Jedyny Prawdziwy Przekaz dnia..12.09.2012

Obrazek użytkownika SZUAN
Kraj

 

Dzięki  Pani Minister Szumilas już wszystko wiadomo – kto nie kończył gimnazjum jest głupi i na tyle tępy, że swoje pieniądze oddaje innym za bezdurno !

 

W związku z tą wypowiedzią wyjaśniło się jeszcze jedno – przecież prezydent Komorowski także nie kończył gimnazjum ! I wszystko jasne…

No i drugie pytanie, a raczej wątpliwość – skoro kto nie kończył gimnazjum niech się trzyma z dala od finansów, to co zrobić z ministrem Rostowskim ?! Wysłać na dokształcenie w gimnazjum ? Ale którym ? Baa… A przecież to to  to jest nasze polskie być albo nie być…!!

Kolejny news, wiadomość uzyskana jako przekaz dnia bezpośrednio od posła Olszewskiego – „Jak wiadomo, Józef Bąk zamieszany w aferą A.B i OLT to nieślubny syn Jarosława Kaczyńskiego”. I tak trzeba na to patrzeć – PiS jest u źródła każdego zła w tym kraju ! To przez nich zabili nam Światowida !

Niejaki Gorzelik , szef śląskiego parcia do niezależności, przedstawił właśnie nowy postulat – „My, Ślązacy w ramach autonomii domagamy się swobodnego dostępu do morza !!”. Niestety nie określił o które morze chodzi, ale obawiać się trzeba, że raczej nie o Morze Czerwone… Od razu też uprzedził, że nie zadowoli go  Wolne Miasto Hel. Podobno w dalszej przyszłości zamierza wystąpić o eksterytorialną autostradę i metro pomiędzy Katowicami a Berlinem…

Kto Polakom zabrał możliwość oglądania meczów reprezentacji w TV ? Jak to kto, ten zakamuflowany w TVP pisowski kret, z zemsty za niewpuszczenia TV Trwam na cyfrówkę… Premier już zapowiedział, że zleci wymianę wszystkich, którzy jeszcze nie wstąpili do PO aby uniknąć dalszych afer…

Giertych za Gowina ? Czyżby szykowała się wymiana wierzchowców – muła  na konia ?

Donald T. jako szef w Brukseli ? Całkiem możliwe, tylko jak on przewiezie z sobą swoją niezastąpioną szafę ?! Przy okazji dementujemy plotkę, że po wygranych przez PiS wyborach ma zamiar założyć tam polskie koło wypędzonych razem z Powiernictwem Kaszubskim … 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Kolejny przekaz ostatniej chwili - "Podobno widziano posła Macierewicza biorącego udział w spaleniu konsulatu USA w Libii - to on w turbanie trzymał pochodnie !" Prawdziwy Talib , nie ma co !

p.s. Podobno oburzeni zachowaniem rządu wobec Taliba-Macierewicza (dopiero teraz zobaczyli słynne zdjęcie..) muzułmanie skrzykują się do marszu na Warszawę. Teraz wiemy, dlaczego rząd przerwał budowę autostrady na granicy z Czechami - to ma być nasza tarcza !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#289849

Komentarz chyba nawet lepszy niż wpis :-)

Czy ten cytat z Gorzelika "My, Ślązacy w ramach autonomii domagamy się swobodnego dostępu do morza!" to prawda czy Twój żart? Bo chciałam się na ten cytat w rozmowie powołać, dlatego się pytam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289876

Na szczęście tylko żart ....ale uważam , że całkiem prawdopodobny.
Ten gość ma w sobie takie chciejstwo, że wcale się nie zdziwię, jak to wykorzysta za jakiś czas jako program polityczny !

pozdr.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#289884

Dlatego wolałam upewnić się, że to żart.

Życie zresztą i tak czasem jest bardziej zaskakujące niż żart, np. ostatnia wypowiedź Nałęcza na temat "Obudź się Polsko" - ze to hasło faszystowskie.
A przecież mało brakowało, żeby ktoś żartem taką opinię Nałęczowi czy innemu "myślicielowi" to przypisał.
Ostatnio rzeczywistość jest często bardziej absurdalna niż najbardziej absurdalny żart.
Dowcipkowaliśmy, że za Amber Gold już rutynowo obwinią PiS - no i masz, obwinili, to dzisiejszy news.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289900