Ucieczka posła Jońskiego...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Poseł PO-KO, Dariusz Joński uciekł ze studia TVP INFO podczas programu "Woronicza 17". O co poszło? Poseł chciał wygłaszać swoje partyjne oświadczenie. Pytania prowadzącego mu nie przeszkadzały. On wiedział, co chce powiedzieć, więc co mu tam jakiś redaktorzyna wtrąca się i chce, żeby odpowiadał na pytania. Nie potrafił się też pogodzić z faktem, że program "Woronicza 17" jest programem dyskusyjnymi i inni uczestnicy też chcą się wypowiedzieć. 

Możliwe, że program nie spełniał też podstawowych standardów, jakie w relacjach z prasą zastosował ostatnio Donald Tusk: pytania są zbierane przed konferencją, Tusk odpowiada na te, które mu się podobają, a dziennikarzy na wszelki wypadek nie wpuszcza się na konferencję prasową. A tu w TVP takie prymitywne zasady....

Ale też pro memoria posłowi Jońskiemu chciałbym przypomnieć, że kiedy ostatnim razem posłowie opozycji wyszli ze studia i przez pół roku bojkotowali programy w TVP INFO, to po pierwsze dyskusje stały się naraz spokojne i merytoryczne, a PO przerżnęła sromotnie najbliższe wybory. Czego im serdecznie życzę :-)...

Tak było kiedyś:

a tak dzisiaj:

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

   Ta hiena przez wszystkie dotychczasowe wystąpienia, cały czas wygłaszała manifesty komunistyczne. Mam nadzieję, że to był jego ostatni występ w publicznej telewizji.

Vote up!
13
Vote down!
0

ronin

#1636861

To że my mamy debili w opozycji to wiemy ale po co ich słuchać?

Vote up!
15
Vote down!
0
#1636862

To polityczne bydło z PO w osobie posła Jońskiego a nie polityczny awanturnik. Polityczny awanturnik ma jakieś moralne hamulce. Polityczne bydło nie ma żadnych hamulców.

Vote up!
7
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1636888

     Zawsze był durak. Jak zresztą całe to PO - KO z przyległościami, to nic jeno duractwo. Ciekawe, że wszystkie te matoły razem z makrelskim sługą, mają to swoje duractwo wypisane na buźkach. Słuchać ich bełkotu nie trzeba.

Wystarczy rzut oka, i wszystko jasne - uczynił bardzo dobrze, że wyszedł.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1636901

...szkoda , że nie z Kraju ...

Vote up!
7
Vote down!
-1

ke-fas

#1636914

parszywcy tak mają, że Kraju nie opuszczają. 

te mendy wiedzą, że TU mogą hulać. 

matoł jest przykładem. Im głupszy tym lepszy!

POrębana, głupawa, matołecka - durnowata brać! 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1636948

Ten parszywiec już dawno powinien opuścić wszelkie redakcyjne fotele, aby poprawić aurę...

Pozdrawiam serdecznie. 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1636921