Do czego można się posunąć by uwiarygodnić się jako Polacy

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Blog

Zgłoszenie podejrzenia popełnienia przestępstwa

Rok 2020 nie był rokiem dobrym dla trolli działających w polskiej blogosferze. Polacy mają dość trollowania, wyzwisk. Portale mainstreamowe wprowadzają mechanizmy wyłapujące słowa niekulturalne, wyrzucają komentarze. Mniejsze polskie portale po prostu trolle wyrzucają nie patyczkując się. Tego doznała pewna grupka pozujących na „patriotow” pseudoblogerów którzy schronienie znaleźli na portalu niepoprawni.pl.  

Zastanówmy się co robi agent obcych służb by wpisać się w środowisko polskich patriotów? Odpowiedzią jest nasze powiedzenie „świętszy od papieża”. Tak swoimi tekstami będzie uwiarygodniał swój patriotyzm. Tezeusz zarzuca portal tekstami o polskich bohaterach. Zna się na historii, jest pasjonatem czasów II wojny światowej? Jego teksty to albo przeklejki tekstów z innych portali albo sklejki z kilku takich tekstów. Ten człowiek nie zna naszej historii, tylko próbuje się wpisać w środowisko jako "wielki patriota".

Jak już stwierdziłem wcześniej polskie portale czyszczą się z trolli. W ostatnich kilku miesiącach z polskich portali wylecieli za różne czyny niegodne Polaka: Husky, zawiedzony, Humpty Dumpty, Tezeusz/Wanda Warska itd. portale Neon24, Salon24, niepoprawni, wolne media itd. Krótkie wyjaśnienie, skąd Tezeusz/Wanda Warska. Człowiek ten tak bardzo chciał pisać na portalu Neon24.pl, że wyrzucany drzwiami wracał oknem raz dziewczynką raz chłopaczkiem, Dziennikarzem Obywatelskim, Zielonooką, Tezeuszem, Wandą Warską. Dlaczego mu ten ostatni Nick wypominam? Gdyż Wanda Warska pojawiła się pisząc iż jest młodą dziewczyną, która prosi pozostałych blogerów o pomoc w wyborze tematów o wyrozumiałość dla jej twórczości. Szybko troll został wyłapany i wyrzucony. A próba podszywania się pod dziecko ma swoją nazwę. 

„Blogerzy” wyrzucani z wszystkich polskich portali znaleźli swe miejsce na portalu niepoprawni.pl, gdzie mając dużą siłę liczebnie szybko nabili sobie wysokie rangi niszcząc wszystkich, którzy mają inne zdania niż oni. Zwróćmy uwagę iż biorą oni udział we wszystkich awanturach na tym portalu posługując się językiem uwłaczającym językowi polskiemu. Równocześnie atakują portal, który ich wyrzucił za to sami tworząc wirtualne postacie. Blogi „1do10.blogspot” to blog blogera znanego na niepoprawni.pl jako „zawiedzony”, „mindservice” itd Osoba ta z komputera Huskyego powiadomiła portal Neon24 o złożeniu donosu na dwóch Polaków, blogerów, z których jeden po prostu tłumacząc teksty z włoskiej prasy starał się nam je przybliżyć.

 

Co ciekawe, większość z linków na które powołuje się trzech tutejszych „bojowników o polskie media” jest nieczynnych, bo portale trolla wyrzuciły.

Jak widzimy te teksty tworzy kilka osób, na palcach jednej ręki policzyć, tworząc wirtualną rzeczywistość wielkie oburzenie na „antypolskość” tego portalu. Jak widać portal próbującym zaistnieć jako Polacy szkodzi.

Po wyrzuceniu Huskyego i Tezeusza z portalu Salon24 na portalu tym pojawia się blog pod moim imieniem i nazwiskiem. Blog podpisany „inż. elektryk”, na którym autorzy ogłosili się iż są nosicielami „genu geja” i wypisują różne bzdury. Nigdy nie piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem, zdarzyło się to raz, gdy byłem laureatem konkursu na dziennikarza roku portalu Interia360, wtedy nagrodzone prace opublikowano niezależnie lecz pod nazwiskami autorów nie nickami. Stąd użycie mego imienia i nazwiska jest działaniem wbrew mojej woli. Nigdy inżynierem elektrykiem nie byłem, co sprawdził Humpty Dumpty poszukując mego nazwiska wśród posiadaczy uprawnień SEP. Jestem inżynierem innej specjalności, gdzie uprawnień takich nie potrzeba. Jako inżynier elektryk istniałem  tylko w komentarza tutejszej trójki.

Kto więc założył ten blog? Kto ogłosił się posiadaczem „genu geja”? Popatrzmy na poszlaki, w kilkadziesiąt minut po opublikowaniu na tym blogu pierwszego tekstu (godz. 13:01) ogłasza to na gadaczce Tezeusz, w kilka godzin później (godz. 16:00) swój tekst o tym pisze Husky. O wszystkich nowych tekstach tam umieszczanych zaraz na portalu pojawia się informacja głoszona przez Huskyego lub Tezeusza. Tylko naród głupi co wszystko kupi jeszcze nie wie, kto jest nosicielem” genu geja”. To jest poziom moralności tych ludzi co między Polaków jako polscy patrioci chcą się wcisnąć.

Pragnę zaznaczyć iż podszywanie się pod cudzą tożsamość w celu podawania nieprawdziwej informacji zagrożone jest karą do 3 lat więzienia z KK190a p.2. Tak więc mamy do czynienia z przestępcami. Gdyż mimo mojego sprzeciwu uparcie przypisują tamten blog mojej osobie.

Właśnie ludzie o takiej moralności sprowadzili kiedyś dobry polski portal niepoprawni.pl do poziomu na którym dwóch Polaków porozmawiać nie może, bo zaraz pojawi się troll bluzgami dyskusję zniszczyć. A każdy o odmiennym zdaniu jest zaraz obrażany i pomówieniami zarzucany. Przykład pani Wiesiołek, starająca się w swych komentarzach oceniać sprawiedliwie została przez Tezeusza pomówiona o donosicielstwo.

W tekście Tezeusza/Wandy Warskiej doszło do pomówienia wielu poważanych osób, publicznie znanych osoby te zostaną powiadomione i same podejmą decyzję o krokach jakie względem tego człowieka podejmą.

 

Równocześnie tekstem tym powiadamiam właściciela portalu o tym, że na łamach portalu  niepoprawni.pl doszło do czynu, który zgłaszam jako podejrzenie popełnienia przestępstwa pomówienia zgodnie z KK190a p.2. W takiej sytuacji portal ma dwie drogi, albo tekst i pomawiającego usunie z portalu albo ponosi odpowiedzialność przed sądem jako współwinny*. Tak stanowi nasze prawo. Zwrócę uwagę również na to, że Tezeusz działa w warunkach kary udzielonej mu przez portal.

*  ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną w szczególności art. 14 oraz 15. "Zgodnie z art. 14 ww. regulacji administrator jest zwolniony z odpowiedzialności za obraźliwe wpisy jeśli zachodzi jedna z dwóch przesłanek: nie wiedział o bezprawnym charakterze naruszenia i/lub w razie powzięcia w tym zakresie informacji niezwłocznie nie usunął lub nie zablokował dostępu do publikacji."

**https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/antypolscy-blogerzy-w-sieci-kto-jest-kim-przezyjecie-szok

*** https://niepoprawni.pl/blog/husky/szczerosc-to-jedyna-pozytywna-cecha

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:11)

Komentarze

Niestety, inteligencja również. Jesteś takim samym inżynierem, jak Opara doktorem, i to jest stwierdzone bezspornie i nie będziemy do tego wracać.

Natomiast masz rację, że 2020 i pierwsze dni 2021 były złe dla trolli. Popatrz, jak pięknie wyleciał Jaruś funkcjonujący jako gang Szperaczy i Dłubaczy? Ty też straciłeś wczoraj jeszcze Olę Ł. 

Jak na razie zostajesz tu chyba tylko dlatego, że zawsze miło mieć jakiegoś błazna na podorędziu. 

Ps. I jak, kiedy spodziewasz się SamOna? ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1657338

grzebaczka, Ola Ł. to nie ja? Tylko osły nie wiedziały. Jak pięknie wyleciał przynogawkowy. A zobaczymy co przyniesie trollom 2021. Widzisz jakiś jesteś biedny, ledwie na jednego błazna cię stać, ja mam całe bagienko błaznów z tobą na czele. Pośmiewisko tylko na jeden portal bo z innych wywaleni. Pisz pisz swoje analizy, bo moje stadko chce kolejną bajkę przesylabizować. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657344

z jakiego to niby polskiego portalu miałem kiedykolwiek wylecieć? Dalej łżesz w żywe oczy, czy po prostu stare własne kłamstwo powtarzałeś tyle razy, że aż w nie uwierzyłeś? 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1657340

Kiedy to było? 2019-03-28 11:53:07. Was prawda żywym ogniem parzy, kłamstwa pomówienia to wasz żywioł, dlatego wszystkie polskie portale się was wyzbyły. I tylko śmiech waszym "śpiewom" przygrywa. Pisz pisz kolejną "analizę", "bagienne błazenki" czekają, no i "zadeklarowani nosiciele genu geja".

Jak sam widzisz, Tezeuszek już się tłumaczy. Nie zasługujecie nawet na chwilę uwagi ze strony Polaka.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657348

Ty jakiś durnowaty chyba jesteś. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1657352

Ale co o was mówić, co mówić o tchórzu Wandeczce co za cenzurą się chowa i jak piesek zza płota odszczekuje. Miernotami byliście, miernotami jesteście i miernotami będziecie. Do dyskusji z Polakami nie dorośliście i długo nie dorośniecie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657355

Zawsze mnie ciekawiła ta kałmucka pewność siebie, pozwalająca łgać bez zastanowienia. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1657358

Samo zobacz potomku rodu Trojanowskich, dla Stalina zasłużonego, tylko ci prawdę pokazać to zaraz opisujesz stan swego umysłu. Każdy to wie, że gdy ludzie stali po rozum ty stałeś w kolejce po kiełbasę. A zamiast wypisywać tu bzdury wytłumacz Tezeuszkowi/Wandeczce odpowiedzialność za czyn pomówienia jaki tu popełnił. Bo jest na dobrej drodze, by dłuższy czas świat w kratkę oglądać. Problem z jego głową, to problem lekarzy nie mój. Najwyżej w drodze chrześcijańskiej dobroci czekoladki mu na święta podeślę. Ma jeszcze szanse odszczekać, no chyba, że ma mocne dowody na swe słowa. Mocniejsze niż ty, gdy donosy słałeś, pomówienia o ludziach i portalach pisałeś. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657363

I przy okazji, "dziennikarzu", dlaczego ujawniasz moje nazwisko? To taka przypadłość starego esbeka czyś zwyczajnie głupi?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1657365

ty ujawniasz moje nazwisko właśnie z przypadłości starego esbeka? Przecież twoje nazwisko jest ogólnie znane. To nie jest żadna tajemnica. Tajemnicą było moje nazwisko, które ujawniłeś. A ty wstydzisz się swojego nazwiska? Boisz się, że znajomi poznają kim jesteś na prawdę? Widzisz jaki z ciebie "prawniczyna z bożej łaski". Podłożyłeś się pomawiając Jarka o kradzież 900 zł. Twoje nazwisko było na dokumentach publikowanych przez Rebeliantkę, teraz potwierdziłeś, że jej dokumenty ciebie dotyczyły. Podobnie zrobił Husky ujawniając swoje nazwisko, gdy mu podesłałem dokument UBeka, o nazwisku o jedną literę się różniącym. Ech ty pogromco taksówkarzy. A tak przy okazji, kim dla ciebie był ten ambasador Sowietów w USA? Twój ród niewielki, jesteście blisko spokrewnieni. A kim była piosenkarka Izabela. Jej piosenki akurat lubiłem. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657367

funkcyjnym w redakcji, która zobowiązana jest do zachowania w tajemnicy moich danych. Gdybyście nie byli gołodupcami, popłynęlibyście na jakieś 100k zł. A wobec mnie nigdy nie zastrzegałeś swoich podłych danych. Dotarło do zakutego łba, czy też mam po rosyjsku albo w jiddisz powtórzyć? Już nie mówię o tym, że to ty zacząłeś, mądry inaczej. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1657380

Żona myśli, że ty jesteś dziennikarzem a ty jesteś zwykłym trollem internetowym, damskim bokserem wyzywającym kobiety od "gó...". Jako Hamptuś to możesz, ale pod własnym nazwiskiem to już wstyd. Widzisz kim ty w internecie jesteś? Myślisz, że twoi znajomi się z ciebie nie śmieją po kątach? Mały portalik, nie zauważą? Prawda nikt twoje wytwory nie zauważa. Husky też się swego nazwiska wstydził. Oto całe "błazenki bagienne". Tak opowiadaj sobie o nekto..., o własnym "zakutym łbie". Tylko pośmiewisko z siebie robicie, całe wasze szczęście, że nikt was nie czyta. Bo ja na pewno nie a fakt jak wielu tutejszych blogerów (patrząc na poglądy) pisuje na znacznie większym polskim portalu tylko pokazuje iż piszesz do szuflady. Pamiętasz jak płakałeś do jednego z blogerów, czemu piszesz na Neon? I czym cię zbył? Oglądasz polski portal przez szybę, jak Husky ten portal. Było myśleć zawczasu, teraz to tylko strach przed ośmieszeniem. Słowa rynsztokowe za wami płyną, was ośmieszają. Taka prawda moje trolliki.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657389

napisz jak mężczyzna, a nie lej wody. Jeszcze raz, nekromacie. Bo tego, co nagryzmoliłeś u góry, nawet mi się nie chce czytać. Za bardzo niezborne myślowo. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1657390

a po prostu ocena twego umysłu. Masz ponad 60 lat a umysłem jesteś dzieckiem, demencja starcza czy co? Przezywasz się, wyzwiska stosujesz, kobiety wyzywasz, o rodzinie Rebeliantki niestworzone rzeczy opowiadasz. Co cię jej rodzina obchodzi? Swoją się zajmij by się za ciebie nie wstydziła. Twoja żona myśli, że ma w domu "dziennikarza" a co ma?  :) Myślisz, że twoje wypociny ktoś czyta. Kobieta jak to kobieta broni rodziny a ciebie bawi pociągnięcie koleżanki z przedniej ławki za włosy. Przecież to zachowanie dzieci najwyżej w zakresie nauczania początkowego. Ogarnij się chłopie, może już wnuczki masz albo zaraz będziesz miał i zanim się obejrzysz, w rozwoju intelektualnym cię przerosną. To niedługo, najwyżej 10 lat od dnia, gdy osesek na piersi mamy zakwilił. Czy ty nie widzisz, co na tym portalu z siebie robisz? Mój nauczyciel od Przysposobienia Obronnego, liceum zwykł mówić. "Jaja ogolić i do piaskownicy". Dorośnij by być Jerzym a nie rozkosznym Jerzykiem. Wtedy będę mówił o Jerzym a na razie jesteś tylko pociesznym Jerzykiem, maskotką portalu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657403

W końcu zdechnie. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1657409

po rodzinie jej jedzie, brednie wypisuje, a gdy mężczyznę spotkał, zrozpaczony trollik, "nie karmcie tego co pokazał mi kim jestem" Więc grzecznie dziecino przeproś Rebeliantkę, podciągnij pampersa i stań się kimś poważnym, by się cały internet z ciebie się nie śmiał. Nie ma we mnie przyjemności trolla zaorać, ale jestem Polakiem, mężczyzną a nas z mlekiem matki szacunku do kobiet nauczono. To Polak szarmancko całuje kobietę w rękę wykonując to tak pięknie, że na twarzy nawet kobiet z innych krajów zobaczysz uśmiech przyjemności. Stąd polskim naszym szlacheckim zwyczajem płazem po pustostanie dostałeś.  Odpuść sobie trollowanie, pomówienia i zachowania na poziomie chłopczyka w krótkich majteczkach, jam ci nie wrogiem. Zachowuj się jak Polak a nie jak "prawdziwy paliak". Mniej trochę więcej honoru, niż ci co polecieli na inny portal i pod obcym nazwiskiem do "genu geja" się przyznali, czy taki co na swym blogu "głębokie, by denne nie powiedzieć analizy" tekstów z innych portali wypisuje. Masz odwagę być mężczyzną,  czy znów poleziesz by kobietę obrażać? Bo tylko do niej silny się czujesz? Nie ja na twój blog poszedłem, ty tu przyszedłeś i z podkulonym ogonkiem wracasz, jak nie przymierzając Tezeusz z Salon24.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657415

Niebieski, ty naprawdę czubem jesteś, nawet nie lekko walniętym ale konkretnym świrem i to bezwstydnym.

Czy nawet po tylu napomnieniach nie widzisz, pacanie, że stale się przechwalasz swoim ujawnianiem nazwisk innych?

Nie rozumiesz, jakie to chamskie i nielegalne, jak to wpływa na wiarygodność i postrzeganie a ty to stale przytaczasz i jeszcze się chwalisz. Jeszcze wymyślając coraz to i nowe historyjki.

Normalny to ty na pewno nie jesteś, za to bezwstydny i czujący się bezkarnie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657410

"Czub" ujawnia imię i nazwisko

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/w-odpowiedzi-na-klamstwa-i-manipulacje-zawiszy-niebieskiego

kolejny "czub" ujawnia imię i nazwisko

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/upadek-rzecz-o-gorzynskiej

To jest specjalny "czub", dla kobiet to on "Geroj sowietskowo sojuza" a gdy przyjdzie mu z mężczyzną w szranki na argumenty stanąć to on "miękiszon" 60-latek o rozumie 8 latka, co przezwiskami się podnieca. 

Ty też nie rozumiesz, że ci wyrzucani z polskich portali robią z tego portalu melinę, w której menele dialektem rynsztokowym się tylko posługują. 

https://niepoprawni.pl/comment/1656804#comment-1656804 

To wasze bagienko to same "czuby", język polski kalające. Paranoicy, co w każdym człowieku setki wrogów widzą. 

A znasz może tego "czuba" co w dyskusji takie obrazy używa?

https://niepoprawni.pl/comment/1647418#comment-1647418

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657434

Co zasiałeś, to i zbierasz. To, że sam zacząłeś i to że to wy wyciągacie nazwiska w celu ubeckiej nagonki to pewnie szczegół? Albo, że se budujesz z nich historyjki czy że zwyczajnie wyśmiewasz? Przecież nawet twierdziłeś, że to ja jestem KR (o innych bajkach znikąd na mój temat przemilczę). Albo w kółko wypisywałeś że Roz ma mus, jak jakiś zjeb, co się zaciął na jednej obsesyjnej myśli. Masz się za normalnego, świrze? I jeszcze masz wielką radochę wyciągać takie rzeczy i przerabiać na swe opowieści. Tak właśnie wygląda twój umysł- w kółko powtarzasz jakieś swoje obsesyjne myśli, dlatego zwyczajnie udaj się do psychiatry, spróbuj naprawić i polepszyć swoje życie. Żaden wstyd leczyć chorobę i postarać się być lepszym, nawet jak już myślisz, że się starasz dość być kulturalnym- bo nie. Jesteś chamskim świrem i tak, tyle że stronisz od wyzwisk. Lekarz nawet może uznać, że blogowanie to dobry pomysł- wymaga kontroli, toku i treści, widać postępy i załamania. A tymczasem odpierdol się od innych, przestań kłamać, ale nawet tego nie potrafisz, przecież co chwila wymyślasz nową historyjkę w tych swoich tematach. Jesteś po prostu zjebem, dokuczliwym i nachalnym, zrozumiałeś to wreszcie?

A z tymi swoimi przykładami jesteś tylko śmieszny, Rebe jest znana od lat i to nie tylko jako blogerka, w masie miejsc i na filmikach występowała pod nazwiskiem. Do tego ma takie standardy jak i ty i reszta kacapów z nekronu24.ru, też wyciąga nazwiska i różne dane, nie ukrywa nawet, że w celu kompromitacji i nagonki. Masz pojęcie, świrze? Zwyczajnie nie dociera do ciebie, jakie to chamstwo a jeszcze robisz z niej pokrzywdzoną męczennicę, tymczasem w tej sferze działa tak jak ty, też masz się na kogo powołać. Kolejna oznaka, że jesteś pierdolnięty, jak co chwila. Nie widzisz tego, co? No to najlepszy dowód, że masz zrypaną banię.

Kultury tradycyjnie czepisz się u sprowokowanych twoimi tekstami i działaniami, co? swoim kacapom uwagi nie zwrócisz. prosty wniosek- tak dziwnym trafem starczy twoja obecnośc, by leciały bluzgi. zdziwiony? masz swoje źródło problemu, poszukaj go w sobie. nie widzisz? no widzisz.

do lekarza- marsz. przestań wypisywać te swoje kobylaste opowieści, nie zmyślaj, nikogo nie obchodzą twoje fiksacje z powtarzaniem w kółko jakiegoś twierdzenia, nie kłam, zobacz wreszcie kim jesteś, służysz antypolskim akcjom a sam się cieszysz i chwalisz, gdy można wyciągać dane innych, jesteś zwyczajnym szkodliwym zjebem, uznaj to wreszcie a może będzie to wstęp do poprawy. Nie po to założyłeś konto Radogost? By tam się skupić na jednym temacie a nie trollować jak na ZN? Najwyraźniej bez pomocy nie potrafisz nawet przestać swoich pierdół, choćby na kilka dni. o czym to świadcz, o innych, że oni prowokują? mówimy o tobie i twoich działaniach. myślisz, że ja jeden to widzę? nie ma za co.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657484

Sprawa Wandy Warskiej była tak interesująca, że aż piękna.

Dziennikarz Obywatelski (jakiś nick trzeba wybrać, do tego nazwę subdomeny z tytułem bloga- Zawisza sugeruje, że to kolejne nicki) został niszczony przez lokalnych kacapów z aplauzem "adminów" (cenzorów, nadzorców dbających o prorosyjską linię). Oczywiście takiej Słupianek najbardziej nie podobało się odszczeknięcie "ruskie onuce". Wróciwszy, zaczął inaczej, ładnie się przedstawił, spytał grzecznie jak zostanie przyjęty i o czym pisać. Szybko to wywołało burzę tych psycholi, sama Astra ruszyła z nagonką i nawet opublikowała dane (adres mejlowy, IP, logowania). Tak wyglądają ich kacapskie standardy.

 

Co do reszty.

Rzadko tak piszę ale chętnie powiem wprost- Niebieski, spierdalaj.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657368

Na polskim portalu nikt plagiatorów, sklejaczy cudzych tekstów nie toleruje. Tezeusz nie ma pojęcia o naszej historii, wchodzi na portale historyczne i kopiuje teksty innych autorów, po wielu plagiatach nauczono go, że ma podpisywać skąd rżnął swój tekst. Denerwuje cię prawda, jest ci ona wraża. Przecież ty jak Humpty, też damski bokser. No cóż, chcielibyście być uznani za Polaków, ale każdy widzi, żeście "prawdziwe paliaki".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657391

fejków. I włązenie w odbyt Kremlowi. Zawiszak, ty jesteś naprawdę walnięty, ty wcale nie udajesz głupca. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1657395

zamiast argumentów: o odbycie, o nekrofitach, o kałmukach bredzisz. Myślisz, że znajomi, żona dzieci ze wstydu się pod ziemię nie zapadają? Choć trochę powagi, oszczędź im wstydu. Jak sam widzisz jaki tu poziom tych co z polskich portali wylecieli. Tezeuszek założył spódniczkę i białe figi i badania naukowe portalu robił. Jak nie parsknąć śmiechem. Ot takie bagienko, gdzie śmiech wam echem. Gadaj sobie o walniętych, o głupcach, tylko jeszcze bardziej się ośmieszasz. A ty doradcą ludziom chcesz być? Żona myślała, że dziennikarza w domu ma, a co ma... pośmiewisko?.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657396

Musisz zacząć myśleć jak Polak, a nie jak filokałmuk. I spadać z portaliku, na którym odwiedziny to 99% ruskie boty. Może faktycznie powinieneś założyć spódniczkę i białe podkolanówki? Wtedy idąc na spacer z Jarusiem będziecie mniej dziwni.

A tak robisz za pośmiewisko, co zabawniejsze, nawet nie mając o tym pojęcia. Ale to akurat kwestia inteligencji, "inżynierku" ze Szczytna. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1657397

skończ ruska katarynko z tym "polskim portalem", gdy już cała sieć wie, żeście tępe kacapy, antysemici i najgorszy margines z wariatami. sam nie jesteś lepszy, antypolski pachołku kremla, więc skończ wreszcie te brednie bo nudzą i są absurdalne. sam zaś jesteś żałosny, nie potrafisz nawet przyznać się do poglądów i działalności. stary chłop a udaje dziewicę, chciej se choćby i diabła z kosmosu ale po co udawać i stale spamować? nie widzisz, jak jesteś odbierany? złap się za jaja i powiedz po męsku albo rób za ciotę dalej, tylko dlaczego tu?

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć i, doprawdy, nie wiem co ma za znaczenie godna pochwały działalność Tezeusza, jak najbardziej patriotyczna, czy jakieś utarczki z kobieciną, która sama szuka atencji i emocji. skup się na swoich kacapach tyle że wasze standardy już znamy. sam plagiatowałeś i często wychodziło, że nawet nie masz pojęcia, co przepisujesz. w naszej kulturze staramy się zacząć od siebie i coś pokazać, nie tak jak w waszej, gdzie brud i smród ale za to duma, że się pokrzyczy i wyciągnie pałę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657404