WSI/KGB wykonało zamach a USA i NATO umyło ręce - kolejne tragiczne deja vu?

Obrazek użytkownika Polon210
Świat

Po kilku miesiącach smutnych przemyśleń postanowiłem ruszyć temat tabu, choć ponad wszystko pragnąłbym się pomylić i jakby jutro, za tydzień czy miesiąc nasi sojusznicy jednak ulitowali się nad nami, udręczonymi mordem i kłamstwem smoleńskim polskimi patriotami to niezwłocznie i z ulgą założę wątek gdzie symbolicznie wczołgam się pod biurko, zawyję jak wilk i posypię sobie głowę popiołem - oby był powód to zrobię to!!

Na razie niestety przechodzę do sedna - znowu zostaliśmy przehandlowani ;/ Wiem, że Wy tak naiwnie jak i ja wstrymywaliście się z napisaniem tej prawdy - być posłańcem złej nowiny nikt nie chce ale ktoś w końcu musi...

Ranek 10.04.2010 na zawsze pozostanie w Naszej pamięci - szok, natrętna myśl "to mord polityczny, obawialiśmy się tego i stało się!" Niszczony bezpardonowo Prezydent Kaczyński nie dał się nigdy pokonać to trzeba go było zniszczyć...

Co 8 miesięcy po tej pamiętnej dacie wyprawiali KGBowscy specjaliści od politycznych mordów i propagandowych przykrywek i ich  wasale spod znaku WSI to wszyscy wiemy.

Każdego dnia żywiliśmy się nadzieją, że: CIA ma zdjęcia satelitarne ze Smoleńska i je opublikuje, NATO nie daruje mordu na sojuszniczej generalicji w tym na osobie gen Gągora, mającego objąć ważne stanoiwisko w sztabie Sojuszu, urzędnicy UE przyprą putinowską mafię do muru. Że nawet tchórzliwe oddanie wszystkich prerogatyw w śledztwie MAK/KGB nic nie da zdradliwej ekipie Tuska i wobec niezaprzeczalnych faktów odejdą w niesławie na smietnik historii.

Jak dla mnie nieobecność możnych tego świata na symbolicznej uroczystości pogrzebu Prezydenta Kaczyńskiego była smutnym dowodem na zgodne rzucenie Polski w objęcia tyrana z Łubianki. Chwała prezydentowi Gruzji, że pokazał jak powinien się zachować przyjaciel, szkoda że był tylko wyjątkiem...

Tyle tytułem wstępu, teraz biorę się za temat tabu! Po 9/11 (zamachu na WTC w Nowym Yorku 11.09.2001) Kreml ma niewątpliwie haki na adminstrację USA. Kto nie zapoznał się jeszcze z okolicznościami ataku na WTC i Pentagon zalecam dokument "Loose Change" ("Niewygodne Fakty" w wersji PL) jako lekturę obowiązkową.  http://www.youtube.com/watch?v=JUpLVnzMsog

Domniemany atak Alkaidy na WTC i na Pentagon był obiektem moich dociekań przez kilka lat. Poza powyższym dokumentem oglądałem chyba wszystkie filmy na YT i czytałem wszelkie dostępne dokumenty- w tym i oficjalny amerykański raport- chcecie poznać moją syntetyczną opinię? To klasyczny inside job- akcja służb specjalnych USA, gambit administracji Busha dający asumpt do wprowadzenia "patriot act" (ustawy o powszechnej inwigilacji pod pozorem "zagrożenia terroryzmem islamskim") oraz polityczny grunt do operacji militarnych na Bliskim Wschodzie (sorry za kolokwializm "kasa misiu kasa").

Pod względem stopnia finezji zbrodniczych operacji służb specjalnych proponuję następującą gradację: uśmiercenie gen. Sikorskiego w Gibraltarze- normalka!, zgładzenie  Prezydenta RP l. Kaczyńskiego pod Smoleńskiem (+ 95 osób na pokładzie feralnego lotu 101)- pikuś!, zburzenie kompleksu WTC oraz atak na Pentagon i śmierć ok 4tys niewinnych figurantów- finezyjna akcja spec-służb!!

Już wiecie do czego zmierzam - w momencie zaistnienia faktu realizacji planu zgładzenia Prezydenta Kaczyńskiego automatycznie rozpoczyna się gra dyplomatyczna na linii Rosja-USA. Wstępny kurz opada i wyłania się płaszczyzna kompromisu/rownowagi - Putin nadal trzyma haki na administrację Busha za ludobójstwo 9/11 w panc-szafie a miękki jak "brownsugar" Oba-ma udaje głupa wraz ze swoją świtą w sprawie 4/10.

Polaczki mogą sie zwracać albo nie, tak czy inaczej, o szpiegowska dokumentację znad Smoleńska - administracja Obamy spuszcza po brzytwie w zamian za milczenie Kremla/Łubianki w sprawie 9/11.

Kontrolowane przez USA NATO również rżnie głupów, a mający gazowe (Merkel), atomowe (Sarkozy), upadłościowe (reszta bankrutującej UE) imperatywy reszta europejskiej finansjery również nie podskoczą "cieciowi gazowego kurka i czerwonego nuklearnego guzika" socjopacie Putinowi.

I tak nad trupem polskiego prezydenta i polskiej suwerenności dogadała się w.w. szumowina.  Nie pisaliśmy o tym smutnym fakcie bo a nuż administracja Obamy się zreflektuje, po wizycie A. Macierewicza w USA i zreferowaniu sprawy na forum UE administracja UE też się może zreflektuje? Skutek znamy - totalna olewka, no sorry za kolokwializm ;/

Wybaczcie twarde słowa ale w polityce nie ma przyjaźni. Stójmy murem za PRAWDĄ, obalmy agenturalny rząd Tuska, podejmijmy reformy w stylu Orbana na Węgrzech, zróbmy wreszcie w zrujnowanej przez 3-letnie rządy obcej agentury PO porządek i zacznijmy żyć normalnie, jak na to sobie swoim uczciwym życiem zasłużyliśmy!!

 

Brak głosów

Komentarze

A słowo ciałem się stało ... ciało rozszarpane już pochowane ... słów padło wiele ...lecz już nie w prawdy ciele..
Nie piszę tego by zniechęcać do pewności nadziei , lecz chciałbym wskazać że jeszcze za wcześnie , bo czas przyjdzie właściwy ... Nie wypatrzyliście spektakularnego pośpiechu , wszystkim rządom bardzo śpieszno , wręcz jak w orgii seksualnej ścigają się ku ....celowi ...mało czasu ? Budują arkę ..czy grób ?....
Tusk pozbawia naród przyszłości , kto młodym pomoże z beznadziejnych emerytur ..
Kiedy zabijesz bestię ?... gdy leży nasycona -więc ??
Pozdrawiam myślami bez grzebienia..

Vote up!
0
Vote down!
0

DEDAL

#121555

Zgadzam się. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie, aby ruskie mogli jeszcze dodatkowo szantażować Obama. Przecież i tak prawda leży na wierzchu.

To samo było z zamachem na Kennedy'ego - puszczali na okrągło artykuły w Sputniku i nikt nie traktował tego poważnie. A wiedzieli sporo.

Natomiast nie podoba mi się użycie jednego z moich ulubionych obrazów do zobrazowania tekstu. Zupełnie on tutaj nie pasuje.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#121565

jak pisałem kilka miesięcy temu podobne wnioski to kazali mi się stuknąć w głowę
teraz już nikt nie ma wątpliwości, że podział świata jest zupełnie inny niż USA i Rosja
jeśli USA Francja Izrael Rosja czyli potęgi militarne wymieniają się uzbrojeniem to na pewno nie przeciwko sobie, chociaż przed II wojną światową też były takie wymiany

Vote up!
0
Vote down!
0
#121575

W zupełności zgadzam się z Tobą, iż Rosjanie maja coś na USA, ale nie uwierzę, że to Amerykanie odpowiadają za WTC.
Nigdy się nie dowiemy, kto tak na prawdę za tym stoi, ale ufam, że nie USA.
Obama nie jest partnerem dla dzisiejszego Kremla.
To pastuch-noblista, coś jak Bolek.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#121579

Chociaż głosowałem na John McCain,a, to wcale nie uważam ,że Obama jest drugim Bolkiem,takim porównaniem robisz Obamie krzywdę.Zaznaczam ,że jestem 100% przeciwko Obamie.Nie wiem czy jest polskie tłomaczenie ,ale radzę Ci przeczytać "9-11:Israel,s Central Role in the September 11 ,2001 ,Terrorist Attacks"
Autor Victor Thorn.Jest on dziennikarzem tygodnika"American Free Press" ,jedno z nielicznych pism niezależnych w USA.Książka ta jest dokumentem z podaniem osób i ich nazwisk odpowiedzialnych za 9-11 i nie tylko.
Można ją kupić na stronie :http://shop.americanfreepress.net
Kosztuje $15 ,również drugie opracowanie tego samego autora "9-11 Exposed" $ 8 jest to wartosciowe uzupełnienie poprzedniej książki.Jeśli będą problemy,mogę pomóc .

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#121592

Nie znam cytowanych przez Ciebie pozycji ksiażkowych. Przestałem się aktywnie interesować sprawą 9/11 jakies 2 lata temu a po 4/10 wogóle już o wypadkach z 2001 przestałem myśleć - bliższa ciału koszula, tak to ujmę...

Nie znam i chętnie poznam - zanim zamówię zerkne na niezależne recenzje w necie.

Czy możesz mnie zapewnić, że to nie kolejna próba "debunkingu" sterowana przez CIA? Może mam juz pewnie uraz na takie medialne wrzutki dlatego pytam!

Celowo nie rozwijałem wątku 9/11 ale może rzeczywiście zbyt duże skróty myślowe rodzą kontrowersje. Widzę takie podobieństwo 9/11 i 4/10 - zakładając że jednego dokonalo komando morderców z WSI/SOWA a drugiego jakaś grupa interesów rękoma muzułmańskich ekstremistów czy innych narzędzi niemożliwe było przeprowadzenie tak szeroko zakrojonych akcji bez współpracy CIA i administracji Busha w sprawie 9/11 a FSB/GRU i post-KGBowskiego aparatu terroru Putina w sprawie 4/10.

myślę że na tym poziomie abstrakcji możemy się spotkać w dyskusji?

pozdrawiam

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#121628

Kiedy przyjechałem do USA grubo ponad 20 lat temu,byłem dosłownie zakochany w tym kraju i jego przywódcach ,przecież Reagan był wtedy prezydentem.Dopiero po latach,kiedy przyswoiłem język na tyle,aby potrafić czytać,odkryłem,że ten jakże piękny kraj i Naród jest w niewoli.Zawładneła nim grupka szaleńców ,którzy wykorzystują ten ogromny potencjał do swoich niecnych celów.Mam dużą nadzieję,że Amerykanie uśpieni do tej pory danym im dobrobytem,obudzą się i przegonią tych złodziei i szubrawców.Już się coś rusza(Tee Party),ale widać na codzień jak siły zła próbują zniszczyć ten patriotyczny ruch.Książki,o których Ci pisałem,po przeczytaniu sam ocenisz czy to "debunking" sterowany przez CIA.Jeżeli chodzi o dyskusję,to chciałbym aby była ona rzeczowa,a nie abstrakcyjna ,nie chciałbym nikogo wprowadzać w błąd,pisząc o czymś czego nie jestem pewny
Pozdrawiam Serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#121671

"Wśród serdecznych przyjaciół, psy zająca zjadły".
Prezydent Kaczyński nie pasował do "układu businessowego", który na nowo się tworzy, ba przeszkadzał wręcz, więc musiał zostać wyeliminowany. To, ile ujawnią służby niemieckie, czy amerykańskie zależy wyłącznie od woli politycznej jej przywódców. W tej chwili Merkel łatwiej się rozmawia w "władzami" polskimi w sprawach istotnych dla Niemiec, bo ma argumenty nie do przebicia. Wyjdą one częściowo na światło dzienne, gdy stwierdzi, że trzeba te pacynki wymienić na inne. A służby kotłują się cały czas, co chociażby widać po wrzutkach do Der Fakt.

Vote up!
0
Vote down!
0
#121603

To bardzo zacnie, że był Pan łaskaw przywołać tutaj znakomitą i szlachetną postawę Pana Prezydenta Saakashvilego, ale warto też pamiętać o drugim przyjacielu ŚP Lecha Kaczyńskiego, czyli o Prezydencie Republiki Czeskiej Vaclavie Klausie!

Theoden

Ho! Tom Bombadil, Tom Bombadillo!
By water, wood and hill, by the reed and willow,
By fire, sun and moon, hearken now and hear us!
Come, Tom Bombadil, for our need is near us!

Vote up!
0
Vote down!
0

Theoden

Ho! Tom Bombadil, Tom Bombadillo!
By water, wood and hill, by the reed and willow,
By fire, sun and moon, hearken now and hear us!
Come, Tom Bombadil, for our need is near us!

#121699

[quote=Polon210]
Stójmy murem za PRAWDĄ, obalmy agenturalny rząd Tuska, podejmijmy reformy w stylu Orbana na Węgrzech, zróbmy wreszcie w zrujnowanej przez 3-letnie rządy obcej agentury PO porządek i zacznijmy żyć normalnie, jak na to sobie swoim uczciwym życiem zasłużyliśmy!!
[/quote]

Piękne życzenia , przyznaję , aż się nieco wzruszyłem.
Pytanie najważniejsze jakie należałoby postawić brzmi ..

Z KIM CHCIAŁBYŚ TEGO DOKONAĆ ?

Mam nadzieję że nie bierzesz pod uwagę tej "wysoce specjalistycznie wyedukowanej masy " opuszczającej polskie czy europejskie uniwerki..

Te cyborgi z rodzaju Homo mają dokładnie przeciwne zapatrywania na rzeczywistość ..

Mówiąc dosadniej ten "tekst" nie pasuje do ich "matrixa" ..

Kto ci więc pozostał dziadki , troszkę luda w moim wieku i ..cała reszta póki co bezkształtna w fazie obróbki. Zaś min. Hall już zadbała o to jak ma wyglądać ich "świetlana" przyszłość ..

Drogi kolego nauczono mnie pewnej żelaznej konsekwencji w postrzeganiu prozy życia a mianowicie takiej oto by jeśli już dopuszczać jakieś marzenia to wyłącznie te , które mają możliwość realizacji..

Wiem że dobrze mieć jakieś marzenia ale nie można zapominać przy tym by na co dzień twardo stąpać po ziemi.

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."
/Z.Herbert/

/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#121761

Zasadniczo masz rację. Wyznam, że to co się przez 3 lata ostatnie działo w Polsce nie napawa optymizmem - agenturze udało się zrewasalizować Polskę ;/

Końcowy akapit w tonie życzeniowej umieściłem, by trochę złamać taki fatalistyczny wydźwiek artykułu - "wszyscy nas ruchaja to tylko siąść i płakać"

agenturę PO da rady oderwać od koryta - polegna na sprawie smoleńskiej, na ziejacej dziurze finansowej, do wyborów osłabna jak ich protoplastki UD i UW a po przegranych wyborach się rozpadną.

Myśl którą rzuciłem jest prosta - skoro nie mozemy liczyć na czynniki zewnetrzne to sie skonsolidujmy sami! Pewnie że lemingi sa na straty, ale nas patriotów też tu jeszcze jest niemały odsetek- wróg narozrabiał ale w oczach słabnie to wywalmy go w ładniejszym czy mniej ładnym stylu ale na zbity pysk!

pozdrawiam

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#121906