt nie pobije - znał i rozgłaszał przyczyny "katastrofy" smoleńskiej bodajże w kwadrans po jej zaistnieniu czy nawet przed - moja pamięć nie jest doskonała, sprostujcie jak się mylę!) werdykt. Jakoś po innych autopsjach, np ciała Prezydenta Kaczorowskiego każą czekać 4 miesiące na wynik!!

Wybaczcie sarkazm, ale to co te typy wyprawiają przechodzi wszelkie granice - jak zobaczyłem w Onecie złowieszczy tytuł newsa o śmierci R. Musia (BTW zaraz go zmienili, ciekawe, prawda?) to zachciało mi się wyć i chce mi się nie mniej do teraz - by jednak nie burzyć dobrego samopoczucia sąsiadom nie wyję ale piszę tu.

No to co -  wyjemy, płaczemy, złorzeczymy, przeklinamy, ogłaszamy n-ty "Marsz Protestu Przeciw Złej Karmie"? - nie, działajmy konkretnie i konsekwentnie by tej Hydrze łeb po łbie odrąbać aż bestia wyda z siebie ostatnie smrodliwe tchnienie i wreszcie zdechnie!

Apeluję do wszystkich mających dostęp do akt smoleńskich i dowodów - ujawnijcie je tu i teraz!!

Tak, znam groźby prokuratury że to karalne, że ujawnianie dowodów i akt przeszkadza w prowadzenoiu śledztwa itp. itd. tylko pytam się - jakie to sledztwo i jak je prowadzicie? Pozorowane i tak, by niszcząc dowody, matacząc, eliminując świadków, biegłych, ignorując kluczowe wątki finalnie je umorzyć!

Przeszkódźmy prokur(w)aturze i ujawnijmy wszystko - karty na stół!

Dawać nam tu "zaginięte" foto satelitarne otrzymane od FBI (to jest na 100% potwierdzone że je przekazano), Instytut Sehna - ujawnić zapisy magnetofonu z Jaka40 a nie 3mać ich kolejne 2,5 roku - to pośrednio wy jesteście winni śmierci R. Musia - ujawnilibyście je, nie byłby zlikwidowany, proste?

Ujawnić ruskie brednie zwane "protokołami z autopsji", ujawnić w których miejscach i w jaki sposób sfałszowano zapisy VCR (tak panowie z IES im Sehna, no sorry ;/), ujawnić WSZYSTKIE zdjęcia, ujawnić WSZYSTKO!

Czy podałem konkretny oręż jakim można się zacząć skutecznie rozprawiać z tym okołosmoleńskim q...restwem władz i organów 3 RP? Czy coś przeoczyłem w moim rozumowaniu?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Latarnie i drzewa wolne stoją dla nich w całej Polsce!

Dość tych buraków z ryżym kpem na czele i szynukowem uzurpatorem całą Plandeką Odbytwatelską,PSL-em pawlakiem cielakiem,całym SLD!

Zdrajców PO d mur albo linka!

Mam dość tych szmat!

-----

 

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#302042

Ujawnić wszystko, wszystko to co kto ma - akta z rodzin smoleńskich, świadkowie - swoje spostrzeżenia, zdjęcia, nagrania, bić w mordę mataczy i zdrajców. Nie ma co już oddawać zamachowcom i tracić jednej po drugiej z niewygodnych im osób. Jestem za tym.
Tylko jeszcze nie wiem, kto to ma ujawnić, by nagłośnić w Polsce i świecie, by wykazać i przekonać, że na 100% był zamach? I czy ktokolwiek zainteresuje się tym oprócz nas?

Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#302064

powinna dopracować szczegóły, by zminimalizować zagrożenie procesowe i voila - wszystkie rodziny wrzucają w net posiadane materiały!

Z ich wypowiedzi wydedukowałem, że prokuratura ich zwodziła podsuwajac im rózne dokumenty, równocześnie zakazujęc dzielić sie tą wiedzą z kimkolwiek.

Tak więc przez 2,5 roku rodziny uzbierały na prawde okazałe archiwum - teraz zróbmy konfrontacje w celu odsiania fałszywek i zostawienia niezaprzeczalnych dowodów w sprawie.

Potrwa to może i pół roku ale zepchnie mataczy do defensywy i całkiem prawdopodobne że słabsi albo po prostu bardziej zagrożeni sie posypią

I ruszy lawina i nikt jej juz nie zatrzyma...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#302092