Pytam się was...

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 „Jeśli napadną na nas Niemcy, przegramy wolność; jeśli napadną Rosjanie, stracimy duszę” –mówił Józef Beck.

Jego autorstwa są również słowa: „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”

W ostatnią niedzielę oglądając „Kawa na ławę” Rymanowskiego przysłuchiwałem się wypowiedziom posłów Szejnfelda, Wenderlicha i Biedronia. Według nich nawet po ostatnich skandalach z ekshumacjami państwo nadal „zdało egzamin”, a pomyłki przecież zdarzają się wszędzie.

Kłamczyni Kopacz milczy podobnie jak jej protektor Tusk.

Nagie zwłoki powrzucane byle jak do plastikowych worków, w ciałach zaszyte śmieci ze stołów sekcyjnych. Zwłoki okazywane rodzinom bez wcześniejszego przygotowania, przemywane na życzenie wodą z plastikowej butelki i szmatą, która leży akurat po ręką. Pomylone groby i trumny, sfałszowana dokumentacja medyczna. Opluty polski mundur wspólnie przez rosyjsko-polską koalicję kłamstwa.

Pytam się was.

Czy ludzie pozbawieni duszy i honoru mogą ocalić naszą wolność, skoro nawet ci, którzy te wartości cenili i kultywowali nie potrafili tego uczynić w 1939 roku?

Obudź się Polsko!!!

Polecam moja książkę:

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900

Brak głosów

Komentarze

Ponieważ napadli nas zarówno Niemcy, jak i Rosjanie, straciliśmy i wolność i duszę. Ale - co ciekawe - fakt tej straty ukazał się w pełnym wymiarze dopiero w ostatnich latach :-( Przynajmniej jeśli idzie o duszę...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#293011

Ściskam prawicę

Vote up!
0
Vote down!
0
#293012

Nie wiem nawet, czy mam prawicę. Mam jeszcze obydwie ręce. I jakieś tam pojęcie o wolności i honorze...

Vote up!
0
Vote down!
0
#293014

to przeszłość na tej nie ludzkiej ziemi zwanej Polska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293091

... witaj Kokos 26.
napisałeś :
....................

(...) w ostatnią niedzielę oglądając „Kawa na ławę” Rymanowskiego przysłuchiwałem się wypowiedziom posłów Szejnfelda, Wenderlicha i Biedronia. Według nich nawet po ostatnich skandalach z ekshumacjami państwo nadal „zdało egzamin”, a pomyłki przecież zdarzają się wszędzie ...
..............
widziałem ten program i znam te wypowiedzi.
- W/g. mnie ,po tych ludziach wiedziałem, że mogłem się tego spodziewać... natomiast tragedią jest to,że posłowie,
Hoffman i Cymański,nie podziękowali za dalszą dyskusję i nie wstali od stołu.
pozdrawiam ,
Marek
ps.
... czy *polskaksięgarnianarodowa * , ma sklep na Żoliborzu ?
pps.
ja, ściskam Twoją prawicę !

Vote up!
0
Vote down!
0
#293017

Święta racja. Powinni wyjść.

Co do księgarni to nie mam pojęcia.

Co prawda mieszkam w stolicy,ale tej duchowej, czyli w Częstochowie.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#293018

przeżyć można (przeżyliśmy prawie dwa wieki albo i dłużej), bez duszy żyć się nie da.

Pozdrawiam

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#293034

Prawym ludziom podam prawice,a hieną ubeckim nigdy,co najwyżej walnąć im z prawicy w ten ubecki ryj

Vote up!
0
Vote down!
0
#293069

„Jeśli napadną na nas Niemcy, przegramy wolność; jeśli napadną Rosjanie, stracimy duszę” –mówił Józef Beck."

Nie ma sie co ludzic, na Zachodzie trwa walka o dusze, jak najbardziej. Multikulturalizm dla zasady "dziel i rzadz", poziom szkolnictwa wychowujacy oglupialych obywateli (ale bardzo dobrze wyksztalcone elity), wartosci materialne przedstawiane jako najwyzsze dobrodziejstwo ludzkosci, codzienne pranie mozgu przez srodki masowego przekazu tym, ktorzy nieswiadomie nan przyzwalaja, nieustannie sklocajace przerozne grupy ludzi pomiedzy soba i propagujace wojne i agresje jako rozwiazanie, cala ta poprawnosc polityczna, od ktorej nawet ci, ktorzy wyssali ja z mlekiem matek dostaja mdlosci a jednoczesnie seksualizacja dzieci i przedstawianie kobiet jako bezmozgowych obiektow zaspokajajacych pozadanie seksualne, kobiety i mezczyzni kompletnie zagubieni jak chodzi o ich role spoleczne i rodzinne, dzialania majace na celu rozklad rodziny, to tylko niektore przyklady, a moznaby wymieniac bardzo dlugo. Czyz to nie jest zatracanie duszy?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#293086

strzał w dzisiątkę, wychowanie debila nie jest kosztowne jest super inwestycją na przyszłość. Przy tym jeszcze mają z debili niezły ubaw "elyty" władzy, które wydarły ludziom Boga z serc, wciskając przez TV, prasę, internet, kłamswa, wprowadzają nienawiść między ludzi, kpią z ludzi pragnących żyć uczciwie.Elyty  używają tzw: celebrytów do demoralizacji młodych i nie tylko znam starszych -moich rówieśników którym we łbach sie mówiąc brzydko  popier....ło. I oto elycie chodzi żeby pożytecznych idiotów było jak najwięcej. Zero moralnych wartości, HONORU POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI ZWYKŁEGO CZŁOWIECZEŃSTWA. POPROSTU GŁUPIE GOJE TO JEST IM POTRZEBNE, BEZWOLNA MASA, STADO BYDŁA W LUDZKIEJ SKÓRZE.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293093