Posłanki lewicy w tęczowych maseczkach. Cóż LGBT zalało im mózgi

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

W trakcje zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy przed Sejmem posłanki związane z lewicą postanowiły przyjść i jeszcze przed uroczystością zrobić happening, paradując i pozując do zdjęć z tęczową flagą. To nie wszystko. Ubrane w tęczowe kolory zasiadły na sali plenarnej.

Nachalność tęczowej zarazy nasila się. Do debaty publicznej trzeba przywrócić pojęcia takie jak zboczenia seksualne, propagowanie pornografii, exhibicjonizm, demoralizacja niepełnoletnich. Potrzebne są przepisy ułatwiające rugowanie tych przejawów degeneracji ze wszystkich sfer życia publicznego. Najbardziej demoralizująca jest jednak bezkarność łamania prawa i uległość wobec chamstwa. Tutaj wracamy do reformy sądownictwa oraz repolonizacji mediów.

Szanowne panie wam nienawiść odebrała rozum. Gdybyście były tak dyskryminowane, z pewnością nie mogłybyście tak się pokazać w sali plenarnej. Swoim zachowaniem pokazałyście brak taktu, kultury i prostactwo. Wstyd dla waszych wyborców.

Sejm to nie kabaret  SLD. Sami sobie wydałyście świadectwo  "idiotek". Jeszcze zapomniałyście zabrać ze sobą tej małpy w czerwonym, co to drapie się po przyrodzeniu. Swoim zachowaniem pokazałyście brak taktu, kultury i prostactwo. Wstyd dla waszych wyborców. Żenada i głupota !

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:15)

Komentarze

a my ,nie idioci,by im płacić za błazenady

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1640697

a jednak kabaret,skoro takie "cudne posłanki sie tak zakrywają,by szpetoty własnej nie pokazywać 

pozdr

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1640698

Hijab nie jest taki zły :) pan ie/owie feministki....... a licho wie kto.......

.pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Nowak

Z Panem Bogiem,

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1640830

Czy to są posłanki Gościu Drogi?

TO są osłanki!

co widać i czuć.

Sejm Polski schodzi na psy! 

Mając w swych ławach takie wstrętne

cuś.

A KYSZ! 

osłanki.

A KYSZ!!!

kuku na muniach macie - jak wszy.........

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1640865

już na dobre straciła rozum skoro nad program przedkłada swoje schamienie, prostactwo i opowiada się za brakiem tolerancji dla innych nieuznających ich nowej ideologii. O kulturze politycznej i osobistej nie mówiąc, bo tej nie posiadają.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1640702

....to mu rozum odbierze! Popatrzcie, to co jeszcze niedawno było największym wstydem człowieka, przypadłością której nikt nie życzyłby sobie w rodzinie, ani nawet i w narodzie, to co naturalnym biegiem rzeczy chowało się po śmierdzących dziurach i kanałach, dziś to właśnie, ta chuć nieposkromiona ma być promierzem kultury, prawa, mody i nowoczesności, ba miejscami i wiary samej (Niemcy, Austria). Tak, bez dwóch zdań jesteśmy na b. ostrym zakręcie dziejowym i cywilizacyjnym, zważajmy zatem byśmy nie wypadli z drogi, bo na bezdrożach cywilizacji chrześcijańskiej, to już tylko gehenna, płacz i zgrzytanie zębów.

Ale jest inny świat! Popatarzcie, choćby i dziś! Tak niewiele, a tak dużo! Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Duda tuż przed uroczystością zaprzysiężenia na urząd Prezydenta RP, złożyli kwiaty przed sprofanowanym przez tęczowych aktywistów pomnikiem Chrystusa pod Krzyżem w stolicy. Można?! Można, ale trzeba chcieć! Niech nam się zatem chce! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1640740

   Witam! To jednak jest bardziej poważne, niż nam się wydaje. One grają role wyznaczone przez swoich mocodawców. Zamiast służyć jako posłowie Rzeczypospolitej, Suwerenowi, wplatają się w antypolską agenturę wpływu. To jawne, wrogie wystąpienie przeciwko państwu Polskiemu.Takimi zachowaniami i nie tylko tymi, powinien zająć się Trybunał Stanu, chyba..., że to również martwe ciało. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1640751

TS to komuszy twór on nic nie może, tylko paluszkiem pogrozić. Potrzebny T Narodowy, osąd i latarnie, lub nowa Bereza w pokomuszych chlewniach w Muczne Bieszczady w celu reedukacji.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1640786

Nienawiść, nienawiści, nienawiścia...

"W moim kraju NIENAWIŚCI nienawidzą wszyscy - wszystkich !"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

H44

#1640793

Lewica w wyborach prezydenckich uzyskała 3%. To jest wykładnik ich działania- Polacy tego nie chcą.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1640823

To jest ich szklany sufit.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1640843

Czy wyborcy tych "kolorowych" kobiet (nie mogę ich nazwać posłankami), też by zrobili takie małpiarskie widowisko? Myślę, że teraz poważnie by się zastanowiło nad wyborem takich szajbusek.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1640853