Młodzież z Partią

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Młodzieży Pracująca Miast i Wsi, Studenci i Wy Uczniowie oraz nasi Milusińscy z Przedszkoli i Żłobków !

W imieniu Narodu i Partii Naszej, W imię lepszego jutra i zamknięcia nikomu niepotrzebnych drzwi do historii, drzwi, które prowadzą jedynie do wstecznictwa, anarchii, zdrady, zapaści gospodarczej, wręcz do głodu i wyzysku szerokich mas społecznych, w imię pojednania narodowego i dla dobra odwiecznej przyjaźni Niemiecko - Polsko- Rosyjskiej, przyjaźni, która od wieków owocuje choćby wymianą gospodarczą i kulturalną w naszym Obozie. My wam Marylę i Daniela z Andrzejem, a wy nam "stawride w masle" i "Die Puhdys".

Młodzieży, Przyszłości Narodu, nie wsłuchujcie się w głos, głos złych doradców jakimi są znane nie od dziś, ze swej kreciej roboty i złej sławy tzw. Instytuty Badania Opinii Publicznej. Ci klakierzy źle pojętej wolności, groźni jak nie przymierzając stonka amerykańska, która to nie raz próbowała doprowadzić do załamania tak strategicznej gałęzi gospodarki narodowej jaką niewątpliwie jest produkcja żytniej z kłosem, kłosem, który symbolizuje trud soli ziemi naszej, chłopów, to oni i produkty ich utrudzonych rąk, a i przetwory domowe, tak to nazwijmy, jak swojski bimber, dają chwile wytchnienia od pracy, tak potrzebne budowniczym nowego, lepszego ładu. Ci właśnie klakierzy fałszują jedyny prawdziwy obraz świata, jaki znacie z naszych komunikatów, biuletynów i zaprzyjaźnionych mediów o kapitale niemieckim i SB-eckim, znaczy się sowieckim. No, o kapitale właściwym.

Nie wierzcie nachalnej propagandzie bolszewików spod znaku Krzyża na Krakowskim Przedmieściu, to oni, wichrzyciele i podżegacze zimnowojenni, awanturnicy i lokaje swych mocodawców, oni liczą na wasz głos w wyborach.

I się przeliczą.

Bo nikt rozsądny, a tym bardziej członek Naszej Partii, a nawet bezpartyjny patriota, nie uwierzy w te kłamliwe i zmanipulowane za pomocą importowanych z Korei Północnej komputerów badania. Badania, które to jakoby miały wskazywać, iż młodzież w wieku od 18 do 24 lat, że ten młody element da się wywieść w pole, jak gnój nie przymierzając i uwierzy, że w przeważającej części chce głosować przeciwko Naszej Partii, a Partia to Naród, a Naród to Ojczyzna właśnie.

Bo jakże inaczej nazwać głosowanie na inną, wrogą i hołdującą skrytobójczym metodom partię. Partię, która od lat pomawia, insynuuje, szczuje, próbując nadwyrężyć naszą prężną gospodarkę i zasiać ferment, nikomu niepotrzebny, wykorzystując tzw. niezależne media i inne tuby propagandowe, które mają ryja.

Media, które to udając, iż nam sprzyjają, że leży im na sercu Dobro Wspólne, Dobro Ojczyzny, wprowadziły nas w błąd. Nasza Polityka Miłości okazała się podszeptem szatana, utraciliśmy czujność, czujność tak ważną w tych trudnych i przełomowych czasach, które to mogą na zawsze utrwalić nasze braterskie stosunki z braćmi Germanami i Rusami, w każdym możliwym obszarze. By Rosja Rosła w siłę, a ludzie żyli. Bo to przecież wystarczy.

Droga Młodzieży, jeżeli macie w sercach swoich los swój i przyszłych pokoleń, widząc jak serce wkładają w rozwój naszego kraju Prezydent i Premier, choćby korkotrampki i cały aktyw Naszej Partii, w tym również oddolny, struktury poziome i pionowe, ba nie zawaham się powiedzieć nawet skośne, jeżeli to widzicie, to nie zwiedzie was ta propaganda zaimportowana z wiadomo jakich zatrutych źródeł i z czyjej inspiracji, to wasz głos, głos oddany na Jedyną Partię gwarantuje ciągłość naszej mądrej polityki i stabilny rozwój kraju.

Dlatego też, pomimo, iż mamy do Was Młodzieży olbrzymie pokłady zaufania, przestrzegamy Was przed emocjonalnymi wyborami, tak charakterystycznymi dla waszego wieku. Burzy hormonów, hormonów które tak łatwo idą na lep wyrachowanej propagandy tych zaklinaczy rzeczywistości, tych, których ojcowie i dziadkowie z SB-eckim rodowodem już nie raz próbowali nam robić wodę z przysłowiowego mózgu, tak, przysłowiowego, bo przecież to serce, a nie zimna kalkulacja tychże Instytutów, to serce otwarte na nasze komunikaty powinno być Wam doradcą moi mili.

A tym którzy zbłądzili mówię, nie lękajcie się, wróćcie na łono Partii, Partii która Was kocha i pomoże Wam fundując nieodpłatny pobyt w ośrodkach reedukacji.

Kończę na dzisiaj mój Apel, rozmawiajcie, dyskutujcie i nie zapomnijcie nam podać gdzie się spotykacie.

Ja już jak to się mówi, lecę i zadzieram kiecę, bo jak się spóźnię na mecz, to mi Premier jaja urwie.

A umówiłem się z posłem Węgrzynem, on tam ma jakieś fajne sex party zorganizować. To co ja bym tam bez jaj robił . Czego Wam i Sobie Życzę.

Wasz Aaaaddda...

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów