W obronie trolli !

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Tekst bynajmniej nie od, ani też do Redakcji.

Czas już chyba dojrzał do tego, by porozmawiać o wzrastającej „popularności” Niepoprawnych i jej nie zawsze pozytywnych aspektach.

Czynię to nie ze względu na osobiste emocje, czy też prywatę. Jako użytkownik portalu mam poczucie współodpowiedzialności i troski o przyszłość Niepoprawnych, a nadchodzą niewątpliwie ciężkie czasy.

Z wielu względów, choćby dzięki pracy redakcji, naszej własnej, blogerów, komentatorów i gości portal odwiedza coraz więcej ludzi, a także poszerza się grono zarejestrowanych użytkowników. I jak to bywa w takich sytuacjach pojawiają się osobniki umownie zwane trollami. Dla mnie są to bardziej szkodniki, a nawet chochliki. Gdy te pierwsze uprawiają tu krecią robotę, to chochliki, czy też osoby cierpiące na sieciową odmianę ADHD lubią sobie tu pofiglować.

Jeżeli nawet założymy, że portal ten nie jest w czołówce opiniotwórczej, to mimo tego, jak każda działalność zmierzająca do prawdy i niewygodna dla władzy cieszy się szczególnym zainteresowaniem służb. Byłych i obecnych, naszych i z „Bratnich Krajów”. Wiedzą o tym admini i co bystrzejsi użytkownicy sieci. Nie wspomnę o obserwacji ze strony konkurencyjnych portalach i mainstreamowych mediach.

Mamy zatem różnych użytkowników i gości. Jedni w etatowej pracy, inni na umowę zlecenie, a jeszcze inni mniej lub bardziej omotani przez przewodników stada roją sobie, iż ich myśli i racje są jedyne i słuszne. Struktura znana z pracy Resortu. Oficer prowadzący i jego asystenci najczęściej nie uczestnicząc wprost, poprzez swoich ludzi realizują długofalowe zadania, jak i doraźne cele.

Często wynikające ze zmieniającej się sytuacji, czy też bieżącego zapotrzebowania na dezinformację. Ma to szczególnie miejsce tam, gdzie pojawia się zagrożenie otarcia się o niewygodne prawdy lub odradzają się więzi społeczne. Ponad podziałami wyreżyserowanymi przez zainteresowanych niszczeniem wspólnoty wiary i tradycji. Wiary tudzież wspólnych wartości, jak Ojczyzna, patriotyzm i pewien wspólny ich system.

Nie będę się dzisiaj zajmował przełożonymi naszych trolli, jak i też agenturą wpływu, która skutecznie omamiła niejednego użytkownika internetu. Wykorzystując często żarliwy patriotyzm lub skrajne poglądy. Przecież właśnie o to chodzi, by podmienić i przejąć, najpierw po kawałku, a potem całą rzeczywistość. Widać to dokładnie nie tylko poprzez pryzmat naszego społeczeństwa.

Bo Narodem coraz trudniej nazwać ten coraz mniej homogeniczny twór. Oczywiście nie przyświeca mi idea urawniłowki, jednak bez rzeczy wspólnych daleko nie zajedziemy. Jeżeli pozbawimy wierchuszki szeregowców i kaprali, to nie dość, że część z ich żołnierzy przejrzy na oczy, to jeszcze stracą główną siłę oddziaływania.

Na temat trollingu napisano już wiele mniej lub bardziej sensownych tekstów. Ja postaram się skupić na moich obserwacjach i przemyśleniach dotyczących nie tylko Niepoprawnych.

Pomińmy zwykłą napierdalanakę w komentarzach na Onecie i jemu podobnych opiniotwórczych portalach. Szczególnie owe osobniki wysypały się pod wpisami dotyczącymi „Katastrofy Smoleńskiej”, co nie znaczy, że nie inne sfery nie pozostają w obszarze ich i pryncypałów zainteresowań. Najprostszy typek to Trollo Vulgaris, wpada, poobraża kogo się da, licząc na wzajemność, a gdy jej brakuje to szuka innego paśnika. Klasycznym jest, że przeważnie chodzą stadami, są najwyraźniej wcześniej umówione, a w przypadku bieżączki idzie sygnał z centrali i zaraz się melduje cała ekipa.

Kolejne próbują w sposób pozornie merytoryczny prowadzić dyskusję. Są jak nawroty choroby, wracają, aż do znudzenia wklejając te same kalki komentarzy. Następnie strojąc się w szatki fachowców usiłują nam wprowadzić do dyskusji co najmniej geometrię nieeuklidesową, albo też podsuwać fałszywe tropy, gdy z ciepło robi się gorąco.

Mamy prawdziwych katolików, narodowców, ludzi zatroskanych o Ojczyznę lub strażników zasad dobrego wychowania. Oburzonych i poruszonych do żywego słowami mocnymi, lecz prawdziwymi. A to doradzają jak się mamy zachowywać, a to pouczają Ciemny Naród o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Z szermierzy kultury przeobrażają się w czystą emanację prowokacji i obraz napiętych do granic możliwości nerwów i obaw przed powrotem ludzi do normalnych relacji, Nie mówiąc już o przywróceniu naturalnego porządku świata.

Szczególną metodą jest zarzucanie atakowanemu obiektowi bolszewizmu, UB-eckiego rodowodu i szukanie Menory w dupie. Wiadomo przecież, że najłatwiej skompromitować portal poprzez jego agenturalność i wzniecić antysemickie zamieszki. Czasem, aż litość w człowieku wzbiera, jak widać poziom ich kadr. Mięsa armatniego, jakie nam tu przysyłają. I nie ujmując im w niektórych przypadkach inteligencji i wykształcenia, to jednak tylko szatniarze. Potrafią rozróżnić płaszcz od marynarki, jednak wiedzy o krawcach im już nie staje. Cóż, sort mają ten sam, mundurowy.

Sięgając po najbardziej sprawdzone metody obsobaczenia jednocześnie przywołują słowa Jana Pawła II i co tam im jeszcze do kacapskich łbów przyjdzie. Te akurat znają na pamięć, nie tylko ze szkoleń. Nie chciałbym jednak uogólniać, wśród lokalnych użytecznych idiotów są też barany prowadzone na rzeź przez fałszywych proroków. Nie widzą, że nie psy ich do stada zaganiają, tylko wilcy.

Czy nam ich prostować, skoro w swojej ślepocie brną wprost ku zatracie ? Niby to nasz chrześcijański obowiązek, tylko, że w sieci jest to prawie niemożliwie. Bo choć jest częścią realnego świata, równoległą i przenikającą się nawzajem, to sam werbalizm przenoszony klawiaturą przy równoczesnym zakłamaniu przekazu i zakłóceniach na łączach to zbyt mało. Za słowami muszą też iść czyny, czasem trza za ucho wytargać, klapsa dać, a z chamem trudno rozmawiać na inne niż…

„..Nie dyskutuję z końskim zadem, jeżeli już, to za pomocą bata...”.

I ta stara ludowa mądrość nie koni tyczy.

Na naszym portalu nie ma narzędzi banowania komentatorów, to dość dyskusyjne narzędzie. Jednak przy założeniu, że gospodarzem blogu jest jego autor, takie narzędzie jest niezbędne, by admini nie zajmowali się ściganiem co pomniejszych trolli po portalu. Jak sądzę bez empirii nie możemy tego rozstrzygnąć. Znajdą się i tacy, co słusznej krytyki nie zdzierżą, ale to już ich problem, wypraszając gości bez powodu zostaną w pustym domu.

Wróćmy jednak do obiektu rozważań. Szkodnik mają również wiele sprawdzonych metod oswajania. Gdy Speedy Gonzales wpada i chce zamienić rzeczowy wpis i dyskusję grupen sex i licytację szybkich numerków, to inne szatany tu obecne cierpliwie budują swój wizerunek. Przymilają się w komentarzach, ślą karesy i dusery na priva deklarując wierność i oddanie, aż… do pierwszego i nieostatniego ataku.

Jedni wprowadzają atmosferę romansu, inni grają na patriotycznej nucie - Mój Dziadek, Twój Dziadek, myśmy z jednego pnia. Zdarzają się przypadki, gdy licząc na naiwność blogera podają swoje namiary, zacieśniają więzi, by doprowadzić do ujawnienia personaliów i spotkania w realu. O tyle to śmieszne, że prawdziwi funkcyjni mają te dane. A czynownicy i inne dobrowolszcziki chcą się same wykazać.

Bywa też aura intymności i nieśmiałe próby nawiązania intymnego kontaktu. Dziwne sms-y, maile i propozycje. A potem już tylko czekać, jak żona lub mąż dostanie kopertę ze zdjęciami lub kopię korespondencji. Nic się bowiem nie zmieniło w metodach, za wyjątkiem tego, że lewaków nie ma już czym skompromitować, nas jest. Bo my mamy jeszcze system wartości i zasady, jednak nie każdy potrafi uniknąć pułapek. Zapytania typu - „..Czy nie chodziliśmy do tej samej klasy, podaj telefon…”. I zasadzki po zalogowaniu się na Fejsie, Googlu i na blogu, globalna sieć trackingu.

Ja na razie sobie radzę, jakoś tak mam. Nie ukrywam jednak, że jesteśmy pod baczną obserwacją i zarazem obiektem działań bezpośrednich. Zdarzają się szykany, dziwne akcje i próby uregulowania blogerskiego nurtu przez czynniki ekonomiczne i obyczajowe. Życie już dawno przerosło teorie spiskowe. Tylko my nie nadążamy. A wystarczy tylko zmienić perspektywę oglądu, nie zmieniają się bowiem metody działania, tylko środki są coraz nowocześniejsze.

Jednym z głównych zadań pomniejszych trolli jest rozmydlenie i przykrycie dyskursu, byle na manowce i portal przejąć lub wysadzić w powietrze.

Nawet jeżeli zadaniowanej  grupie uda się nas dotknąć do żywego, skompromitować w oczach braci blogerskiej, komentatorów i czytelników, to prawdziwe świadectwo o nas tkwi w naszym codziennym życiu, A to już bardzo trudno sfałszować. Mogę być pijakiem, SB-ekiem, bolszewikiem i agentem MOSAD-u i tak będę robił swoje. Rodzina i Przyjaciele wiedzą kim jestem i nie muszą na blogu stopką opisywać swojej proweniencji.

Kto ma wiedzieć i chce znać prawdę ten wie. Reszta to tylko fikcja przenoszona klawiaturą, jak śmiertelną chorobą naszej cywilizacji. Nie dotykamy bowiem już życia i ludzi, nie tylko dlatego, że się boimy. Głównie dlatego, że mamy zbyt dużo pośredników i kapłanów Nowego Oświecenia.

Nie zwalajmy tego, co sami możemy zrobić na Redakcję i Aminów, nie przypisujemy im demonicznej roli i magicznych narzędzi. Nie bójmy się, jak trzeba dać prawdą po Gębie, szczególnie, gdy nam i naszym przyjaciołom burki obszczywają nogawki. Nie warto też być adwokatem we własnej sprawie, szczególnie, gdy emocje nas poniosą.

Od tego jest Regulamin, admini, „Listy do Redakcji”, jak i też Nasza Wspólnota. Nawet jeżeli z kimś się nie zgadzam, to będą bronił go do upadłego przed…

Czy należy karmić szkodniki, ależ tak, tylko karmą z trutką, by po szybkim przeobrażeniu wyszło ich prawdziwe oblicze. Głodny troll też jest niebezpieczny, lepiej go nakarmić, by syty przez sen się wyspowiadał. To temat na osobną dyskusję. Może na kolejną notkę. Jak i wartości oraz więzi które się tu rodzą, również dzięki kreciej robocie trolli.

Jeżeli ktoś ma podobne zdanie, to proszę o uwagi i rozwinięcie. Jeżeli ktoś uważa inaczej, to niech stanie w obronie trolli.

Proszę o merytoryczną dyskusję, bez ad personam i osobistych wycieczek. Nie trzeba wymieniać nicków, wystarczy opisać zjawisko.

Wszystkie spamy, lamerstwo, ataki ad personam, trolling uporczywy i naruszenia regulaminu będę zgłaszał osobiście do Redakcji.

O co Was też upraszam.

To nie donos, to obrona portalu.

Na koniec rodzynek, z zastrzeżeniem źródła. Ja tylko pytam, czy to jest normalna korespondencja blogerów ?, oczywiście niejawna.

„…Jutro mam dniówkę, toteż napisz mi ,,instrukcję" na pocztę .

Jeżeli gdzieś mam coś napisać, to mi podpowiedz…”.

Pamiętajcie, że dla Resortu nie ma żadnych granic, haseł,

zabezpieczeń i privów.

normal">A teraz innej beczki. Nie bez kontekstu

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wrzucę ten wpis na czołówkę pod warunkiem, że nie dojdzie tutaj do kolejnej jatki na blogu.
Nie chcemy (admini i moderatorzy) wchodzić w dyskusje pomiędzy użytkownikami. Prosimy jedynie o kulturę i szacunek dla bliźniego.
Pozdrawiam
p.s.
W związku z majowym weekendem portal jest obsługiwany przez minimalną ilość administratorów. Dlatego bardzo Was proszę o powstrzymanie się przed złośliwościami i flagowaniem wątków.
Powtórnie pozdrawiam.
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#250452

Ja też lubię trole, choć na nazwa w internetowym slangu obraża trole prawdziwe, które - choć niesympatyczne - stanowią nieodłączny element baśniowego krajobrazu.
Jakże nie lubić trola ogłaszającego Marcina Kasprzaka stalinowskim bękartem? Jakże nie lubić troli, których subtelny dowcip jest tak wysilony, jak subtelny dowcip Leszka Millera? Trole, drogi@jwp, to sól życia wirtualnego!

Nie mogę więc obiektywnie dyskutować o czymś, co lubię.

Ale mogę stwierdzić, że administracja mogłaby robić więcej. Na przykład wyrażać swoje stanowisko krótkim, a wyrażnym komunikatem. Coś w rodzaju obyczajowego imprimatur lub non possumus. Jakaś czerwona (sic!) gwiazdka oznaczająca, że administracja nie aprobuje formy (sic!) komentarza. Bez żadnego banowania. Broń Boże.Bez żadnego tłumienia wolności słowa. Ot taki graficzny sygnał, że ktoś tu przekracza granice...przyzwoitości... Sygnał widoczny dla niezorientowanych.

Ale nie nalegam. Lubię trole. Te baśniowe lubię, bo bez nich nie ma baśni. Te internetowe lubię, bo dostarczają mi rozrywki...

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#250464

Witaj,
z Trollami, jak z Krasnoludami, niby miłe i się krzątają po obejściu, a w nocy szczają do mleka.

Co do Trolli w literaturze i mitologi skandynawskiej racja, co do sieci też racja.

A Nasze, są takie, jakie sami sobie wyhodowaliśmy.

Lubienie, nie oznacza braku podejścia krytycznego.

Baśń Baśną, a tu o real idzie.

Ukłony

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250470

W baśni przetrzymane do rana trole kamienieją.
W wirtualu (nie realu) pękają nawet nocą :-)
A w realu to można dać im po mordzie ;-)
Ale już więcej nie będę się wcinał filozoficzno-mitologicznie ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#250475

Owszem "kamienieją", ale ktoś zna zaklęcie.
W nocy gazy oddają.
A co do realu - winien tu zagościć.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250513

Dla mnie to są rzeczy oczywiste - kiedy granice zostają przekroczone. Ale może i racja - "oczywiste" nie zawsze znaczy "oczywiste" dla wszystkich.

Więc taka drobna uwaga. Tak, na Niepoprawnych istnieje cenzura. Cenzura pod kątem zachowywania dobrych obyczajów i kultury. To, że kilka razy określone komentarze czy wpisy nie zostały oflagowane, nie oznacza, że nie zostały zauważone.

Naprawdę, zawsze chcieliśmy unikać ingerowania w tok dyskusji, ale są sytuacje kiedy byliśmy (i pewnie będziemy) zmuszeni. Praemonitus, praemunitus? Fair enough?
Jak Kuba Użytkownikom, tak administracja Kubie... ;)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#250471

Może nie cenzura, a cezura, granice nieprzekraczalne.
My je winniśmy wyznaczać.
Tylko tyle i aż tyle.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250499

Rozpisałem się już dzisiaj raz, pod notką Semper Idem - drugi raz nie będę :). Zresztą nie jest to żadna tajemnica, nie zmieniłem zdania od wieków :). Zainteresowanych odsyłam: http://niepoprawni.pl/blog/3918/santo-subito-tak-krzyczeliscie#comment-289788

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#250510

Ja też już nie wiem, czy "Razpisać", czy też dwa.
Pusty łeb i tak nie przyjmie.
Czarna dziura i rozpacz.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250514

Zostawiamy oceny właścicielowi bloga, który może flagować komentarze na swoim blogu.
Obawiam się, że wielu blogerów nie chce dyskutować z oponentami bez przekraczania zasad towarzyskich. Niestety portal nie jest tego, aby wychowywać ludzi. Blogerzy i komentarzy to już produkt gotowy z całym dorobkiem kultury osobistej (lub braku takowej).
Pozdrawiam
p.s.
Możliwość flagowania mają blogerzy i użytkownicy z dużą ilością punktów.
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#250476

Czekamy na nowe narzędzia ogrodnicze.

Słuszne są Twoje obawy, zbyt wielu cierpi na syndromy wszelakie.

Ludzi nie będziemy wychowywać, natomiast nie przejdziemy do porządki dziennego nad brakiem kindersztuby i swołoczy hasaniem, z pełnym dla niej szacunkiem.
Jest to produkt gotowy, ale dalej ewoluuje ku specyficznemu rozwojowi. Bez korzeni, jako chwast na cudzej Ziemi.
To już nie signum temporis, to constans.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250503

[quote=jwp]Czekamy na nowe narzędzia ogrodnicze.[/quote]

O tak.
Czekamy.

Ja nawet na dwa - pierwsze to blokada komentatora na własnym blogu. Nie żebym miał problem - bodaj na Niepoprawnych i Blogmedia24 an razu nie miałem takiej potrzeby. Na S24 się przydało, jedna menda tylko łazi za mną po privie bo komentować nie może.
Dobrze gdyby takie narzędzie było. Po prostu.

Drugi brak trochę mnie boli - brak panelu "Moje komentarze".
Nie chcę być niegrzeczny i nie odpowiedzieć na głos polemiczny, w związku z czym muszę mieć bez sensu otworzonych kilka dodatkowych kart z wątkami, które czasem już wystygły. To niestety sprawia, że mój laptop przestaje znosić obciążenie i czasem zdarza się shutdown.
Przez ten panel można by było raz-dwa sprawdzić ostatnie wątki z własnym udziałem i ewentualnie się odnieść.

No i przy okazji - jutro mam dniówkę, toteż niech ktoś napisze mi "instrukcję" na pocztę. Jeżeli gdzieś mam coś napisać, to niech mi ktoś podpowie.
; )))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#250559

Popieram oba postulaty.
Dodatkową zaletą panelu "Moje komentarze" (lub "Komentarze użytkownika") jest możliwość zapoznania się z polemizującym z nami, a bliżej nam nie znanym blogerem.
Robienie tego poprzez funkcję "szpieguj" jest czasochłonne i mało efektywne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250565

Autor postu? A czy może one odpowiadać za trolle???:):):)
Te na razie siedzą cicho, ale może jeszcze nie dostały wytycznych?:):):) Jak się zbiorą, będzie "awantura", a może nawet "nienawiść" i "chamstwo"... Ja nic nie obiecuję, bo mam zwyczaj nazywać "ch" i "k" po imieniu:):):)
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#250557

Tę bajkę na dobranoc opowiedział nam miś,często występujący jako Trollo Vulgaris.
Dobrej nocy i kolorowych snów bez koszmarów :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#250459

Nie poniała...

"..Proszę o merytoryczną dyskusję, bez ad personam i osobistych wycieczek. Nie trzeba wymieniać nicków, wystarczy opisać zjawisko.

Wszystkie spamy, lamerstwo, ataki ad personam, trolling uporczywy i naruszenia regulaminu będą zgłaszał osobiście do Redakcji.

O co Was też upraszam...:.

To skończ dyżur, bo rady nie dajesz.

Ja nie mam koszmarów, śnię inaczej niż Wy, po Polsku.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250472

Jestem śpiąca i nie dam rady prowadzić merytorycznej dyskusji o bajkach wymyślonych na zawołanie(czyżby deficyt tematów?)
Dobranoc,dobranoc(jeśli moja odpowiedź nie jest zgodna z regulaminem to proszę szybko ją zgłosić).
PS Trolliza- brzmi pięknie.Możesz tak się do mnie zwracać misiaczku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#250486

Jak widzę Dziubasek typu Markiza zwija się na noc.
Nie kumasz, widzisz teoryje spiskowe i bajki, to się do poważnej dyskusji nie mieszaj.
Nie chcę się zwracać i sądzę, że nie będzie okazji.

Życzę wizyty Młota Thora Dziubasku.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250488

jak pieknie sie nazywacie... ;)

Jestem naprawde pod wrazeniem.

Jeszcze chwila, a przyjmiecie te nowe nicki na stale.

Nie zartuje... 

zauwazylem swiatlo w tunelu ;)

No i brak klasycznych trolli, o ktorych tak dopytuje sie Dixi.

* pozdro dla Resortu !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250564

Witajcie baco.Proszę przyjąć życzenia z okazji Dnia Polonii.
PS Hasło dnia:jest markiza w dyskusji,jest ponad sto komentarzy.Nie ma jej zaangażowania-pozostaje tęsknota różnych takich :)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#250580

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250712

Pulkowniku,

znalazlem jeszcze lepsza Samochwale.

Czy dedykowalas ja Markizie ?

Mam nadzieje, ze Markiza sie nie obrazila, bo jest tam nutka... drwin ;)

pozdrowienia dla Trolizzy i Misiaczka.

Strasznie mi sie podobaja te nowe wasze nicki ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Pr50QcSxP1Y&feature=player_embedded

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250735

Bardzo ładny portret pamięciowy naszej samochwały wkleiłeś.
Otwieram...

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250739

"...Świetnie jeżdżę na rowerze..."
coś mi to przypomina:) mniejsza.
dziękuję za przypomnienie klasyka.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250761

Znalazlem swietny rowerem dla troli (trolli).

Prowadzi, jak na razie, Leges:

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250771

Czy Pana drugie imię to Dyplomacja?
A właśnie,że się obraziłam.Od teraz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#250852

Zaskoczyl mnie ten "Dzien Polonii"...   nigdy o takowym nie slyszalem ?

Czy to jest inicjatywa administracji zdRadka ?

Jesli tak, to, gardzac zdRadkiem, nie uznaje tego swieta ;)

Ale za zyczenia dziekuje ;)

* Kim jest Leges, ktory narobil tu tyle smrodu ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250733

niecała setka odsłon, a już punktacja 4,6 (5 głosów) w tym moja dziesiątka.
Zagadka: ile trolli już przeczytało i oceniło, (oczywiście nisko) - i dlaczego im się nie spodobało?

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#250468

Resort, jak zwykle punktuje treści niewygodne.

Na sralonie24 znane jako "treści ukryte".

Co do czytania przez nich mam wątpliwości, jak i co do zrozumienia.

Bardzo się spodobało, na jedynki.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250477

ile tego zwierza jest na Niepoprawnych przestrzegajmy się szczególnie przed trollami "które lubią łapać myszy" POZDRAWMIAM

p.s

a tutaj coś dla JWP

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.

#250484

Jest tak, a nie inaczej.
Ale to tylko podskakiwajki.

Za klip dziękuję, co prawda inny kontekst, ale łzy te same.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250505

Jedynym trollem, który mnie bawił był osobnik podpisujący się neospasmin. Ale to dawne dzieje i Salon24. Był uparty i nie do zdarcia:-) Jak go wywalili wystąpiłem w jego obronie. Potem sam się z S24 wywaliłem. Już bez związku z neospasminem.
Poza tym trolle mnie drażnią.
Antypatyczne trolle, których nicki wymieniałem dziś w innym miejscu, wywalałbym bez pardonu.

Wprawdzie zrezygnowałem kiedyś z pisania na blogmedia24, ale szanuję Marylę i bardzo mi się podoba jej podejście do tematu. Bo ona takich wywala z miejsca na zbity pysk, aby nie zaśmiecali forum. Trolle mają tam "krótki lot". I tak powinno być, a nie tak, że Dixi czy Kuki muszą się godzinami użerać z jakimś wyzywającym ich gnojem.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250485

Rów nie fajny nick był na sralonie24 - Nerwicaeklezjogenna.
I jak dać temu radę.
Maryla prowadzi inną misję, a My mamy tu narzędzia, by trolliznę gonić w zagajnik do ostrzału.
Ponadto sami we własne wnyki wpadają.
Masz rację, co do krótkiego lotu.
Są jednak takie, co trzeba podkarmić jak Smoka Wawelsiego.
Aż do ochwatu i spowiedzi, aż do bólu.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250509

Jestem od niedawna na Niepoprawnych, od 10.04 tego roku. Czytając Twój wpis można by pomyśleć, że trolli tu zatrzęsienie. Gazetki rozdawane wtedy na pewno przyciągnęły wielu ludzi. Czy lepiej, żeby nie? Bo dyskusja o ważkich rzeczach będzie zakłócona. Dla kogo by ona była? Dla grupki która już to wie. Tylko samokształcenie. Patrząc na Twoje definicje, można przypisać trollowanie każdemu.  Z poważaniem

PS  U Pratchetta Trolle są całkiem sympatyczne.Niskie oceny nie ode mnie nie daję mniejszej od 10. Wtedy nie oceniam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250493

Moje myśli nie są definicjami, są tylko cząstka wiedzy Resortu.
Nie ma zatrzęsienia, są raczej poślednie. Ale tak się Chocholi Taniec zaczyna.
Nie jest tak, że Prawda raz powiedziana nie winna być powtarzana.
Defetyzm i brak wiary prowadzi do bezczynności.
Ja nie posiadam wiedzy tajemnej, tylko doświadczenie i pragmatyczny osąd.
Nic nikomu nie przypisuję, a wnioski wyciągamy według własnej wiedzy lub jej braku.
Ja chodziłem i dalej uczęszczam do Szkoły Życia.
Polecam każdemu.

Terry Pratchett owszem, ale możemy to wsadzić między bajki.
A tu scenariusze piszą inni "bajkopisarze".

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250512

Tylko kilka uwag. Defetyzmu na tym portalu jeszcze nie zauważyłem. Do Szkoły Życia chodzi każdy choćby nawet nie chciał. Podejrzewam, że Resort nie jest jeszcze tak zaangażowany, ale bicie na larum i budzenie nigdy nie szkodzi. Definicja czy Wiedza Resortu (trollowanie)  :-) Czy brak trolli, pyskówek, nawalanek wpłynie na rozwój portalu czy jego zaściankowość? Napisałem, że mi się tu podoba, ale właśnie i dlatego, że to wszystko tu jest. Portal żyje i jest doceniany. Gdyby po notce w blogu były tylko wpisy typu: jak wspaniale; masz rację; tak my to rozumiemy; itd. byłoby nudno. Zauważam tworzenie się jakiejś wspólnoty, przyjaźnie, rywalizacje, ludzi różnych.  Całą moją wypowiedź można uznać za trollowanie opierając się na myślach, które są wiedzą Resortu. Brak zainteresowania Resortu - martwy portal.

Z szacunkiem pozdrawiam

PS. Pratchetta nie da się wepchnąć między bajki, to samo życie nawet i z Resortem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250588

1. Zasada pierwsza - Nie karm trolli pod żadnym pozorem!
2. Zasada druga - Postępuj według zasady pierwszej.
3. Zasada trzecia - Postępuj według zasady pierwszej.
4. Zasada czwarta - Postępuj według zasady pierwszej.
5. Zasada piąta - Postępuj według zasady pierwszej.
6. Zasada szósta - Postępuj według zasady pierwszej.
7. Zasada siódma - Postępuj według zasady pierwszej.
8. Zasada ósma - Postępuj według zasady pierwszej.
9. Zasada dziewiąta - Postępuj według zasady pierwszej.
10. Zasada dziesiąta - Postępuj według zasady pierwszej.

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#250498

W zasadzie zgoda, tylko i tak musimy w laboratoryjach szykować szczepionki i antidotum. Dlatego hodowla kontrolowana jest niezbędna.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250517

 Niepoprawni" jako portal zajmujący się konkretną tematyką spełnił, spełnia i będzie spełniał swoje zadanie...Próby kierowania naszych przemyśleń nie powiodły się a chęć niedopuszczenia do publicznej wiadomości n.p. osiągnięć zespołu P. Macierewicza dała wręcz, w moim przekonaniu, efekt odwrotny od zamierzonego, czyli zabiegi, by wiedza o prawdzie n.t. Smoleńska stała sie dostępną dla wąskiego grona "wtajemniczonych" jak to było  o Katyniu- kompletnie nie powiodła sie...I to jest PIĘKNE!!!! Jestem przekonany, ze portal miał ogromną role w powstaniu "partii" poszukiwaczy i kolporterów PRAWDY- partii ponad partyjnej, skupiającą  Polaków Patriotów...Spełnił swoją rolę, jako serwis informacyjny- spotkania rocznicowe...a przede wszystkim pokazał ludziom myślącym, ze nie są sami w swoim myśleniu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250504

I komu to przeszkadzało i dalej przeszkadza.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250518

Właśnie oglądam drugą część "Bezpieki", na you tube.
Zrobiłam sobie chwilę przerwy, by zobaczyć co słychać na Niepoprawnych, a tu taki wpis:)
Jeśli jest jak piszesz Autorze, to marny nasz los. Nie ustrzeżemy się przed tymi, którzy wiedzą wszystko i celowo manipuluja internautami.
Więc, po co to wszystko? Jaki sens ma dyskusja, skoro inetlokutor to potencjalny "agent", który ma zadanie nas osaczyć, spacyfikować i wyeliminować?
Jeśli chodzi o mnie, to ja na tym portalu nie widzę nikogo, kto "wygląda" na szpicla, a jedynie kilka osób o bardzo wybujałych ambicjach.
Blogi, jak każda forma twórczości, bywają źródłem zazdrości o poziom ich stylu i popularności.Cóż - zwykła nasza - polska zawiść i gwałtowny temperament, to genetyczne sprawy...
A z genami trudno wygrać:)
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za działanie pro publico bono:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250511

Witaj,
toż uważam też, że tu sami kaprale.
Jednak czujność jest wskazana.
Optyka widzenia bywa zakłócona, czego Tobie nie przypisuję.
Choć ja zdaję sobie sprawę ze swojego pryzmatu.
Może w następnym tekście bardziej Was przerażę i zrozumiecie, że nie tyle marny nasz los, tyle, że taki nam szykują.
Geny własne, rzecz piękna, obce należy wyciąć w pień.
Niestety pochód bolszewii i germańców pozostawił u nas złe ziarno.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250523

Tak masz racje trzeba dobrze wypasione Trolle na naszym portalu co jakiś czas od strzelać,jako od strzał selekcyjny,głupi nigdy nie powie że jest głupi,a Troll że jest Troll,ale co jakiś czas wrzucają coś na portal mimo chodem,z lekka aby co bystrzejsi się nie kapli,i tu jest robota dla najlepszych snajperów,

pozdrawiam,a z twoim instynktem nie będziesz miał problemów z wytropieniem Trolla,dasz bór JWP

PS

Ja najpierw strzelił bym Trolla w pysk,a potem pytał kto przysłał,wiem że to nie politycznie,ale taki już jestem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250537

Witaj Bracie,
ja póki cop nie strzelam. Bo nie ma do czego. Jeśli już to na kapiszony zasługują.
Selekcja, jak najbardziej wskazana.
Z lekka niby, a jednak w walonkach.
Bystrzaków Marku coraz mniej.

Czuj Duch

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250539

swietny tekst, a gdyby ktos mial szczere watpliwosci jak wiele w nim celnych obserwacji i obaw bez trudu powinien go przekonac pakiet az 8 jedynek! ja co prawde dostaje je regularnie, bez wzgledu na treśc czy forme, ale nigdy jeszcze w takiej liczbie. być moze mamy nieco inne spojrzenie na potrzbe interakcji z trollami, ale trzeba by rozwinac temat, a tego ze wzgledu na poźną pore troche mi sie nie chce. generalnie moje opinie na ten temat można sprowadzic do zdania, ze przy sprawnie dzialajacej maszynie moderacyjnej wszellkie dyskusje ze zdiagnozowanymi na 100% trollami nie powinny być konieczne, a nawet zbedne i dla wszystkich szkodliwe. niestety jak jest kazdy widzi i zapewne wszyscy sie uczymy. miejmy nadzieje, ze My szybciej uszczelnimy system niz oni naucza sie go obchodzić.
pojawily sie zdania odmienne dotyczace motywow pewnych, powiedzmy destrukcyjnych zachowań. kazdy oczywiscie ma prawo do wlasnego zdania i do wlasnych watpliwosci, ale to sa sprawy drugorzedne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250538

No nie wiem co powiedzieć.
Obiecuję, że to nie koniec.
Zdania odmienne i odrębne będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.
A potem już tylko suspens.

Pozdrawiam Grupę Operacyjną i przypominam, że termin złożenia sprawozdań upływa o godz. 6.00.

Bez odbioru, z odbiorem premii.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250543

prawie do 4... Czy ktoś miał czas przeczytać, nie mówiąc już o zrozumieniu???
Jeśli chcecie dowodu, że działa u nas desant, a trolle atakują bez litości, weźcie to pod uwagę.
Niepoprawni są obiektem zmasowanej akcji, mającej na celu przejęcie, bądź choćby rozwalenie portalu. To klasyka: "dezinformacja i dezintegracja" - specjalność Służb.
Post o zagrożeniu dla Niepoprawnych jest natychmiast celem ataków. Anonimowych, czyli "zza węgła". Czyich? No, czyich???
Od dawna postuluję, żeby każda ocena była uzasadniona komentarzem. Niechby nawet miażdżącym. Taki jest najciekawszy:):):) O to chodzi w blogosferze i na Niepoprawnych.
Kategorycznie jednak protestuję przeciw tchórzostwu i stricte agenturalnym zagrywkom. Niepoprawni powinni zrozumieć, że tolerowanie trolli i agentów, to nie żadna "tolerancja", tylko prosta droga do samobójstwa.
Jeszcze chwila, a nie będzie to już nasz portal. Tak, właśnie nasz - Niepoprawnych! Nie "koterii", "bandy", "uzurpatorów ograniczających wolność wypowiedzi. Będzie to zsyp nawet nie na poziomie Salonu 24, ale nowe forum Onetu czy GW, administrowany przez agentów dla lemingów i pożytecznych idiotów" (co na jedno wychodzi).
Uważam, że prawem każdego blogera na Niepoprawnych jest wyrażanie swoich poglądów, nawet najbardziej kontrowersyjnych. Takie zresztą są najsmakowitsze:):):) Prawem jednak innych blogerów i komentatorów jest polemika. Nawet ostra jak brzytwa. Taka jest najciekawsza. Polemika, a nie trolling uprawiany przez idiotów lub wariatów, albo, co gorsza, świadome niszczenie portalu przez podłych najemników i starych agentów. Ci potrafią zarówno bełkotać o "demokracji", jak uprawiać histerię, kiedy dostaną po pysku w odpowiedzi na skandaliczne (często też porażająco głupie i prymitywne (bo "oddelegowane siły" na szczęście orłami intelektu i stylu nie są) komentarze. Dla nich regulamin NP jest tylko narzędziem do rozwalania portalu. Moim zdaniem powinno być dokładnie odwrotnie. Regulamin powinien chronić portal przed spamem, trollingiem i próbami wrogiego przejęcia.
--------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#250553

Jan Bogatko

cytat: Regulamin powinien chronić portal przed spamem, trollingiem i próbami wrogiego przejęcia

...w pełni popieram, także uważam, że ocena powinna wymagać uzasadnienia,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#250572

Podpisuję się obiema rekami.

Może znając trolli z innych portali , powinno się umieszczać ich nicki( z uzasadnieniem) w specjalnej "zakładce" aby ich wpisy ignorować?
Czasem , szczególnie na początku trudno ich rozpoznać.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250584

.... witaj Dixi. Fajny i mądry komentarz .
Wiesz, jest na NP. mój Ziomal n/b kapitalny Gość.
Kilka dni temu ,na jego blogu dał mi złotą radę :
"Jeśli już uznasz,że troll jest poza zasięgiem twojej pięści, to sobie "odpuść"... szkoda zdrowia" .
I on ma rację !
A wracając do Twojego komenrarza :
..................
//Moim zdaniem powinno być dokładnie odwrotnie. Regulamin powinien chronić portal przed spamem, trollingiem i próbami wrogiego przejęcia. //
................
Dixi, to jest niemożliwe do zrealizowania... nie ma takiego Regulaminu .
Pozdrawiam
Marek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250589

Jan Bogatko

doskonały, ważny tekst, strzał w "10", sądząc po reakcjach trolli (oceny)!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#250571

Witam,
dziwią mnie reakcje trolli, co by było gdybym napisał kilka tonacji wyżej ?

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250650

Może komuś sie to nie spodoba - ale może przyznawać notorycznym trollom odznaczanie jakimś symbolem graficznym ich wpisów, a szczególnie zasłużonym przyznać odznakę "Wysłużony troll". Byłoby stosowne uhonorowanie ich twórczości. Przecież niektórych z nich można w ciemno rozpoznać. Myślę że byłoby to pożyteczne zadanie dla moderatorów.
Barton

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Barton

#250573

Kupimy im opaski na rękę w kolorze bordo z pomarańczowym cyrklem i kielnią... ;)
Stygmatyzacja taka?? :))
____
Nie.

Dobrze, odpiszę na poważnie.
To standardowa sytuacja, że ktoś z Redakcji (najczęściej dział naruszeń) otrzymuje prośbę, aby "zająć się" tym i tym (względnie tą i tą). "Zająć się" - zbanować, usunąć, odebrać prawa, etc.

Odpowiedź jest zawsze ta sama. Jeśli użytkownik X naruszył regulamin - sprawa będzie rozpatrzona. Najlepiej kontrowersyjny wpis oflagować i po sprawie.

Ale naruszenie regulaminu to coś innego niż prezentowanie swojej opinii. A często wychodzi tak: dajcie mu po łapach bo ma inne zdanie, a mnie się to nie podoba.

A pomysł odznaczania - przecież to tylko delikatniejszy wariant. Zaznaczyć kogoś: "tego nie czytajcie, bo to troll"?
A po co półśrodki - wywalić, wywalić...

Redakcja nie wnika w spory miedzy użytkownikami.
Do momentu, dopóki czyjeś dobra osobiste zostały naruszone,
fakt ten został zgłoszony bądź, napiszę kolokwialnie, mieliśmy do czynienia z chamstwem. Wtedy idzie upomnienie (przesłane prywatnie), w przypadku intencjonalnej recydywy - bardziej znaczące konsekwencje.

Lapidarnie i prosto.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250587

Witam,
one niejako same się oznaczają.
Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu na obserwację portalu.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250651

nie wolno mieć innego zdania? zaraz troll? takiego osobnika należy ignorować i nie wprowadzać zamieszania. Nie skupiać się na nim, BYNAJMNIEJ. Są rzeczy ważniejsze na tym portalu niż zajmowanie się jakimś zbukiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250582

Witam,
przyjmuję odrębne zdanie, lecz się całkowicie nie zgadzam.
Nie sprzątany dom przeradza się w Stajnię Augiasza, a by móc zajmować się ważnymi sprawami należy zachowywać higienę.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250652

Pozdrawiam z 10, choć jak widzę, tych których tekst dotyczy
ale się nie ujawniają poza dołożeniem jedynki, jest niemało.
Ale to świadczy tylko o tym ,że strzał precyzyjny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250586

Witaj,
to jeszcze nie strzał, choć niektórzy tak to odebrali.
Poczekamy na finał, a wtedy pójdzie salwa armatnia.
Na tą rzadziznę póki co wystarczy korkowiec z odpustu.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250653

Gdzieś podziały się zdjęcia, to po pierwsze.
Po drugie - guzik mnie obchodzą trolle (miałam z nimi do czynienia od początku wejścia do internetu i przekazywania MOICH poglądów, których NIGDY nie ukrywałam, a co dopiero teraz).
Bardzo długi wywód - to po trzecie. Dlaczego ? Bo: jeśli ktoś JEST trollem lub inwigilatorem - nie trzeba go pouczać, wie co robi, dla KOGO i po co. Kto naiwny - nim zostanie. Nawet najrozsądniejsze argumenty, dowody, fakty - go nie przekonają (miałam przykładów dostateczną ilość) - nawet tzw. inteligencję, popisującą się wyczynami swoich dziadków sprzed , w czasie II wojny św. itp., ale hołdującą przewodniej partii: PO, Palikota i in.
Po czwarte - nie obrzucajmy się inwektywami, nawet jeśli POSĄDZAMY kogoś, stąd o niecne zamiary i czyny.
Po króreś tam - WSZYSCY, po trosze, się wymądrzamy. Kazdy z nas ma swoje lecie, doświadczenia, przemyślenia - mniej lub więcej zdołał przyswoić wiedzy lub niewiedzy i CHCE SOBIE TU POGADAĆ.Jeżeli nie jest autentyczną świnią i nie mamy na to dowodów - nie napadajmy się nawzajem o każde słowo i zapis. Proszę i przepraszam za "wymądrzanie" się.
Na szczęście, nie można mnie posądzić o szukanie flirtów i branie się na słówka, ale miło mi, kiedy ktoś fajnie, tak szczcerze do mnie przemówi. Każdy tego chce i po to tu jesteśmy. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu i poprawy humoru.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250592

pani znowu o zdjęciach? :)
proszę przeczytać komentarze pod pani notkami na pani blogu i poćwiczyć.
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250611

Witam,
ma Pani sporo racji, ja pozostanę przy swojej.
Mam wystarczająco dużo dowodów i doświadczenia, by pisać o tym co uważam za ważne.

Humoru mi nie brakuje, za życzenia dziękuję.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250654

Powiedz pan amelkowi,że hasło DAMY RADĘ,to HASŁO  LEGES.I niech ten śmieć nie używa tych słów.Amelek co najwyżej może spłodzić ,,wiejską zabawę"POLACY !jwp.to stary zgrzybiały dziad ,który sądzi (bo to nie myśli),że może coś,ale przerosły mu jądra i trzyma je cały czas w zębach,inaczej nie funkcjonuje.

                         Damy radę Polacy,Damy radę!!!

Trzeba tę szumowinę wyrzucić z Polski.

,,jwp" to ,,gawnojed" i jak ktoś się da wciągnąć w jego zbrodnicze łapska,ma przerypane.

 DAMY RADĘ POLACY ,DAMY RADĘ! To hasło LEGES.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250599

C`est moi, LEGES!

PS. Co prawda, lubię trole, ale bez przesady. 16 lutego br. na blogu @Poety napisałem w skierowanym do Ciebie komentarzu: "krótko patriotyczna panienko wyp...dalaj" Powtarzam więc, tym razem z wykropkowaniem czasownika. Z tzw. ostrożności procesowej :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250600

Słuchaj dupku,konwenanse się skończyły.Mówmy jak facet z facetem(chyba,że biedroń albo ten nieszczęśnik grodzki,który w wieku 58 lat zamiast andropauzy poczuł menopauzę).Przerost jaj to chyba prostata,zatem jaja w zęby,fujara na szyję i krok po kroczku z cewnikiem do toalety oddać kał.Jeżeli jesteś facetem jak piszesz,to rozumiesz moje słowa?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250616

Konwenanse powiadasz, jak widać był krótki kurs wyrazów obcych, bo swojskich wam nie brakuje.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250658

Ostrożności nigdy dosyć, tym bardziej przy takim procesie i długiej ławie oskarżonych.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250656

Dzięki za materiał poglądowy do dyskusji o trollach i wysoce kulturalną dyskusję, na poziomie dla was właściwym.

Damy Radę nie jest obłożone żadnym copyright.

Natomiast marka LEGES zapewne jest opatentowana na Łubiance.

W przyresortowym przedszkolu.

Macham serdecznie Zbrodniczymi Łapskami do wszystkich co mają Przerypane

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250655

I co  powiesz żydzie żydowi?Banuj moją LEGES,bo ona tego chce.Ona może mieć dziesięć laptopów i nr IP,ale pamiętaj śmieciu,ta Ojczyzna nas wykształciła i wykarmiła,I kochaj ją.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250602

Forma "śmieciu" mówi sama za siebie.
Gratuluję. Widzę zresztą, że już ktoś zgłosił.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250607

Forma "śmieciu" nic nie mówi. Wiele natomiast mówi zmiana płci LEGES, którą można ewolucyjnie zaobserwować w Jej/Jego komentarzach :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250609

O komentatorze?? :)
Mnie tam wystarczy. ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250612

:-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250614

Forma wielopłciowa, mutuje w zależności o delegacji na front.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250661

- Masz ochotę na seks?
- Coś ty, własnego tyłka nie poznajesz???!!
Dżdżownica to dość prymitywny organizm... W przypadku Leges powiedzonko "fuck yourself" nabiera sensu niemal dosłownego:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#250669

Miała być forma do ciasta, a tu znowu zakalec.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250660

Emaliowany 007 grodzki vel biedroń ,co może oznaczać też starego zgreda ,,jwp" niesiołwskiego,mogą tu trzymać wszystkich za wielkie jaja ale nie LEGES.

 LEGES TO PATRIOTKA I ZAWSZE PISZE: DAMY RADĘ POLACY,DAMY RADĘ!!!!!

Niech wanna emaliowana oo7(najgorsze badziewie tego portalu,z wielkimi jajami lub bez jaj )nie przypisuje sobie hasła LEGES.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250613

Ciąg dalszy materiałów, teczka puchnie i fiszki się kończą.
I tak niedługo zostanie zapiwniczona w archiwum.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250662

Dwojga imion Legesowa ?

Może mieć, ale to nic nie pomoże, Resort o lata świetlne wyprzedza amatorów.

Faktem jest, że PRL i jego służby was wykształciły i wykarmiły.

Może czas na emeryturę.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250659

...witaj LEGES.
" Nos posset pluviali cum Polonii "
......
Absolutie Tak !
Tylko na Miły Bóg... jest dopiero 10;30 ,a Ty już ??
Pozdrawiam
Amelek
ps.
... czy Biało Czerwona ,powiewa przed Twoim domem ?
ps.2
.... ten czerwony color- to nie ja :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250610

Czytaj cioto,,Jeder sieht durch seine eigene Brille"i pamiętaj cioto z wielkimi jajami ,,cum tacent ,clament".

I cioto z wielkimi jajami,ale przerostem starczym jaja w zęby,fujara na szyję i wio!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250621

Życie to nie jaja, przynajmniej nie w większości.

Czas założyć bloga , będziemy tam gościć.

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250624

Gościć u gościa z przedwczesnym wytryskiem werbalnym? No, nie wiem jak Pan, ale ja chyba nie zaryzykuję... :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250626

Nawet z ciekawości co zacz ta osoba? Taki znawca ludzkich charakterów.

Stara panna, frustrację ma bo nie natrafiła na chlopa z ... ustami pełnymi duserów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250635

Frustracja, powiadasz Pan...ja tam stawiałbym na koprolalię...ale jedno nie wyklucza drugiego...
Koprofagia też jest możliwa...tiaa...człowiek to istota skomplikowana, choć oczywiście brzmi dumnie... ;-)))

PS. Kończę, albowiem boję się gniewu Gospodarza, nie mówiąc już o Adminie. A propos Admina, zauważył Pan tego nicka? Hun! Jednego Huna to Bicz Boży nazywali... ;-)

Do zoo...baczenia ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250639

A czegóż się tu bać, diagnozy mile widziane.
Hun to niespotykanie spokojny admin, aż do bólu.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250668

I tego bólu/bulu właśnie się nieco obawiam... :-)))
A śmiertelnie poważnie: głos merytoryczny wydałem z siebie na blogu redakcyjnym.
Tu mogłem tylko flagować. No, może z jednym wyjątkiem...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250674

Może jednak ten blog założy na Pudelku.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250666

  -:) Obojętnie ,aby tylko nie wychodził z domu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250683

Ale kuracja u wód, by im się przydała.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250684

Tak, przez bryle, a może monokl gustowny.
W waszym przypadku wymowne są komentarze.
Do milczenia musicie dojrzeć po zaaplikowaniu nerwosolu.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250665

Na samochodzie trzy flagi Biało-Czerwone dwie na przednich lusterkach i jedna na antence.I flaguj starcze wszystkie moje komentarze.Stary capie z  przerostem gruczołu krokowego.Już nic i tak ci nie pomoże.Cewniki Foleya są w na urologii dla staruchów odłożone.(przepraszam ludzi chorych na Adenoma Prostate)ale ciota maruś i jego kompani (stare capy),mają problemy z przerostem jąder i nie wiedzą jak nam to powiedzieć?

Damy radę Polacy pomóc facetom z przerostem jąder,damy radę!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250625

Służba nie drużba, a orzeł dwugłowy na czas nie zważa.
A flaga dla niektórych, jak i słowa to kamuflaż.
A i tak kabura i jaja wystają spod sukienki.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250663

...witaj, Dobry Druhu.
Znowu "popełniłeś" b. dobry post.
Mam nadzieję,że wybaczysz mi , nie informuję Autora ile punktów wysyłam :-))
Oczywiście to jest ewidentne,że " Służba nie drużba".
"Panience" spod skórznego płaszcza zwisa Fujara i Nagan.
Taka szmata pyta mnie jaką akademię kończyłem ?? a pierwszo Majową -wywłoko czerwona .
Wiesz, ale komentarze tej kurewki -to bestka...
Ja dzisiaj doznałem szoku ,po przeczytanie komentarza / w innym miejscu/ , gościa który chyba jest w redakcjii NP,
Ten Facecik bierze w obronę Trolling, tłumacząc,że to wina tych którzy wygenerowali : koterie , grupy , etc.
No Chryste, czy Ty widziałeś tutaj jakieś nieformalne Grupy, czy zamykałeś dostęp do przysłowiowej "ławeczki"??
Ten Palant uważa ,jeśli ja mieszkam na ul. Nowy Świat, to muszę kochać wszystkich mieszkańców tej ulicy..?
Oczywiście nawet mnie nie pytaj o nick tego gostka ..
Pozdrawiam
ps.
...dobrze Ci zrobiła ta przerwa :-)))- dobry wpis !
Marek
ps.2
.... kurczę kiedy przyjedziecie ??
do next time !

ps.
.... nie zmienimy tego Świata ....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250695

Witaj,
powoli rozgrzewam silniki.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250696

Jeder sieht durch seine eigene Brille..
..............
Ja na Ciebie patrzę tylko przez rózowe okulary !
....
Alle, pierwszy raz ,jestem prawie pewny,że takich tekstów , nie mogła napisać Kobieta ?! to jest niemożliwe.
Nawet jeśli ma głowę na "parterze", mimo,że mogła coś połknąć z dopalaczami.
To nawet panienki z Pigallaka, nie stosują takich odzywek?
Czy znasz w Szczecinie jakąś dobrą Poradnie A/A ?
PS.
.... może na dzisiaj i jutro ,odpuść sobie klawiaturę ?
Naprawdę, życzę opamiętania .
Jak będziesz wychodzić, proszę nie trzaskaj drzwiami - to nie stodoła !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250629

Słuchaj dupku co ci piszę.Ja nie trzaskam drzwiami,ja trzaska w ryj.Ja jestem krótko w kraju.ale żyda,żyda pozna na odległość.Jak macie problemy z,,jwp" ,,tł"z przerostem jąder,to nie piszcie frajerzy na portalu o tym,tylko zgłosić się trzeba do poradni urologicznej.Nie róbcie zadymy i nie traktujcie waszego portalu jako poradni dla tetryków.Jesteś ponoć konowałem,to frajerze rozumiesz co piszę.Chyba nie jesteś ciotą i kumasz co piszę?

Nie rób siary i wyluzuj.Idź na spacer i wciągnij dobrego skręta.Ja tu dziś  będę cioto i jak chcesz porady odnośnie przerostu jaj,to jestem do usług,bo ja  też lekarz mój konowale i oby nie było niedomówień frajerze.Jaka specjalizacja?Gdzie odbywałeś starze?Którą Akademię cioto kończyłeś?Sprawdzę to frajerze z wielkimi jajami.I ty jesteś konował????Chyba,że patomorfolog?

Dziś to ja zacząłem cioto.Czytałem wasze wypociny i dziś klawiatura jest moja.Atakujesz kobiety,to zobacz co z tobą zrobi facet.Macie cioty duże jaja,ale obolałe i pełne piasku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250638

Przykre to, że poziom sodówy wzrasta nieadekwatnie od możliwości.
Widzę jednak, że musimy ograniczyć dostęp do sieci pacjentom Houston.
Jakie to smutne, gdy pomimo wielu starań misja zakończona fiaskiem.
A posiadanie klawiatury, to dla mnie nowość.
Jakaś klawiaturofilia ?
Tak te sprawy załatwiacie, nie da rady po Bożemu.
Zmień dostawcę staffu, ten cię oszukuje.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250672

Leges,

Niepoprawni nie sa Twoim prywatnym wychodkiem.

Nie kompromituj sie wpisami, takimi jak powyzej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250723

materiały smoleńskie - a wszelkie dotychczasowe kampanie dezinformacyjne to było małe miki przy potężnej akcji która ma na celu nie tyle popularyzowanie opowiesci pani Anodiny, co dezauwowanie rzeczywistego dochodzenie i (to bardzo ważne) wprowadzenie takie zamieszania by wiekszośc machneła kiedys ręką.

Oprócz moskiewskich polaków, oprócz typowej agentury jest jeszcze jedna kategoria: pretensjonalni nudziarze. Kto był choc raz na publicznym wykładzie wie o kogo chodzi. Jakims mitem jest to że swoboda dyskusji jest wartością samą w sobie.

Tu dobrym przykładem jest metoda Anlesandra Sciosa który wycina na swoim blogu bez litości: towarzyszy, agenturę i wreszcie owych pretensjonalnych gawędziarzy. Skutek?
Nie tylko watki swietne - ale i dyskusje pod nimi na bardzo wysokim poziomie. Co poddaje pod rozwagę.

Jednego co mi brakuje na NP to własnie prostego znaczka że ów i tamten nie mogą postawić na moim blogu juz nawet przecinka.
To zdjełoby z adminów 90% czasu. Jak rozumiem wprowadzenie tego nie jest takie znowu proste - a szkoda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250637

...i portal wydał mi się oazą na pustyni syfu i chamstwa!
Dziś te same pluskwy ( niektóre chyba rozpoznałem i nawet mógłbym rzucać nickami) które grzebały niegdyś w niepoprawnych społecznościach na Onecie, robią taką sama zadymę i tymi samymi metodami.
To samo gówno szalejące i siejące zamęt, tylko pod innym kryptonimem i w tym samym celu...
Bleeeeeeee!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250647

...przyzwoitych blogerów z portalu. Ciekawe, że zasmradzacze równocześnie krzyczą: "Ale tu śmierdzi!", co ma znaczyć "Uciekajcie! Ratuj się kto może!"
Jeśli natychmiast z tym nie skończymy, zostaną tylko oni i... smród.
Dlatego namawiam osoby o wrażliwym powonieniu, żeby jednak wytrwały a w miarę możliwości pomogły otwierać okna. Pozdrawiam!
Uwielbiam ostrą wymianę ciosów, ale z trollami nie ma prawdziwej dyskusji. Nie sposób kopać się z odchodami, można w jedynie wdepnąć. Oni o tym doskonale wiedzą. Swoista nietykalność?:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#250664

Lepiej nie można było opisać, do gnojówki podchodzi się z widłami, a do rannego trolla od strony głowy, lub tego co po niej zostało.

Włączyć dmuchawę i przewietrzyć, aż do następnego nalotu robali.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250678

Witam,
jak widzisz były to miraże.
To rzuć paroma nickami na priva.

Gotują się, tylko na co ?

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250675

który przychodzi za naszego adresu, tudzież wariacji naszej domeny i zawiera propozycję tak jakby werbunku:
<<
Witamy wszystkich!
Poszukujemy współpracowników, którzy gotowi są podjąć się dodatkowej pracy.
Praca zajmie 1-2 godziny w tygodniu i nie wymaga żadnego wkładu pieniężnego.
Istotą pracy jest przetwarzanie napływających z Twojego miasta zamówień.

Jest to prosta praca, której można nauczyć się w ciągu 10 minut i będzie można regularnie wykonywać ją dla naszej firmy.
Za każde przetworzone zamówienie otrzymasz od 200 do 500 EUR.

Opłata – natychmiastowa!

Jeśli tylko zechcesz – będziesz mógł stale zwiększać ilość przetwarzanych zamówień.
Niestety my nie możemy zagwarantować zatrudnienia dla wszystkich chętnych,
dlatego proponujemy od razu wysłać nam swoje zgłoszenie.

Zwiększy to Twoją szansę, aby zostać członkiem naszego zespołu.

Co należy podać w zgłoszeniu:

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Miasto, w którym mieszkasz:

Wniosek należy wysłać na nasz adres e-mail: Christopher@jobrapidopl.com,Odpowiedź otrzymasz w ciągu dwóch dni roboczych.

Z poważaniem,
Christopher Masters
<<

- może zaczyna brakować kadr ;)))

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#250657

Witaj,
kadry się kruszą i poziom coraz niższy, a tu tyle do roboty.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250673

a żaden provider nie jest w stanie tego przefiltrować, wszak nadają z "naszej" domeny... a oferty są różne, nawet ponad 100 Euro za godzinę (sic!)

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#250686

O ile dobrze Cię zrozumiałem, to też widzę problem "naszej domeny" - vide Dzień Blagi i kotyliony Komorosia.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250690

Yhm.
Nie ma nic prostszego niż zasugerować użytkownikowi odpowiedni adres nadawcy. Co nie znaczy - prawdziwy :)
Wystarczy bardzo prosty zabieg w momencie komponowania wiadomości mailowej. Na pierwszy rzut oka będzie wyglądało, że wiadomość przyszła z adresu X, podczas gdy pochodzi zupełnie skądinąd.

Aby zdemaskować podpuchę wystarczy podglądnąć tzw, nagłówek wiadomości. Są tam pośredniczące serwery smtp, jest też prawdziwy nadawca. Faktem jest natomiast, że mało kto zadaje sobie ten trud - bo po co, w normalnych warunkach.

W skrajnym przypadku otrzymamy spam (niechciane maile) z... własnego konta email :)). A przynajmniej tak to będzie wyglądać.

Dla dobra sprawy, pozwalam sobie nie objaśniać tutaj JAK się robi takie rzeczy ;). Zamiast tego napiszę pm.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250734

na swojej komercyjnej skrzynce od .... od siebie samego.
Dopiero nagłówek, jak piszesz, rozjasniał czemu tak się dzieje.

Istnieją i strony, bodaj niedawno pojawiła sie jakas czeska, umozliwiające wysyłanie wiadomosci tak by wygladały jakby pochodziły z dowolnego konta internetowego.

To wykracza poza gówniarskie zabawy i winno byc ścigane jako wyjatkowo perfidne oszustwo.

Jam mam spokój na home.pl bo wysłałem taki list, rzekomo od siebie do mnie, administratorom i cos tam zrobili.

Ale skoro rzekomo jakis nurni z serwera home.pl wysłał mi wiadomośc - zdaje się jakąś ofertę pracy czy ofertę powiększenia sobie tego o czym już nie napisze - to ostrzeżenie Maxa warte popularyzacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250741

Okazało się że skoro ja tych listów dzieki działaniu administratorów nie widze to nie znaczy że nie przychodzą. Tyle że laduja juz od razu w zakładce 'spam"

Tamże widze że ostatni z "8-iu" które napisałem jest z 1 maja.

Treść listu od "nurni" do nurni:

Uszanowanie!

Dziekujemy za zainteresowanie stanowiskiem przedstawiciela regionalnego aktualnie otwartego w Polsce i Europie Srodkowej.

Chcialem by przedstawic, bardzo krotko - nasza wybitna firme.
Nasza firma - W.U.G. Inc – zaczyna swoj szybki rozwoj od 1992 roku i obecnie oferuje kompleksowe wsparcie biznesowe dla swoich klientow w roznych sektorach finansowych.
Siec przedstawicielstw West Union Group jest reprezentowana w ponad 32 krajach i swiadczy uslugi do 46 krajow.
Nasza specjalizacja - porada co do podatkowego planowania, rejestracji firm oraz dodatkowe uslugi w zakresie wspierania firm zagranicznych.
Nasza firma jest dobrze znana w krajach takich jak USA, Kanadzie i niektorych krajach UE.

Ze wzgledu na szybki rozwoj firmy, nie jestesmy w stanie otworzyc biura regionalne w czasie, wiec z tego powodu oglaszamy o stanowisko regionalnego przedstawiciela aby byc w stanie sprostac wymaganiom rynkowym.
Wiele operacji z naszymi klientami odbywa sie online.

Regionalny przedstawiciel bedzie musial pomoc klientowi zaplacic za korzystanie z uslug firmy i przekonac sie, ze oplata byla obrobiona pomyslnie.

Dlatego regionalny przedstawiciel bedzie mial do czynienia z nieskomplikowanymi, ale jednoczesnie bardzo odpowiedzialnymi zadaniami, takimi jak obsluga roznych platnosci naszych klientow.

Za ta prace firma WUG bedzie placic 2500 EUR miesiecznie.

Nalezy pamietac, ze wiekszosc zadan zostana dostarczone przed poludniem lub w ciagu dziennego czasu.
Prosimy was odnotowac, ze to nie jest to proces zatrudniania na pelny etat, lecz na niepelny dzien roboczy, tak ze bedziecie mialy szanse utrzymac wasza glowna prace i tracic 2-3 godziny na ta prace.

WUG Inc bedzie szkolic niedawno zatrudnionych pracownikow w ciagu dwoch tygodniow przed wprowadzeniem ich do pracy.
Wszystkie materialy edukacyjne dla procesu szkolenia dostaniecie od waszego osobistego menedzera.

Jesli zdaje sie Panstwu to interesujacym czy zechcieliscie by sprobowac, prosimy podac swoj numer telefonu i nazwisko, a jeden z naszych menedzerow skontaktuje sie z Panstwem w celu ustalenia wczesniejszego wywiadu.
Prosimy nie wahajcie sie z nami skontaktowac w kazdej chwili, jesli macie jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczace tej pozycji.

Nasz e-mail: Bernard@jobspilotpl.com,Z powazaniem,

Bernard Wysocki
Menadzer personelu
WUG Inc

Sądzę że w tym liście nawet ów Bernard to lipa.

W zakładce spam mam podobnie brzmiacych listów jeszcze kilkanaście. Jakiś Jan@world.pl, jakaś kasia@home.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250744

Aha.
Wbrew cokolwiek niepokojącym na pierwszy rzut oka objawom (mail od samego siebie??) - nic strasznego się nie dzieje.
Poza, oczywiście, zamieszaniem. Nie ma dziury w systemie bezpieczeństwa - po prostu (od wieków) istnieje pewna mała luka, pozwalająca podszyć się pod innego wysyłającego.

Najprostszy sposób: piszcie do Waszych administratorów. Jeżeli admin nie chce/nie może pozostaje ustawienie określonych filtrów w samym, używanym przez Was, programie pocztowym, czy w konfiguracji konta.

Nie, nikt nie włamał się na Wasz komputer,( a) nie takie proste, b) - po co niby??), po prostu dany adres email jest "znany" i został "nadużyty".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250756

zadziałał właściwie. W skrzyncie spam ladują mi kolejne "oferty pracy" od kto wie czy nie autentycznych klientów home.pl

Tak, swój adres internetowy na home.pl podałem kiedyś publicznie i mam teraz za swoje :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250766

Pozdrawiam majówkowo i prewencyjnie zmykam, zanim oberwę.

piyknie pozdrowiom. Hej!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petronela

#250709

Witaj,
jaka zadyma ?, to tylko zakup kontrolowany.

A Ty niby za co miałabyś oberwać, a radę byś i tak sobie dała.

Równie Majówkowo Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250715

Ale mam wrażenie, że ci od pyskówek mają dużo czasu i działają masami, ja zaś rzadko mam czas i działam w pojedynkę i tu mogliby mieć przewagę:((

gorąco jak nie powiem co.
Hej!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petronela

#250718

Jak to mawia klasyk trolli Leges -

Damy Radę Petronela, damy radę !

Gorąco owszem, ale bardziej na polu.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250721

Powiadasz,

ze Leges jest klasykiem trolli ?

Nadaje sie on juz chyba do polskiej wiki pod haslem -

wybitne trolle polskiego interneru ;)

Leges dostanie chyba internetowej podniety.

pozdro.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250747

Stanowczo protestuję!!! Wymieniony byt jest - być może - trolem archetypicznym. Ale, żeby zaraz do grona klasyków zaliczać? No, nie Panowie! Stanowcze nie! ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250752

tl...

alez jest klasykiem ! Klasykiem z wychodka, ale zawsze.

Jego wpisy idealnie pasuja do definicji trola (trolla).

Serio ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250760

Pozostanę przy swoim! Za klasyka od (nie "z", ale "od") wychodka mógłbym ewentualnie uznać Felicjana Sławoja-Składkowskiego...Patrz: sławojka ;-)))
LEGES powinna przejść do historii jako twór archetypiczny. I basta! :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250762

No, zebym sie klocil z sympatycznym blogerem, tl ;)

Slawoj Skladkowski przeszedl do historii nie tylko jako propagator slawojek.

A Leges...  jezyk ma brukowy i prowokacyjny zarazem.

Ale naprawde wyjatkowo pasuje do wzoru trola (trolla) z Sevres !

Serio, pamietam tez jego wczesniejsze wpisy ;)

* ponizej Leges jak... podwojny Louis ;), ktorym znaczono ceramike z Sevres ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250767

Wy mnie tu Baco nie pouczajta o osobie szacownej Felicjana Sławoja-Skladkowskiego! ;-))). To wyśta zaczęli o wychodkach, tom wam, Baco, odsceknął! ;-)

A wy, Baco, ceramiki mi tu nie pokazujta! Ta wasza serwska porcelana, Baco, to mi siarką pachnie! A te sygnatury, masonami bezbożnymi!

Wy, Baco, uważajta lepi, co pokazujeta!

:-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250775

Nie pouczajta o Skladkowskim ? Toc to ulubieniec bacy. !

A ze propagowal eleganckie (?) wychodki w kazdej zagrodzie - Slawoj byl lekarzem, zalezalo mu na czystosci polskiej prowincji ;)

Wracajac do porcelany z Sevres...  czy wiesz, ile kosztuje filizanka z (L) (Legesowa?) sygnaturka z poczatku XIX wieku ? 

Odpowiem Ci po bacowsku - krocie !

Bacy. nie stac na porcelane z sygnaturka Sevres z poczatku XIX wieku.

* Pijacego teraz herbate z serveskiego, bialego , wspolczesnego kubka ;)

I nie przesadzajta z ta siarka i znakami masonskimi.

Czas masonerii juz sie skonczyl ;)

* ponizej... Leges z Sevres, kuszacy... zgadnij kogo ;)

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250779

Limbę??? :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250782

... czy to moment zaklinania "wężyczka" w ptaszka ?? :-)))
alle się zacznie :-))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250786

to nie jest moment zaklinania... 

To jest kuszenie Limby przez Legesa.

TL odszyfrowal to bezblednie ;)

pozdro dla Juhasa !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250790

Zagadka nie byla trudna.

Ale trafilers w 10. :)

Ta kuszana przez Legesa  dama jest Limba !

pozdro dla czujnego tl !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250789

Zagadka była bardzo trudna! Co najmniej dwie możliwe odpowiedzi!

Wygrane przeze mnie płetwy proszę przesłać niezwłocznie na poste restante. Tylko, żeby mi nie było "za pobraniem"!!!

:-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250791

Nie bylo mowy o pletwach !

W sprawie pletw zglos sie do bul-palacu gajowego.

Tam wyeksponowane sa XXXL pletwy Kaszalota !

* zobacz, jaka ona jest czujna !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250798

Płetwy są oczywistą, zwyczajową nagrodą w tego typu konkursach audiotelemele. Przesyłaj wygraną (bez pobrania) bo będzie żle!!!
Tym bardziej, że w dalszej części korespondencji insynuujesz pod ADRESEM!
Albo, Baco, te płetwy będą "po dobremu", albo "po złości". Wybór należy do Ciebie. Żarty się skończyły. Damy radę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250800

TL, znalazlem pletwy dla Twojego ulubienca, Legesa ;)

* I nie strasz mnie, ze bedzie zle. Wystarczy donkowy, oblesny Vincent od kreatywnej makro zlodziejskiej ksiegowosci na poziomie panstwa.

Zarty rzeczywiscie sie skonczyly, tl ;) !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250802

zamiast pletw skopiowa sie zamazana Limba we mgle (?).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250803

Nie rżnij głupa! Płetwy są dla mnie. Ja jestem seal i planuję akcję. Wsparcie logistyczne jest konieczne.

W przypadku uporczywego wymigiwania się od przekazania uczciwie wygranej nagrody, zostaniesz umieszczony na priorytetowym miejscu na liście celów seal.Wiesz czym to się kończy. Jeśli nie, zapytaj Osamę.

Over&Out

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250804

Tak podejrzewałem! Twoje rozpoznanie jest do dupy. Użyj sprzętu infra-red!Go!Go!Go!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250807

.. JWP napisał :
„..Nie dyskutuję z końskim zadem, jeżeli już, to za pomocą bata...”.
...............
Leges, to nie pojedyncza osoba, to jest "zawodowa" Asocjacja.
Jak jedno śpi, to drugie trolluje ..cel ? rozpieprzyć, zniechęcić i obrzydzić tę namiastkę obywatelskich kontaków.
To towarzycho palikotowsko/ grunwaldowskie, starej ubeckiej gwardii.
Oni doskonale wiedzą,że to ostatnie Forum, naprawdę prawicowe.
Ten desancik tej hołoty, to dopiero początek .
Jest tylko jedno wyjście ..nie pozwolić im aby nas skłócić !
Drodzy Państwo, to już nie są lemingi.
pozdrawiam
M.S.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250765

Powiadasz, ze to zawodowa asocjacja  trolli ?

Z siedziba w Szczecinie ?

pozdro. dla czujnego Marusia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250769

... kiedy "Kursa" ? masz jakieś zgłoszenia ?
Ty bądż dzielny w Dniu swojego Święta .. będziesz nadstawiał : "piersi w szeregu ", pokażesz chociaż -baretkę ?
Jak będziesz woził tę Panienkę na rowerku to proszę - nie na rurce ,OK ? ... szkoda rurki !? :-))))
pozdrawiam
ps.
.... tak Baco... to zawodowa Asocjacja !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250776

Pikne te lowiecki, Marus, choc strasnie lospecone. Powyscyzane  za bardzo  !

Dzieki za klipa z hal !

Kursa bendom, ale po powrocie bacy. z wielkiego jabola. 

Musita wiec juhasie troche jesce pocekoc !

Ale nauczta sie doic lowiecki i kozy, bo kozy tez bendom ;)

* Chlopaki z hal sa ok. na zdjenciu widoc, ze pijom nie tylko zentyce ;)

pozdro z baretkami !

* zobac spawaca (jesce bez ciemnych glasow) ... ile mial baretek !

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250788

Być może chodzi tu o rozdwojenie jaźni, a swoją drogą Bicz Boży bardziej przypomina biczyk z piasku. Portal zagrożony a on zachowuje się jak "Ojczulek"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250770

... nie wszystko co na cztery "ronczki"- to klasyka .
Czy w tej Nova... jest jeszcze pomnik Wodza ? :-))
Już przestań patrzeć w tamtą stronę :-)))
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250774

Dostał rower i buty i s... z Nowej Huty. Głowy mu nie urywaliśmy jak  wy Feliksowi. Perswazją a nie Barbarorum leges. Pozdrawiam klasycznie

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250777

Jak nie wystarcza argumentów i odporności, to lecimy do adwokata i próbujemy straszyć sądem. Mam nadzieję, że nasza "koleżanka" sama się pochwali przed Niepoprawnymi, bo ja nigdy nie kablowałem i nadal nie kabluję, więc tylko zwracam uwagę na zaistnienie (nie po raz pierwszy) patologii.
Uważajcie, Niepoprawni! Niby jesteśmy u siebie, ale niektóre wirtualne "osobowości" mają też zapędy, by robić nam tu "porządek" przy pomocy instytucji z.. realu.
Kiedy wpadnie na portal ZOMO?:):):)
W sumie byłoby to wszystko śmieszne, gdyby tak bardzo nie wyglądało na... głupie i żałosne.
Tyle na temat "kneblowania":):):)
P.S.
Jak mnie wirtualny sąd skaże za obrazę czyjegoś... nicka, to będę chyba mógł zapłacić pieniędzmi z Settlers.online? Mam też trochę drewna, mąki, a nawet piwa:):):)
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#250778

za obrazę "nicka" nie wygra nawet czapki gruszek - z powodów oczywistych.

Ale, ale...

Manewry trolli, ewidentych ciołkoów i nerwusów jak to ooś na "L" to całkiem pozyteczna egzemplifikacja zjawiska.

Pytanie Autora wątku co zrobić by jakieś zera z ambicjami do cyfry milion, jakas agentura nie zdominowała obiegu informacji jest aktualne.

Ja jestem za tym by zdecydowanie i trwale gonić. Tak agenturę jak i furiatów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250787

Jest śmieszny trolling i są próby szczucia... milicjantem (zob. ilustrację w poście).
Moim zdaniem temat jest ważny i wart poważnego przedyskutowania. Mroków psychiki tego czy tamtego frustrata (frustratki) nawet Freud nie zgłębi:):):), ale kablowanie w realu na Niepoprawnych przez osoby udające Niepoprawnych (zwracam uwagę na znaczenie słowa!), próby (nieudolne, ale jednak) zastraszania i kneblowania (prawdziwego), to już większy kaliber. Jest się nad czym pochylić.
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#250792

I ja jakies ziarenko do tematu dorzucę, bo czasem dla relaksu lubie sobie z trollem w dyskurs wejść. Mozna troli nie karmić ,ale czasem taka "gimnastyka lingwistyczna " jest bardzo dobrym ćwiczeniem :) A walczy się najczęściej tą sama bronią, jesli wiecie, a zapewne wiecie o co mi chodzi :) Ale ja robię to wtedy jak mam czas na takie zabawy i ochotę. A potem i tak zwykle "spuszczam wodę" na trolla. Czasem mnie to bawi, ale jak człowiek pracował z brukarzami i stolarzami to i język sie wyostrza i złośliwość. Ale najważniejsza zasada to wiedzieć, że robi się to dla samej przyjemności pokazania durniowi, że jest durniem - i najważniejsze - bez emocji :)

A co do tzw dyżurantów - styl i retoryka ich wypowiedzi jest tak charakterystyczna,że od razu jest to widoczne. Trolle zawodowe mnie nie interesują - od razu spuszczam wodę - choc czasem zdarzało mi się z nimi "dyskutować" - teraz szkoda mi na to czasu - bo im za to płacą, a mnie nie.

No i rzecz ważna - w dyskusję wchodzę na wątku albo już prawie zamkniętym, albo na swoim blogu - i nigdy w tematach zasadniczych i zbyt poważnych na śmiecenie w komentarzach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#250799

fotoamatorze.

Pokazanie durniowi ze jest durniem, bez emocji jest naprawde sztuka.

To jednak prawdziwa rzadkosc w internecie.

Dlatego zgadzam sie z ogolnymi sugestiami jwp w przewrotnej ... "obronie troll"i ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250806

Z przykrością informuję, iż z powodu zwołania pilnej narady w Resorcie - Wydział Spraw Wewnętrznych, nie jestem w stanie uczestniczyć w dyskursie.

Jednakowoż popieram linię dialogu i proszę o kontynuację do mojego powrotu.

Jako ciekawostkę podam, iż na naradę przyjechał gość specjalny z Bratniego Kraju z instrukcjami.

Czuj Duch

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250808

No tak, 

wiedzialem, ze Resorl zmieknie w natloku waznych informacji z terenu.

Takie, niestety, jest kierownictwo resortu ;(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#250843

To My się wahamy, czy nacisnąć Czerwony Guzki, czy zastanowić się nad kolejnym stakanem samogonu, a Wy Pułkowniku w Nas wątpicie, a w dodatku Waszą nieobecność może usprawiedliwić tylko to, iż jesteście Krawiec z Panamy.

Pozdrawiamy

Narada trwa i szkło pęka.

Jak dobrze pójdzie skończymy na Bajkonurze.

Będzie odlot

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#250861