Ścieżki PO

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Komunizm został stworzony po to, aby wypowiedzieć religii walkę - Włodzimierz Lenin.
W pełnej wersji ten cytat brzmi następująco -  
„…Forma naszego komunistycznego społeczeństwa została przez nas stworzona tylko dlatego, aby walczyć przeciw wpływom jakiejkolwiek religii na świadomość klasy robotniczej. Marksizm powinien być materialistyczny. Mówiąc inaczej, powinien być wrogiem religii. Komuniści – to nieprzejednani wrogowie fanatyzmu religijnego i ceremonii religijnych. Komunizm został stworzony po to, aby wypowiedzieć religii walkę…”.

Tekst ten dedukuję Ostatnim Obrońcom Wiary i Bratu Rospinowi.

Nie jestem cudotwórcą, a zatem nie będę otwierał oczu ślepcom, postaram się jedynie ponieść powieki, które opadły na oczy Polaków.
Jeżeli nawet pewne rzeczą się nie zdarzą, to należy o nich mówić, bo mogą się zdarzyć.

A wtedy będzie za późno.

Niech nas nie zmyli pozorna różnica między bolszewikami, a na przykład neoliberałami i lewakami. W tle zawsze pozostają wpływowe grupy interesu, nadzorcy i ich Panowie. A interes wspólny jest jeden, pozbawić Nas Wiary i zastąpić ją ideą Postępu. Wiara do skansenu, postęp na ołtarze. W naszych domach, marketach, galeriach i mediach. W nowym modelu wypasionej komórki, zbędnych gadżetach i wszystkich możliwych odstępstwach. Jak dewiacje seksualne, narkotyki, swoboda obyczajowa bez granic. Gdy wolność ograniczona i każda rzecz jak wywodzi się z Tradycji i Wiary.

„…Wolność to właściwie rozumiana konieczność…”.
Włodzimierz Lenin

Kościół jako instytucja i zbiór wiernych nigdy nie przestał być infiltrowany i sterowany przez służby. Stąd też dość skuteczna obrona przed lustracją. Wycięcie starych wyg mogłoby pozbawić zaplecza nowy narybek. Zatem bezpieczniej jest dla  nowej idei i miejsca w niej Kościoła zachować sprawdzoną ekipę, która nie raz braci sprzedawała za srebrniki, a bliższe im pierścienie, łańcuchy i purpura, niźli dobro owieczek. A te bardziej jak barany, będą beczeć po kościołach zdrowaśki z daleka od polityki, bo tak ksiądz biskup nakazał. Iluż mamy wpływowych biskupów w zażyłych stosunkach nie tylko z PO. Chlali wódę z komuchami i bezpiecznikami, a teraz rżną salonowców przy winku, nie koniecznie mszalnym.

„…Zmiany [świadomości] wytwarza faktycznie doświadczenie mas,
nigdy zaś sama propaganda…”.

Włodzimierz Lenin.

Na nową wizję Świata i miejsce w nim religii pracują wierni od lat towarzysze sowietów, choćby Janina Paradowska i jej societa, a także najnowsze wynalazki bezpieczników jak Lis Witalis i MO, z całym rodzinnym oraz fachowym zapleczem przedłużenia służb, jakimi jest większość mediów. To właśnie w nich codziennie pompowany jest temat XXI wieku i Nowego Oświecenia. Tam wyszydza się Religię, Wiarę i Nas. Ciemniaków, którzy wierzą w Boga, którego brak wszakże już dawno na sowieckich uniwersytetach naukowo udowodniono. Jak zresztą wiele innych teorii, mających odwieść Nas od korzeni, a wtedy pozbawienie energii życiodajnej wyschniemy na wiór. I zostanie w nas tyle, ile będzie potrzebne do pracy w Światowym Kołchozie. Gdzie owszem, zbytek i hedonizm osłodzi nam chwile przerwy w prawie całodobowym zapie….u dla Panów. Obawiam się, iż gdybyśmy ujrzeli ich prawdziwe oblicze, to nie zasnęliśmy już nigdy. A może by to wielu otrzeźwiło. Może by zauważyli na swojej szyi ukąszenie wampira. Kanaliki przez które ucieka Nasza Polska Krew, a w zamian sączy się do krwiobiegi trucizna.

„…Forma naszego komunistycznego społeczeństwa została przez nas stworzona tylko dlatego, aby walczyć przeciw wpływom jakiejkolwiek religii na świadomość klasy robotniczej. Marksizm powinien być materialistyczny. Mówiąc inaczej, powinien być wrogiem religii. Komuniści - to nieprzejednani wrogowie fanatyzmu religijnego i ceremonii religijnych. Komunizm został stworzony po to, aby wypowiedzieć religii walkę…”.

Włodzimierz Lenin.

Może wielu nie widzi do czego zmierzają ludzie pokroju profesora Radosława Markowskiego, czy też jemu podobnych Janów Hartmanów i ich zagończyków. Jawnie wypowiedzieli wojnę Naszej Wierze. Nie ukrywają, że chcą nas zapędzić jak Indian do rezerwatów, by na końcu za pomocą nowej wersji ognistej wody i zarażonych pledów wykończyć. Równocześnie jednak oddając pustynię z planem budowy kasyn „swoim purpuratom”. Uwierzcie mi, że nie tylko ja widzę ten plan i proces, widzą go inni i śledzą z niepokojem. Można z łatwością sprawdzić w sieci, na stronach gazet, portali, stacji radiowych i telewizyjnych ich wypowiedzi.

„…Z politycznego punktu widzenia jest arcyważne, aby dobić Polskę…”.
Włodzimierz Lenin

Bez zbędnego już, bo czas ich nagli, owijania w bawełnę walczą o Rząd Dusz. Nie naszych, naszych dzieci i następnych pokoleń. Chcą ich wprowadzać w XXI wiek z nową moralnością, systemem wartości i nade wszystko bez tradycji. Jeżeli już z nią, to bolszewicką. Wiara, idee, to biznes i tego nie odpuszczą możni tego świata. Zatem bałwochwalcy mogą spać spokojnie, jak nie ten, to inny Cielec się znajdzie. Taki bardziej trendy, cool i cosy. Interes się będzie dalej kręcił, a ślepcy i tak nie zoczą, że szczerozłoty cielec jest z tombaku. Byle był i mamił. A tak naprawdę wojna o terytoria, ludzi i wszelkiego rodzaju dobra toczy się na polu walki z Wiarą. A z naszej strony walki o jej zachowanie. Bo bez niej pozostanie tylko cielesna powłoka, pusta niczym kokon motyla, który z nas odfrunie bezpowrotnie.

„Samodzielne byty”

Takowe praktycznie nie istnieją, choć przy odrobinie dobrej kacapskiej woli można w nie uwierzyć, podobnie jak w to, że to nie Bóg stworzył człowieka, a Człowiek boga. Widząc źdźbło trawy, nie możemy gubić z pola widzenia, ni ziemi, ni też życiodajnego deszczu. Świat i Kosmos to naczynia połączone. Podobnie jak obecna Partia Wszechwładzy. Jej rodowód, widoczny okiem bez mędrca oka i szkiełka jawi się coraz wyraźniejszym. I gdy widać rurki między naczyniami takimi jak SD, UW, UD, KLD, a PO, to nie zapominajmy, że w tle biegną jeszcze inne.

„…Rewolucja to nie przechadzka po Newskim Prospekcie…”.
Włodzimierz Lenin.

Ukryte póki co dla wzroku, a jednak zawsze połączone z całym zapleczem figurantów, jakim są Tusk i Komorowski i duża część wierchuszki PO. Bo najczęściej końcowe produkty, które widzimy są pozornie odcięte od linii produkcyjnej i planu dotarcia do targetu oraz osiągnięcia celu. Celu jakim jest dogonienie Jewropy w laicyzacji oraz pogrzebaniu na wieki tego co nas stworzyło i z czego wyrośliśmy jak niezłomne polskie bory i lasy. Czasem przeorane wichurą, ale trwające i zawsze się odradzające.
A plan jest prosty, gdy nadejdzie czas odrodzi się w nowej Formie Front Jedności Narodu, a w nim jest miejsce dla wszystkich za wyjątkiem Nas. Łączą się już rurki kolumny rektyfikacyjnej Bimbrownika z Lublina. A to Marycha, a to Biedronki. Trochę z lewa i szczypta anarchii zaprawiona lewacką jaczejką. Wszystkie siły i kolory odrodzonej rewolucji rzucone na front walki z Wiarą i Tradycją. Wydaje im się, że są sprytni, zadziwiające wyprawiają mentalne ewolucje i hopsztosy. Nadciągają z każdej strony, czasem nawet z naszej. Takież to miłe „Kreciki”.

„…Religia to rodzaj duchowego alkoholu, w którym niewolnicy kapitału topią swoje człowieczeństwo i pragnienie lepszego życia…”.
Włodzimierz Lenin.

Lenin ogłaszając wszem i wobec, że Religia jest OPIUM dla mas, sam użył tego narkotyku. Jakim są idee pozbawione Wiary.  Podobne argumenty były zawsze orężem fałszywych proroków. I tej nauki nie zapomnieli ich dzisiejsi odpowiednich i ich pomagierzy. Ruskie Tuski  z pomocą „filozofa banity” wyklinają Nas i Naszą Wiarę. Jednocześnie podsuwają najnowsze odmiany opium z laboratorium na Łubiance. Technika idzie do przodu. Ludzie wręcz przeciwnie, cofają się w rozwoju. Nie to, że powrót do Tradycji jest masowym zjawiskiem. To raczej powrót Chaosu, który jest tak na rękę Demiurgom. Tym łatwiej się zarządza „Masą Nieuporządkowaną”. A taką już jest większość ludzi na świecie, a raczej to co z nich pozostało.

„…Polskę zajmiemy i tak, gdy nadejdzie pora…”.
Włodzimierz Lenin

Zatem nie bójmy się Boga, a bardziej fałszywych braci. Takimż jest PO. Z bogobojnymi Gowinami i Niesiołami na poziomie wizyty świętoszka w burdelu. Gdzie wychodzi jego prawdziwe oblicze i żądze. Bóg to My, jego cząstka, Oni już targają Pismo Święte. Każdym swoim słowem i uczynkiem. A będzie im to policzone. Dlatego też nie wyłączajcie odbiorników, oczu nie zamykajcie w obawie byście nie oślepli od prawdy. Ona nas wyzwoli, choć bolesną jest, a dla innych niewygodną. Bolszewicka Hydra się odradza. Nie w Leszku Milerze., a i w Jerzym Millerze. W każdym, kto połączony jest, tą jeszcze niewidzialną, ale silną nicią. Jaką jest niewątpliwe plan „Szachistów z Moskwy”, polska wersja traktatów rozbiorowych, paktu Ribbentrop - Mołotow, jałtańskiej zdrady. Okrągłego stołu, który coraz bardziej traci okrągłą mowę i przybiera kształt „pięcioramiennej gwiazdy”.
Pozostaje nam po raz kolejny zaufać, jak Ksiądz Korecki i obrońcy Częstochowy - 

„…Lecz w ciszy zabrzmiał głos ksiądza Kordeckiego, donośny, choć spokojny:
- Bracia, radujmy się! godzina zwycięstw i cudów się zbliża !

A w chwilę później:
- Pod twoją obronę uciekamy się, Matko, Pani, Królowo nasza! [...]…”.

A gdy ideolodzy i wojownicy Nowego Oświecenia zaatakują po raz kolejny nasze przyczółki, to zadajmy im jedno proste pytanie -  
Co było przed Wielkim Wybuchem ( Big Bang ) ?
Bo na pewno nie oni.

Nie dziwcie się, że tak często cytuję Leninia, ukazuję oblicze Zła.
Dzięki temu możemy bardziej poznać Boga i jego Naturę.
Zbliżyć się do Niego i do Siebie.
I nie podążać „Ścieżką PO”.

A teraz z innej beczki.

Kołysanka śpiewana przez Dobrawę, małemu Bolesławowi Chrobremu Słowa wg. prozy Antoniego Gołubiewa "Bolesław Chrobry"

http://www.greenwood.pl

Leli, leli maleńki -
noc czarna spłynęła na ziemię
wiatr szumiący, targa w górze gałęzie
wiatr niosący pogwarki wojackie
wiatr szepczący w gęstwinie, w poszumie
Bolej sławy! Bolej sławy! Bolej!

Leli, leli synaczku -
na niebie gwiazdy odwieczne
Na Twym szczycie, lśnią srebrzystym ćwiekiem
Miesiąc stroi odblaskiem Twe czoło
Miesiąc władcą Ci z oczu błyska
Bolej sławy! Bolej sławy! Bolej!

Leli, leli słoneczko -
mać sama czeka doma
syn mocarny bije w puszczy wroga
ogniem miecze żelazne błyskają
jak lotne ptaki szypy świszczą
Bolej sławy! Bolej sławy! Bolej!

Leli, leli poleli -
pieśń na wietrze polata
W turzych rogach huczy pieśń, aż po krańce świata
śpiewa w strunach starców gęślarzy
aż po czasów krańce pieśń niosą
Bolej sławy! Bolej sławy! Bolej!

Zabrano nam ziemie
Praprzodków zabito
Szydercy i tchórze
Zajęli nasz kraj
Wojna to była
Dług i krwawa
Czas pokazał kto kłamie

Kto kłamie wciąż
Zemsta bogów
Pogańskiego słońca
Synowie Jahwe
Strzeszcie się słońca

Siła słowiańskiej wiary
Daje moc dumy i chwały

Perunowy znak
Zabłysł nad światem
Oto nadchodzą
Prawnukowie ojców

Sztandarem lechii
Załopotał wiatr
Celtycką pieśń
Niesie las

W rękach przodków miecz
W piersi orli szlak
Promień solarny płonie
Bogowie nadszedł czas

Noc polarna - zabłysł świt
Perunowe znak - w sercu mym

Bogów moc święta w mieczu zakęta

Biała krew - blady świt
Bogów znak - w sercu mym

Bogów moc święta w mieczu zaklęta

Na północy - gwiazda lśni
Polarna pieśń - walecznych wojów

Płomień solarny - w walecznym sercu
Tlący się żar - wypala stal

Noc polarna - zabłysł świt
Perunowy znak - w sercu mym

Bogów moc swięta w mieczu zaklęta

Biała krew - blady świt
Bogów znak - w sercu mym

Bogów moc święta w meczu zaklęta x2

Noc polarna - zabłysł świt
Perunowy znak -w sercu

Bogów moc święta w sercu zaklęta

Biała krew - blady świt
Bogów znak - w sercu mym

Bogów moc święta w sercu zaklęta
Bogów moc święta w mieczu zaklęta

Wielki orzeł wznosi się ponad szczytami gór
Mija lasy, łuny dymu i płąnące krzyże

Podąża dalej sam
Swobodny jak wiatr
A na skrzydłach ma
Polskości znak

Oswobodzony z rąk najeźdzców
Wyznacza nowy szlak
Będący długą drogą
Do krainy szczęscia

Na niebie uczynił znak
I błysną poświatą chwały
Silny, dumny, pewny siebie
Wznieca pogański ogień

Oswobodzony z rąk najeźdzców
Wyznacza nowy szlak
Będący długą drogą
Do krainy szczęscia

Sławska ziemia, od lat zapomniana
Skaleczona religią najeźdźców
Wykrwawia się haniebnymi ranami,
zadanymi przez innowierców

Przetrwała jednak, tysiące lat
Aby na nowo głosić chwałę polskiego istnienia

Koniec zdrady, koniec hańby, koniec wrogów naszych
Koniec krzywdy, koniec zbrodni, koniec wiary w kłamstwo

Koniec zdrady, koniec hańby, koniec wrogów naszych
Koniec krzywdy, koniec zbrodni, koniec wiary w kłamstwo

Biały orzeł, polski orzeł, dumna polska
Sławy ptak, chwały ptak, symbolem polskości

Wykonawca: Saltus
Tytuł: Blask chwały Orlej
Album: Imperium Słońca
Rok: 2005

Strona zespołu Saltus - link.

Kolejne Pokolenia nie zawiodą pokładanej w Nich Nadziei.

Polecamy - Rospin i JWP.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dzień dobry Autorze
Naiwni sądzili,że spustoszenie umysłów skończy się wraz z upadkiem komuny.Po 1989 miało być już normalnie.
Dzisiaj widzimy,że nie jest normalnie,a robienie ludziom wody z mózgu stało się powszechne.
Najgorsze jest to,że większość społeczeństwa przypominać zaczyna bierną masę,której jest wszystko jedno.
Ponad połowa społeczeństwa nie uczestniczy w wyborach.
Gdyby obudzić tę część społeczeństwa,innym wybić z głowy mamienie medialne to wygrana nasza.
Nawróciłam jednego zmanipulowanego,on z kolei ''walczy'' z innym...Metoda małych kroków.
Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#217902

Odpowiem krotko i "po wojskowemu" ;-) Psalm 23! Choćbym chodził ciemną doliną...

Pozdrawiam.

PS. Gdybyś znalazł interpretację Tosi Krzysztoń, to wklej ją, bardzo proszę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#217904

gość z drogi

Dobrego dla Nas i dlaNaszej Polski:)

10

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#217907

Witaj Drogi Gościu,
dla Ciebie i Rodziny miłego popołudnia i dedykacja.
Dziś na tapecie Jan Kaczmarek

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#217945

gość z drogi

i Dobrej Nocy...bo Dzień był niezmiernie ciekawy i  znaczący :)

"Tu rodzinny Twój Dom"dzięki za dedykację :)nie ma TO jak ON :)

re scieżek PO,to" pięknie" zabrzmiał na nich pewien cieć ,ten nie od naszej chaty,lecz od niemieckiej,jesli  jeszcze jakiś "ociężały umysł wierzy "im,to jest baranem,nie obrażając

baranów prawdziwych...serd pozdrawiamy :)

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#218171

Witaj,
tego utworu nie udało mi się znaleźć. Raczej pod oryginalnym tytułem go nie ma w sieci.
Może to...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#217925

Witaj,
sami zgrzeszyliśmy kiedyś naiwnością, jednak dalej ich nie brak.
A niewiernych trzeba nawracać, choć czasem ciężko.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#217943

Jan Bogatko

Tak, jak wówczas Lenin kłaniał się nisko islamowi (Ossendowski, Lenin), tak i dziś stalinowcy popierają islam jako wroga Kościoła.

Komunizm ma bowiem przede wszystkim na celu zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej.

Co trzy minuty ginie chrześcijanin z rąk muzułmanów. A co będzie w Egipcie?! Jaki los czeka 10 mln chrześcijan?

To pytanie na niedzielę.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#217908

Witaj,
ciekawym jest obecna dojrzałość bolszewików.
Zbudowali na polityczne potrzeby dualistyczny model świata.
Walczą z islamem, który im zagraża, by gdzie indziej wspierać go w walce z chrześcijanami.
Bratają się z Cerkwią, gromią homosiów u siebie, a ich długie lewackie macki rozkładają Chrześcijańską niegdyś Europę.
Egipt to próba generalna przed wojną religijno - kulturową w Europie.
Dufam, że my damy radę, a reszta Europy ? Wypada tylko westchnąć.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#217949

Dla moich Przyjaciół.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#217912

Witaj,
od przyjaciół dla Ciebie...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#217955

Jest Braciszku, takie ludowe powiedzenie "zamienił Stryjek, siekierkę na kijek"...
Jest w tym powiedzeniu mądrość pokoleń.
Cóż nam się bowiem proponuje, w miejsce Wiary?
W miejsce inteligencji, która nieodmiennie prowadzi do Boga,
choćbyśmy zaczęli nawet od ziarnka piasku?
W miejsce wiecznego trwania w Bogu naszym?
Co w zamian?
Bezrozumną pogoń za świecidełkami, zarezerwowanymi dla nielicznych zakłamanych cwaniaków?
Oszustów, którzy tworząc "kult pracy", sami się pracą
NIGDY nie kalają?
Wszechobecny kult "skutecznego złodzieja" stawiany jako wzorzec postępowania...
Wyścig oszustwa, kłamstwa, hipokryzji i odczłowieczenia,
a na mecie nagroda:
Pudełkowiec w szeregowej zabudowie, rdzewiejąca blaszanka
pod bramą, garść gadżetów i ...ścieżka na blacie, aby
wytrzymać swoje odbicie w lustrze i oczach własnych dzieci,
nauczonych przecież nienawiści.
Mali hochsztaplerzy, którzy nie potrafią wyjaśnić, skąd się wziął Wszechświat, biorą się do pisania recept na Nasze życie...
I ciągle dyskretnie milczą o przyszłości.
O perspektywach PO zamknięciu ziemskiej drogi.
O perspektywie ROBAKÓW po śmierci, jako ukoronowaniu ICH BYTU.
I sami zaprzeczają swojej ideologii, kiedy kres się zbliża.
Wtedy tłumaczą się, że "to była tylko taka polityka", i chcą
rozgrzeszenia, aby wrócić do Boga.
Nie Braciszku, ten kijek za lichy i w łajnie moczony.
Nie przystaje do siekierki, jaką całym swoim życiem, ofiarował nam bł. Jan Paweł II.
Nie zabiegał o gadżety, zostały tylko znoszone buty...
I coś, czego wyznawcy marychy nigdy nie pojmą.
Drogowskaz do wiecznego trwania w Bogu...
To wychodzi, jak porównywanie taniego lepu na muchy z
zasobną pasieką.

Pozdrawiam serdecznie Ławeczkowiczów

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#217938

Witaj Braciszku,
tak jak piszesz to kwestia ważenie spraw i idei.
Kto nie chce lubi nie potrafi wybrać tego co ciężkie od udźwignięcia, ale serce i dusze czyni lżejszym, ten zostanie przygnieciony brzemieniem doczesności. Wszystkie jego codzienne cielce zwalą mu się na łeb, a wtedy - "jak trwoga, to...". Może być za późno.
Choć Bóg cierpliwie czeka. My na Ziemi musimy się jednak pośpieszyć, by nie uciekł nam ostatni w tym roku Pociąg do Wolności.

Serdecznie Cię Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#217960

10/10. Pozdrawiam. labrat555

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#217999

labrat555! Dokładnie tak!!! pozdr!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218044

Witaj Bracie,
można by rzec - Obecność, Wytrwałość i Wiara - tego się boją najbardziej i z tym bolszewia walczy.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#218060

wieczór- nie bluesowo,nie jazzowo,nie poetycko ale tyz piknie

posłuchajcie cudownego duduka z Armenii i niemniej cudownych skrzypiec,a wraz z rozwinięciem utwór ten dodaje optymizmu.Zafascynował mnie ten duduk.... ;)))

Pozdrawiam

labrat555

(oczywiście poproszę o uwolnienie )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218081

Witaj:)
Zrobione:)
I dodam coś jeszcze

To od naszych Braci, z którymi Nasz Prezydent nas tak silnie
związał...
Pozdrawiam serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218099

stworzona do walki z religią cały czas jest aktualna mimo przepoczwarzania nazewnictwa jej różnych organizacji w zależności od potrzeby chwili. Niemniej można obserwować ciągłą walkę z przejawami religijności społeczeństw z większym, czy mniejszym nasileniem.
Wiara w Boga przeszkadza komunistom i wszelkiej maści ich wyznawcom w budowaniu świata na ich modłę. Nie akceptują oni bowiem miłości człowieka do Boga i do drugiego człowieka. To są dla nich zbyt wysokie standardy moralne aby mogły zostać zaakceptowane. One im przeszkadzają w budowie Nowego Porządku Świata opartego o pieniądz, przemoc i nieliczenie się z życiem drugiego człowieka. Te standardy przeszkadzają im dzielić się chlebem z głodnym, nakazują chronić życie jako świętość czego oni nie akceptują.
Ta ideologia w pierwszym rzędzie zwróciła się przeciw naszej wierze jako najbardziej niebezpiecznej dla wprowadzania w życie ich szalonych pomysłów urządzania świata.
Obserwując nasz europejski kontynent można zauważyć, że w bardzo dużym stopniu im się to udało z krajami Europy Zachodniej. Pozostał Wschód Europy z naszym Polskim bastionem, za który wzięto się dość ostro. Po 1989 roku zaoferowano Polakom, jak Indianom koraliki, miraże wolności, dobrobytu, otwartości. Niestety, miraże. Niemniej ludzie to kupowali jak świeże bułeczki wierząc, że komuna zniknęła a przyszłą upragniona wolność. Dzisiaj widać, co to była za mizeria i jest nadal. A oferenci "Nowego" tylko zmieniali swoje szyldy i swoich ludzi pozostając zawsze przy podstawowym pniu ideologicznym.
Jak społeczeństwo się ogłupiło można było odczytać z kampanii wyborczej PO, tej pierwszej, kiedy Donald obiecał, że jak wygra wybory to zniszczy toruńską rozgłośnię. I co? Zagłosowali na ten program. Z głupoty, braku wyczucia politycznego, niewiedzy... I człowiek niszczy tę rozgłośnię jako niezależne medium ukazujące całą perfidię rządzenia. Bo musi zniszczyć, bo tak mu kazali, bo takie są wymogi Nowego Oświecenia. Bo jak w Polsce zniszczy się Wiarę, to z całą resztą pójdzie już z górki. Z tego powinniśmy sobie zdawać sprawę, z tego jak ważna jest nasza postawa w obronie Wiary.
Nie możemy dopuścić aby nam dyktowano w kogo mamy wierzyć i co mamy robić na naszej polskiej ziemi. To my tu jesteśmy gospodarzami a nie jacyś faryzeusze z globalnego nadania. Bo jak nam zabiorą Wiarę, to zostaniemy tylko wydrążonymi istotami bez możliwości decydowania o sobie i naszej polskiej ziemi. Bo Wiara jest zawsze modna, ona trzyma nas przy życiu według Boskich reguł. To prawdziwy motor postępu oparty na poszanowaniu człowieczeństwa. Nie dajmy wprowadzić u nas tak bardzo lansowanego chaosu.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#218149

gość z drogi

Dobrej Nocy ławeczkowi Polacy

            "a mnie się marzy kurna chata" bez tuskolandi,bez cieciów niemieckich chałup

i bez durnych ludzików udających ludzi,oj marzy mi się

 Marzy mi się też,że pan Jan dopisuje dalsze strofy   o nas,o Polsce ....

i jeszcze ten wierny pies i bujany fotel....:)

"Boże błogosław Wegry"

Dobrej Nocy i niech Dobry Bóg czuwa nad Nami i Węgrami

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#218173

I dla Ciebie, kolorowych snów o uczciwej Polsce.
Na Dobranoc

Pozdrawiam serdecznie

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218175

gość z drogi

dzięki :) TU jest Polska,Tu jest Twoje miejsce

zawsze gdy słucham tej cudnej pieśni,ciarki chodzą mi po plecach

 i Ty spij spokojnie marząc o Naszej Polsce...pięknych snów :)

10

Boże błogosław Węgry,wolne  Węgry

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#218177