Śmiecia droga...od "bochatera" do politycznego menela

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

"Gdybyśmy chcieli go złapać, to by godziny na wolności nie był. Był przydatny".
/Kiszczak o Frasyniuku/ To tyle na temat "liegiendy" pe pe pe Frasyniuka.

Pan Minister Sprawiedliwości o moralnym dnie, które ubliżało Żołnierzom WP: „śmieć”. To najłagodniejsze określenie tej kanalii i nie ma żadnego znaczenia czy to Iksiński czy Frasyniuk

Polski Żołnierzu, pamiętaj, żaden śmieć nie jest w stanie Cię obrazić. Bronisz nas, naszych dzieci, domów, Ojczyzny. Na polskie sądy może nie masz co liczyć, ale na Polaków zawsze. Jesteśmy z Ciebie dumni. Chwała Ci, polski Żołnierzu!

Minister Ziobro pisał  bezosobowo o śmieciu i od razu wszyscy wiedzieli o jakiego śmiecia chodziło. Takie mają skojarzenia ze śmieciem.

Ten wpis to pokłosie skandalicznego wyroku sądu który umorzył postępowanie wobec Frasyniuka za obrażanie Polskich żołnierzy. Niestety tych haniebnych wyroków żadne słowa nie zmienią. Tak to jest gdy w sądach siedzą skorumpowani politycy
Falę komentarzy wywołał wpis na Twitterze ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, w którym ten nazwał Władysława Frasyniuka „śmieciem”.
Pan Minister Ziobro określił tego agenta bardzo łagodnie, bo jak można śmiecia obrazić? - Nazywając go śmieciem
Ten śmieciu ukrywał się w lokalu UB i udawał bohatera. Potem skradł  z Piniorem fundusze solidarności i kupił ciężarówki do swojej firmy. Ten cieć Frasyniuk vel Grzyb to taki sam kacap sprzedajny i sługus komunistów jak Bolek. Tyle w temacie. Gość nie wart aby o nim pisać i mówić. Poziom intelektualny jak u tej tzw. babci Kasi czy tępaka z KOD-u.
Szkoda że w języku polskim nie ma tak obraźliwego słowa aby porównać tą łachudrę do niego, śmieć to określenie bardzo łagodne w porównaniu do tego ciula

BRAWO PANIE MINISTRZE!

Śmiecie są coraz bardziej niebezpieczne.  Żaden śmieć ani żadna suka, nawet ze złotym łańcuchem na szyi, nie jest w stanie obrazić Polskiego Żołnierza

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

W zasadzie to wyczerpuje temat.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1646171

Ten człowiek przechodzi wszelkie wyobrażenie podłości ludzkiej
Jest "bochaterem" betonu UBecko-POstkomuszego, bo dla Polaków był i zawsze będzie tylko czerwonym śmieciem

Vote up!
8
Vote down!
0
#1646175

Został przewodniczącym wielkiego Dolnośląskiego Regionu Solidarności w dziwnych okolicznościach. Pierwszy wybrany demokratycznie przewodniczący zrezygnował po miesiącu urzędowania (może został poproszony o rezygnacje?). Wtedy jego miejsce zajął 22 letni kierowca.  Nieżyjący już przewodniczący "S" z Olsztyna - Mirosław Krupiński opowiadał, że przebywając razem w internowaniu, Frasyniuk złożył mu propozycję rozmów z władzami roztaczając perspektywy, które zostały dokładnie zrealizowane po roku 1989 (wspólne sprawowanie władzy). Krupiński odmówił. Warto pamiętać, że związkowych rozmówców w rokowaniach okrągłego stołu wyznaczał sobie Kiszczak spośród swoich ulubionych działaczy.
Andrzej Gwiazda mówił, że Frasyniuk wyjechał z podziemia kolumną ciężarówek. Warto wiedzieć, że wspólnikiem Frasyniuka w przedsiębiorstwie transportowym był funkcjonariusz SB.

Vote up!
9
Vote down!
0

Leopold

#1646174

Umyka wszystkim jedno z życia Frasyniuka .. po tym jak z Piniorem przejęli kasę i do warszawskiej Kurii oddali .. (uwiarygodnili się) przejmowali kasę z zachodu dolary , marki,funty. Po latach ludzie z Solidarności mówili że tylko cząstka tej kasy do nich docierała, szły grube miliony a docierały tysiące

Vote up!
5
Vote down!
0
#1646177

.....wypłacili 80 mln zł z konta związku i przekazali wrocławskiej kurii. Bezpieka oszalała z wściekłości. Po latach Waldemar Krzystek nakręcił o tym film „80 milionów”.

 

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1688172,1,wladyslaw-frasyniuk-powraca-do-polityki.read

Vote up!
3
Vote down!
0
#1646186

przekazali wrocławskiej Kurii a nie warszawskiej

albo mieli przekazac

Vote up!
5
Vote down!
0
#1646193

A kuria oddała komu? Wiecie coś o działaniach i wtykach w kurii? Bo ja nie wiem nic pewnego - to tylko domysły, uwiarygodnianie metodą usta - usta, lub  ręka w rękę, wyrok w imieniu ...... ,   i inne takie. Macie jakieś twarde dowody? Bagno od 40 lat bulgocze, gazy wydala, chłopaki się urządzili do 3 pokolenia, a my z ręką w nocniku, do którego ktoś (??) coraz to dosikuje i w nim bełta. Zmarnowali nam kawał życia, bydlaki!

Vote up!
2
Vote down!
0

yenom

#1646189

  Ta POstesbecka hołota myśli dalej, że jest bezkarna. Otoż nic mylnego, bo być może szybko będą pakować walizy. Tusek chce ruszyć ulicą, tylko chętnych nie znajdzie, bo doskonale wie, że to byłby koniec jego mafii. Bo tym razem sięgnelibyśmy po długie proce, a dziadki z SB wiele nie zdziałają.

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1646176

Szkoda że w 89 r ludzie nie znali dobrze tych którzy układali się z komunistami. Gdyby znano prawdę o tych osobach (Frasyniuk,Bolek), to w wielu miastach powstały by szubienice aby oczyścić Polskę z tych SB-eków

Vote up!
6
Vote down!
0
#1646178

 Witaj ! Ja 89r nie postrzegam! To 93 r. jesienią Antoni Macierewicz. pogonił sowietów z Polski. Dla mnie, Antoni jest wielkim wzorem Polaka! Przyjdzie czas, a wyplenimy tych zdrajców z gorącym żelazem w ręku. Chyba to nastąpi wcześniej, niż myślę.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1646187

Vote up!
6
Vote down!
0
#1646181

Vote up!
8
Vote down!
0
#1646184

śmieci

 

"człowiek honoru"

kolekcjonował śmieci

"bohater narodowy"

odorem śmietnika leci

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1646215