Maseczki

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

W zimie maseczki nie były takie najgorsze: zimne powietrze nie wpada do paszczy i przez to maleje ryzyko przeziębienia i grypy. Ale niektórzy, np. ja, słabo znoszą maseczki. Jest na to rada: maseczki są dwuwarstwowe i trzeba odczepić warstwę wewnętrzną i to pomaga. Nie przypadkiem ludzie ściągają maseczki z nosa: chcą jakoś oddychać. Skutki uboczne noszenia maseczek nie są pomijalne chyba? Tym bardziej jeżeli okazuje się, że nie pomagają. Pytanie było czemu się zajmuję maseczkami więc tłumaczę. Nie da się tak na dłuższą metę.

Co do kwestii zablokowania obecnych szczepionek, esksperymentalnych i nieprzebadanych przez lek to Myth Buster wrzucił jakiś link, z którego ma coś wynikać.Niestety nie był w stanie własnymi słowami przedstawić wniosków. Słusznie zatem został zignorowany, bo nie ma obowiązku wchodzić w świat paranoi, w którym tkwi. Może jednak amantadyna nie zablokowałaby szczepionek? Kto wie? Dowiemy się może jeśli pojawi się kolejny obłędny rycerz szczepionkarstwa.

Nie można też przeciwstawić amantadyny szczepionkom: szczepionkowcy przeciwstawiają bo im chodzi o zyski ze szczepionek. Nie ma najmniejszego powodu aby nie działać w tym  i tym. Pfajzer obiecuje, że wprowadzi lek na Covida ale to będzie nowy produkt kompletnie nieprzetestowany. Wiemy natomiast, czego się spodziewać poi amantadynie. Badania powinny się skupić na jej skuteczności przeciw koronawirusowi. Jeśli potwierdzą tą skuteczności to PiS staje w obliczu katastrofy. Premier Morawiecki poleci bo obciążą go roczne zaniedbania i zaniechania powodujące tysiące zgonów. https://www.youtube.com/embed/iDm4kxALFDg

https://youtu.be/iDm4kxALFDg

Dalej mamy  prof. Anny Piekarską która domaga się odpłatnego leczenia niezaszczepionych. Ile jest osób z przeciwwskazaniami do szczepienia u nas? Ile z nich kwiknie po szczepieniu? Grzegorz Lato zachorował po szczepieniu i go Bodnar wyleczył.

https://warszawawpigulce.pl/jest-pomysl-jak-zachorujesz-na-covid-19-zaplacisz-dziesiatki-tysiecy-z-wlasnej-kieszeni/

Widzę że z przemęczenia łapie panią profesor skleroza: zapomniała dodać, że domaga się represji za niezaszczepienie się szczepionką eksperymentalną nieprzebadaną. Zakończenie badań w 2023 roku. Takie oświadczenie postawiłoby ją we właściwym świetle. Mogłaby też napomknąć o konflikcie interesów. Czy aby się znajduje?

Podsumowując tą część: ciekawe czemu rząd nie chwali się poszukiwaniami leków na Covida? Uwiarygodnił by w ten sposób swe lokdauny. Że mu zależy. Tymczasem łatwiej mu wygenerować straty gospodarcze miliardowe niż jakieś badania leków zorganizować. Kaczor wstyd.

II

Nie piszę dr przed nazwiskiem dr Bodnara żeby was wkręcić i żebyście myśleli, że chodzi o niedorzecznika.

Zapoznałem się z materiałami na stronie

https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

i dostrzegam fundamentalne problemy. Otóż jak idzie to idzie ale przy zapaleniu płuc robi się niedobrze. Otóż Bodnar to pulmanolog i osłuchuje. To jest wysoce konfundujące. Domaga się tez prześwietleń i tomografii. A to już zbrodnia. Antybiotyki w liczbie dwóch mają być podawane dożylnie a nie do paszczy. To są wymagania, którym minister Niedzielski nie jest w stanie sprostać. Zauważcie, że Bodnar ma za sobą praktykę jakąś a Horban żadnych badań nie robił, praktyki nie ma i w ogóle nie ma pojęcia. Tj wydaje mi się, że on wie o skuteczności amantadyny i z tych pozycji próbuje ją blokować. Dlaczego nie ma strony Horbanwatch która by kolekcjonowała kocopoły horbanowiskie? Co za niedopaczenie Konfederacji. Dobrze że Horban prezentuje sobą ograniczenia profesorsko-ordynatorskie czyli nie ma pojęcia o pijarze oraz ma ego.

III Jak to sie skończy?

W reżimowej TV słyszałem, że ma być trzecia dawka Pfajzera. Czyli słabo coś to działa. Wokół Astry są różne kontrowersje. Mamy pierwszą próbę opanowania epidemii za pomocą szczepionek i to się ogólnie może nie udać. Odra czy tam Ospa to nie epidemie. Skończy się to tak jak z grypą hiszpanką: wygaśnie sama z siebie. Teraz nie ma hiszpanki przecież? To gdzie jest? Jest szczepionka na hiszpankę? Kto ma zachorować to zachoruje, kto ma umrzeć to umrze i tyle. Szczepionki wcale do tego potrzebne nie są. Umieralność oficjalnie to dwie dziesiąte procenta zarażonych, nieoficjalnie zarażonych z przeciwciałami może być 10 x tyle. Kto ma zarobić na pandemii to zarobi, kto ma stracić to straci. Odtrąbią sukces szczepionki i już.

Skoro nie wyrabiają z produkcją szczepionek to czemu licencji nie dadzą innym producentom? Kontynuując dział pytań bez odpowiedzi to czy przypadkiem nie jest tak, że nie tylko koronawirus wychodzi pozytywnie na tych testach ale i grypa też? Dlatego nie ma grypy bo jest podciągana?

Jakby co to jak się mam udać na test jak będę miał objawy? Taksi nie, auto nie, autobus nie. I co? A jakbym miał do innego miasta jechać? Ktoś na salonie opisywał swe problemy. 

Jeśli chodzi o terminy szczepień to zasada Red Letter Media obowiązuje: możesz mieć 2 z trzech: albo blisko, albo szybko, albo Pfajzer. Ja wybrałem blisko; Pfajzer i za miesiąc mam termin. Jak nie dowiozą to będzie kiszka. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Nie musisz czekać aż miesiąc na kiszkę. Już dziś możesz kupić kaszankę w pobliskim sklepie. Wybór jest duży :)

A na poważnie. Gdyby nie ta ostatnia uwaga, dałbym coś na plusie :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1669920

Jest info o opóźnieniach dostaw szczepionek, ale jakoś dziwnie nie ma powodu opóźnień. 

Poprzednie opóźnienia były spowodowane problemami gdzieś w Indiach, jakieś spalone fabryki, czy pomieszanie składników w USA.

Ciekawe co się stało tym razem, że występuje coś, co we współczesnym świecie interesów jest prawie niemożliwe (bo  dyskwalifikuje dostawcę,doprowadza do bankructwa) czyli opóźnienia? Czy ktoś coś wie?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1669927

to poważny obserwator rzeczywistości: niby kwestionuje, wyciąga wnioski, wytyka niespójności, wręcz oczywiste sprzeczności - więc czekam; konkluzja też będzie oczywista: smells like shit, looks like shit, feels like shit......... no manipulacja!
A tu kiszka - widzi, że w gnój, a lezie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1669942

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1669944

Ostatnie zdanie stoi w sprzeczności z całością powyżej. I nie wiem jaką mam ocenę wystawić, więc nie wystawiam.
Osobiście martwi mnie coś zgoła innego. Postępuje pełzająca zmiana naszego dotychczasowego życia. Niby zmiany nie są takie złe, mobilizują jednostkę i działają inspirująco. Ale nie w tym przypadku.
Czuję się jakby mnie jakiś buldożer budowlany spychał do wykopu fundamentu. Celem zasypania.
Nie, żebym promował jakiś odłam religijny, to dla samego przekazu, dla treści: https://www.youtube.com/watch?v=1MhyRlVJS5g
Pozdrawiam mimo wszystko z optymistycznym nastawieniem. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1670044